Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí ARozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36499:548TJ Trutnov - Poříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Libor
Brát Marek
Vašíček Karel
Tuček Adam
-9-764732/-
2.Oláh Jan
Smékal Lubomír
Hladík Michal
Tuček Dušan
-6-78-8 13-/
3.Kocián LiborTuček Dušan7-575 31/-
4.Oláh JanHladík Michal-11-11-9  03-/
5.Smékal LubomírVašíček Karel-39-8-3 13-/
6.Brát MarekTuček Adam-6-11981232/-
7.Oláh JanTuček Dušan-4-6-8  03-/
8.Smékal LubomírHladík Michal12-5-99-323-/
9.Brát MarekVašíček Karel-84-124-1023-/
10.Kocián LiborTuček Adam-7-7-5  03-/
11.Smékal LubomírTuček Dušan-6-9-12  03-/
12.Brát MarekHladík Michal9-85-9-923-/
13.Kocián LiborVašíček Karel-8426 31/-
14.Oláh JanTuček Adam-4-11-9  03-/
15.Brát MarekTuček Dušan746  30  
16.Kocián LiborHladík Michal         
17.Oláh JanVašíček Karel         
18.Smékal LubomírTuček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocián Libor21Tuček Dušan21
Oláh Jan03Hladík Michal30
Smékal Lubomír03Vašíček Karel21
Brát Marek12Tuček Adam21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Jiřiště Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol NemyčevesRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36629:635Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Frýba Zdeněk
Rohlíček Jan
Ornst Jan
Kazda Petr
-785-9-623-/
2.Horák Karel
Záboj Matěj
Trč Roman ml.
Trč Tomáš
85-1010 31/-
3.Záboj MatějOrnst Jan-74-7-10 13-/
4.Rohlíček JanTrč Roman ml.-51083 31/-
5.Frýba ZdeněkTrč Tomáš1096  30/-
6.Horák KarelKazda Petr8-1058 31/-
7.Rohlíček JanOrnst Jan-7-68-10 13-/
8.Frýba ZdeněkTrč Roman ml.66-77 31/-
9.Horák KarelTrč Tomáš-78-107432/-
10.Záboj MatějKazda Petr-5-10-9  03-/
11.Frýba ZdeněkOrnst Jan7-9-6-9 13-/
12.Horák KarelTrč Roman ml.1077  30/-
13.Záboj MatějTrč Tomáš-7-9-7  03-/
14.Rohlíček JanKazda Petr-7-9-6  03-/
15.Horák KarelOrnst Jan-4-44-9 13-/
16.Záboj MatějTrč Roman ml.-3-999-623-/
17.Rohlíček JanTrč Tomáš938  30/-
18.Frýba ZdeněkKazda Petr7-8-3-5 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záboj Matěj04Ornst Jan40
Rohlíček Jan22Trč Roman ml.13
Frýba Zdeněk22Trč Tomáš13
Horák Karel31Kazda Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 ERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:23575:441DTJ -Slavia Hradec Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Paclík Jiří
Píše Pavel
Jakubský Filip
Hušek Adam
-6-3-3  03-/
2.Daněk Roman
Chládek Martin

WO    30/-
3.Chládek MartinKačer Radek-8712-9-223-/
4.Paclík JiříJakubský Filip587  30/-
5.Daněk RomanHušek Adam-3-9-7  03-/
6.Píše PavelWO    30/-
7.Paclík JiříKačer Radek699  30/-
8.Daněk RomanJakubský Filip8-5-98532/-
9.Píše PavelHušek Adam-10-64-7 13-/
10.Chládek MartinWO    30/-
11.Daněk RomanKačer Radek1037  30/-
12.Píše PavelJakubský Filip107-8-12-1023-/
13.Chládek MartinHušek Adam4-5-10-6 13-/
14.Paclík JiříWO    30/-
15.Píše PavelKačer Radek-11937 31/-
16.Chládek MartinJakubský Filip-1213-861032/-
17.Paclík JiříHušek Adam48   20  
18.Daněk Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chládek Martin12Kačer Radek13
Paclík Jiří20Jakubský Filip13
Daněk Roman21Hušek Adam30
Píše Pavel12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:34450:533Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Horák Jaroslav
Matěásko Jiří
Jirásek Martin st.
Jirásek Martin ml.
-98107 31/-
2.Mikeška Michal
Tomeš Petr
Kašpar Petr
Jirásek Milan
-99-6-4 13-/
3.Matěásko JiříJirásek Milan104-9-7-623-/
4.Tomeš PetrKašpar Petr-6-88-8 13-/
5.Mikeška MichalJirásek Martin st.9-4-4-6 13-/
6.Horák JaroslavJirásek Martin ml.-886-8532/-
7.Tomeš PetrJirásek Milan-88-8-8 13-/
8.Mikeška MichalKašpar Petr89-4-1-1123-/
9.Horák JaroslavJirásek Martin st.68-85 31/-
10.Matěásko JiříJirásek Martin ml.10-11-4-5 13-/
11.Mikeška MichalJirásek Milan-3-7-3  03-/
12.Horák JaroslavKašpar Petr9-7-88-923-/
13.Matěásko JiříJirásek Martin st.-7-7-6  03-/
14.Tomeš PetrJirásek Martin ml.9-4-7-10 13  
15.Horák JaroslavJirásek Milan         
16.Matěásko JiříKašpar Petr         
17.Tomeš PetrJirásek Martin st.         
18.Mikeška MichalJirásek Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matěásko Jiří03Jirásek Milan30
Tomeš Petr02Kašpar Petr30
Mikeška Michal03Jirásek Martin st.21
Horák Jaroslav21Jirásek Martin ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BVrchní
rozhodčí:
Krýza Luděk
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad Labem, pod Hankovým domem, proti zimnímu stadionuRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29641:582TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Krýza Luděk
Kléma Jan
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
1374  30/-
2.Šulc Petr
Jež Rostislav
Hnik Ondřej
Klouček Pavel
75-84 31/-
3.Šulc PetrToth Vlastimil-6-6-6  03-/
4.Kléma JanHnik Ondřej-9-7-7  03-/
5.Krýza LuděkNývlt Ladislav9-5-95532/-
6.Jež RostislavKlouček Pavel758  30/-
7.Kléma JanToth Vlastimil97-3-4-823-/
8.Krýza LuděkHnik Ondřej9812  30/-
9.Jež RostislavNývlt Ladislav-98912 31/-
10.Šulc PetrKlouček Pavel-5-6-9  03-/
11.Krýza LuděkToth Vlastimil87-12-9-1023-/
12.Jež RostislavHnik Ondřej3-1144 31/-
13.Šulc PetrNývlt Ladislav-410-134-823-/
14.Kléma JanKlouček Pavel8-7-59-123-/
15.Jež RostislavToth Vlastimil-10-9-4  03-/
16.Šulc PetrHnik Ondřej228  30/-
17.Kléma JanNývlt Ladislav252  30/-
18.Krýza LuděkKlouček Pavel1164  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Petr13Toth Vlastimil40
Kléma Jan13Hnik Ondřej13
Krýza Luděk31Nývlt Ladislav13
Jež Rostislav31Klouček Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
Mach Milan st.
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí
u stolu:
Ducháč Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí
u stolu:
Janko Lukáš
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Matouš Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38671:719nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janko Lukáš
Matouš Pavel
Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
-6-512-7 13-/
2.Mach Milan st.
Ducháč Radek
Podolka Jan
Macháček Michal
-58915 31/-
3.Mach Milan st.Jakubec Jan-8-7-8  03-/
4.Janko LukášVrkoslav Martin56-12-7932/-
5.Ducháč RadekMacháček Michal-71110-11832/-
6.Matouš PavelPodolka Jan9-58-6-623-/
7.Janko LukášJakubec Jan-10-6-5  03-/
8.Ducháč RadekVrkoslav Martin-577-6232/-
9.Matouš PavelMacháček Michal-72104 31/-
10.Mach Milan st.Podolka Jan89-811 31/-
11.Ducháč RadekJakubec Jan10-9-1-12 13-/
12.Matouš PavelVrkoslav Martin-7-5-6  03-/
13.Mach Milan st.Macháček Michal-61082 31/-
14.Janko LukášPodolka Jan-6410-6-1423-/
15.Matouš PavelJakubec Jan-3-8-6  03-/
16.Mach Milan st.Vrkoslav Martin-5-6810-1023-/
17.Janko LukášMacháček Michal105-610 31/-
18.Ducháč RadekPodolka Jan10910  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Milan st.22Jakubec Jan40
Janko Lukáš22Vrkoslav Martin22
Ducháč Radek31Macháček Michal04
Matouš Pavel13Podolka Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37610:635Baník Vamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Libor
Brát Marek
Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
-65-7-8 13-/
2.Oláh Jan
Smékal Lubomír
Podolka Jan
Macháček Michal
35-88 31/-
3.Smékal LubomírJakubec Jan-7-58-8 13-/
4.Oláh JanVrkoslav Martin-7-8-5  03-/
5.Kocián LiborMacháček Michal126-07 31/-
6.Brát MarekPodolka Jan938  30/-
7.Oláh JanJakubec Jan-9-95-4 13-/
8.Kocián LiborVrkoslav Martin-135-11-8 13-/
9.Brát MarekMacháček Michal6-869 31/-
10.Smékal LubomírPodolka Jan-6910-6-923-/
11.Kocián LiborJakubec Jan-8-1249432/-
12.Brát MarekVrkoslav Martin5-6-6-14 13-/
13.Smékal LubomírMacháček Michal410-49 31/-
14.Oláh JanPodolka Jan10-896 31/-
15.Brát MarekJakubec Jan-6-8-6  03-/
16.Smékal LubomírVrkoslav Martin-4-8-6  03-/
17.Oláh JanMacháček Michal8-59-9-1223-/
18.Kocián LiborPodolka Jan12    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smékal Lubomír13Jakubec Jan31
Oláh Jan13Vrkoslav Martin40
Kocián Libor21Macháček Michal13
Brát Marek22Podolka Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
12:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35629:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Adam
Hladík Michal
Janko Lukáš
Matouš Pavel
-7-7-9  03-/
2.Tuček Dušan
Vašíček Karel
Mach Milan st.
Ducháč Radek
146-104 31/-
3.Tuček DušanDucháč Radek-7913-8-723-/
4.Vašíček KarelJanko Lukáš-7-9-9  03-/
5.Hladík MichalMatouš Pavel-5-797932/-
6.Tuček AdamMach Milan st.13-616 31/-
7.Vašíček KarelDucháč Radek-7-7-8  03-/
8.Hladík MichalJanko Lukáš5-8-6-6 13-/
9.Tuček AdamMatouš Pavel12105  30/-
10.Tuček DušanMach Milan st.9-757 31/-
11.Hladík MichalDucháč Radek-79-7-6 13-/
12.Tuček AdamJanko Lukáš6-7910 31/-
13.Tuček DušanMatouš Pavel-5-8912832/-
14.Vašíček KarelMach Milan st.-39-1110-1023-/
15.Tuček AdamDucháč Radek944  30/-
16.Tuček DušanJanko Lukáš8106  30/-
17.Vašíček KarelMatouš Pavel-7-5-7  03-/
18.Hladík MichalMach Milan st.-7-3-3  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tuček Dušan31Ducháč Radek31
Vašíček Karel04Janko Lukáš22
Hladík Michal13Matouš Pavel13
Tuček Adam40Mach Milan st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Tajčová Zdena
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1013:33371:463TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Kalousek Jaroslav
Krýza Luděk
Kléma Jan
-2-9-4  03-/
2.Frýba Zdeněk
Horák Karel
Šulc Petr
Jež Rostislav
76-511 31/-
3.Kalousek JaroslavKrýza Luděk-6-5-5  03-/
4.Stránská AnnaJež Rostislav-9-7-6  03-/
5.Frýba ZdeněkŠulc Petr-6-5-8  03-/
6.Horák KarelKléma Jan569  30/-
7.Rohlíček JanKrýza Luděk-1079-6732/-
8.Frýba ZdeněkJež Rostislav-7-7-7  03-/
9.Horák KarelŠulc Petr5614  30/-
10.Kalousek JaroslavKléma Jan-5-67-8 13-/
11.Frýba ZdeněkKrýza Luděk-5-9-5  03-/
12.Horák KarelJež Rostislav-8-8-9  03-/
13.Kalousek JaroslavŠulc Petr-6-7-5  03-/
14.Rohlíček JanKléma Jan-9-8-9  03-/
15.Horák KarelKrýza Luděk         
16.Kalousek JaroslavJež Rostislav         
17.Rohlíček JanŠulc Petr         
18.Frýba ZdeněkKléma Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalousek Jaroslav03Krýza Luděk21
Stránská Anna01Jež Rostislav30
Frýba Zdeněk03Šulc Petr21
Horák Karel21Kléma Jan21
Rohlíček Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí
u stolu:
Trč Roman st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí
u stolu:
Trč Roman ml.
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31655:637Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
Hnik Ondřej
Klouček Pavel
1257  30/-
2.Ornst Jan
Kazda Petr
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
-6-910-5 13-/
3.Kazda PetrToth Vlastimil99-6-4-523-/
4.Trč TomášHnik Ondřej-7-6-15  03-/
5.Ornst JanNývlt Ladislav5-10510 31/-
6.Trč Roman ml.Klouček Pavel-88-9-8 13-/
7.Trč TomášToth Vlastimil-8-6-9  03-/
8.Ornst JanHnik Ondřej9-88-7732/-
9.Trč Roman ml.Nývlt Ladislav6105  30/-
10.Kazda PetrKlouček Pavel-10-1344932/-
11.Ornst JanToth Vlastimil7410  30/-
12.Trč Roman ml.Hnik Ondřej-2-8-4  03-/
13.Kazda PetrNývlt Ladislav6-71011 31/-
14.Trč TomášKlouček Pavel7-1111-11332/-
15.Trč Roman ml.Toth Vlastimil12-6-116-923-/
16.Kazda PetrHnik Ondřej-698-6632/-
17.Trč TomášNývlt Ladislav1367  30/-
18.Ornst JanKlouček Pavel778  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kazda Petr31Toth Vlastimil31
Trč Tomáš22Hnik Ondřej22
Ornst Jan30Nývlt Ladislav04
Trč Roman ml.13Klouček Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16473:390DTJ -Slavia Hradec Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Daněk Roman
Matěásko Jiří
Brázda Martin
-98712 31/-
2.Paclík Jiří
Píše Pavel
Horák Jaroslav
Vitvar Roman
-7-6-8  03-/
3.Kubíček PavelVitvar Roman-6-59-4 13-/
4.Paclík JiříHorák Jaroslav-310-510532/-
5.Daněk RomanBrázda Martin7107  30/-
6.Píše PavelMatěásko Jiří558  30/-
7.Paclík JiříVitvar Roman-5-6910932/-
8.Daněk RomanHorák Jaroslav-1010-7-8 13-/
9.Píše PavelBrázda Martin77-103 31/-
10.Kubíček PavelMatěásko Jiří642  30/-
11.Daněk RomanVitvar Roman73-138 31/-
12.Píše PavelHorák JaroslavWO    30/-
13.Kubíček PavelBrázda Martin5510  30/-
14.Paclík JiříMatěásko Jiří         
15.Píše PavelVitvar Roman         
16.Kubíček PavelHorák Jaroslav         
17.Paclík JiříBrázda Martin         
18.Daněk RomanMatěásko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel21Vitvar Roman12
Paclík Jiří20Horák Jaroslav11
Daněk Roman21Brázda Martin03
Píše Pavel20Matěásko Jiří02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17502:397Sokol PP Hradec Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Marian
Kačer Radek
Kašpar Petr
Hlava Martin
537  30/-
2.Kozáková Tereza
Sazimová Terezie
Jirásek Milan
Rejha Jan
3-3-9-8 13-/
3.Kačer RadekJirásek Milan-10-12-7  03-/
4.Sazimová TerezieKašpar Petr677  30/-
5.Kozáková TerezaRejha Jan912-64 31/-
6.Mynář MarianHlava Martin428  30/-
7.Sazimová TerezieJirásek Milan-96-9-7 13-/
8.Kozáková TerezaKašpar Petr5-666 31/-
9.Mynář MarianRejha Jan6-9-8-7 13-/
10.Kačer RadekHlava Martin971  30/-
11.Kozáková TerezaJirásek Milan106-5-71032/-
12.Mynář MarianKašpar Petr551  30/-
13.Kačer RadekRejha Jan9-10410 31/-
14.Sazimová TerezieHlava Martin6106  30/-
15.Mynář MarianJirásek Milan         
16.Kačer RadekKašpar Petr         
17.Sazimová TerezieRejha Jan         
18.Kozáková TerezaHlava Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Radek21Jirásek Milan21
Sazimová Terezie21Kašpar Petr03
Kozáková Tereza30Rejha Jan12
Mynář Marian21Hlava Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14468:307Sparta Úpice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Libor
Brát Marek
Škoda Ivan
Matouš Pavel
WO    30/-
2.Oláh Jan
Smékal Lubomír
Mach Milan st.
Ducháč Radek
879  30/-
3.Smékal LubomírDucháč Radek72-7-5-823-/
4.Oláh JanMatouš Pavel5-6511 31/-
5.Brát MarekMach Milan st.469  30/-
6.Kocián LiborŠkoda IvanWO    30/-
7.Oláh JanDucháč Radek-8-6-9  03-/
8.Brát MarekMatouš Pavel-113104 31/-
9.Kocián LiborMach Milan st.-12-9661032/-
10.Smékal LubomírŠkoda IvanWO    30/-
11.Brát MarekDucháč Radek-86-79632/-
12.Kocián LiborMatouš Pavel8-83-8432/-
13.Smékal LubomírMach Milan st.-8    01  
14.Oláh JanŠkoda Ivan         
15.Kocián LiborDucháč Radek         
16.Smékal LubomírMatouš Pavel         
17.Oláh JanMach Milan st.         
18.Brát MarekŠkoda Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smékal Lubomír01Ducháč Radek21
Oláh Jan11Matouš Pavel03
Brát Marek30Mach Milan st.02
Kocián Libor20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32498:529Baník Vamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Adam
Tuček Dušan
Vrkoslav Martin
Jakubec Jan
-5-76-8 13-/
2.Vašíček Karel
Hladík Michal
Macháček Michal
Podolka Jan
4-5-107-923-/
3.Tuček DušanJakubec Jan-98-49-823-/
4.Vašíček KarelVrkoslav Martin-4-6-9  03-/
5.Hladík MichalMacháček Michal-79-8-9 13-/
6.Tuček AdamPodolka Jan6710  30/-
7.Vašíček KarelJakubec Jan-8-5-8  03-/
8.Hladík MichalVrkoslav Martin-8-6-5  03-/
9.Tuček AdamMacháček Michal645  30/-
10.Tuček DušanPodolka Jan7128  30/-
11.Hladík MichalJakubec Jan-7-8-6  03-/
12.Tuček AdamVrkoslav Martin87-9-5-823-/
13.Tuček DušanMacháček Michal-108136 31/-
14.Vašíček KarelPodolka Jan-6967 31/-
15.Tuček AdamJakubec Jan-10-9-11  03-/
16.Tuček DušanVrkoslav Martin         
17.Vašíček KarelMacháček Michal         
18.Hladík MichalPodolka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tuček Dušan21Jakubec Jan40
Vašíček Karel12Vrkoslav Martin30
Hladík Michal03Macháček Michal12
Tuček Adam22Podolka Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Tajčová Zdena
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:21544:499Sokol Železnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Záboj Matěj
Hnik Ondřej
Klouček Pavel
7-89-3332/-
2.Rohlíček Jan
Horák Karel
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
688  30/-
3.Záboj MatějToth Vlastimil514-96 31/-
4.Rohlíček JanHnik Ondřej11710  30/-
5.Stránská AnnaKlouček Pavel8-137-5-1023-/
6.Horák KarelNývlt Ladislav76-8-8832/-
7.Rohlíček JanToth Vlastimil-847-6732/-
8.Stránská AnnaHnik Ondřej-69-813-323-/
9.Horák KarelKlouček Pavel-676-8832/-
10.Záboj MatějNývlt Ladislav7-97-8932/-
11.Stránská AnnaToth Vlastimil-8-3-14  03-/
12.Horák KarelHnik Ondřej875  30/-
13.Záboj MatějKlouček Pavel87-79 31/-
14.Rohlíček JanNývlt Ladislav         
15.Horák KarelToth Vlastimil         
16.Záboj MatějHnik Ondřej         
17.Rohlíček JanKlouček Pavel         
18.Stránská AnnaNývlt Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záboj Matěj30Toth Vlastimil12
Rohlíček Jan20Hnik Ondřej12
Stránská Anna03Klouček Pavel12
Horák Karel30Nývlt Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí
u stolu:
Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí
u stolu:
Trč Roman st.
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:27655:586Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
Krýza Luděk
Kléma Jan
8-9-74-923-/
2.Ornst Jan
Kazda Petr
Jež Rostislav
Šulc Petr
-8796 31/-
3.Kazda PetrKrýza Luděk6-95-8432/-
4.Trč TomášJež Rostislav-529-7-923-/
5.Trč Roman ml.Kléma Jan-8-969-1023-/
6.Ornst JanŠulc Petr-779-8432/-
7.Trč TomášKrýza Luděk794  30/-
8.Trč Roman ml.Jež Rostislav-6-7-8  03-/
9.Ornst JanKléma Jan787  30/-
10.Kazda PetrŠulc Petr8107  30/-
11.Trč Roman ml.Krýza Luděk9-88-7-1123-/
12.Ornst JanJež Rostislav-12787 31/-
13.Kazda PetrKléma Jan86-6-8632/-
14.Trč Tomᚊulc Petr-4-979-523-/
15.Ornst JanKrýza Luděk146-57 31/-
16.Kazda PetrJež Rostislav685  30/-
17.Trč TomášKléma Jan         
18.Trč Roman ml.Šulc Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kazda Petr40Krýza Luděk13
Trč Tomáš12Jež Rostislav22
Trč Roman ml.03Kléma Jan12
Ornst Jan40Šulc Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:12442:357DTJ -Slavia Hradec Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Daněk Roman
Kašpar Petr
Hlava Martin
9810  30/-
2.Paclík Jiří
Píše Pavel
Jirásek Milan
Rejha Jan
-99-9-3 13-/
3.Kubíček PavelJirásek Milan-8-99-4 13-/
4.Paclík JiříRejha Jan738  30/-
5.Daněk RomanKašpar Petr831  30/-
6.Píše PavelHlava Martin767  30/-
7.Paclík JiříJirásek Milan4105  30/-
8.Daněk RomanRejha Jan-7-10-7  03-/
9.Píše PavelKašpar Petr8-754 31/-
10.Kubíček PavelHlava Martin1087  30/-
11.Daněk RomanJirásek Milan1299  30/-
12.Píše PavelRejha Jan-5829 31/-
13.Kubíček PavelKašpar Petr-6964 31/-
14.Paclík JiříHlava Martin498  30  
15.Píše PavelJirásek Milan         
16.Kubíček PavelRejha Jan         
17.Paclík JiříKašpar Petr         
18.Daněk RomanHlava Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel21Jirásek Milan12
Paclík Jiří20Rejha Jan12
Daněk Roman21Kašpar Petr03
Píše Pavel30Hlava Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33679:656Sokol PP Hradec Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Marian
Kačer Radek
Brázda Martin
Matěásko Jiří
-9-9-10  03-/
2.Sazimová Terezie
Kozáková Tereza
Vitvar Roman
Horák Jaroslav
-7-6-5  03-/
3.Kačer RadekVitvar Roman-9538 31/-
4.Sazimová TerezieHorák Jaroslav1411-3-91132/-
5.Mynář MarianBrázda Martin8711  30/-
6.Kozáková TerezaMatěásko Jiří869  30/-
7.Sazimová TerezieVitvar Roman7-47-5-723-/
8.Mynář MarianHorák Jaroslav-88-8-7 13-/
9.Kozáková TerezaBrázda Martin8-754 31/-
10.Kačer RadekMatěásko Jiří897  30/-
11.Mynář MarianVitvar Roman105-8-5-1223-/
12.Kozáková TerezaHorák Jaroslav-5778 31/-
13.Kačer RadekBrázda Martin7-11-76-923-/
14.Sazimová TerezieMatěásko Jiří-8-787-823-/
15.Kozáková TerezaVitvar Roman7-4-129732/-
16.Kačer RadekHorák Jaroslav-9-2-4  03-/
17.Sazimová TerezieBrázda Martin-6827 31/-
18.Mynář MarianMatěásko Jiří44-87 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kačer Radek22Vitvar Roman22
Sazimová Terezie22Horák Jaroslav22
Mynář Marian22Brázda Martin13
Kozáková Tereza40Matěásko Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník VamberkVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10445:326Baník Vamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
Kodym Matěj
Brázda Martin
877  30/-
2.Podolka Jan
Macháček Michal
Novotný Pavel
Vích Karel
-6867 31/-
3.Vrkoslav MartinKodym Matěj895  30/-
4.Macháček MichalBrázda Martin-789-10-823-/
5.Podolka JanNovotný Pavel667  30/-
6.Jakubec JanVích Karel453  30/-
7.Macháček MichalKodym Matěj78-96 31/-
8.Podolka JanBrázda Martin-116-9-9 13-/
9.Jakubec JanNovotný Pavel682  30/-
10.Vrkoslav MartinVích Karel755  30/-
11.Podolka JanKodym Matěj8-6-75832/-
12.Jakubec JanBrázda Martin685  30/-
13.Vrkoslav MartinNovotný Pavel         
14.Macháček MichalVích Karel         
15.Jakubec JanKodym Matěj         
16.Vrkoslav MartinBrázda Martin         
17.Macháček MichalNovotný Pavel         
18.Podolka JanVích Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrkoslav Martin20Kodym Matěj03
Macháček Michal11Brázda Martin21
Podolka Jan21Novotný Pavel02
Jakubec Jan30Vích Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
Ducháč Radek
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí
u stolu:
Janko Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí
u stolu:
Mach Milan st.
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29641:622Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janko Lukáš
Matouš Pavel
Jirásek Martin ml.
Jirásek Martin st.
1165  30/-
2.Mach Milan st.
Ducháč Radek
Jirásek Milan
Kašpar Petr
7-36-7-823-/
3.Mach Milan st.Jirásek Milan-2-8-1  03-/
4.Janko LukášJirásek Martin st.3410  30/-
5.Matouš PavelJirásek Martin ml.10-101214 31/-
6.Ducháč RadekKašpar Petr911-2-12932/-
7.Janko LukášJirásek Milan5-10-6-4 13-/
8.Matouš PavelJirásek Martin st.749  30/-
9.Ducháč RadekJirásek Martin ml.6-1079 31/-
10.Mach Milan st.Kašpar Petr8109  30/-
11.Matouš PavelJirásek Milan-6-5-3  03-/
12.Ducháč RadekJirásek Martin st.4-34-6-723-/
13.Mach Milan st.Jirásek Martin ml.6-8124 31/-
14.Janko LukášKašpar Petr879  30/-
15.Ducháč RadekJirásek Milan-8-899-923-/
16.Mach Milan st.Jirásek Martin st.-9-7-7  03-/
17.Janko LukášJirásek Martin ml.-57-93-1123-/
18.Matouš PavelKašpar Petr868  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Milan st.22Jirásek Milan40
Janko Lukáš22Jirásek Martin st.22
Matouš Pavel31Jirásek Martin ml.13
Ducháč Radek22Kašpar Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové ERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad Labem, pod Hankovým domem, proti zimnímu stadionuRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16469:388TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Krýza Luděk
Kléma Jan
Paclík Jiří
Píše Pavel
8-738 31/-
2.Jež Rostislav
Šulc Petr
Kubíček Pavel
Daněk Roman
94-78 31/-
3.Šulc PetrPaclík Jiří6118  30/-
4.Kléma JanPíše Pavel688  30/-
5.Krýza LuděkKubíček Pavel87-7-5732/-
6.Jež RostislavDaněk Roman-811-8-6 13-/
7.Kléma JanPaclík Jiří98-94 31/-
8.Krýza LuděkPíše Pavel56-1010 31/-
9.Jež RostislavKubíček Pavel-7-7-6  03-/
10.Šulc PetrDaněk Roman5-6-1211632/-
11.Krýza LuděkPaclík JiříWO    30/-
12.Jež RostislavPíše Pavel8-88-8832/-
13.Šulc PetrKubíček Pavel-6    01  
14.Kléma JanDaněk Roman         
15.Jež RostislavPaclík Jiří         
16.Šulc PetrPíše Pavel         
17.Kléma JanKubíček Pavel         
18.Krýza LuděkDaněk Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Petr20Paclík Jiří02
Kléma Jan20Píše Pavel03
Krýza Luděk20Kubíček Pavel11
Jež Rostislav12Daněk Roman11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Janské LázněVrchní
rozhodčí:
Hnik Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 ERozhodčí
u stolu:
Hnik Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 551 02,, ze zadní strany areálu ZŠ - poslední vrataRozhodčí
u stolu:
Hnik Ondřej
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Hnik Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35616:599Sokol PP Hradec Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hnik Ondřej
Pilař Jiří
Jakubský Filip
Hušek Adam
9-106-13-723-/
2.Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
Kozáková Tereza
Mynář Marian
1083  30/-
3.Hnik OndřejKozáková Tereza-8-6-5  03-/
4.Pilař JiříMynář Marian4-8-7-12 13-/
5.Nývlt LadislavHušek Adam-10-10-7  03-/
6.Toth VlastimilJakubský Filip-8-9108732/-
7.Divecký FilipKozáková Tereza6-9-8-7 13-/
8.Nývlt LadislavMynář Marian972  30/-
9.Toth VlastimilHušek Adam96-5-4-1123-/
10.Hnik OndřejJakubský Filip-11879 31/-
11.Nývlt LadislavKozáková Tereza-5-10-9  03-/
12.Toth VlastimilMynář MarianWO    30/-
13.Hnik OndřejHušek Adam-9-7-11  03-/
14.Divecký FilipJakubský Filip-9688 31/-
15.Toth VlastimilKozáková Tereza10-6-1010-1123-/
16.Hnik OndřejMynář Marian-6886 31/-
17.Divecký FilipHušek Adam-8-6-11  03-/
18.Nývlt LadislavJakubský Filip-8-710  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hnik Ondřej22Kozáková Tereza40
Pilař Jiří01Mynář Marian12
Nývlt Ladislav12Hušek Adam40
Toth Vlastimil12Jakubský Filip03
Divecký Filip12   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Hrabala Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Sparta ÚpiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:03Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28592:563Sokol Železnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Frýba Zdeněk
Záboj Matěj
Kocián Libor
Brát Marek
79-7-3832/-
2.Horák Karel
Macák Lukáš
Smékal Lubomír
Oláh Jan
3-499 31/-
3.Frýba ZdeněkKocián Libor-4-5-11  03-/
4.Záboj MatějBrát Marek-7-711-4 13-/
5.Macák LukášOláh Jan-86-76-823-/
6.Horák KarelSmékal Lubomír747  30/-
7.Záboj MatějKocián Libor-7-10-8  03-/
8.Macák LukášBrát Marek-46-1111832/-
9.Horák KarelOláh Jan354  30/-
10.Frýba ZdeněkSmékal Lubomír929  30/-
11.Macák LukášKocián Libor105-6-81132/-
12.Horák KarelBrát Marek-2-98-8 13-/
13.Frýba ZdeněkOláh Jan4-9-98832/-
14.Záboj MatějSmékal Lubomír868  30/-
15.Horák KarelKocián Libor7-12-7-7 13-/
16.Frýba ZdeněkBrát Marek69-86 31/-
17.Záboj MatějOláh Jan5108  30  
18.Macák LukášSmékal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frýba Zdeněk31Kocián Libor31
Záboj Matěj12Brát Marek22
Macák Lukáš21Oláh Jan12
Horák Karel22Smékal Lubomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí ARozhodčí
u stolu:
Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí
u stolu:
Trč Roman st.
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26631:571Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
Tuček Dušan
Hladík Michal
9-946 31/-
2.Ornst Jan
Kazda Petr
Tuček Adam
Vašíček Karel
1187  30/-
3.Kazda PetrTuček Adam-67-108-823-/
4.Trč TomášHladík Michal-76-87732/-
5.Trč Roman ml.Tuček Dušan-77-5-9 13-/
6.Ornst JanVašíček Karel751  30/-
7.Trč TomášTuček Adam-4-6-11  03-/
8.Trč Roman ml.Hladík Michal-910-8-10 13-/
9.Ornst JanTuček Dušan689  30/-
10.Kazda PetrVašíček Karel710-105 31/-
11.Trč Roman ml.Tuček Adam-912-8-7 13-/
12.Ornst JanHladík Michal85-6-61032/-
13.Kazda PetrTuček Dušan-7414-9-823-/
14.Trč TomášVašíček Karel9114  30/-
15.Ornst JanTuček Adam10-9104 31/-
16.Kazda PetrHladík Michal-96117 31/-
17.Trč TomášTuček Dušan         
18.Trč Roman ml.Vašíček Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kazda Petr22Tuček Adam31
Trč Tomáš21Hladík Michal13
Trč Roman ml.03Tuček Dušan21
Ornst Jan40Vašíček Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník VamberkVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31588:533nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
Jirásek Martin st.
Jirásek Martin ml.
1089  30/-
2.Macháček Michal
Valášek Milan
Jirásek Milan
Kašpar Petr
-7-9-8  03-/
3.Jakubec JanJirásek Milan-856-12-1023-/
4.Valášek MilanJirásek Martin st.5-8-9-6 13-/
5.Macháček MichalJirásek Martin ml.-10-11-7  03-/
6.Vrkoslav MartinKašpar Petr7-975 31/-
7.Valášek MilanJirásek Milan-8-47-8 13-/
8.Macháček MichalJirásek Martin st.-5-3-5  03-/
9.Vrkoslav MartinJirásek Martin ml.64-75 31/-
10.Jakubec JanKašpar Petr748  30/-
11.Macháček MichalJirásek Milan-3-93-4 13-/
12.Vrkoslav MartinJirásek Martin st.659  30/-
13.Jakubec JanJirásek Martin ml.325  30/-
14.Valášek MilanKašpar Petr65-7-13932/-
15.Vrkoslav MartinJirásek Milan661  30/-
16.Jakubec JanJirásek Martin st.533  30/-
17.Valášek MilanJirásek Martin ml.-8-10-8  03-/
18.Macháček MichalKašpar Petr-7-4-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakubec Jan31Jirásek Milan31
Valášek Milan13Jirásek Martin st.22
Macháček Michal04Jirásek Martin ml.22
Vrkoslav Martin40Kašpar Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
Mach Milan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí
u stolu:
Ducháč Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí
u stolu:
Matouš Pavel
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11449:333Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janko Lukáš
Matouš Pavel
Brázda Martin
Kodym Matěj
-8559 31/-
2.Mach Milan st.
Ducháč Radek
Novotný Pavel
Vích Karel
693  30/-
3.Mach Milan st.Brázda Martin75-10-4932/-
4.Janko LukášKodym Matěj996  30/-
5.Matouš PavelNovotný Pavel548  30/-
6.Ducháč RadekVích Karel9102  30/-
7.Janko LukášBrázda Martin7-8-7-6 13-/
8.Matouš PavelKodym Matěj7-876 31/-
9.Ducháč RadekNovotný Pavel825  30/-
10.Mach Milan st.Vích Karel5-1163 31/-
11.Matouš PavelBrázda Martin5-7-108-623-/
12.Ducháč RadekKodym Matěj469  30/-
13.Mach Milan st.Novotný Pavel         
14.Janko LukášVích Karel         
15.Ducháč RadekBrázda Martin         
16.Mach Milan st.Kodym Matěj         
17.Janko LukášNovotný Pavel         
18.Matouš PavelVích Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Milan st.20Brázda Martin21
Janko Lukáš11Kodym Matěj03
Matouš Pavel21Novotný Pavel02
Ducháč Radek30Vích Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 ERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad Labem, pod Hankovým domem, proti zimnímu stadionuRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:23574:501TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Krýza Luděk
Kléma Jan
Mynář Marian
Kozáková Tereza
657  30/-
2.Jež Rostislav
Šulc Petr
Jakubský Filip
Hušek Adam
68-1313 31/-
3.Šulc PetrKozáková Tereza-11-7-7  03-/
4.Kléma JanHušek Adam-9-9-8  03-/
5.Krýza LuděkMynář Marian644  30/-
6.Jež RostislavJakubský Filip572  30/-
7.Kléma JanKozáková Tereza-9-12-6  03-/
8.Krýza LuděkHušek Adam855  30/-
9.Jež RostislavMynář Marian98-9-6532/-
10.Šulc PetrJakubský Filip1157  30/-
11.Krýza LuděkKozáková Tereza9-6-78-623-/
12.Jež RostislavHušek Adam589  30/-
13.Šulc PetrMynář Marian7-11-9-4 13-/
14.Kléma JanJakubský Filip10-6-812532/-
15.Jež RostislavKozáková Tereza8-10-8-9 13-/
16.Šulc PetrHušek Adam595  30/-
17.Kléma JanMynář Marian         
18.Krýza LuděkJakubský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Petr22Kozáková Tereza40
Kléma Jan12Hušek Adam13
Krýza Luděk21Mynář Marian12
Jež Rostislav31Jakubský Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Janské LázněVrchní
rozhodčí:
Hnik Ondřej
HOSTUJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové ERozhodčí
u stolu:
Hnik Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 551 02,, ze zadní strany areálu ZŠ - poslední vrataRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:530:29563:553SK Janské Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
Kolman Ivo
Píše Pavel
8-69-91032/-
2.Hnik Ondřej
Pilař Matěj
Kubíček Pavel
Daněk Roman
98-510 31/-
3.Pilař MatějKubíček Pavel-8-7-9  03-/
4.Hnik OndřejPíše Pavel-10-7-11  03-/
5.Nývlt LadislavDaněk Roman-7-8-5  03-/
6.Toth VlastimilKolman Ivo5-6-89832/-
7.Hnik OndřejKubíček Pavel66-9-2932/-
8.Nývlt LadislavPíše Pavel-9-10-12  03-/
9.Toth VlastimilDaněk Roman4610  30/-
10.Pilař MatějKolman Ivo-8-6-8  03-/
11.Nývlt LadislavKubíček Pavel-47-7101232/-
12.Toth VlastimilPíše Pavel-9865 31/-
13.Divecký FilipDaněk Roman-9488 31/-
14.Hnik OndřejKolman Ivo8-92-8432/-
15.Toth VlastimilPaclík Jiří913-66 31/-
16.Divecký FilipPíše Pavel6    10  
17.Hnik OndřejDaněk Roman         
18.Nývlt LadislavKolman Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilař Matěj02Kubíček Pavel12
Hnik Ondřej21Píše Pavel21
Nývlt Ladislav12Daněk Roman12
Toth Vlastimil40Kolman Ivo12
Divecký Filip10Paclík Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:Sparta ÚpiceRozhodčí
u stolu:
Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí
u stolu:
Trč Roman st.
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13473:358Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Ornst Jan
Kazda Petr
Kocián Libor
Brát Marek
-6-410-8 13-/
2.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
Smékal Lubomír
Oláh Jan
1084  30/-
3.Kazda PetrKocián Libor-95-9-4 13-/
4.Trč TomášBrát Marek567  30/-
5.Trč Roman ml.Oláh Jan-8-758-823-/
6.Ornst JanSmékal Lubomír7-965 31/-
7.Trč TomášKocián Libor591  30/-
8.Trč Roman ml.Brát Marek936  30/-
9.Ornst JanOláh Jan687  30/-
10.Kazda PetrSmékal Lubomír9-866 31/-
11.Trč Roman ml.Kocián Libor8-1046 31/-
12.Ornst JanBrát Marek673  30/-
13.Kazda PetrOláh Jan-7874 31/-
14.Trč TomášSmékal Lubomír1067  30  
15.Ornst JanKocián Libor         
16.Kazda PetrBrát Marek         
17.Trč TomášOláh Jan         
18.Trč Roman ml.Smékal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kazda Petr21Kocián Libor12
Trč Tomáš20Brát Marek03
Trč Roman ml.21Oláh Jan12
Ornst Jan30Smékal Lubomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Tajčová Zdena
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí ARozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:12Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:38581:595TJ Trutnov - Poříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Frýba Zdeněk
Záboj Matěj
Tuček Adam
Hladík Michal
-38-3-8 13-/
2.Horák Karel
Macák Lukáš
Tuček Dušan
Vašíček Karel
3-79-111132/-
3.Frýba ZdeněkTuček Dušan-9-11-9  03-/
4.Záboj MatějHladík Michal-97-106432/-
5.Macák LukášTuček Adam-7-8-11  03-/
6.Horák KarelVašíček Karel1-101-8332/-
7.Záboj MatějTuček Dušan-7-8-4  03-/
8.Macák LukášHladík Michal14-10-9-6 13-/
9.Horák KarelTuček Adam-7-137-3 13-/
10.Frýba ZdeněkVašíček Karel885  30/-
11.Macák LukášTuček Dušan9-978 31/-
12.Horák KarelHladík Michal6-8-9-10 13-/
13.Frýba ZdeněkTuček Adam-911-5-8 13-/
14.Záboj MatějVašíček Karel-9634 31/-
15.Horák KarelTuček Dušan-6-8-4  03-/
16.Frýba ZdeněkHladík Michal-1012-9-10 13-/
17.Záboj MatějTuček Adam15-6   11  
18.Macák LukášVašíček Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frýba Zdeněk13Tuček Dušan31
Záboj Matěj21Hladík Michal31
Macák Lukáš12Tuček Adam30
Horák Karel13Vašíček Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Jindra Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20521:476Sokol Železnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Horák Karel
Rohlíček Jan
Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
-89-611-223-/
2.Frýba Zdeněk
Záboj Matěj
Macháček Michal
Valášek Milan
1184  30/-
3.Záboj MatějJakubec Jan-47117 31/-
4.Frýba ZdeněkVrkoslav Martin-10-5-6  03-/
5.Rohlíček JanValášek Milan-77-125932/-
6.Horák KarelMacháček Michal652  30/-
7.Frýba ZdeněkJakubec Jan-348-5-623-/
8.Rohlíček JanVrkoslav Martin-9-4-5  03-/
9.Horák KarelValášek Milan9714  30/-
10.Záboj MatějMacháček Michal648  30/-
11.Rohlíček JanJakubec Jan-10-4-10  03-/
12.Horák KarelVrkoslav Martin639  30/-
13.Záboj MatějValášek Milan7-887 31/-
14.Frýba ZdeněkMacháček Michal1289  30/-
15.Horák KarelJakubec Jan8-974 31/-
16.Záboj MatějVrkoslav Martin         
17.Frýba ZdeněkValášek Milan         
18.Rohlíček JanMacháček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záboj Matěj30Jakubec Jan22
Frýba Zdeněk12Vrkoslav Martin21
Rohlíček Jan12Valášek Milan03
Horák Karel40Macháček Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí
u stolu:
Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí
u stolu:
Trč Roman st.
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4393:284Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
Mach Milan st.
Hlaváček Lubor
595  30/-
2.Ornst Jan
Kazda Petr
Ducháč Radek
Matouš Pavel
8128  30/-
3.Kazda PetrDucháč Radek9-107-8732/-
4.Trč TomášMatouš Pavel10-1467 31/-
5.Trč Roman ml.Mach Milan st.10515  30/-
6.Ornst JanHlaváček Lubor166  30/-
7.Trč TomášDucháč Radek1187  30/-
8.Trč Roman ml.Matouš Pavel109-1211 31/-
9.Ornst JanMach Milan st.7812  30/-
10.Kazda PetrHlaváček Lubor525  30/-
11.Trč Roman ml.Ducháč Radek         
12.Ornst JanMatouš Pavel         
13.Kazda PetrMach Milan st.         
14.Trč TomášHlaváček Lubor         
15.Ornst JanDucháč Radek         
16.Kazda PetrMatouš Pavel         
17.Trč TomášMach Milan st.         
18.Trč Roman ml.Hlaváček Lubor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kazda Petr20Ducháč Radek02
Trč Tomáš20Matouš Pavel02
Trč Roman ml.20Mach Milan st.02
Ornst Jan20Hlaváček Lubor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sparta ÚpiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31664:633DTJ -Slavia Hradec Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Píše Pavel
Chládek Martin
Kocián Libor
Brát Marek
-9-468-823-/
2.Kubíček Pavel
Daněk Roman
Smékal Lubomír
Oláh Jan
-9-987-923-/
3.Daněk RomanKocián Libor6-99-8632/-
4.Kubíček PavelBrát Marek-8-9-5  03-/
5.Chládek MartinOláh Jan4813  30/-
6.Píše PavelFolc Martin6-8138 31/-
7.Kubíček PavelKocián Libor-108-4-8 13-/
8.Chládek MartinBrát Marek58-76 31/-
9.Píše PavelOláh Jan86-99 31/-
10.Daněk RomanFolc Martin-79-98932/-
11.Chládek MartinKocián Libor-6-7-11  03-/
12.Píše PavelBrát Marek-81011-10532/-
13.Daněk RomanOláh Jan-67119 31/-
14.Kubíček PavelFolc Martin96-9-8-823-/
15.Píše PavelKocián Libor968  30/-
16.Daněk RomanBrát Marek-6-7-9  03-/
17.Kubíček PavelOláh Jan487  30/-
18.Chládek MartinFolc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daněk Roman31Kocián Libor22
Kubíček Pavel13Brát Marek22
Chládek Martin21Oláh Jan04
Píše Pavel40Folc Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí ARozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39686:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janovský Dan
Tesolin Riccardo
Tuček Adam
Hladík Michal
-3148-2-1223-/
2.Hušek Adam
Jakubský Filip
Tuček Dušan
Vašíček Karel
67-7-8-823-/
3.Janovský DanTuček Dušan-6-873-723-/
4.Tesolin RiccardoHladík Michal8-779 31/-
5.Hušek AdamTuček Adam-137-104732/-
6.Jakubský FilipVašíček Karel-728-7932/-
7.Tesolin RiccardoTuček Dušan109-9-9832/-
8.Hušek AdamHladík Michal665  30/-
9.Jakubský FilipTuček Adam-1-57-5 13-/
10.Janovský DanVašíček Karel-6678 31/-
11.Hušek AdamTuček Dušan-8-6-8  03-/
12.Jakubský FilipHladík Michal-7-10-8  03-/
13.Kačer RadekTuček Adam-9-9-8  03-/
14.Tesolin RiccardoVašíček Karel-877-4832/-
15.Jakubský FilipTuček Dušan-9-4-8  03-/
16.Kačer RadekHladík Michal4135  30/-
17.Tesolin RiccardoTuček Adam8-8-9-7 13-/
18.Hušek AdamVašíček Karel4-12-99832/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janovský Dan11Tuček Dušan31
Tesolin Riccardo31Hladík Michal13
Hušek Adam31Tuček Adam31
Jakubský Filip13Vašíček Karel04
Kačer Radek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32274:406TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mikeška Michal
Novotný Pavel
Krýza Luděk
Kléma Jan
-7-1-3  03-/
2.Brázda Martin
Matěásko Jiří
Šulc Petr
Jež Rostislav
-8-9-3  03-/
3.Novotný PavelJež Rostislav-7-8-10  03-/
4.Brázda MartinŠulc Petr-57-29-723-/
5.Mikeška MichalKrýza Luděk-4-4810-723-/
6.Matěásko JiříKléma Jan-6-5-10  03-/
7.Brázda MartinJež Rostislav-8-868332/-
8.Mikeška MichalŠulc Petr-4-3-8  03-/
9.Matěásko JiříKrýza Luděk-8-9-3  03-/
10.Novotný PavelKléma Jan-6-7-1  03-/
11.Mikeška MichalJež Rostislav-10-6-9  03-/
12.Matěásko JiříŠulc Petr         
13.Novotný PavelKrýza Luděk         
14.Brázda MartinKléma Jan         
15.Matěásko JiříJež Rostislav         
16.Novotný PavelŠulc Petr         
17.Brázda MartinKrýza Luděk         
18.Mikeška MichalKléma Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Pavel02Jež Rostislav21
Brázda Martin11Šulc Petr20
Mikeška Michal03Krýza Luděk20
Matěásko Jiří02Kléma Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
Jirásek Martin st.
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36645:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Jirásek Martin ml.
Hnik Ondřej
Klouček Pavel
10-2-5-7 13-/
2.Kašpar Petr
Jirásek Milan
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
11-89-6-523-/
3.Jirásek Martin ml.Toth Vlastimil9-10-59532/-
4.Kašpar PetrHnik Ondřej-9-3-8  03-/
5.Jirásek Martin st.Nývlt Ladislav-674-9-623-/
6.Jirásek MilanKlouček Pavel-82-77732/-
7.Kašpar PetrToth Vlastimil-8-7-5  03-/
8.Jirásek Martin st.Hnik Ondřej-74-8-10 13-/
9.Jirásek MilanNývlt Ladislav81010  30/-
10.Jirásek Martin ml.Klouček Pavel48-79 31/-
11.Jirásek Martin st.Toth Vlastimil-796-5-423-/
12.Jirásek MilanHnik Ondřej-7-11-9  03-/
13.Jirásek Martin ml.Nývlt Ladislav6-7-85832/-
14.Kašpar PetrKlouček Pavel787  30/-
15.Jirásek MilanToth Vlastimil55-77 31/-
16.Jirásek Martin ml.Hnik Ondřej-11-8-8  03-/
17.Kašpar PetrNývlt Ladislav5411  30/-
18.Jirásek Martin st.Klouček Pavel107-45 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirásek Martin ml.31Toth Vlastimil22
Kašpar Petr22Hnik Ondřej40
Jirásek Martin st.13Nývlt Ladislav13
Jirásek Milan31Klouček Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Tajčová Zdena
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17512:428Sokol Železnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Frýba Zdeněk
Rohlíček Jan
Hlaváček Lubor
Mach Milan st.
9612  30/-
2.Horák Karel
Macák Lukáš
Ducháč Radek
Matouš Pavel
810-62 31/-
3.Frýba ZdeněkDucháč Radek-9-524-723-/
4.Macák LukášMatouš Pavel-6-79-9 13-/
5.Horák KarelMach Milan st.8124  30/-
6.Rohlíček JanHlaváček Lubor6611  30/-
7.Macák LukášDucháč Radek8-9-9-7 13-/
8.Horák KarelMatouš Pavel83-910 31/-
9.Rohlíček JanMach Milan st.87-68 31/-
10.Frýba ZdeněkHlaváček Lubor476  30/-
11.Horák KarelDucháč Radek-7849 31/-
12.Rohlíček JanMatouš Pavel9-4-83632/-
13.Frýba ZdeněkMach Milan st.-136-78632/-
14.Macák LukášHlaváček Lubor219  30  
15.Rohlíček JanDucháč Radek         
16.Frýba ZdeněkMatouš Pavel         
17.Macák LukášMach Milan st.         
18.Horák KarelHlaváček Lubor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frýba Zdeněk21Ducháč Radek21
Macák Lukáš02Matouš Pavel12
Horák Karel30Mach Milan st.03
Rohlíček Jan30Hlaváček Lubor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí
u stolu:
Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí
u stolu:
Trč Roman st.
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19534:425Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
389  30/-
2.Ornst Jan
Kazda Petr
Macháček Michal
Valášek Milan
284  30/-
3.Kazda PetrJakubec Jan-7-9-7  03-/
4.Trč TomášVrkoslav Martin27-87 31/-
5.Trč Roman ml.Valášek Milan5-752 31/-
6.Ornst JanMacháček Michal537  30/-
7.Trč TomášJakubec Jan-4-711-9 13-/
8.Trč Roman ml.Vrkoslav Martin-10656 31/-
9.Ornst JanValášek Milan85-7-9832/-
10.Kazda PetrMacháček Michal645  30/-
11.Trč Roman ml.Jakubec Jan-10-6113-1023-/
12.Ornst JanVrkoslav Martin-899-4732/-
13.Kazda PetrValášek Milan10-9-66-723-/
14.Trč TomášMacháček Michal494  30/-
15.Ornst JanJakubec Jan         
16.Kazda PetrVrkoslav Martin         
17.Trč TomášValášek Milan         
18.Trč Roman ml.Macháček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kazda Petr12Jakubec Jan30
Trč Tomáš21Vrkoslav Martin03
Trč Roman ml.21Valášek Milan12
Ornst Jan30Macháček Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí ARozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:37710:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Daněk Roman
Tuček Adam
Hladík Michal
-9984 31/-
2.Píše Pavel
Chládek Martin
Tuček Dušan
Vašíček Karel
-6985 31/-
3.Daněk RomanTuček Dušan-51110-5-423-/
4.Kubíček PavelHladík Michal926  30/-
5.Chládek MartinTuček Adam-8-9-9  03-/
6.Píše PavelVašíček Karel-76124 31/-
7.Kubíček PavelTuček Dušan-97-35-423-/
8.Chládek MartinHladík Michal-10-1296-923-/
9.Píše PavelTuček Adam-9-7-5  03-/
10.Daněk RomanVašíček Karel-75-85732/-
11.Chládek MartinTuček Dušan-4-758832/-
12.Píše PavelHladík Michal96-10-12532/-
13.Daněk RomanTuček Adam84-7-9-623-/
14.Kubíček PavelVašíček Karel-88-9-1 13-/
15.Píše PavelTuček Dušan124  30/-
16.Daněk RomanHladík Michal-63-99-523-/
17.Kubíček PavelTuček Adam6-6-13-10 13-/
18.Chládek MartinVašíček Karel-8836 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daněk Roman13Tuček Dušan22
Kubíček Pavel13Hladík Michal22
Chládek Martin22Tuček Adam40
Píše Pavel31Vašíček Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sparta ÚpiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25583:547Sokol PP Hradec Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janovský Dan
Tesolin Riccardo
Kocián Libor
Brát Marek
-7-58-5 13-/
2.Hušek Adam
Jakubský Filip
Smékal Lubomír
Oláh Jan
595  30/-
3.Tesolin RiccardoKocián Libor-8-5-3  03-/
4.Jakubský FilipBrát Marek12-7-611-523-/
5.Janovský DanSmékal Lubomír12-997 31/-
6.Hušek AdamFolc Martin6-147-7332/-
7.Jakubský FilipKocián Libor-83-6-5 13-/
8.Janovský DanBrát Marek10-86-6-523-/
9.Hušek AdamSmékal Lubomír467  30/-
10.Tesolin RiccardoFolc Martin898  30/-
11.Janovský DanKocián Libor7-996 31/-
12.Hušek AdamBrát Marek6-7-36932/-
13.Tesolin RiccardoSmékal Lubomír75-82 31/-
14.Jakubský FilipFolc Martin-9-9109832/-
15.Hušek AdamKocián Libor69-913 31/-
16.Tesolin RiccardoBrát Marek         
17.Jakubský FilipSmékal Lubomír         
18.Janovský DanFolc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tesolin Riccardo21Kocián Libor22
Jakubský Filip12Brát Marek21
Janovský Dan21Smékal Lubomír03
Hušek Adam40Folc Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30302:387SK Janské Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tomeš Petr
Matěásko Jiří
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
-107-84-923-/
2.Vitvar Roman
Brázda Martin
Hnik Ondřej
Čenovský David
-10-4-8  03-/
3.Mikeška MichalToth Vlastimil-6-3-9  03-/
4.Brázda MartinHnik Ondřej63-7-3-823-/
5.Matěásko JiříNývlt Ladislav-9-6-1  03-/
6.Vitvar RomanČenovský David1093  30/-
7.Brázda MartinToth Vlastimil-7-9-10  03-/
8.Matěásko JiříHnik Ondřej9-7-7-12 13-/
9.Vitvar RomanNývlt Ladislav-6-7-8  03-/
10.Mikeška MichalČenovský David-6-3-9  03-/
11.Matěásko JiříToth Vlastimil-7-7-7  03-/
12.Vitvar RomanHnik Ondřej         
13.Mikeška MichalNývlt Ladislav         
14.Brázda MartinČenovský David         
15.Vitvar RomanToth Vlastimil         
16.Mikeška MichalHnik Ondřej         
17.Brázda MartinNývlt Ladislav         
18.Matěásko JiříČenovský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikeška Michal02Toth Vlastimil30
Brázda Martin02Hnik Ondřej20
Matěásko Jiří03Nývlt Ladislav20
Vitvar Roman11Čenovský David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
Jirásek Martin st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:22508:469Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Kašpar Petr
Šulc Petr
Jež Rostislav
5-79-8732/-
2.Jirásek Milan
Jirásek Martin ml.
Krýza Luděk
Kléma Jan
-8-9-6  03-/
3.Jirásek Martin ml.Jež Rostislav36-5-71032/-
4.Kašpar PetrŠulc Petr10-5-841132/-
5.Jirásek Martin st.Krýza Luděk107-811 31/-
6.Jirásek MilanKléma Jan8-10-128532/-
7.Kašpar PetrJež Rostislav-8-7-5  03-/
8.Jirásek Martin st.Šulc Petr8107  30/-
9.Jirásek MilanKrýza Luděk-7-13-8  03-/
10.Jirásek Martin ml.Kléma Jan5810  30/-
11.Jirásek Martin st.Jež Rostislav366  30/-
12.Jirásek MilanŠulc Petr-6765 31/-
13.Jirásek Martin ml.Krýza Luděk-9-6-5  03-/
14.Kašpar PetrKléma Jan10410  30/-
15.Jirásek MilanJež Rostislav-8    01  
16.Jirásek Martin ml.Šulc Petr         
17.Kašpar PetrKrýza Luděk         
18.Jirásek Martin st.Kléma Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Martin ml.21Jež Rostislav12
Kašpar Petr21Šulc Petr03
Jirásek Martin st.30Krýza Luděk21
Jirásek Milan21Kléma Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník VamberkVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36652:649TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
Šulc Petr
Jež Rostislav
-6484 31/-
2.Tauer Jan
Valášek Milan
Krýza Luděk
Kléma Jan
-8-5-5  03-/
3.Jakubec JanŠulc Petr734  30/-
4.Valášek MilanKrýza Luděk-3-8-7  03-/
5.Macháček MichalJež Rostislav8-4-84-923-/
6.Vrkoslav MartinKléma Jan888  30/-
7.Valášek MilanŠulc Petr-9-8-7  03-/
8.Macháček MichalKrýza Luděk4-10-11-5 13-/
9.Vrkoslav MartinJež Rostislav62-66 31/-
10.Jakubec JanKléma Jan6118  30/-
11.Macháček MichalŠulc Petr-112-911-923-/
12.Vrkoslav MartinKrýza Luděk5-3311 31/-
13.Jakubec JanJež Rostislav11-5711 31/-
14.Valášek MilanKléma Jan-4-68-15 13-/
15.Vrkoslav MartinŠulc Petr-887-5-1223-/
16.Jakubec JanKrýza Luděk6-512-3832/-
17.Valášek MilanJež Rostislav-6-9-8  03-/
18.Macháček MichalKléma Jan-9-81010-923-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakubec Jan40Šulc Petr31
Valášek Milan04Krýza Luděk22
Macháček Michal04Jež Rostislav22
Vrkoslav Martin31Kléma Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
Mach Milan st.
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí
u stolu:
Ducháč Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí
u stolu:
Matouš Pavel
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35479:556SK Janské Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janko Lukáš
Matouš Pavel
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
9-668 31/-
2.Mach Milan st.
Ducháč Radek
Klouček Pavel
Hnik Ondřej
-946-8932/-
3.Mach Milan st.Toth Vlastimil-3-4-3  03-/
4.Janko LukášHnik Ondřej-6-4-5  03-/
5.Matouš PavelNývlt Ladislav586  30/-
6.Ducháč RadekKlouček Pavel108-7-61032/-
7.Janko LukášToth Vlastimil-9-13-5  03-/
8.Matouš PavelHnik Ondřej-68-11-8 13-/
9.Ducháč RadekNývlt Ladislav-68-4-11 13-/
10.Mach Milan st.Klouček Pavel6-87-10-423-/
11.Matouš PavelToth Vlastimil-99-6-12 13-/
12.Ducháč RadekHnik Ondřej-86-39-423-/
13.Mach Milan st.Nývlt Ladislav-6-5-16  03-/
14.Janko LukášKlouček Pavel-21-87-1123-/
15.Ducháč RadekToth Vlastimil         
16.Mach Milan st.Hnik Ondřej         
17.Janko LukášNývlt Ladislav         
18.Matouš PavelKlouček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Milan st.03Toth Vlastimil30
Janko Lukáš03Hnik Ondřej30
Matouš Pavel12Nývlt Ladislav21
Ducháč Radek12Klouček Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9442:291Sparta Úpice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Libor
Brát Marek
Brázda Martin
Vích Karel
644  30/-
2.Oláh Jan
Smékal Lubomír
Polanský Petr
Šín Jiří
8-966 31/-
3.Smékal LubomírBrázda Martin-6-710-9 13-/
4.Oláh JanVích Karel979  30/-
5.Brát MarekPolanský Petr446  30/-
6.Kocián LiborŠín Jiří536  30/-
7.Oláh JanBrázda Martin-1189-9-1023-/
8.Brát MarekVích Karel634  30/-
9.Kocián LiborPolanský Petr343  30/-
10.Smékal LubomírŠín Jiří-95-86932/-
11.Brát MarekBrázda Martin656  30/-
12.Kocián LiborVích Karel753  30/-
13.Smékal LubomírPolanský Petr         
14.Oláh JanŠín Jiří         
15.Kocián LiborBrázda Martin         
16.Smékal LubomírVích Karel         
17.Oláh JanPolanský Petr         
18.Brát MarekŠín Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smékal Lubomír11Brázda Martin21
Oláh Jan11Vích Karel03
Brát Marek30Polanský Petr02
Kocián Libor30Šín Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:30425:474Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Josef
Birke Marek
Jirásek Milan
Rejha Jan
-56-6-8 13-/
2.Tuček Adam
Hladík Michal
Jirásek Martin ml.
Jirásek Martin st.
-2-7-11  03-/
3.Hladík MichalJirásek Milan-596-9-1023-/
4.Tuček JosefJirásek Martin ml.-6-8-11  03-/
5.Birke MarekJirásek Martin st.-410-6-8 13-/
6.Tuček AdamRejha Jan1084  30/-
7.Tuček JosefJirásek Milan10-7-59-723-/
8.Birke MarekJirásek Martin ml.-810-510-823-/
9.Tuček AdamJirásek Martin st.671  30/-
10.Hladík MichalRejha Jan41-7-9-1023-/
11.Birke MarekJirásek Milan-5-7-7  03-/
12.Tuček AdamJirásek Martin ml.6911  30/-
13.Hladík MichalJirásek Martin st.-10-4-4  03-/
14.Tuček JosefRejha Jan         
15.Tuček AdamJirásek Milan         
16.Hladík MichalJirásek Martin ml.         
17.Tuček JosefJirásek Martin st.         
18.Birke MarekRejha Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladík Michal03Jirásek Milan30
Tuček Josef02Jirásek Martin ml.21
Birke Marek03Jirásek Martin st.21
Tuček Adam30Rejha Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Hrabala Ladislav
HOSTUJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové ERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38582:615DTJ -Slavia Hradec Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Horák Karel
Kabela Filip
Kubíček Pavel
Daněk Roman
-12-9-4  03-/
2.Frýba Zdeněk
Rohlíček Jan
Paclík Jiří
Píše Pavel
-6-56-9 13-/
3.Frýba ZdeněkDaněk Roman-119-8-9 13-/
4.Rohlíček JanPaclík Jiří-3-587532/-
5.Kabela FilipPíše Pavel-2-5-5  03-/
6.Horák KarelKubíček Pavel489  30/-
7.Rohlíček JanDaněk Roman711-8-13532/-
8.Kabela FilipPaclík Jiří-13-10-9  03-/
9.Horák KarelPíše Pavel-89-86932/-
10.Frýba ZdeněkKubíček Pavel8-6-8-10 13-/
11.Kabela FilipDaněk Roman-8-1111-7 13-/
12.Horák KarelPaclík Jiří6-76-6-723-/
13.Frýba ZdeněkPíše Pavel-7-9-7  03-/
14.Rohlíček JanKubíček Pavel-8758 31/-
15.Horák KarelDaněk Roman14-56 31/-
16.Frýba ZdeněkPaclík Jiří11-74-8-723-/
17.Rohlíček JanPíše Pavel-6-7   02  
18.Kabela FilipKubíček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Frýba Zdeněk04Daněk Roman22
Rohlíček Jan30Paclík Jiří31
Kabela Filip03Píše Pavel21
Horák Karel31Kubíček Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 ERozhodčí
u stolu:
Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí
u stolu:
Trč Roman st.
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8411:315Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
Hušek Adam
Jakubský Filip
129-97 31/-
2.Ornst Jan
Kazda Petr
Tesolin Riccardo
Bohdanecký Jakub
557  30/-
3.Kazda PetrHušek Adam-6-3-9  03-/
4.Trč TomášJakubský Filip4612  30/-
5.Trč Roman ml.Tesolin Riccardo9167  30/-
6.Ornst JanBohdanecký Jakub4-995 31/-
7.Trč TomášHušek Adam653  30/-
8.Trč Roman ml.Jakubský Filip107-9-8332/-
9.Ornst JanTesolin Riccardo1147  30/-
10.Kazda PetrBohdanecký Jakub-10899 31/-
11.Trč Roman ml.Hušek Adam8118  30/-
12.Ornst JanJakubský Filip         
13.Kazda PetrTesolin Riccardo         
14.Trč TomášBohdanecký Jakub         
15.Ornst JanHušek Adam         
16.Kazda PetrJakubský Filip         
17.Trč TomášTesolin Riccardo         
18.Trč Roman ml.Bohdanecký Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kazda Petr11Hušek Adam12
Trč Tomáš20Jakubský Filip02
Trč Roman ml.30Tesolin Riccardo02
Ornst Jan20Bohdanecký Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník VamberkVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36655:668SK Janské Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vrkoslav Martin
Valášek Milan
Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
-10094 31/-
2.Podolka Jan
Macháček Michal
Hnik Ondřej
Klouček Pavel
-799-9-523-/
3.Vrkoslav MartinToth Vlastimil9-8610 31/-
4.Valášek MilanHnik Ondřej9-9-99-1023-/
5.Podolka JanNývlt Ladislav12-10-5-6 13-/
6.Macháček MichalKlouček Pavel1296  30/-
7.Valášek MilanToth Vlastimil-4-5-6  03-/
8.Podolka JanHnik Ondřej-7-9-6  03-/
9.Macháček MichalNývlt Ladislav-9119-7832/-
10.Vrkoslav MartinKlouček Pavel762  30/-
11.Podolka JanToth Vlastimil6-5-3-2 13-/
12.Macháček MichalHnik Ondřej-859-7-323-/
13.Vrkoslav MartinNývlt Ladislav588  30/-
14.Valášek MilanKlouček Pavel-66-65932/-
15.Macháček MichalToth Vlastimil7-5-9-6 13-/
16.Vrkoslav MartinHnik Ondřej-10104-9-923-/
17.Valášek MilanNývlt Ladislav994  30/-
18.Podolka JanKlouček Pavel-68-5-9 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrkoslav Martin31Toth Vlastimil31
Valášek Milan22Hnik Ondřej40
Podolka Jan04Nývlt Ladislav13
Macháček Michal22Klouček Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
Mach Milan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí
u stolu:
Ducháč Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí
u stolu:
Matouš Pavel
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34650:695nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janko Lukáš
Matouš Pavel
Šulc Petr
Jež Rostislav
8911  30/-
2.Mach Milan st.
Ducháč Radek
Krýza Luděk
Kléma Jan
8-3-6-8 13-/
3.Matouš PavelŠulc Petr10119  30/-
4.Mach Milan st.Krýza Luděk-8-2311-823-/
5.Janko LukášJež Rostislav-7-10-7  03-/
6.Ducháč RadekKléma Jan-5749 31/-
7.Mach Milan st.Šulc Petr-5-810-8 13-/
8.Janko LukášKrýza Luděk10910  30/-
9.Ducháč RadekJež Rostislav-810-4-5 13-/
10.Matouš PavelKléma Jan-999-8-723-/
11.Janko Lukᚊulc Petr85-910 31/-
12.Ducháč RadekKrýza Luděk9108  30/-
13.Matouš PavelJež Rostislav11-9109 31/-
14.Mach Milan st.Kléma Jan-89-881132/-
15.Ducháč RadekŠulc Petr5-9-9-5 13-/
16.Matouš PavelKrýza Luděk-5-6-4  03-/
17.Mach Milan st.Jež Rostislav-6-71010932/-
18.Janko LukášKléma Jan-6-69-11 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matouš Pavel22Šulc Petr22
Mach Milan st.22Krýza Luděk22
Janko Lukáš22Jež Rostislav22
Ducháč Radek22Kléma Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:41719:739Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Libor
Brát Marek
Jirásek Milan
Rejha Jan
7-5-8-8 13-/
2.Oláh Jan
Míl Pavel
Jirásek Martin ml.
Jirásek Martin st.
-6-87-8 13-/
3.Míl PavelJirásek Milan-6-9-9  03-/
4.Oláh JanJirásek Martin ml.1098  30/-
5.Brát MarekJirásek Martin st.-86911 31/-
6.Kocián LiborRejha Jan-410-8-8 13-/
7.Oláh JanJirásek Milan-16-11-14  03-/
8.Brát MarekJirásek Martin ml.-864-9-923-/
9.Kocián LiborJirásek Martin st.4-7813 31/-
10.Míl PavelRejha Jan-711-5-7 13-/
11.Brát MarekJirásek Milan-714-109832/-
12.Kocián LiborJirásek Martin ml.-55-55732/-
13.Míl PavelJirásek Martin st.-5-9-6  03-/
14.Oláh JanRejha Jan-98-81-523-/
15.Kocián LiborJirásek Milan16-78-9432/-
16.Míl PavelJirásek Martin ml.86-89 31/-
17.Oláh JanJirásek Martin st.8-710-11932/-
18.Brát MarekRejha Jan7-86-9-623-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Míl Pavel13Jirásek Milan22
Oláh Jan22Jirásek Martin ml.13
Brát Marek22Jirásek Martin st.13
Kocián Libor31Rejha Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:14503:351TJ Trutnov - Poříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Josef
Birke Marek
Novotný Pavel
Brázda Martin
127-8-4-423-/
2.Tuček Adam
Hladík Michal
Polanský Petr
Svoboda Bohumil
324  30/-
3.Tuček AdamBrázda Martin-101210 31/-
4.Tuček JosefPolanský Petr6-9-42-823-/
5.Birke MarekNovotný Pavel509  30/-
6.Hladík MichalSvoboda Bohumil257  30/-
7.Tuček JosefBrázda Martin-6-945-1123-/
8.Birke MarekPolanský Petr4-7-511632/-
9.Hladík MichalNovotný Pavel472  30/-
10.Tuček AdamSvoboda Bohumil237  30/-
11.Birke MarekBrázda Martin-789-81032/-
12.Hladík MichalPolanský Petr555  30/-
13.Tuček AdamNovotný Pavel866  30/-
14.Tuček JosefSvoboda Bohumil         
15.Hladík MichalBrázda Martin         
16.Tuček AdamPolanský Petr         
17.Tuček JosefNovotný Pavel         
18.Birke MarekSvoboda Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tuček Adam30Brázda Martin12
Tuček Josef02Polanský Petr12
Birke Marek30Novotný Pavel03
Hladík Michal30Svoboda Bohumil02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Hrabala Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 ERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33664:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Frýba Zdeněk
Rohlíček Jan
Jakubský Filip
Hušek Adam
-14-7115932/-
2.Horák Karel
Vraštil Jiří
Bohdanecký Jakub
Tesolin Riccardo
9107  30/-
3.Vraštil JiříJakubský Filip-6-7-8  03-/
4.Rohlíček JanHušek Adam-4-98-7 13-/
5.Frýba ZdeněkBohdanecký Jakub878  30/-
6.Horák KarelTesolin Riccardo-5929 31/-
7.Rohlíček JanJakubský Filip-9-69-4 13-/
8.Frýba ZdeněkHušek Adam9-49-3-623-/
9.Horák KarelBohdanecký Jakub11137  30/-
10.Vraštil JiříTesolin Riccardo10-54-9-823-/
11.Frýba ZdeněkJakubský Filip69-1012 31/-
12.Horák KarelHušek Adam-9-7-8  03-/
13.Vraštil JiříBohdanecký Jakub5-810-8-623-/
14.Rohlíček JanTesolin Riccardo75-9-12932/-
15.Horák KarelJakubský Filip7-511-6-723-/
16.Vraštil JiříHušek Adam-9-6-10  03-/
17.Rohlíček JanBohdanecký Jakub387  30/-
18.Frýba ZdeněkTesolin Riccardo726  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraštil Jiří04Jakubský Filip31
Rohlíček Jan22Hušek Adam40
Frýba Zdeněk31Bohdanecký Jakub13
Horák Karel22Tesolin Riccardo13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové ERozhodčí
u stolu:
Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí
u stolu:
Trč Roman st.
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:26569:516Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
Kubíček Pavel
Daněk Roman
-74-68332/-
2.Ornst Jan
Kazda Petr
Píše Pavel
Paclík Jiří
-88-98932/-
3.Kazda PetrDaněk Roman104-98 31/-
4.Trč TomášPaclík Jiří-74-48932/-
5.Trč Roman ml.Píše Pavel-9-7-11  03-/
6.Ornst JanKubíček Pavel5710  30/-
7.Trč TomášDaněk Roman-7-8-5  03-/
8.Trč Roman ml.Paclík Jiří6-8-96632/-
9.Ornst JanPíše Pavel6-936 31/-
10.Kazda PetrKubíček Pavel5-10-9-9 13-/
11.Trč Roman ml.Daněk Roman9-9-6-10 13-/
12.Ornst JanPaclík Jiří4910  30/-
13.Kazda PetrPíše Pavel-9-7-10  03-/
14.Trč TomášKubíček Pavel699  30/-
15.Ornst JanDaněk Roman115-910 31/-
16.Kazda PetrPaclík Jiří1147  30  
17.Trč TomášPíše Pavel         
18.Trč Roman ml.Kubíček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kazda Petr12Daněk Roman22
Trč Tomáš21Paclík Jiří03
Trč Roman ml.12Píše Pavel21
Ornst Jan40Kubíček Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:39580:637Baník Vamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Daněk Roman
Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
-9-8-7  03-/
2.Paclík Jiří
Píše Pavel
Podolka Jan
Macháček Michal
3106  30/-
3.Paclík JiříJakubec Jan-7-9-4  03-/
4.Daněk RomanVrkoslav Martin9-7-7-11 13-/
5.Kubíček PavelMacháček Michal4-86-9-523-/
6.Píše PavelValášek Milan86-9-9432/-
7.Daněk RomanJakubec Jan-2-811-4 13-/
8.Kubíček PavelVrkoslav Martin-978-8-923-/
9.Píše PavelMacháček Michal-5910-10732/-
10.Paclík JiříValášek Milan87-159 31/-
11.Kubíček PavelJakubec Jan-6-7-6  03-/
12.Píše PavelVrkoslav Martin10-4-1051032/-
13.Paclík JiříMacháček Michal-9-4-3  03-/
14.Daněk RomanValášek Milan8-98-8932/-
15.Píše PavelJakubec Jan-86-5-6 13-/
16.Paclík JiříVrkoslav Martin-710-7-9 13-/
17.Daněk RomanMacháček Michal842  30  
18.Kubíček PavelValášek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paclík Jiří13Jakubec Jan40
Daněk Roman12Vrkoslav Martin31
Kubíček Pavel03Macháček Michal21
Píše Pavel31Valášek Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:28598:470nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jakubský Filip
Hušek Adam

WO    30/-
2.Tesolin Riccardo
Janovský Dan
Janko Lukáš
Matouš Pavel
-697-1-523-/
3.Tesolin RiccardoDucháč Radek-2-53-8 13-/
4.Janovský DanJanko Lukáš6-6-77-823-/
5.Jakubský FilipMatouš Pavel658  30/-
6.Hušek AdamWO    30/-
7.Janovský DanDucháč Radek108-7-6-923-/
8.Jakubský FilipJanko Lukáš997  30/-
9.Hušek AdamMatouš Pavel-9-9-15  03-/
10.Tesolin RiccardoWO    30/-
11.Jakubský FilipDucháč Radek-7-10-5  03-/
12.Hušek AdamJanko Lukáš7106  30/-
13.Tesolin RiccardoMatouš Pavel-8-7-5  03-/
14.Janovský DanWO    30/-
15.Hušek AdamDucháč Radek-95710 31/-
16.Tesolin RiccardoJanko Lukáš9-4-86-1023-/
17.Janovský DanMatouš Pavel-9-8-6  03-/
18.Jakubský FilipWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tesolin Riccardo03Ducháč Radek31
Janovský Dan03Janko Lukáš22
Jakubský Filip21Matouš Pavel31
Hušek Adam21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽelezniceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31386:440Sokol Železnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Horák Jaroslav
Vitvar Roman
Rohlíček Jan
Frýba Zdeněk
8-888 31/-
2.Tomeš Petr
Brázda Martin
Horák Karel
Macák Lukáš
-9-8-5  03-/
3.Horák JaroslavHorák Karel-9-97-8 13-/
4.Tomeš PetrRohlíček Jan2-816-11-323-/
5.Brázda MartinMacák Lukáš-11-10-12  03-/
6.Vitvar RomanFrýba Zdeněk12-89-2-923-/
7.Tomeš PetrHorák Karel-9-8-8  03-/
8.Brázda MartinRohlíček Jan-11-8-10  03-/
9.Vitvar RomanMacák Lukáš-8-10-11  03-/
10.Horák JaroslavFrýba Zdeněk-7-106-9 13-/
11.Brázda MartinHorák Karel-10-97-8 13-/
12.Vitvar RomanRohlíček Jan         
13.Horák JaroslavMacák Lukáš         
14.Tomeš PetrFrýba Zdeněk         
15.Vitvar RomanHorák Karel         
16.Horák JaroslavRohlíček Jan         
17.Tomeš PetrMacák Lukáš         
18.Brázda MartinFrýba Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Jaroslav02Horák Karel30
Tomeš Petr02Rohlíček Jan20
Brázda Martin03Macák Lukáš20
Vitvar Roman02Frýba Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
Jirásek Martin st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol NemyčevesRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21552:497Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Jirásek Martin ml.
Trč Roman ml.
Trč Tomáš
-9-5-8  03-/
2.Rejha Jan
Jirásek Milan
Ornst Jan
Kazda Petr
-885-7732/-
3.Kašpar PetrOrnst Jan-910-4-13 13-/
4.Rejha JanKazda Petr14108  30/-
5.Jirásek Martin st.Trč Tomáš-6-458832/-
6.Jirásek MilanTrč Roman ml.656  30/-
7.Rejha JanOrnst Jan76-69 31/-
8.Jirásek Martin st.Kazda Petr101010  30/-
9.Jirásek MilanTrč Tomáš617  30/-
10.Kašpar PetrTrč Roman ml.887  30/-
11.Jirásek Martin st.Ornst Jan5-7-5-2 13-/
12.Jirásek MilanKazda Petr810-69 31/-
13.Kašpar PetrTrč Tomáš7-6-76-1023-/
14.Rejha JanTrč Roman ml.64-6-9-823-/
15.Jirásek MilanOrnst Jan476  30/-
16.Kašpar PetrKazda Petr         
17.Rejha JanTrč Tomáš         
18.Jirásek Martin st.Trč Roman ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kašpar Petr12Ornst Jan22
Rejha Jan21Kazda Petr03
Jirásek Martin st.21Trč Tomáš12
Jirásek Milan40Trč Roman ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:Sparta ÚpiceRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad Labem, pod Hankovým domem, proti zimnímu stadionuRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33651:606nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Krýza Luděk
Kléma Jan
Kocián Libor
Brát Marek
-9278 31/-
2.Šulc Petr
Jež Rostislav
Smékal Lubomír
Oláh Jan
-8-6-9  03-/
3.Jež RostislavKocián Libor-979-7-723-/
4.Kléma JanBrát Marek-8967 31/-
5.Krýza LuděkOláh Jan-9-5-7  03-/
6.Šulc PetrSmékal Lubomír6910  30/-
7.Kléma JanKocián Libor8-8-8-6 13-/
8.Krýza LuděkBrát Marek55-9-4-923-/
9.Šulc PetrOláh Jan88-109 31/-
10.Jež RostislavSmékal Lubomír-4235 31/-
11.Krýza LuděkKocián Libor895  30/-
12.Šulc PetrBrát Marek-8-9-15  03-/
13.Jež RostislavOláh Jan-7-8-9  03-/
14.Kléma JanSmékal Lubomír-9-1010-15 13-/
15.Šulc PetrKocián Libor107-79 31/-
16.Jež RostislavBrát Marek-16-11-9  03-/
17.Kléma JanOláh Jan237  30/-
18.Krýza LuděkSmékal Lubomír4-1075 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jež Rostislav13Kocián Libor22
Kléma Jan22Brát Marek31
Krýza Luděk22Oláh Jan22
Šulc Petr31Smékal Lubomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Janské LázněVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí ARozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 551 02,, ze zadní strany areálu ZŠ - poslední vrataRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31673:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hnik Ondřej
Klouček Pavel
Tuček Adam
Hladík Michal
-1010-9-7 13-/
2.Toth Vlastimil
Nývlt Ladislav
Švarc Zdeněk
Vašíček Karel
575  30/-
3.Klouček PavelHladík Michal-10896 31/-
4.Hnik OndřejTuček Adam-108-9-8 13-/
5.Nývlt LadislavŠvarc Zdeněk118-12-11-723-/
6.Toth VlastimilVašíček Karel254  30/-
7.Hnik OndřejHladík Michal-10788 31/-
8.Nývlt LadislavTuček Adam-5-2-8  03-/
9.Toth VlastimilŠvarc Zdeněk616  30/-
10.Klouček PavelVašíček Karel9-8-8-10 13-/
11.Nývlt LadislavHladík Michal-77-98-823-/
12.Toth VlastimilTuček Adam-87510