Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník VamberkVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36652:649TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
Šulc Petr
Jež Rostislav
-6484 31/-
2.Tauer Jan
Valášek Milan
Krýza Luděk
Kléma Jan
-8-5-5  03-/
3.Jakubec JanŠulc Petr734  30/-
4.Valášek MilanKrýza Luděk-3-8-7  03-/
5.Macháček MichalJež Rostislav8-4-84-923-/
6.Vrkoslav MartinKléma Jan888  30/-
7.Valášek MilanŠulc Petr-9-8-7  03-/
8.Macháček MichalKrýza Luděk4-10-11-5 13-/
9.Vrkoslav MartinJež Rostislav62-66 31/-
10.Jakubec JanKléma Jan6118  30/-
11.Macháček MichalŠulc Petr-112-911-923-/
12.Vrkoslav MartinKrýza Luděk5-3311 31/-
13.Jakubec JanJež Rostislav11-5711 31/-
14.Valášek MilanKléma Jan-4-68-15 13-/
15.Vrkoslav MartinŠulc Petr-887-5-1223-/
16.Jakubec JanKrýza Luděk6-512-3832/-
17.Valášek MilanJež Rostislav-6-9-8  03-/
18.Macháček MichalKléma Jan-9-81010-923-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakubec Jan40Šulc Petr31
Valášek Milan04Krýza Luděk22
Macháček Michal04Jež Rostislav22
Vrkoslav Martin31Kléma Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
Mach Milan st.
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí
u stolu:
Ducháč Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí
u stolu:
Matouš Pavel
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35479:556SK Janské Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janko Lukáš
Matouš Pavel
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
9-668 31/-
2.Mach Milan st.
Ducháč Radek
Klouček Pavel
Hnik Ondřej
-946-8932/-
3.Mach Milan st.Toth Vlastimil-3-4-3  03-/
4.Janko LukášHnik Ondřej-6-4-5  03-/
5.Matouš PavelNývlt Ladislav586  30/-
6.Ducháč RadekKlouček Pavel108-7-61032/-
7.Janko LukášToth Vlastimil-9-13-5  03-/
8.Matouš PavelHnik Ondřej-68-11-8 13-/
9.Ducháč RadekNývlt Ladislav-68-4-11 13-/
10.Mach Milan st.Klouček Pavel6-87-10-423-/
11.Matouš PavelToth Vlastimil-99-6-12 13-/
12.Ducháč RadekHnik Ondřej-86-39-423-/
13.Mach Milan st.Nývlt Ladislav-6-5-16  03-/
14.Janko LukášKlouček Pavel-21-87-1123-/
15.Ducháč RadekToth Vlastimil         
16.Mach Milan st.Hnik Ondřej         
17.Janko LukášNývlt Ladislav         
18.Matouš PavelKlouček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Milan st.03Toth Vlastimil30
Janko Lukáš03Hnik Ondřej30
Matouš Pavel12Nývlt Ladislav21
Ducháč Radek12Klouček Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9442:291Sparta Úpice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Libor
Brát Marek
Brázda Martin
Vích Karel
644  30/-
2.Oláh Jan
Smékal Lubomír
Polanský Petr
Šín Jiří
8-966 31/-
3.Smékal LubomírBrázda Martin-6-710-9 13-/
4.Oláh JanVích Karel979  30/-
5.Brát MarekPolanský Petr446  30/-
6.Kocián LiborŠín Jiří536  30/-
7.Oláh JanBrázda Martin-1189-9-1023-/
8.Brát MarekVích Karel634  30/-
9.Kocián LiborPolanský Petr343  30/-
10.Smékal LubomírŠín Jiří-95-86932/-
11.Brát MarekBrázda Martin656  30/-
12.Kocián LiborVích Karel753  30/-
13.Smékal LubomírPolanský Petr         
14.Oláh JanŠín Jiří         
15.Kocián LiborBrázda Martin         
16.Smékal LubomírVích Karel         
17.Oláh JanPolanský Petr         
18.Brát MarekŠín Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smékal Lubomír11Brázda Martin21
Oláh Jan11Vích Karel03
Brát Marek30Polanský Petr02
Kocián Libor30Šín Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:30425:474Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Josef
Birke Marek
Jirásek Milan
Rejha Jan
-56-6-8 13-/
2.Tuček Adam
Hladík Michal
Jirásek Martin ml.
Jirásek Martin st.
-2-7-11  03-/
3.Hladík MichalJirásek Milan-596-9-1023-/
4.Tuček JosefJirásek Martin ml.-6-8-11  03-/
5.Birke MarekJirásek Martin st.-410-6-8 13-/
6.Tuček AdamRejha Jan1084  30/-
7.Tuček JosefJirásek Milan10-7-59-723-/
8.Birke MarekJirásek Martin ml.-810-510-823-/
9.Tuček AdamJirásek Martin st.671  30/-
10.Hladík MichalRejha Jan41-7-9-1023-/
11.Birke MarekJirásek Milan-5-7-7  03-/
12.Tuček AdamJirásek Martin ml.6911  30/-
13.Hladík MichalJirásek Martin st.-10-4-4  03-/
14.Tuček JosefRejha Jan         
15.Tuček AdamJirásek Milan         
16.Hladík MichalJirásek Martin ml.         
17.Tuček JosefJirásek Martin st.         
18.Birke MarekRejha Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladík Michal03Jirásek Milan30
Tuček Josef02Jirásek Martin ml.21
Birke Marek03Jirásek Martin st.21
Tuček Adam30Rejha Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Hrabala Ladislav
HOSTUJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové ERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38582:615DTJ -Slavia Hradec Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Horák Karel
Kabela Filip
Kubíček Pavel
Daněk Roman
-12-9-4  03-/
2.Frýba Zdeněk
Rohlíček Jan
Paclík Jiří
Píše Pavel
-6-56-9 13-/
3.Frýba ZdeněkDaněk Roman-119-8-9 13-/
4.Rohlíček JanPaclík Jiří-3-587532/-
5.Kabela FilipPíše Pavel-2-5-5  03-/
6.Horák KarelKubíček Pavel489  30/-
7.Rohlíček JanDaněk Roman711-8-13532/-
8.Kabela FilipPaclík Jiří-13-10-9  03-/
9.Horák KarelPíše Pavel-89-86932/-
10.Frýba ZdeněkKubíček Pavel8-6-8-10 13-/
11.Kabela FilipDaněk Roman-8-1111-7 13-/
12.Horák KarelPaclík Jiří6-76-6-723-/
13.Frýba ZdeněkPíše Pavel-7-9-7  03-/
14.Rohlíček JanKubíček Pavel-8758 31/-
15.Horák KarelDaněk Roman14-56 31/-
16.Frýba ZdeněkPaclík Jiří11-74-8-723-/
17.Rohlíček JanPíše Pavel-6-7   02  
18.Kabela FilipKubíček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Frýba Zdeněk04Daněk Roman22
Rohlíček Jan30Paclík Jiří31
Kabela Filip03Píše Pavel21
Horák Karel31Kubíček Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 ERozhodčí
u stolu:
Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí
u stolu:
Trč Roman st.
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8411:315Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
Hušek Adam
Jakubský Filip
129-97 31/-
2.Ornst Jan
Kazda Petr
Tesolin Riccardo
Bohdanecký Jakub
557  30/-
3.Kazda PetrHušek Adam-6-3-9  03-/
4.Trč TomášJakubský Filip4612  30/-
5.Trč Roman ml.Tesolin Riccardo9167  30/-
6.Ornst JanBohdanecký Jakub4-995 31/-
7.Trč TomášHušek Adam653  30/-
8.Trč Roman ml.Jakubský Filip107-9-8332/-
9.Ornst JanTesolin Riccardo1147  30/-
10.Kazda PetrBohdanecký Jakub-10899 31/-
11.Trč Roman ml.Hušek Adam8118  30/-
12.Ornst JanJakubský Filip         
13.Kazda PetrTesolin Riccardo         
14.Trč TomášBohdanecký Jakub         
15.Ornst JanHušek Adam         
16.Kazda PetrJakubský Filip         
17.Trč TomášTesolin Riccardo         
18.Trč Roman ml.Bohdanecký Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kazda Petr11Hušek Adam12
Trč Tomáš20Jakubský Filip02
Trč Roman ml.30Tesolin Riccardo02
Ornst Jan20Bohdanecký Jakub02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline