Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník VamberkVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36655:668SK Janské Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vrkoslav Martin
Valášek Milan
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
-10094 31/-
2.Podolka Jan
Macháček Michal
Hnik Ondřej
Klouček Pavel
-799-9-523-/
3.Vrkoslav MartinToth Vlastimil9-8610 31/-
4.Valášek MilanHnik Ondřej9-9-99-1023-/
5.Podolka JanNývlt Ladislav12-10-5-6 13-/
6.Macháček MichalKlouček Pavel1296  30/-
7.Valášek MilanToth Vlastimil-4-5-6  03-/
8.Podolka JanHnik Ondřej-7-9-6  03-/
9.Macháček MichalNývlt Ladislav-9119-7832/-
10.Vrkoslav MartinKlouček Pavel762  30/-
11.Podolka JanToth Vlastimil6-5-3-2 13-/
12.Macháček MichalHnik Ondřej-859-7-323-/
13.Vrkoslav MartinNývlt Ladislav588  30/-
14.Valášek MilanKlouček Pavel-66-65932/-
15.Macháček MichalToth Vlastimil7-5-9-6 13-/
16.Vrkoslav MartinHnik Ondřej-10104-9-923-/
17.Valášek MilanNývlt Ladislav994  30/-
18.Podolka JanKlouček Pavel-68-5-9 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrkoslav Martin31Toth Vlastimil31
Valášek Milan22Hnik Ondřej40
Podolka Jan04Nývlt Ladislav13
Macháček Michal22Klouček Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
Mach Milan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí
u stolu:
Ducháč Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí
u stolu:
Matouš Pavel
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34650:695nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janko Lukáš
Matouš Pavel
Šulc Petr
Jež Rostislav
8911  30/-
2.Mach Milan st.
Ducháč Radek
Krýza Luděk
Kléma Jan
8-3-6-8 13-/
3.Matouš PavelŠulc Petr10119  30/-
4.Mach Milan st.Krýza Luděk-8-2311-823-/
5.Janko LukášJež Rostislav-7-10-7  03-/
6.Ducháč RadekKléma Jan-5749 31/-
7.Mach Milan st.Šulc Petr-5-810-8 13-/
8.Janko LukášKrýza Luděk10910  30/-
9.Ducháč RadekJež Rostislav-810-4-5 13-/
10.Matouš PavelKléma Jan-999-8-723-/
11.Janko Lukᚊulc Petr85-910 31/-
12.Ducháč RadekKrýza Luděk9108  30/-
13.Matouš PavelJež Rostislav11-9109 31/-
14.Mach Milan st.Kléma Jan-89-881132/-
15.Ducháč RadekŠulc Petr5-9-9-5 13-/
16.Matouš PavelKrýza Luděk-5-6-4  03-/
17.Mach Milan st.Jež Rostislav-6-71010932/-
18.Janko LukášKléma Jan-6-69-11 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matouš Pavel22Šulc Petr22
Mach Milan st.22Krýza Luděk22
Janko Lukáš22Jež Rostislav22
Ducháč Radek22Kléma Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:41719:739Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Libor
Brát Marek
Jirásek Milan
Rejha Jan
7-5-8-8 13-/
2.Oláh Jan
Míl Pavel
Jirásek Martin ml.
Jirásek Martin st.
-6-87-8 13-/
3.Míl PavelJirásek Milan-6-9-9  03-/
4.Oláh JanJirásek Martin ml.1098  30/-
5.Brát MarekJirásek Martin st.-86911 31/-
6.Kocián LiborRejha Jan-410-8-8 13-/
7.Oláh JanJirásek Milan-16-11-14  03-/
8.Brát MarekJirásek Martin ml.-864-9-923-/
9.Kocián LiborJirásek Martin st.4-7813 31/-
10.Míl PavelRejha Jan-711-5-7 13-/
11.Brát MarekJirásek Milan-714-109832/-
12.Kocián LiborJirásek Martin ml.-55-55732/-
13.Míl PavelJirásek Martin st.-5-9-6  03-/
14.Oláh JanRejha Jan-98-81-523-/
15.Kocián LiborJirásek Milan16-78-9432/-
16.Míl PavelJirásek Martin ml.86-89 31/-
17.Oláh JanJirásek Martin st.8-710-11932/-
18.Brát MarekRejha Jan7-86-9-623-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Míl Pavel13Jirásek Milan22
Oláh Jan22Jirásek Martin ml.13
Brát Marek22Jirásek Martin st.13
Kocián Libor31Rejha Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:14503:351TJ Trutnov - Poříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Josef
Birke Marek
Novotný Pavel
Brázda Martin
127-8-4-423-/
2.Tuček Adam
Hladík Michal
Polanský Petr
Svoboda Bohumil
324  30/-
3.Tuček AdamBrázda Martin-101210 31/-
4.Tuček JosefPolanský Petr6-9-42-823-/
5.Birke MarekNovotný Pavel509  30/-
6.Hladík MichalSvoboda Bohumil257  30/-
7.Tuček JosefBrázda Martin-6-945-1123-/
8.Birke MarekPolanský Petr4-7-511632/-
9.Hladík MichalNovotný Pavel472  30/-
10.Tuček AdamSvoboda Bohumil237  30/-
11.Birke MarekBrázda Martin-789-81032/-
12.Hladík MichalPolanský Petr555  30/-
13.Tuček AdamNovotný Pavel866  30/-
14.Tuček JosefSvoboda Bohumil         
15.Hladík MichalBrázda Martin         
16.Tuček AdamPolanský Petr         
17.Tuček JosefNovotný Pavel         
18.Birke MarekSvoboda Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tuček Adam30Brázda Martin12
Tuček Josef02Polanský Petr12
Birke Marek30Novotný Pavel03
Hladík Michal30Svoboda Bohumil02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Hrabala Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 ERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33664:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Frýba Zdeněk
Rohlíček Jan
Jakubský Filip
Hušek Adam
-14-7115932/-
2.Horák Karel
Vraštil Jiří
Bohdanecký Jakub
Tesolin Riccardo
9107  30/-
3.Vraštil JiříJakubský Filip-6-7-8  03-/
4.Rohlíček JanHušek Adam-4-98-7 13-/
5.Frýba ZdeněkBohdanecký Jakub878  30/-
6.Horák KarelTesolin Riccardo-5929 31/-
7.Rohlíček JanJakubský Filip-9-69-4 13-/
8.Frýba ZdeněkHušek Adam9-49-3-623-/
9.Horák KarelBohdanecký Jakub11137  30/-
10.Vraštil JiříTesolin Riccardo10-54-9-823-/
11.Frýba ZdeněkJakubský Filip69-1012 31/-
12.Horák KarelHušek Adam-9-7-8  03-/
13.Vraštil JiříBohdanecký Jakub5-810-8-623-/
14.Rohlíček JanTesolin Riccardo75-9-12932/-
15.Horák KarelJakubský Filip7-511-6-723-/
16.Vraštil JiříHušek Adam-9-6-10  03-/
17.Rohlíček JanBohdanecký Jakub387  30/-
18.Frýba ZdeněkTesolin Riccardo726  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraštil Jiří04Jakubský Filip31
Rohlíček Jan22Hušek Adam40
Frýba Zdeněk31Bohdanecký Jakub13
Horák Karel22Tesolin Riccardo13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové ERozhodčí
u stolu:
Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí
u stolu:
Trč Roman st.
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:26569:516Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
Kubíček Pavel
Daněk Roman
-74-68332/-
2.Ornst Jan
Kazda Petr
Píše Pavel
Paclík Jiří
-88-98932/-
3.Kazda PetrDaněk Roman104-98 31/-
4.Trč TomášPaclík Jiří-74-48932/-
5.Trč Roman ml.Píše Pavel-9-7-11  03-/
6.Ornst JanKubíček Pavel5710  30/-
7.Trč TomášDaněk Roman-7-8-5  03-/
8.Trč Roman ml.Paclík Jiří6-8-96632/-
9.Ornst JanPíše Pavel6-936 31/-
10.Kazda PetrKubíček Pavel5-10-9-9 13-/
11.Trč Roman ml.Daněk Roman9-9-6-10 13-/
12.Ornst JanPaclík Jiří4910  30/-
13.Kazda PetrPíše Pavel-9-7-10  03-/
14.Trč TomášKubíček Pavel699  30/-
15.Ornst JanDaněk Roman115-910 31/-
16.Kazda PetrPaclík Jiří1147  30  
17.Trč TomášPíše Pavel         
18.Trč Roman ml.Kubíček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kazda Petr12Daněk Roman22
Trč Tomáš21Paclík Jiří03
Trč Roman ml.12Píše Pavel21
Ornst Jan40Kubíček Pavel12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline