Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad Labem, pod Hankovým domem, proti zimnímu stadionuRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:31Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21526:475TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Krýza Luděk
Kléma Jan
Macháček Michal
Valášek Milan
736  30/-
2.Šulc Petr
Jež Rostislav
Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
-384-8832/-
3.Kléma JanJakubec Jan7-84-10832/-
4.Šulc PetrVrkoslav Martin-37-8-8 13-/
5.Jež RostislavMacháček Michal169  30/-
6.Krýza LuděkValášek Milan886  30/-
7.Šulc PetrJakubec Jan7-9-9-5 13-/
8.Jež RostislavVrkoslav Martin1179  30/-
9.Krýza LuděkMacháček Michal-109-2111032/-
10.Kléma JanValášek Milan-8-87-8 13-/
11.Jež RostislavJakubec Jan-7-3-10  03-/
12.Krýza LuděkVrkoslav Martin98-811 31/-
13.Kléma JanMacháček Michal1335  30/-
14.Šulc PetrValášek Milan74-7-10932/-
15.Krýza LuděkJakubec Jan         
16.Kléma JanVrkoslav Martin         
17.Šulc PetrMacháček Michal         
18.Jež RostislavValášek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kléma Jan21Jakubec Jan21
Šulc Petr12Vrkoslav Martin12
Jež Rostislav21Macháček Michal03
Krýza Luděk30Valášek Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Janské LázněVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 551 02,, ze zadní strany areálu ZŠ - poslední vrataRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30651:604SK Janské Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hnik Ondřej
Klouček Pavel
Matouš Pavel
Janko Lukáš
4-11-8-7 13-/
2.Nývlt Ladislav
Toth Vlastimil
Ducháč Radek
Mach Milan st.
-89811 31/-
3.Klouček PavelDucháč Radek-5-59-8 13-/
4.Hnik OndřejMatouš Pavel-468-8632/-
5.Nývlt LadislavMach Milan st.-8-968-1223-/
6.Toth VlastimilJanko Lukáš453  30/-
7.Hnik OndřejDucháč Radek7-6-8-8 13-/
8.Nývlt LadislavMatouš Pavel-9-8-9  03-/
9.Toth VlastimilMach Milan st.89-68 31/-
10.Klouček PavelJanko Lukáš-13628 31/-
11.Nývlt LadislavDucháč Radek1087  30/-
12.Toth VlastimilMatouš Pavel-810-9-12 13-/
13.Klouček PavelMach Milan st.8-8-710832/-
14.Hnik OndřejJanko Lukáš195  30/-
15.Toth VlastimilDucháč Radek-6-86-7 13-/
16.Klouček PavelMatouš Pavel-37118 31/-
17.Hnik OndřejMach Milan st.-9838 31/-
18.Nývlt LadislavJanko Lukáš-7-87-7 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Pavel31Ducháč Radek31
Hnik Ondřej31Matouš Pavel22
Nývlt Ladislav12Mach Milan st.13
Toth Vlastimil22Janko Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sparta ÚpiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:22587:511TTC KB Vrchlabí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Horák Jaroslav
Vitvar Roman
Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
-8967 31/-
2.Brázda Martin
Kotucz Kamil
Kocián Libor
Brát Marek
-9-9-8  03-/
3.Vitvar RomanFolc Martin878  30/-
4.Horák JaroslavKocián Libor-988-10732/-
5.Brázda MartinBrát Marek-9-13-9  03-/
6.Kotucz KamilSucharda Antonín849  30/-
7.Horák JaroslavFolc Martin814-89 31/-
8.Brázda MartinKocián Libor-8-13-12  03-/
9.Kotucz KamilBrát Marek4-4-88-823-/
10.Vitvar RomanSucharda Antonín4-9-12-12 13-/
11.Brázda MartinFolc Martin989  30/-
12.Kotucz KamilKocián Libor598  30/-
13.Vitvar RomanBrát Marek-12-85-9 13-/
14.Horák JaroslavSucharda Antonín596  30/-
15.Kotucz KamilFolc Martin483  30/-
16.Vitvar RomanKocián Libor1068  30/-
17.Horák JaroslavBrát Marek         
18.Brázda MartinSucharda Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitvar Roman22Folc Martin04
Horák Jaroslav30Kocián Libor13
Brázda Martin12Brát Marek30
Kotucz Kamil31Sucharda Antonín12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
Jirásek Martin st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí ARozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:32667:607Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Jirásek Martin ml.
Tuček Adam
Černý Jaroslav
-5-5-9  03-/
2.Jirásek Milan
Rejha Jan
Tuček Dušan
Hladík Michal
1611-9-7532/-
3.Jirásek Martin st.Černý Jaroslav9-7311 31/-
4.Rejha JanTuček Adam-59-87-823-/
5.Jirásek Martin ml.Tuček Dušan-115-84632/-
6.Jirásek MilanHladík Michal15-9-3632/-
7.Rejha JanČerný Jaroslav-6-998832/-
8.Jirásek Martin ml.Tuček Adam-954-8-623-/
9.Jirásek MilanTuček Dušan27-76 31/-
10.Jirásek Martin st.Hladík Michal555  30/-
11.Jirásek Martin ml.Černý Jaroslav-8-6-5  03-/
12.Jirásek MilanTuček Adam6-6-59-923-/
13.Jirásek Martin st.Tuček Dušan-8-6113432/-
14.Rejha JanHladík Michal10-982 31/-
15.Jirásek MilanČerný Jaroslav9-9-96-823-/
16.Jirásek Martin st.Tuček Adam-8986 31/-
17.Rejha JanTuček Dušan48   20  
18.Jirásek Martin ml.Hladík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Martin st.40Černý Jaroslav22
Rejha Jan21Tuček Adam31
Jirásek Martin ml.12Tuček Dušan03
Jirásek Milan22Hladík Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
14:01Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0DTJ -Slavia Hradec Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Píše Pavel
Paclík Jiří

WO    30/-
2.Daněk Roman
Sánchez Javier Francisco

WO    30/-
3.Sánchez Javier FranciscoWO    30/-
4.Píše PavelWO    30/-
5.Paclík JiříWO    30/-
6.Daněk RomanWO    30/-
7.Píše PavelWO    30/-
8.Paclík JiříWO    30/-
9.Daněk RomanWO    30/-
10.Sánchez Javier FranciscoWO    30/-
11.Paclík Jiří         
12.Daněk Roman         
13.Sánchez Javier Francisco         
14.Píše Pavel         
15.Daněk Roman         
16.Sánchez Javier Francisco         
17.Píše Pavel         
18.Paclík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol NemyčevesRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v NemyčevsiRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:34540:591Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Adam
Jakubský Filip
Trč Roman ml.
Trč Tomáš
7-6-8-8 13-/
2.Kačer Radek
Kozáková Tereza
Ornst Jan
Brett Ondřej
974  30/-
3.Kačer RadekOrnst Jan-3-668-423-/
4.Jakubský FilipTrč Roman ml.-4-9104-723-/
5.Hušek AdamTrč Tomáš10-9-9-8 13-/
6.Kozáková TerezaBrett Ondřej695  30/-
7.Jakubský FilipOrnst Jan-88-78-423-/
8.Hušek AdamTrč Roman ml.-98-5-9 13-/
9.Kozáková TerezaTrč Tomáš9-9-79432/-
10.Kačer RadekBrett Ondřej-911-8-8 13-/
11.Hušek AdamOrnst Jan-98-210-423-/
12.Kozáková TerezaTrč Roman ml.95-1-3632/-
13.Kačer RadekTrč Tomáš7-6-4-5 13-/
14.Jakubský FilipBrett Ondřej796  30/-
15.Kozáková TerezaOrnst Jan-68-4-8 13-/
16.Kačer RadekTrč Roman ml.128-7  21  
17.Jakubský FilipTrč Tomáš         
18.Hušek AdamBrett Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Radek03Ornst Jan40
Jakubský Filip12Trč Roman ml.21
Hušek Adam03Trč Tomáš21
Kozáková Tereza31Brett Ondřej12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline