Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37610:635Baník Vamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Libor
Brát Marek
 
 
Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
 
 
-65-7-8 1301
2.Oláh Jan
Smékal Lubomír
 
 
Podolka Jan
Macháček Michal
 
 
35-88 3111
3.Smékal LubomírJakubec Jan-7-58-8 1312
4.Oláh JanVrkoslav Martin-7-8-5  0313
5.Kocián LiborMacháček Michal126-07 3123
6.Brát MarekPodolka Jan938  3033
7.Oláh JanJakubec Jan-9-95-4 1334
8.Kocián LiborVrkoslav Martin-135-11-8 1335
9.Brát MarekMacháček Michal6-869 3145
10.Smékal LubomírPodolka Jan-6910-6-92346
11.Kocián LiborJakubec Jan-8-124943256
12.Brát MarekVrkoslav Martin5-6-6-14 1357
13.Smékal LubomírMacháček Michal410-49 3167
14.Oláh JanPodolka Jan10-896 3177
15.Brát MarekJakubec Jan-6-8-6  0378
16.Smékal LubomírVrkoslav Martin-4-8-6  0379
17.Oláh JanMacháček Michal8-59-9-1223710
18.Kocián LiborPodolka Jan12    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smékal Lubomír13Jakubec Jan31
Oláh Jan13Vrkoslav Martin40
Kocián Libor21Macháček Michal13
Brát Marek22Podolka Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35629:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Adam
Hladík Michal
 
 
Janko Lukáš
Matouš Pavel
 
 
-7-7-9  0301
2.Tuček Dušan
Vašíček Karel
 
 
Mach Milan st.
Ducháč Radek
 
 
146-104 3111
3.Tuček DušanDucháč Radek-7913-8-72312
4.Vašíček KarelJanko Lukáš-7-9-9  0313
5.Hladík MichalMatouš Pavel-5-79793223
6.Tuček AdamMach Milan st.13-616 3133
7.Vašíček KarelDucháč Radek-7-7-8  0334
8.Hladík MichalJanko Lukáš5-8-6-6 1335
9.Tuček AdamMatouš Pavel12105  3045
10.Tuček DušanMach Milan st.9-757 3155
11.Hladík MichalDucháč Radek-79-7-6 1356
12.Tuček AdamJanko Lukáš6-7910 3166
13.Tuček DušanMatouš Pavel-5-891283276
14.Vašíček KarelMach Milan st.-39-1110-102377
15.Tuček AdamDucháč Radek944  3087
16.Tuček DušanJanko Lukáš8106  3097
17.Vašíček KarelMatouš Pavel-7-5-7  0398
18.Hladík MichalMach Milan st.-7-3-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tuček Dušan31Ducháč Radek31
Vašíček Karel04Janko Lukáš22
Hladík Michal13Matouš Pavel13
Tuček Adam40Mach Milan st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Tajčová Zdena
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1013:33371:463TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Kalousek Jaroslav
 
 
Krýza Luděk
Kléma Jan
 
 
-2-9-4  0301
2.Frýba Zdeněk
Horák Karel
 
 
Šulc Petr
Jež Rostislav
 
 
76-511 3111
3.Kalousek JaroslavKrýza Luděk-6-5-5  0312
4.Stránská AnnaJež Rostislav-9-7-6  0313
5.Frýba ZdeněkŠulc Petr-6-5-8  0314
6.Horák KarelKléma Jan569  3024
7.Rohlíček JanKrýza Luděk-1079-673234
8.Frýba ZdeněkJež Rostislav-7-7-7  0335
9.Horák KarelŠulc Petr5614  3045
10.Kalousek JaroslavKléma Jan-5-67-8 1346
11.Frýba ZdeněkKrýza Luděk-5-9-5  0347
12.Horák KarelJež Rostislav-8-8-9  0348
13.Kalousek JaroslavŠulc Petr-6-7-5  0349
14.Rohlíček JanKléma Jan-9-8-9  03410
15.Horák KarelKrýza Luděk         
16.Kalousek JaroslavJež Rostislav         
17.Rohlíček JanŠulc Petr         
18.Frýba ZdeněkKléma Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalousek Jaroslav03Krýza Luděk21
Stránská Anna01Jež Rostislav30
Frýba Zdeněk03Šulc Petr21
Horák Karel21Kléma Jan21
Rohlíček Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí:Trč Roman st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí:Trč Roman ml.
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31655:637Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
 
 
Hnik Ondřej
Klouček Pavel
 
 
1257  3010
2.Ornst Jan
Kazda Petr
 
 
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
 
 
-6-910-5 1311
3.Kazda PetrToth Vlastimil99-6-4-52312
4.Trč TomášHnik Ondřej-7-6-15  0313
5.Ornst JanNývlt Ladislav5-10510 3123
6.Trč Roman ml.Klouček Pavel-88-9-8 1324
7.Trč TomášToth Vlastimil-8-6-9  0325
8.Ornst JanHnik Ondřej9-88-773235
9.Trč Roman ml.Nývlt Ladislav6105  3045
10.Kazda PetrKlouček Pavel-10-134493255
11.Ornst JanToth Vlastimil7410  3065
12.Trč Roman ml.Hnik Ondřej-2-8-4  0366
13.Kazda PetrNývlt Ladislav6-71011 3176
14.Trč TomášKlouček Pavel7-1111-1133286
15.Trč Roman ml.Toth Vlastimil12-6-116-92387
16.Kazda PetrHnik Ondřej-698-663297
17.Trč TomášNývlt Ladislav1367  30107
18.Ornst JanKlouček Pavel778  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kazda Petr31Toth Vlastimil31
Trč Tomáš22Hnik Ondřej22
Ornst Jan30Nývlt Ladislav04
Trč Roman ml.13Klouček Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16473:390DTJ -Slavia Hradec Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Daněk Roman
 
 
Matěásko Jiří
Brázda Martin
 
 
-98712 3110
2.Paclík Jiří
Píše Pavel
 
 
Horák Jaroslav
Vitvar Roman
 
 
-7-6-8  0311
3.Kubíček PavelVitvar Roman-6-59-4 1312
4.Paclík JiříHorák Jaroslav-310-51053222
5.Daněk RomanBrázda Martin7107  3032
6.Píše PavelMatěásko Jiří558  3042
7.Paclík JiříVitvar Roman-5-691093252
8.Daněk RomanHorák Jaroslav-1010-7-8 1353
9.Píše PavelBrázda Martin77-103 3163
10.Kubíček PavelMatěásko Jiří642  3073
11.Daněk RomanVitvar Roman73-138 3183
12.Píše PavelHorák JaroslavWO    3093
13.Kubíček PavelBrázda Martin5510  30103
14.Paclík JiříMatěásko Jiří         
15.Píše PavelVitvar Roman         
16.Kubíček PavelHorák Jaroslav         
17.Paclík JiříBrázda Martin         
18.Daněk RomanMatěásko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel21Vitvar Roman12
Paclík Jiří20Horák Jaroslav11
Daněk Roman21Brázda Martin03
Píše Pavel20Matěásko Jiří02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17502:397Sokol PP Hradec Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Marian
Kačer Radek
 
 
Kašpar Petr
Hlava Martin
 
 
537  3010
2.Kozáková Tereza
Sazimová Terezie
 
 
Jirásek Milan
Rejha Jan
 
 
3-3-9-8 1311
3.Kačer RadekJirásek Milan-10-12-7  0312
4.Sazimová TerezieKašpar Petr677  3022
5.Kozáková TerezaRejha Jan912-64 3132
6.Mynář MarianHlava Martin428  3042
7.Sazimová TerezieJirásek Milan-96-9-7 1343
8.Kozáková TerezaKašpar Petr5-666 3153
9.Mynář MarianRejha Jan6-9-8-7 1354
10.Kačer RadekHlava Martin971  3064
11.Kozáková TerezaJirásek Milan106-5-7103274
12.Mynář MarianKašpar Petr551  3084
13.Kačer RadekRejha Jan9-10410 3194
14.Sazimová TerezieHlava Martin6106  30104
15.Mynář MarianJirásek Milan         
16.Kačer RadekKašpar Petr         
17.Sazimová TerezieRejha Jan         
18.Kozáková TerezaHlava Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Radek21Jirásek Milan21
Sazimová Terezie21Kašpar Petr03
Kozáková Tereza30Rejha Jan12
Mynář Marian21Hlava Martin03
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline