Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník VamberkVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu13. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18488:429Baník Vamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Michal
Valášek Milan
Horák Karel
Vraštil Jiří
-68-671132/-
2.Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
Rohlíček Jan
Frýba Zdeněk
9-996 31/-
3.Jakubec JanFrýba Zdeněk-5877 31/-
4.Valášek MilanRohlíček Jan8-7-69-523-/
5.Macháček MichalVraštil Jiří676  30/-
6.Vrkoslav MartinHorák Karel-8-5-10  03-/
7.Valášek MilanFrýba Zdeněk9-98-5932/-
8.Macháček MichalRohlíček Jan105-58 31/-
9.Vrkoslav MartinVraštil Jiří354  30/-
10.Jakubec JanHorák Karel8-9-710632/-
11.Macháček MichalFrýba Zdeněk-13-8-9  03-/
12.Vrkoslav MartinRohlíček Jan866  30/-
13.Jakubec JanVraštil Jiří724  30/-
14.Valášek MilanHorák Karel         
15.Vrkoslav MartinFrýba Zdeněk         
16.Jakubec JanRohlíček Jan         
17.Valášek MilanVraštil Jiří         
18.Macháček MichalHorák Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakubec Jan30Frýba Zdeněk12
Valášek Milan11Rohlíček Jan12
Macháček Michal21Vraštil Jiří03
Vrkoslav Martin21Horák Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
Mach Milan st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol NemyčevesRozhodčí
u stolu:
Ducháč Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí
u stolu:
Hlaváček Lubor
Datum dle rozpisu13. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35485:543Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan st.
Hlaváček Lubor
Trč Roman ml.
Trč Tomáš
6-3-6-8 13-/
2.Ducháč Radek
Matouš Pavel
Ornst Jan
Veselý František
-99-66-923-/
3.Mach Milan st.Ornst Jan83-89 31/-
4.Ducháč RadekTrč Roman ml.-6-5-3  03-/
5.Hlaváček LuborTrč Tomáš6-7-9-6 13-/
6.Matouš PavelVeselý František-5234 31/-
7.Ducháč RadekOrnst Jan-486-2-1323-/
8.Hlaváček LuborTrč Roman ml.-9-6-7  03-/
9.Matouš PavelTrč Tomáš10-911-5-823-/
10.Mach Milan st.Veselý František9-911-5-823-/
11.Hlaváček LuborOrnst Jan-5-2-6  03-/
12.Matouš PavelTrč Roman ml.67-9-6532/-
13.Mach Milan st.Trč Tomáš6-8910 31/-
14.Ducháč RadekVeselý František-9-9-8  03-/
15.Matouš PavelOrnst Jan         
16.Mach Milan st.Trč Roman ml.         
17.Ducháč RadekTrč Tomáš         
18.Hlaváček LuborVeselý František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mach Milan st.21Ornst Jan21
Ducháč Radek03Trč Roman ml.21
Hlaváček Lubor03Trč Tomáš21
Matouš Pavel21Veselý František21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové ERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37650:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Smékal Lubomír
Oláh Jan
Daněk Roman
Kubíček Pavel
-7-4-6  03-/
2.Kocián Libor
Brát Marek
Paclík Jiří
Píše Pavel
-6-546732/-
3.Sucharda AntonínPíše Pavel99-99 31/-
4.Oláh JanPaclík Jiří-58-6-9 13-/
5.Brát MarekKubíček Pavel689  30/-
6.Kocián LiborDaněk Roman-3-25-14 13-/
7.Oláh JanPíše Pavel-89-7-7 13-/
8.Brát MarekPaclík Jiří493  30/-
9.Kocián LiborKubíček Pavel-7886 31/-
10.Sucharda AntonínDaněk Roman8-878 31/-
11.Brát MarekPíše Pavel-128-5-8 13-/
12.Kocián LiborPaclík Jiří98-8-8-423-/
13.Sucharda AntonínKubíček Pavel-983-4832/-
14.Oláh JanDaněk Roman-4-11-9  03-/
15.Kocián LiborPíše Pavel69-75 31/-
16.Sucharda AntonínPaclík Jiří-476-4-523-/
17.Oláh JanKubíček Pavel8-6-1-8 13-/
18.Brát MarekDaněk Roman-12105-81232/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sucharda Antonín31Píše Pavel22
Oláh Jan04Paclík Jiří31
Brát Marek31Kubíček Pavel13
Kocián Libor22Daněk Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 ERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31632:598TJ Trutnov - Poříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Michal
Tuček Adam
Mynář Marian
Zeman Daniel
-8-5-7  03-/
2.Černý Jaroslav
Tuček Dušan
Jakubský Filip
Truněček Martin
8-868 31/-
3.Hladík MichalMynář Marian-12-914-7 13-/
4.Tuček AdamZeman Daniel-4-77-7 13-/
5.Tuček DušanJakubský Filip-4-5-3  03-/
6.Černý JaroslavTruněček Martin821  30/-
7.Tuček AdamMynář Marian8-857 31/-
8.Tuček DušanZeman Daniel-210-8-7 13-/
9.Černý JaroslavJakubský Filip-78-9-7 13-/
10.Hladík MichalTruněček Martin277  30/-
11.Tuček DušanMynář Marian98-7-14532/-
12.Černý JaroslavZeman Daniel836  30/-
13.Hladík MichalJakubský Filip-8-4-8  03-/
14.Tuček AdamTruněček Martin452  30/-
15.Černý JaroslavMynář Marian3-8-117-723-/
16.Hladík MichalZeman Daniel10-5118 31/-
17.Tuček AdamJakubský Filip86-9-8732/-
18.Tuček DušanTruněček Martin1397  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladík Michal22Mynář Marian22
Tuček Adam31Zeman Daniel22
Tuček Dušan22Jakubský Filip31
Černý Jaroslav22Truněček Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad Labem, pod Hankovým domem, proti zimnímu stadionuRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40663:711TTC KB Vrchlabí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Krýza Luděk
Kléma Jan
Brázda Martin
Kotucz Kamil
7-6-26-623-/
2.Jež Rostislav
Janovský Jan
Horák Jaroslav
Vitvar Roman
-599-7632/-
3.Kléma JanKotucz Kamil-87-6-7 13-/
4.Jež RostislavVitvar Roman6-12810 31/-
5.Krýza LuděkBrázda Martin-4-10-8  03-/
6.Janovský JanHorák Jaroslav-85-814-923-/
7.Jež RostislavKotucz Kamil-6-4-4  03-/
8.Krýza LuděkVitvar Roman-7-1347-823-/
9.Janovský JanBrázda Martin9-8119 31/-
10.Kléma JanHorák Jaroslav68-5-8532/-
11.Krýza LuděkKotucz Kamil8-9-13-8 13-/
12.Janovský JanVitvar Roman-4-78-3 13-/
13.Kléma JanBrázda Martin467  30/-
14.Jež RostislavHorák Jaroslav-4548 31/-
15.Janovský JanKotucz Kamil-6-513-6 13-/
16.Kléma JanVitvar Roman8-6-89932/-
17.Jež RostislavBrázda Martin75-44 31/-
18.Fišera JiříHorák Jaroslav-68-5-3 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kléma Jan31Kotucz Kamil40
Jež Rostislav31Vitvar Roman22
Krýza Luděk03Brázda Martin13
Janovský Jan13Horák Jaroslav22
Fišera Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Janské LázněVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 551 02,, ze zadní strany areálu ZŠ - poslední vrataRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10448:345SK Janské Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nývlt Ladislav
Toth Vlastimil
Veselý Lubomír
Bilanský Přemysl
8145  30/-
2.Soukup Josef
Hnik Ondřej
Novotný Milan
Hlava Martin
3-106-6-623-/
3.Soukup JosefNovotný Milan1010-9-6932/-
4.Hnik OndřejHlava Martin564  30/-
5.Nývlt LadislavVeselý Lubomír-9888 31/-
6.Toth VlastimilBilanský Přemysl376  30/-
7.Hnik OndřejNovotný Milan2-8106 31/-
8.Nývlt LadislavHlava Martin10116  30/-
9.Toth VlastimilVeselý Lubomír5912  30/-
10.Soukup JosefBilanský Přemysl79-106 31/-
11.Nývlt LadislavNovotný Milan9-84-10632/-
12.Toth VlastimilHlava Martin         
13.Soukup JosefVeselý Lubomír         
14.Hnik OndřejBilanský Přemysl         
15.Toth VlastimilNovotný Milan         
16.Soukup JosefHlava Martin         
17.Hnik OndřejVeselý Lubomír         
18.Nývlt LadislavBilanský Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Josef20Novotný Milan03
Hnik Ondřej20Hlava Martin02
Nývlt Ladislav30Veselý Lubomír02
Toth Vlastimil20Bilanský Přemysl02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline