Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33586:500nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Jaroslav
Vitvar Roman
 
 
Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
 
 
11-752 3110
2.Svoboda Bohumil
Mikeška Michal
 
 
Podolka Jan
Macháček Michal
 
 
-7118-9123220
3.Mikeška MichalJakubec Jan-3-4-7  0321
4.Svoboda BohumilMacháček Michal-6-7-6  0322
5.Vitvar RomanVrkoslav MartinWO    3032
6.Horák JaroslavPodolka Jan33-89 3142
7.Svoboda BohumilJakubec Jan-10-6-3  0343
8.Vitvar RomanMacháček Michal8-6-9-11 1344
9.Horák JaroslavVrkoslav MartinWO    3054
10.Mikeška MichalPodolka Jan5-7-93-82355
11.Vitvar RomanJakubec Jan-8-7-12  0356
12.Horák JaroslavMacháček Michal469  3066
13.Mikeška MichalVrkoslav MartinWO    3076
14.Svoboda BohumilPodolka Jan-5-7-9  0377
15.Horák JaroslavJakubec Jan9-6-7-7 1378
16.Mikeška MichalMacháček Michal-6-9-8  0379
17.Svoboda BohumilVrkoslav MartinWO    3089
18.Vitvar RomanPodolka Jan-879-673299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikeška Michal03Jakubec Jan40
Svoboda Bohumil03Macháček Michal31
Vitvar Roman12Podolka Jan22
Horák Jaroslav21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
Jirásek Martin st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36725:704Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Jirásek Martin ml.
 
 
Janko Lukáš
Matouš Pavel
 
 
7-8-69103210
2.Kašpar Petr
Rejha Jan
 
 
Mach Milan st.
Ducháč Radek
 
 
-86-5-8 1311
3.Kašpar PetrJanko Lukáš89-710 3121
4.Jirásek Martin ml.Matouš Pavel6-8-97103231
5.Jirásek Martin st.Ducháč Radek-8-9-7  0332
6.Rejha JanMach Milan st.-78-310-92333
7.Jirásek Martin ml.Janko Lukáš987  3043
8.Jirásek Martin st.Matouš Pavel-79-8-5 1344
9.Rejha JanDucháč Radek78-6-10-112345
10.Kašpar PetrMach Milan st.5-6-9-8 1346
11.Jirásek Martin st.Janko Lukáš-910-6953256
12.Rejha JanMatouš Pavel74-9-1083266
13.Kašpar PetrDucháč Radek6-7-9-8 1367
14.Jirásek Martin ml.Mach Milan st.97-56 3177
15.Rejha JanJanko Lukáš786  3087
16.Kašpar PetrMatouš Pavel78-98 3197
17.Jirásek Martin ml.Ducháč Radek-879-9-102398
18.Jirásek Martin st.Mach Milan st.7-984 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kašpar Petr22Janko Lukáš04
Jirásek Martin ml.31Matouš Pavel13
Jirásek Martin st.22Ducháč Radek40
Rejha Jan22Mach Milan st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:39600:651TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Daněk Roman
 
 
Šulc Petr
Jež Rostislav
 
 
-558-993210
2.Paclík Jiří
Píše Pavel
 
 
Krýza Luděk
Kléma Jan
 
 
-46-7-13 1311
3.Kubíček PavelKrýza Luděk-587-433221
4.Paclík JiříŠulc Petr-614-6-4 1322
5.Daněk RomanKléma Jan-11-14-8  0323
6.Píše PavelJež Rostislav-9-8-3  0324
7.Paclík JiříKrýza Luděk10109  3034
8.Daněk RomanŠulc Petr48-87 3144
9.Píše PavelKléma Jan36-107 3154
10.Kubíček PavelJež Rostislav-7-6-10  0355
11.Daněk RomanKrýza Luděk-88-108-62356
12.Píše PavelŠulc Petr8-8-8-3 1357
13.Kubíček PavelKléma Jan-91079 3167
14.Paclík JiříJež Rostislav10-125-663277
15.Píše PavelKrýza Luděk-7-9-7  0378
16.Kubíček PavelŠulc Petr-8-47-6 1379
17.Paclík JiříKléma Jan-8-23-5 13710
18.Daněk RomanJež Rostislav-6    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel22Krýza Luděk22
Paclík Jiří22Šulc Petr31
Daněk Roman12Kléma Jan22
Píše Pavel13Jež Rostislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37592:622SK Janské Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janovský Dan
Tesolin Riccardo
 
 
Divecký Filip
Hnik Ondřej
 
 
-11-7-4  0301
2.Kačer Radek
Kozáková Tereza
 
 
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
 
 
-1053-233211
3.Kozáková TerezaToth Vlastimil-7-11-7  0312
4.Tesolin RiccardoHnik Ondřej-8-910-7 1313
5.Janovský DanDivecký Filip-974-313223
6.Kačer RadekNývlt Ladislav8-1496 3133
7.Tesolin RiccardoToth Vlastimil-48-7-5 1334
8.Janovský DanHnik Ondřej89-6-10-92335
9.Kačer RadekDivecký Filip677  3045
10.Kozáková TerezaNývlt Ladislav10108  3055
11.Janovský DanToth Vlastimil9-5-8-3 1356
12.Kačer RadekHnik Ondřej87-5-8-52357
13.Kozáková TerezaDivecký Filip-8-9-7  0358
14.Tesolin RiccardoNývlt Ladislav-42-48103268
15.Kačer RadekToth Vlastimil67-6-10-82369
16.Kozáková TerezaHnik Ondřej-10105-8-1023610
17.Tesolin RiccardoDivecký Filip-68-9-5 13  
18.Janovský DanNývlt Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozáková Tereza13Toth Vlastimil40
Tesolin Riccardo12Hnik Ondřej40
Janovský Dan12Divecký Filip12
Kačer Radek22Nývlt Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽelezniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:37708:712Sparta Úpice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Libor
Brát Marek
 
 
Rohlíček Jan
Frýba Zdeněk
 
 
8-69-953210
2.Oláh Jan
Smékal Lubomír
 
 
Horák Karel
Záboj Matěj
 
 
-66-6-9 1311
3.Oláh JanZáboj Matěj9-86-7-72312
4.Sucharda AntonínHorák Karel-4-9-6  0313
5.Kocián LiborRohlíček Jan9108  3023
6.Brát MarekFrýba Zdeněk78-47 3133
7.Sucharda AntonínZáboj Matěj8-4-3893243
8.Kocián LiborHorák Karel-10-473-142344
9.Brát MarekRohlíček Jan39-107 3154
10.Oláh JanFrýba Zdeněk8-999 3164
11.Kocián LiborZáboj Matěj-89-6873274
12.Brát MarekHorák Karel10-11-9-9 1375
13.Oláh JanRohlíček Jan8-9-3-13 1376
14.Sucharda AntonínFrýba Zdeněk128-9-693286
15.Brát MarekZáboj Matěj445  3096
16.Oláh JanHorák Karel-7-9-5  0397
17.Sucharda AntonínRohlíček Jan-10-1010-7 1398
18.Kocián LiborFrýba Zdeněk9-118-7532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oláh Jan13Záboj Matěj13
Sucharda Antonín22Horák Karel40
Kocián Libor31Rohlíček Jan22
Brát Marek31Frýba Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NemyčevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:34388:499Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Adam
Hladík Michal
 
 
Trč Roman ml.
Trč Tomáš
 
 
7-4-7893210
2.Vašíček Karel
Benko Jakub
 
 
Ornst Jan
Kazda Petr
 
 
-1-4-6  0311
3.Vašíček KarelOrnst Jan-4-7-7  0312
4.Benko JakubKazda Petr-6-5-3  0313
5.Hladík MichalTrč Tomáš37-8-3-82314
6.Tuček AdamTrč Roman ml.297  3024
7.Benko JakubOrnst Jan-6-2-7  0325
8.Hladík MichalKazda Petr-8-5-8  0326
9.Tuček AdamTrč Tomáš798  3036
10.Vašíček KarelTrč Roman ml.-711-4-9 1337
11.Hladík MichalOrnst Jan-6-5-5  0338
12.Tuček AdamKazda Petr-6-97553248
13.Vašíček KarelTrč Tomáš614-7-4-12349
14.Benko JakubTrč Roman ml.-10-5-7  03410
15.Tuček AdamOrnst Jan         
16.Vašíček KarelKazda Petr         
17.Benko JakubTrč Tomáš         
18.Hladík MichalTrč Roman ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašíček Karel03Ornst Jan30
Benko Jakub03Kazda Petr21
Hladík Michal03Trč Tomáš21
Tuček Adam30Trč Roman ml.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS