Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník VamberkVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10445:326Baník Vamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
Kodym Matěj
Brázda Martin
877  30/-
2.Podolka Jan
Macháček Michal
Novotný Pavel
Vích Karel
-6867 31/-
3.Vrkoslav MartinKodym Matěj895  30/-
4.Macháček MichalBrázda Martin-789-10-823-/
5.Podolka JanNovotný Pavel667  30/-
6.Jakubec JanVích Karel453  30/-
7.Macháček MichalKodym Matěj78-96 31/-
8.Podolka JanBrázda Martin-116-9-9 13-/
9.Jakubec JanNovotný Pavel682  30/-
10.Vrkoslav MartinVích Karel755  30/-
11.Podolka JanKodym Matěj8-6-75832/-
12.Jakubec JanBrázda Martin685  30/-
13.Vrkoslav MartinNovotný Pavel         
14.Macháček MichalVích Karel         
15.Jakubec JanKodym Matěj         
16.Vrkoslav MartinBrázda Martin         
17.Macháček MichalNovotný Pavel         
18.Podolka JanVích Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrkoslav Martin20Kodym Matěj03
Macháček Michal11Brázda Martin21
Podolka Jan21Novotný Pavel02
Jakubec Jan30Vích Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
Ducháč Radek
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí
u stolu:
Janko Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí
u stolu:
Mach Milan st.
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29641:622Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janko Lukáš
Matouš Pavel
Jirásek Martin ml.
Jirásek Martin st.
1165  30/-
2.Mach Milan st.
Ducháč Radek
Jirásek Milan
Kašpar Petr
7-36-7-823-/
3.Mach Milan st.Jirásek Milan-2-8-1  03-/
4.Janko LukášJirásek Martin st.3410  30/-
5.Matouš PavelJirásek Martin ml.10-101214 31/-
6.Ducháč RadekKašpar Petr911-2-12932/-
7.Janko LukášJirásek Milan5-10-6-4 13-/
8.Matouš PavelJirásek Martin st.749  30/-
9.Ducháč RadekJirásek Martin ml.6-1079 31/-
10.Mach Milan st.Kašpar Petr8109  30/-
11.Matouš PavelJirásek Milan-6-5-3  03-/
12.Ducháč RadekJirásek Martin st.4-34-6-723-/
13.Mach Milan st.Jirásek Martin ml.6-8124 31/-
14.Janko LukášKašpar Petr879  30/-
15.Ducháč RadekJirásek Milan-8-899-923-/
16.Mach Milan st.Jirásek Martin st.-9-7-7  03-/
17.Janko LukášJirásek Martin ml.-57-93-1123-/
18.Matouš PavelKašpar Petr868  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Milan st.22Jirásek Milan40
Janko Lukáš22Jirásek Martin st.22
Matouš Pavel31Jirásek Martin ml.13
Ducháč Radek22Kašpar Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové ERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad Labem, pod Hankovým domem, proti zimnímu stadionuRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16469:388TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Krýza Luděk
Kléma Jan
Paclík Jiří
Píše Pavel
8-738 31/-
2.Jež Rostislav
Šulc Petr
Kubíček Pavel
Daněk Roman
94-78 31/-
3.Šulc PetrPaclík Jiří6118  30/-
4.Kléma JanPíše Pavel688  30/-
5.Krýza LuděkKubíček Pavel87-7-5732/-
6.Jež RostislavDaněk Roman-811-8-6 13-/
7.Kléma JanPaclík Jiří98-94 31/-
8.Krýza LuděkPíše Pavel56-1010 31/-
9.Jež RostislavKubíček Pavel-7-7-6  03-/
10.Šulc PetrDaněk Roman5-6-1211632/-
11.Krýza LuděkPaclík JiříWO    30/-
12.Jež RostislavPíše Pavel8-88-8832/-
13.Šulc PetrKubíček Pavel-6    01  
14.Kléma JanDaněk Roman         
15.Jež RostislavPaclík Jiří         
16.Šulc PetrPíše Pavel         
17.Kléma JanKubíček Pavel         
18.Krýza LuděkDaněk Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Petr20Paclík Jiří02
Kléma Jan20Píše Pavel03
Krýza Luděk20Kubíček Pavel11
Jež Rostislav12Daněk Roman11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Janské LázněVrchní
rozhodčí:
Hnik Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 ERozhodčí
u stolu:
Hnik Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 551 02,, ze zadní strany areálu ZŠ - poslední vrataRozhodčí
u stolu:
Hnik Ondřej
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Hnik Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35616:599Sokol PP Hradec Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hnik Ondřej
Pilař Jiří
Jakubský Filip
Hušek Adam
9-106-13-723-/
2.Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
Kozáková Tereza
Mynář Marian
1083  30/-
3.Hnik OndřejKozáková Tereza-8-6-5  03-/
4.Pilař JiříMynář Marian4-8-7-12 13-/
5.Nývlt LadislavHušek Adam-10-10-7  03-/
6.Toth VlastimilJakubský Filip-8-9108732/-
7.Divecký FilipKozáková Tereza6-9-8-7 13-/
8.Nývlt LadislavMynář Marian972  30/-
9.Toth VlastimilHušek Adam96-5-4-1123-/
10.Hnik OndřejJakubský Filip-11879 31/-
11.Nývlt LadislavKozáková Tereza-5-10-9  03-/
12.Toth VlastimilMynář MarianWO    30/-
13.Hnik OndřejHušek Adam-9-7-11  03-/
14.Divecký FilipJakubský Filip-9688 31/-
15.Toth VlastimilKozáková Tereza10-6-1010-1123-/
16.Hnik OndřejMynář Marian-6886 31/-
17.Divecký FilipHušek Adam-8-6-11  03-/
18.Nývlt LadislavJakubský Filip-8-710  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hnik Ondřej22Kozáková Tereza40
Pilař Jiří01Mynář Marian12
Nývlt Ladislav12Hušek Adam40
Toth Vlastimil12Jakubský Filip03
Divecký Filip12   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Hrabala Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Sparta ÚpiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:03Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28592:563Sokol Železnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Frýba Zdeněk
Záboj Matěj
Kocián Libor
Brát Marek
79-7-3832/-
2.Horák Karel
Macák Lukáš
Smékal Lubomír
Oláh Jan
3-499 31/-
3.Frýba ZdeněkKocián Libor-4-5-11  03-/
4.Záboj MatějBrát Marek-7-711-4 13-/
5.Macák LukášOláh Jan-86-76-823-/
6.Horák KarelSmékal Lubomír747  30/-
7.Záboj MatějKocián Libor-7-10-8  03-/
8.Macák LukášBrát Marek-46-1111832/-
9.Horák KarelOláh Jan354  30/-
10.Frýba ZdeněkSmékal Lubomír929  30/-
11.Macák LukášKocián Libor105-6-81132/-
12.Horák KarelBrát Marek-2-98-8 13-/
13.Frýba ZdeněkOláh Jan4-9-98832/-
14.Záboj MatějSmékal Lubomír868  30/-
15.Horák KarelKocián Libor7-12-7-7 13-/
16.Frýba ZdeněkBrát Marek69-86 31/-
17.Záboj MatějOláh Jan5108  30  
18.Macák LukášSmékal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frýba Zdeněk31Kocián Libor31
Záboj Matěj12Brát Marek22
Macák Lukáš21Oláh Jan12
Horák Karel22Smékal Lubomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí ARozhodčí
u stolu:
Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí
u stolu:
Trč Roman st.
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26631:571Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
Tuček Dušan
Hladík Michal
9-946 31/-
2.Ornst Jan
Kazda Petr
Tuček Adam
Vašíček Karel
1187  30/-
3.Kazda PetrTuček Adam-67-108-823-/
4.Trč TomášHladík Michal-76-87732/-
5.Trč Roman ml.Tuček Dušan-77-5-9 13-/
6.Ornst JanVašíček Karel751  30/-
7.Trč TomášTuček Adam-4-6-11  03-/
8.Trč Roman ml.Hladík Michal-910-8-10 13-/
9.Ornst JanTuček Dušan689  30/-
10.Kazda PetrVašíček Karel710-105 31/-
11.Trč Roman ml.Tuček Adam-912-8-7 13-/
12.Ornst JanHladík Michal85-6-61032/-
13.Kazda PetrTuček Dušan-7414-9-823-/
14.Trč TomášVašíček Karel9114  30/-
15.Ornst JanTuček Adam10-9104 31/-
16.Kazda PetrHladík Michal-96117 31/-
17.Trč TomášTuček Dušan         
18.Trč Roman ml.Vašíček Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kazda Petr22Tuček Adam31
Trč Tomáš21Hladík Michal13
Trč Roman ml.03Tuček Dušan21
Ornst Jan40Vašíček Karel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline