Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
Jirásek Martin st.
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37675:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin ml.
Jirásek Martin st.
 
 
Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
 
 
-87-69-82301
2.Rejha Jan
Kašpar Petr
 
 
Macháček Michal
Valášek Milan
 
 
769  3011
3.Kašpar PetrJakubec Jan-8-6-5  0312
4.Jirásek Martin ml.Vrkoslav Martin7-9-81093222
5.Jirásek Martin st.Macháček Michal76-98 3132
6.Rejha JanValášek Milan754  3042
7.Jirásek Martin ml.Jakubec Jan6-9-10-8 1343
8.Jirásek Martin st.Vrkoslav Martin-9-8-10  0344
9.Rejha JanMacháček Michal-8796 3154
10.Kašpar PetrValášek Milan4-8-7693264
11.Jirásek Martin st.Jakubec Jan-4-5-9  0365
12.Rejha JanVrkoslav Martin11-9-45-82366
13.Kašpar PetrMacháček Michal5-495 3176
14.Jirásek Martin ml.Valášek Milan-978-1083286
15.Rejha JanJakubec Jan6-8-8-11 1387
16.Kašpar PetrVrkoslav Martin-5-10-9  0388
17.Jirásek Martin ml.Macháček Michal910-87 3198
18.Jirásek Martin st.Valášek Milan6-86-4-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kašpar Petr22Jakubec Jan40
Jirásek Martin ml.31Vrkoslav Martin31
Jirásek Martin st.13Macháček Michal04
Rejha Jan22Valášek Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:31448:468Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitvar Roman
Horák Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Šín Jiří
Matěásko Jiří
 
 
Mach Milan st.
Ducháč Radek
 
 
-9-11-7  0311
3.Horák JaroslavDucháč Radek-7-79-6 1312
4.Tomeš PetrMatouš Pavel-8-5-5  0313
5.Matěásko JiříMach Milan st.8-11-8-7 1314
6.Vitvar RomanWO    3024
7.Tomeš PetrDucháč Radek12-1-35-12325
8.Matěásko JiříMatouš Pavel8-68-12-62326
9.Vitvar RomanMach Milan st.10713  3036
10.Horák JaroslavJanko Lukáš-9-7-8  0337
11.Matěásko JiříDucháč Radek-9-6-8  0338
12.Vitvar RomanMatouš Pavel7-8108 3148
13.Horák JaroslavMach Milan st.-9-7-6  0349
14.Tomeš PetrJanko Lukáš-987-4-923410
15.Vitvar RomanDucháč Radek-49   11  
16.Horák JaroslavMatouš Pavel         
17.Tomeš PetrMach Milan st.         
18.Matěásko JiříJanko Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Horák Jaroslav03Ducháč Radek30
Tomeš Petr03Matouš Pavel21
Matěásko Jiří03Mach Milan st.21
Vitvar Roman20Janko Lukáš20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:33435:537TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačer Radek
Kozáková Tereza
 
 
Šulc Petr
Jež Rostislav
 
 
6-9812 3110
2.Janovský Dan
Tesolin Riccardo
 
 
Krýza Luděk
Kléma Jan
 
 
-5-6-4  0311
3.Kačer RadekKrýza Luděk-5-7-3  0312
4.Janovský DanŠulc Petr-6-6-4  0313
5.Tesolin RiccardoKléma Jan-9-8-6  0314
6.Kozáková TerezaJež Rostislav-658-7-42315
7.Janovský DanKrýza Luděk-6-7-1  0316
8.Tesolin RiccardoŠulc Petr-57-5-8 1317
9.Kozáková TerezaKléma Jan697  3027
10.Kačer RadekJež Rostislav79-45 3137
11.Tesolin RiccardoKrýza Luděk-5-6-6  0338
12.Kozáková TerezaŠulc Petr1089  3048
13.Kačer RadekKléma Jan5118  3058
14.Janovský DanJež Rostislav-36-5-3 1359
15.Kozáková TerezaKrýza Luděk139-56 3169
16.Kačer RadekŠulc Petr-8-6-5  03610
17.Janovský DanKléma Jan         
18.Tesolin RiccardoJež Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Radek22Krýza Luděk31
Janovský Dan03Šulc Petr31
Tesolin Riccardo03Kléma Jan12
Kozáková Tereza31Jež Rostislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:38622:666SK Janské Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Daněk Roman
 
 
Divecký Filip
Hnik Ondřej
 
 
898  3010
2.Paclík Jiří
Píše Pavel
 
 
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
 
 
-810138 3120
3.Píše PavelToth Vlastimil-14-8-7  0321
4.Kubíček PavelHnik Ondřej-9-5-9  0322
5.Daněk RomanDivecký Filip-68-5-10 1323
6.Paclík JiříNývlt Ladislav869  3033
7.Kubíček PavelToth Vlastimil-5-5-10  0334
8.Daněk RomanHnik Ondřej-9-9-5  0335
9.Paclík JiříDivecký Filip-91110-1243245
10.Píše PavelNývlt Ladislav1-7109 3155
11.Daněk RomanToth Vlastimil8-7-7-6 1356
12.Paclík JiříHnik Ondřej7-8-87-82357
13.Píše PavelDivecký Filip-8-977133267
14.Kubíček PavelNývlt Ladislav-68-5-7 1368
15.Paclík JiříToth Vlastimil9-210-1063278
16.Píše PavelHnik Ondřej-8-88-8 1379
17.Kubíček PavelDivecký Filip8-5-97-823710
18.Daněk RomanNývlt Ladislav-8-118  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Píše Pavel22Toth Vlastimil31
Kubíček Pavel04Hnik Ondřej40
Daněk Roman03Divecký Filip22
Paclík Jiří31Nývlt Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NemyčevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1017:32398:478Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Libor
Brát Marek
 
 
Trč Roman ml.
Trč Tomáš
 
 
-4-87-2 1301
2.Smékal Lubomír
Oláh Jan
 
 
Ornst Jan
Kazda Petr
 
 
-8-114-5 1302
3.Sucharda AntonínOrnst Jan7-9-7-3 1303
4.Oláh JanKazda Petr9-7-812-62304
5.Kocián LiborTrč Roman ml.-5-1010-6 1305
6.Brát MarekTrč Tomáš-56-5-6 1306
7.Oláh JanOrnst Jan-4-757-72307
8.Kocián LiborKazda Petr-1024-893217
9.Brát MarekTrč Roman ml.6-3-7-5 1318
10.Smékal LubomírTrč Tomáš8-68-6-22319
11.Kocián LiborOrnst Jan8-11-134-323110
12.Brát MarekKazda Petr         
13.Smékal LubomírTrč Roman ml.         
14.Oláh JanTrč Tomáš         
15.Brát MarekOrnst Jan         
16.Smékal LubomírKazda Petr         
17.Oláh JanTrč Roman ml.         
18.Kocián LiborTrč Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sucharda Antonín01Ornst Jan30
Oláh Jan02Kazda Petr11
Kocián Libor12Trč Roman ml.20
Brát Marek02Trč Tomáš20
Smékal Lubomír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽelezniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30582:501nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Adam
Hladík Michal
 
 
Frýba Zdeněk
Rohlíček Jan
 
 
449  3010
2.Tuček Josef
Vašíček Karel
 
 
Horák Karel
Záboj Matěj
 
 
-97-51083220
3.Vašíček KarelZáboj Matěj-68-8-8 1321
4.Tuček JosefHorák KarelWO    3031
5.Hladík MichalRohlíček Jan-5-9-9  0332
6.Tuček AdamFrýba Zdeněk648  3042
7.Tuček JosefZáboj Matěj9-5-5-8 1343
8.Hladík MichalHorák KarelWO    3053
9.Tuček AdamRohlíček Jan878  3063
10.Vašíček KarelFrýba Zdeněk-7-6-4  0364
11.Hladík MichalZáboj Matěj-5-869-32365
12.Tuček AdamHorák KarelWO    3075
13.Vašíček KarelRohlíček Jan-88812 3185
14.Tuček JosefFrýba Zdeněk8-5-6-10 1386
15.Tuček AdamZáboj Matěj-5-9-4  0387
16.Vašíček KarelHorák KarelWO    3097
17.Tuček JosefRohlíček Jan-5-3-8  0398
18.Hladík MichalFrýba Zdeněk78-9-9-132399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Karel12Záboj Matěj40
Tuček Josef03Rohlíček Jan22
Hladík Michal03Frýba Zdeněk31
Tuček Adam21   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline