Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník VamberkVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sparta ÚpiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15493:402Baník Vamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
Smékal Lubomír
Oláh Jan
-4298 31/-
2.Macháček Michal
Valášek Milan
Kocián Libor
Brát Marek
-8810-7-723-/
3.Jakubec JanKocián Libor-7893 31/-
4.Valášek MilanBrát Marek9-6-99-823-/
5.Macháček MichalOláh Jan379  30/-
6.Vrkoslav MartinSmékal Lubomír446  30/-
7.Valášek MilanKocián Libor9911  30/-
8.Macháček MichalBrát Marek98-5-5232/-
9.Vrkoslav MartinOláh Jan1191  30/-
10.Jakubec JanSmékal Lubomír885  30/-
11.Macháček MichalKocián Libor5-7-12-4 13-/
12.Vrkoslav MartinBrát Marek7-108-4432/-
13.Jakubec JanOláh Jan542  30/-
14.Valášek MilanSmékal Lubomír         
15.Vrkoslav MartinKocián Libor         
16.Jakubec JanBrát Marek         
17.Valášek MilanOláh Jan         
18.Macháček MichalSmékal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakubec Jan30Kocián Libor12
Valášek Milan11Brát Marek12
Macháček Michal21Oláh Jan03
Vrkoslav Martin30Smékal Lubomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
Mach Milan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí ARozhodčí
u stolu:
Ducháč Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí
u stolu:
Hlaváček Lubor
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:14444:364Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janko Lukáš
Matouš Pavel
Tuček Adam
Hladík Michal
4-648 31/-
2.Mach Milan st.
Ducháč Radek
Vašíček Karel
Falta Martin
-78-691032/-
3.Mach Milan st.Tuček Adam8-2-10-8 13-/
4.Janko LukášHladík Michal565  30/-
5.Ducháč RadekVašíček Karel95-116 31/-
6.Matouš PavelFalta Martin8910  30/-
7.Janko LukášTuček Adam-759-7932/-
8.Ducháč RadekHladík Michal-5-5861032/-
9.Matouš PavelVašíček Karel-989-10832/-
10.Mach Milan st.Falta Martin5-6105 31/-
11.Ducháč RadekTuček AdamWO    30/-
12.Matouš PavelHladík Michal         
13.Mach Milan st.Vašíček Karel         
14.Janko LukášFalta Martin         
15.Matouš PavelTuček Adam         
16.Mach Milan st.Hladík Michal         
17.Janko LukášVašíček Karel         
18.Ducháč RadekFalta Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Milan st.11Tuček Adam11
Janko Lukáš20Hladík Michal02
Ducháč Radek20Vašíček Karel02
Matouš Pavel20Falta Martin02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad Labem, pod Hankovým domem, proti zimnímu stadionuRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:21Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20551:477TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Krýza Luděk
Kléma Jan
Rohlíček Jan
Frýba Zdeněk
3-91011 31/-
2.Šulc Petr
Jež Rostislav
Horák Karel
Záboj Matěj
-108-9-9 13-/
3.Šulc PetrZáboj Matěj74-89 31/-
4.Jež RostislavRohlíček Jan5-10-4-7 13-/
5.Krýza LuděkHorák Karel2510  30/-
6.Kléma JanFrýba Zdeněk975  30/-
7.Jež RostislavZáboj Matěj897  30/-
8.Krýza LuděkRohlíček Jan71-11-6932/-
9.Kléma JanHorák Karel-78-4-8 13-/
10.Šulc PetrFrýba Zdeněk9-5-97432/-
11.Krýza LuděkZáboj Matěj547  30/-
12.Kléma JanRohlíček Jan9-8-571232/-
13.Šulc PetrHorák Karel12-96-10-823-/
14.Jež RostislavFrýba Zdeněk989  30/-
15.Kléma JanZáboj Matěj         
16.Šulc PetrRohlíček Jan         
17.Jež RostislavHorák Karel         
18.Krýza LuděkFrýba Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Petr21Záboj Matěj03
Jež Rostislav21Rohlíček Jan12
Krýza Luděk30Horák Karel21
Kléma Jan21Frýba Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Janské LázněVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol NemyčevesRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 551 02,, ze zadní strany areálu ZŠ - poslední vrataRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 08:00 Začátek
utkání
08:05Konec
utkání
10:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:33341:464Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hnik Ondřej
Divecký Jan
Trč Roman ml.
Trč Tomáš
-9-3-6  03-/
2.Toth Vlastimil
Soukup Josef
Ornst Jan
Kazda Petr
6-6-5-4 13-/
3.Soukup JosefOrnst Jan-6-8-3  03-/
4.Toth VlastimilKazda Petr-59-6-6 13-/
5.Divecký JanTrč Roman ml.-8-3-6  03-/
6.Hnik OndřejTrč Tomáš8-796 31/-
7.Toth VlastimilOrnst Jan5-7-9-10 13-/
8.Divecký JanKazda Petr8-5-6-4 13-/
9.Hnik OndřejTrč Roman ml.76-13-9532/-
10.Soukup JosefTrč Tomáš-6-4-6  03-/
11.Divecký JanOrnst Jan-3-5-8  03-/
12.Hnik OndřejKazda Petr8109  30/-
13.Soukup JosefTrč Roman ml.-4-2-5  03-/
14.Toth VlastimilTrč Tomáš         
15.Hnik OndřejOrnst Jan         
16.Soukup JosefKazda Petr         
17.Toth VlastimilTrč Roman ml.         
18.Divecký JanTrč Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Josef03Ornst Jan30
Toth Vlastimil02Kazda Petr21
Divecký Jan03Trč Roman ml.21
Hnik Ondřej30Trč Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové ERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35696:647TTC KB Vrchlabí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Martin
Kotucz Kamil
Píše Pavel
Paclík Jiří
-97-9-8 13-/
2.Horák Jaroslav
Vitvar Roman
Kubíček Pavel
Daněk Roman
2-5-39-623-/
3.Kotucz KamilPíše Pavel-7735 31/-
4.Brázda MartinPaclík Jiří-8810-9-523-/
5.Horák JaroslavDaněk Roman3-885 31/-
6.Vitvar RomanKubíček Pavel-10-275-1023-/
7.Brázda MartinPíše Pavel-10-8-5  03-/
8.Horák JaroslavPaclík Jiří-8-6-8  03-/
9.Vitvar RomanDaněk Roman-10-654932/-
10.Kotucz KamilKubíček Pavel94-8-8632/-
11.Horák JaroslavPíše Pavel-77-9-8 13-/
12.Vitvar RomanPaclík Jiří699  30/-
13.Kotucz KamilDaněk Roman6-864 31/-
14.Brázda MartinKubíček Pavel-89710 31/-
15.Vitvar RomanPíše Pavel-9-497-923-/
16.Kotucz KamilPaclík Jiří6-1055 31/-
17.Brázda MartinDaněk Roman9-2-40032/-
18.Horák JaroslavKubíček Pavel999  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotucz Kamil40Píše Pavel31
Brázda Martin22Paclík Jiří22
Horák Jaroslav22Daněk Roman04
Vitvar Roman22Kubíček Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
Jirásek Martin st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 ERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:39580:645Sokol PP Hradec Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Petr
Hlava Martin
Tesolin Riccardo
Janovský Dan
959  30/-
2.Jirásek Martin st.
Jirásek Milan
Mynář Marian
Zeman Daniel
76-8-91032/-
3.Hlava MartinMynář Marian-5-2-5  03-/
4.Kašpar PetrZeman Daniel7-8-9-7 13-/
5.Jirásek Martin st.Tesolin Riccardo-10773 31/-
6.Jirásek MilanJanovský Dan-46-87532/-
7.Kašpar PetrMynář Marian79-7-6-323-/
8.Jirásek Martin st.Zeman Daniel-8-8-5  03-/
9.Jirásek MilanTesolin Riccardo47-64 31/-
10.Hlava MartinJanovský Dan-3-5-4  03-/
11.Jirásek Martin st.Mynář Marian-259-10-1123-/
12.Jirásek MilanZeman Daniel910-12-6832/-
13.Hlava MartinTesolin Riccardo-3-5-2  03-/
14.Kašpar PetrJanovský Dan-9610-7-823-/
15.Jirásek MilanMynář Marian9-784 31/-
16.Hlava MartinZeman Daniel-6-4-6  03-/
17.Kašpar PetrTesolin Riccardo-9-119-10 13-/
18.Jirásek Martin st.Janovský Dan-99   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlava Martin04Mynář Marian31
Kašpar Petr04Zeman Daniel31
Jirásek Martin st.12Tesolin Riccardo22
Jirásek Milan40Janovský Dan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline