Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad Labem, pod Hankovým domem, proti zimnímu stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:31Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21526:475TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krýza Luděk
Kléma Jan
 
 
Macháček Michal
Valášek Milan
 
 
736  3010
2.Šulc Petr
Jež Rostislav
 
 
Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
 
 
-384-883220
3.Kléma JanJakubec Jan7-84-1083230
4.Šulc PetrVrkoslav Martin-37-8-8 1331
5.Jež RostislavMacháček Michal169  3041
6.Krýza LuděkValášek Milan886  3051
7.Šulc PetrJakubec Jan7-9-9-5 1352
8.Jež RostislavVrkoslav Martin1179  3062
9.Krýza LuděkMacháček Michal-109-211103272
10.Kléma JanValášek Milan-8-87-8 1373
11.Jež RostislavJakubec Jan-7-3-10  0374
12.Krýza LuděkVrkoslav Martin98-811 3184
13.Kléma JanMacháček Michal1335  3094
14.Šulc PetrValášek Milan74-7-10932104
15.Krýza LuděkJakubec Jan         
16.Kléma JanVrkoslav Martin         
17.Šulc PetrMacháček Michal         
18.Jež RostislavValášek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kléma Jan21Jakubec Jan21
Šulc Petr12Vrkoslav Martin12
Jež Rostislav21Macháček Michal03
Krýza Luděk30Valášek Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Janské LázněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 551 02,, ze zadní strany areálu ZŠ - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30651:604SK Janské Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnik Ondřej
Klouček Pavel
 
 
Matouš Pavel
Janko Lukáš
 
 
4-11-8-7 1301
2.Nývlt Ladislav
Toth Vlastimil
 
 
Ducháč Radek
Mach Milan st.
 
 
-89811 3111
3.Klouček PavelDucháč Radek-5-59-8 1312
4.Hnik OndřejMatouš Pavel-468-863222
5.Nývlt LadislavMach Milan st.-8-968-122323
6.Toth VlastimilJanko Lukáš453  3033
7.Hnik OndřejDucháč Radek7-6-8-8 1334
8.Nývlt LadislavMatouš Pavel-9-8-9  0335
9.Toth VlastimilMach Milan st.89-68 3145
10.Klouček PavelJanko Lukáš-13628 3155
11.Nývlt LadislavDucháč Radek1087  3065
12.Toth VlastimilMatouš Pavel-810-9-12 1366
13.Klouček PavelMach Milan st.8-8-71083276
14.Hnik OndřejJanko Lukáš195  3086
15.Toth VlastimilDucháč Radek-6-86-7 1387
16.Klouček PavelMatouš Pavel-37118 3197
17.Hnik OndřejMach Milan st.-9838 31107
18.Nývlt LadislavJanko Lukáš-7-87-7 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Pavel31Ducháč Radek31
Hnik Ondřej31Matouš Pavel22
Nývlt Ladislav12Mach Milan st.13
Toth Vlastimil22Janko Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta ÚpiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:22587:511TTC KB Vrchlabí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Jaroslav
Vitvar Roman
 
 
Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
-8967 3110
2.Brázda Martin
Kotucz Kamil
 
 
Kocián Libor
Brát Marek
 
 
-9-9-8  0311
3.Vitvar RomanFolc Martin878  3021
4.Horák JaroslavKocián Libor-988-1073231
5.Brázda MartinBrát Marek-9-13-9  0332
6.Kotucz KamilSucharda Antonín849  3042
7.Horák JaroslavFolc Martin814-89 3152
8.Brázda MartinKocián Libor-8-13-12  0353
9.Kotucz KamilBrát Marek4-4-88-82354
10.Vitvar RomanSucharda Antonín4-9-12-12 1355
11.Brázda MartinFolc Martin989  3065
12.Kotucz KamilKocián Libor598  3075
13.Vitvar RomanBrát Marek-12-85-9 1376
14.Horák JaroslavSucharda Antonín596  3086
15.Kotucz KamilFolc Martin483  3096
16.Vitvar RomanKocián Libor1068  30106
17.Horák JaroslavBrát Marek         
18.Brázda MartinSucharda Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitvar Roman22Folc Martin04
Horák Jaroslav30Kocián Libor13
Brázda Martin12Brát Marek30
Kotucz Kamil31Sucharda Antonín12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
Jirásek Martin st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:32667:607Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Jirásek Martin ml.
 
 
Tuček Adam
Černý Jaroslav
 
 
-5-5-9  0301
2.Jirásek Milan
Rejha Jan
 
 
Tuček Dušan
Hladík Michal
 
 
1611-9-753211
3.Jirásek Martin st.Černý Jaroslav9-7311 3121
4.Rejha JanTuček Adam-59-87-82322
5.Jirásek Martin ml.Tuček Dušan-115-8463232
6.Jirásek MilanHladík Michal15-9-363242
7.Rejha JanČerný Jaroslav-6-99883252
8.Jirásek Martin ml.Tuček Adam-954-8-62353
9.Jirásek MilanTuček Dušan27-76 3163
10.Jirásek Martin st.Hladík Michal555  3073
11.Jirásek Martin ml.Černý Jaroslav-8-6-5  0374
12.Jirásek MilanTuček Adam6-6-59-92375
13.Jirásek Martin st.Tuček Dušan-8-611343285
14.Rejha JanHladík Michal10-982 3195
15.Jirásek MilanČerný Jaroslav9-9-96-82396
16.Jirásek Martin st.Tuček Adam-8986 31106
17.Rejha JanTuček Dušan48   20  
18.Jirásek Martin ml.Hladík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Martin st.40Černý Jaroslav22
Rejha Jan21Tuček Adam31
Jirásek Martin ml.12Tuček Dušan03
Jirásek Milan22Hladík Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽelezniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
14:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0DTJ -Slavia Hradec Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Píše Pavel
Paclík Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Daněk Roman
Sánchez Javier Francisco
 
 

 
 
WO    3020
3.Sánchez Javier FranciscoWO    3030
4.Píše PavelWO    3040
5.Paclík JiříWO    3050
6.Daněk RomanWO    3060
7.Píše PavelWO    3070
8.Paclík JiříWO    3080
9.Daněk RomanWO    3090
10.Sánchez Javier FranciscoWO    30100
11.Paclík Jiří         
12.Daněk Roman         
13.Sánchez Javier Francisco         
14.Píše Pavel         
15.Daněk Roman         
16.Sánchez Javier Francisco         
17.Píše Pavel         
18.Paclík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
Sokol Železnice se omluvili 5.3.2016 dopoledne, že ze zdravotních důvodů nepřijedou.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NemyčevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v NemyčevsiRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:34540:591Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Adam
Jakubský Filip
 
 
Trč Roman ml.
Trč Tomáš
 
 
7-6-8-8 1301
2.Kačer Radek
Kozáková Tereza
 
 
Ornst Jan
Brett Ondřej
 
 
974  3011
3.Kačer RadekOrnst Jan-3-668-42312
4.Jakubský FilipTrč Roman ml.-4-9104-72313
5.Hušek AdamTrč Tomáš10-9-9-8 1314
6.Kozáková TerezaBrett Ondřej695  3024
7.Jakubský FilipOrnst Jan-88-78-42325
8.Hušek AdamTrč Roman ml.-98-5-9 1326
9.Kozáková TerezaTrč Tomáš9-9-7943236
10.Kačer RadekBrett Ondřej-911-8-8 1337
11.Hušek AdamOrnst Jan-98-210-42338
12.Kozáková TerezaTrč Roman ml.95-1-363248
13.Kačer RadekTrč Tomáš7-6-4-5 1349
14.Jakubský FilipBrett Ondřej796  3059
15.Kozáková TerezaOrnst Jan-68-4-8 13510
16.Kačer RadekTrč Roman ml.128-7  21  
17.Jakubský FilipTrč Tomáš         
18.Hušek AdamBrett Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Radek03Ornst Jan40
Jakubský Filip12Trč Roman ml.21
Hušek Adam03Trč Tomáš21
Kozáková Tereza31Brett Ondřej12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline