Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
Jirásek Martin st.
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37675:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin ml.
Jirásek Martin st.
Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
-87-69-823-/
2.Rejha Jan
Kašpar Petr
Macháček Michal
Valášek Milan
769  30/-
3.Kašpar PetrJakubec Jan-8-6-5  03-/
4.Jirásek Martin ml.Vrkoslav Martin7-9-810932/-
5.Jirásek Martin st.Macháček Michal76-98 31/-
6.Rejha JanValášek Milan754  30/-
7.Jirásek Martin ml.Jakubec Jan6-9-10-8 13-/
8.Jirásek Martin st.Vrkoslav Martin-9-8-10  03-/
9.Rejha JanMacháček Michal-8796 31/-
10.Kašpar PetrValášek Milan4-8-76932/-
11.Jirásek Martin st.Jakubec Jan-4-5-9  03-/
12.Rejha JanVrkoslav Martin11-9-45-823-/
13.Kašpar PetrMacháček Michal5-495 31/-
14.Jirásek Martin ml.Valášek Milan-978-10832/-
15.Rejha JanJakubec Jan6-8-8-11 13-/
16.Kašpar PetrVrkoslav Martin-5-10-9  03-/
17.Jirásek Martin ml.Macháček Michal910-87 31/-
18.Jirásek Martin st.Valášek Milan6-86-4-923-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kašpar Petr22Jakubec Jan40
Jirásek Martin ml.31Vrkoslav Martin31
Jirásek Martin st.13Macháček Michal04
Rejha Jan22Valášek Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:31448:468Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vitvar Roman
Horák Jaroslav

WO    30/-
2.Šín Jiří
Matěásko Jiří
Mach Milan st.
Ducháč Radek
-9-11-7  03-/
3.Horák JaroslavDucháč Radek-7-79-6 13-/
4.Tomeš PetrMatouš Pavel-8-5-5  03-/
5.Matěásko JiříMach Milan st.8-11-8-7 13-/
6.Vitvar RomanWO    30/-
7.Tomeš PetrDucháč Radek12-1-35-123-/
8.Matěásko JiříMatouš Pavel8-68-12-623-/
9.Vitvar RomanMach Milan st.10713  30/-
10.Horák JaroslavJanko Lukáš-9-7-8  03-/
11.Matěásko JiříDucháč Radek-9-6-8  03-/
12.Vitvar RomanMatouš Pavel7-8108 31/-
13.Horák JaroslavMach Milan st.-9-7-6  03-/
14.Tomeš PetrJanko Lukáš-987-4-923-/
15.Vitvar RomanDucháč Radek-49   11  
16.Horák JaroslavMatouš Pavel         
17.Tomeš PetrMach Milan st.         
18.Matěásko JiříJanko Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Horák Jaroslav03Ducháč Radek30
Tomeš Petr03Matouš Pavel21
Matěásko Jiří03Mach Milan st.21
Vitvar Roman20Janko Lukáš20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:33435:537TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kačer Radek
Kozáková Tereza
Šulc Petr
Jež Rostislav
6-9812 31/-
2.Janovský Dan
Tesolin Riccardo
Krýza Luděk
Kléma Jan
-5-6-4  03-/
3.Kačer RadekKrýza Luděk-5-7-3  03-/
4.Janovský DanŠulc Petr-6-6-4  03-/
5.Tesolin RiccardoKléma Jan-9-8-6  03-/
6.Kozáková TerezaJež Rostislav-658-7-423-/
7.Janovský DanKrýza Luděk-6-7-1  03-/
8.Tesolin RiccardoŠulc Petr-57-5-8 13-/
9.Kozáková TerezaKléma Jan697  30/-
10.Kačer RadekJež Rostislav79-45 31/-
11.Tesolin RiccardoKrýza Luděk-5-6-6  03-/
12.Kozáková TerezaŠulc Petr1089  30/-
13.Kačer RadekKléma Jan5118  30/-
14.Janovský DanJež Rostislav-36-5-3 13-/
15.Kozáková TerezaKrýza Luděk139-56 31/-
16.Kačer RadekŠulc Petr-8-6-5  03-/
17.Janovský DanKléma Jan         
18.Tesolin RiccardoJež Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Radek22Krýza Luděk31
Janovský Dan03Šulc Petr31
Tesolin Riccardo03Kléma Jan12
Kozáková Tereza31Jež Rostislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:38622:666SK Janské Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Daněk Roman
Divecký Filip
Hnik Ondřej
898  30/-
2.Paclík Jiří
Píše Pavel
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
-810138 31/-
3.Píše PavelToth Vlastimil-14-8-7  03-/
4.Kubíček PavelHnik Ondřej-9-5-9  03-/
5.Daněk RomanDivecký Filip-68-5-10 13-/
6.Paclík JiříNývlt Ladislav869  30/-
7.Kubíček PavelToth Vlastimil-5-5-10  03-/
8.Daněk RomanHnik Ondřej-9-9-5  03-/
9.Paclík JiříDivecký Filip-91110-12432/-
10.Píše PavelNývlt Ladislav1-7109 31/-
11.Daněk RomanToth Vlastimil8-7-7-6 13-/
12.Paclík JiříHnik Ondřej7-8-87-823-/
13.Píše PavelDivecký Filip-8-9771332/-
14.Kubíček PavelNývlt Ladislav-68-5-7 13-/
15.Paclík JiříToth Vlastimil9-210-10632/-
16.Píše PavelHnik Ondřej-8-88-8 13-/
17.Kubíček PavelDivecký Filip8-5-97-823-/
18.Daněk RomanNývlt Ladislav-8-118  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Píše Pavel22Toth Vlastimil31
Kubíček Pavel04Hnik Ondřej40
Daněk Roman03Divecký Filip22
Paclík Jiří31Nývlt Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol NemyčevesRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1017:32398:478Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Libor
Brát Marek
Trč Roman ml.
Trč Tomáš
-4-87-2 13-/
2.Smékal Lubomír
Oláh Jan
Ornst Jan
Kazda Petr
-8-114-5 13-/
3.Sucharda AntonínOrnst Jan7-9-7-3 13-/
4.Oláh JanKazda Petr9-7-812-623-/
5.Kocián LiborTrč Roman ml.-5-1010-6 13-/
6.Brát MarekTrč Tomáš-56-5-6 13-/
7.Oláh JanOrnst Jan-4-757-723-/
8.Kocián LiborKazda Petr-1024-8932/-
9.Brát MarekTrč Roman ml.6-3-7-5 13-/
10.Smékal LubomírTrč Tomáš8-68-6-223-/
11.Kocián LiborOrnst Jan8-11-134-323-/
12.Brát MarekKazda Petr         
13.Smékal LubomírTrč Roman ml.         
14.Oláh JanTrč Tomáš         
15.Brát MarekOrnst Jan         
16.Smékal LubomírKazda Petr         
17.Oláh JanTrč Roman ml.         
18.Kocián LiborTrč Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sucharda Antonín01Ornst Jan30
Oláh Jan02Kazda Petr11
Kocián Libor12Trč Roman ml.20
Brát Marek02Trč Tomáš20
Smékal Lubomír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30582:501nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Adam
Hladík Michal
Frýba Zdeněk
Rohlíček Jan
449  30/-
2.Tuček Josef
Vašíček Karel
Horák Karel
Záboj Matěj
-97-510832/-
3.Vašíček KarelZáboj Matěj-68-8-8 13-/
4.Tuček JosefHorák KarelWO    30/-
5.Hladík MichalRohlíček Jan-5-9-9  03-/
6.Tuček AdamFrýba Zdeněk648  30/-
7.Tuček JosefZáboj Matěj9-5-5-8 13-/
8.Hladík MichalHorák KarelWO    30/-
9.Tuček AdamRohlíček Jan878  30/-
10.Vašíček KarelFrýba Zdeněk-7-6-4  03-/
11.Hladík MichalZáboj Matěj-5-869-323-/
12.Tuček AdamHorák KarelWO    30/-
13.Vašíček KarelRohlíček Jan-88812 31/-
14.Tuček JosefFrýba Zdeněk8-5-6-10 13-/
15.Tuček AdamZáboj Matěj-5-9-4  03-/
16.Vašíček KarelHorák KarelWO    30/-
17.Tuček JosefRohlíček Jan-5-3-8  03-/
18.Hladík MichalFrýba Zdeněk78-9-9-1323-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Karel12Záboj Matěj40
Tuček Josef03Rohlíček Jan22
Hladík Michal03Frýba Zdeněk31
Tuček Adam21   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline