Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14468:307Sparta Úpice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Libor
Brát Marek
Škoda Ivan
Matouš Pavel
WO    30/-
2.Oláh Jan
Smékal Lubomír
Mach Milan st.
Ducháč Radek
879  30/-
3.Smékal LubomírDucháč Radek72-7-5-823-/
4.Oláh JanMatouš Pavel5-6511 31/-
5.Brát MarekMach Milan st.469  30/-
6.Kocián LiborŠkoda IvanWO    30/-
7.Oláh JanDucháč Radek-8-6-9  03-/
8.Brát MarekMatouš Pavel-113104 31/-
9.Kocián LiborMach Milan st.-12-9661032/-
10.Smékal LubomírŠkoda IvanWO    30/-
11.Brát MarekDucháč Radek-86-79632/-
12.Kocián LiborMatouš Pavel8-83-8432/-
13.Smékal LubomírMach Milan st.-8    01  
14.Oláh JanŠkoda Ivan         
15.Kocián LiborDucháč Radek         
16.Smékal LubomírMatouš Pavel         
17.Oláh JanMach Milan st.         
18.Brát MarekŠkoda Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smékal Lubomír01Ducháč Radek21
Oláh Jan11Matouš Pavel03
Brát Marek30Mach Milan st.02
Kocián Libor20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32498:529Baník Vamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Adam
Tuček Dušan
Vrkoslav Martin
Jakubec Jan
-5-76-8 13-/
2.Vašíček Karel
Hladík Michal
Macháček Michal
Podolka Jan
4-5-107-923-/
3.Tuček DušanJakubec Jan-98-49-823-/
4.Vašíček KarelVrkoslav Martin-4-6-9  03-/
5.Hladík MichalMacháček Michal-79-8-9 13-/
6.Tuček AdamPodolka Jan6710  30/-
7.Vašíček KarelJakubec Jan-8-5-8  03-/
8.Hladík MichalVrkoslav Martin-8-6-5  03-/
9.Tuček AdamMacháček Michal645  30/-
10.Tuček DušanPodolka Jan7128  30/-
11.Hladík MichalJakubec Jan-7-8-6  03-/
12.Tuček AdamVrkoslav Martin87-9-5-823-/
13.Tuček DušanMacháček Michal-108136 31/-
14.Vašíček KarelPodolka Jan-6967 31/-
15.Tuček AdamJakubec Jan-10-9-11  03-/
16.Tuček DušanVrkoslav Martin         
17.Vašíček KarelMacháček Michal         
18.Hladík MichalPodolka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tuček Dušan21Jakubec Jan40
Vašíček Karel12Vrkoslav Martin30
Hladík Michal03Macháček Michal12
Tuček Adam22Podolka Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Tajčová Zdena
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:21544:499Sokol Železnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Záboj Matěj
Hnik Ondřej
Klouček Pavel
7-89-3332/-
2.Rohlíček Jan
Horák Karel
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
688  30/-
3.Záboj MatějToth Vlastimil514-96 31/-
4.Rohlíček JanHnik Ondřej11710  30/-
5.Stránská AnnaKlouček Pavel8-137-5-1023-/
6.Horák KarelNývlt Ladislav76-8-8832/-
7.Rohlíček JanToth Vlastimil-847-6732/-
8.Stránská AnnaHnik Ondřej-69-813-323-/
9.Horák KarelKlouček Pavel-676-8832/-
10.Záboj MatějNývlt Ladislav7-97-8932/-
11.Stránská AnnaToth Vlastimil-8-3-14  03-/
12.Horák KarelHnik Ondřej875  30/-
13.Záboj MatějKlouček Pavel87-79 31/-
14.Rohlíček JanNývlt Ladislav         
15.Horák KarelToth Vlastimil         
16.Záboj MatějHnik Ondřej         
17.Rohlíček JanKlouček Pavel         
18.Stránská AnnaNývlt Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záboj Matěj30Toth Vlastimil12
Rohlíček Jan20Hnik Ondřej12
Stránská Anna03Klouček Pavel12
Horák Karel30Nývlt Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí
u stolu:
Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí
u stolu:
Trč Roman st.
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:27655:586Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
Krýza Luděk
Kléma Jan
8-9-74-923-/
2.Ornst Jan
Kazda Petr
Jež Rostislav
Šulc Petr
-8796 31/-
3.Kazda PetrKrýza Luděk6-95-8432/-
4.Trč TomášJež Rostislav-529-7-923-/
5.Trč Roman ml.Kléma Jan-8-969-1023-/
6.Ornst JanŠulc Petr-779-8432/-
7.Trč TomášKrýza Luděk794  30/-
8.Trč Roman ml.Jež Rostislav-6-7-8  03-/
9.Ornst JanKléma Jan787  30/-
10.Kazda PetrŠulc Petr8107  30/-
11.Trč Roman ml.Krýza Luděk9-88-7-1123-/
12.Ornst JanJež Rostislav-12787 31/-
13.Kazda PetrKléma Jan86-6-8632/-
14.Trč Tomᚊulc Petr-4-979-523-/
15.Ornst JanKrýza Luděk146-57 31/-
16.Kazda PetrJež Rostislav685  30/-
17.Trč TomášKléma Jan         
18.Trč Roman ml.Šulc Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kazda Petr40Krýza Luděk13
Trč Tomáš12Jež Rostislav22
Trč Roman ml.03Kléma Jan12
Ornst Jan40Šulc Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:12442:357DTJ -Slavia Hradec Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Daněk Roman
Kašpar Petr
Hlava Martin
9810  30/-
2.Paclík Jiří
Píše Pavel
Jirásek Milan
Rejha Jan
-99-9-3 13-/
3.Kubíček PavelJirásek Milan-8-99-4 13-/
4.Paclík JiříRejha Jan738  30/-
5.Daněk RomanKašpar Petr831  30/-
6.Píše PavelHlava Martin767  30/-
7.Paclík JiříJirásek Milan4105  30/-
8.Daněk RomanRejha Jan-7-10-7  03-/
9.Píše PavelKašpar Petr8-754 31/-
10.Kubíček PavelHlava Martin1087  30/-
11.Daněk RomanJirásek Milan1299  30/-
12.Píše PavelRejha Jan-5829 31/-
13.Kubíček PavelKašpar Petr-6964 31/-
14.Paclík JiříHlava Martin498  30  
15.Píše PavelJirásek Milan         
16.Kubíček PavelRejha Jan         
17.Paclík JiříKašpar Petr         
18.Daněk RomanHlava Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel21Jirásek Milan12
Paclík Jiří20Rejha Jan12
Daněk Roman21Kašpar Petr03
Píše Pavel30Hlava Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33679:656Sokol PP Hradec Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Marian
Kačer Radek
Brázda Martin
Matěásko Jiří
-9-9-10  03-/
2.Sazimová Terezie
Kozáková Tereza
Vitvar Roman
Horák Jaroslav
-7-6-5  03-/
3.Kačer RadekVitvar Roman-9538 31/-
4.Sazimová TerezieHorák Jaroslav1411-3-91132/-
5.Mynář MarianBrázda Martin8711  30/-
6.Kozáková TerezaMatěásko Jiří869  30/-
7.Sazimová TerezieVitvar Roman7-47-5-723-/
8.Mynář MarianHorák Jaroslav-88-8-7 13-/
9.Kozáková TerezaBrázda Martin8-754 31/-
10.Kačer RadekMatěásko Jiří897  30/-
11.Mynář MarianVitvar Roman105-8-5-1223-/
12.Kozáková TerezaHorák Jaroslav-5778 31/-
13.Kačer RadekBrázda Martin7-11-76-923-/
14.Sazimová TerezieMatěásko Jiří-8-787-823-/
15.Kozáková TerezaVitvar Roman7-4-129732/-
16.Kačer RadekHorák Jaroslav-9-2-4  03-/
17.Sazimová TerezieBrázda Martin-6827 31/-
18.Mynář MarianMatěásko Jiří44-87 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kačer Radek22Vitvar Roman22
Sazimová Terezie22Horák Jaroslav22
Mynář Marian22Brázda Martin13
Kozáková Tereza40Matěásko Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline