Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Salamandr Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30212:357TTC Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šorm Luboš ml.
Lebeda Matyáš
 
 
Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
-4-4-6  0301
2.Truněček Martin
Bláha Petr
 
 
Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
-5-5-4  0302
3.Lebeda MatyášHampl Michal-2-6-5  0303
4.Šorm Luboš ml.Kollár Štěpán-4-9-4  0304
5.Truněček MartinŠvorc Jan-5-3-7  0305
6.Bláha PetrMalý Tomáš4-5-39-92306
7.Šorm Luboš ml.Hampl Michal-6-5-11  0307
8.Truněček MartinKollár Štěpán-7-5-9  0308
9.Bláha PetrŠvorc Jan-4-73-9 1309
10.Lebeda MatyášMalý Tomáš-79-5-3 13010
11.Truněček MartinHampl Michal6    10  
12.Bláha PetrKollár Štěpán         
13.Lebeda Matyᚊvorc Jan         
14.Šorm Luboš ml.Malý Tomáš         
15.Bláha PetrHampl Michal         
16.Lebeda MatyášKollár Štěpán         
17.Šorm Luboš ml.Švorc Jan         
18.Truněček MartinMalý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lebeda Matyáš02Hampl Michal20
Šorm Luboš ml.02Kollár Štěpán20
Truněček Martin02Švorc Jan20
Bláha Petr02Malý Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:40 Začátek
utkání
09:40Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:28589:561DTJ-Slavia Hradec Králové F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Roman
Mates Michal
 
 
Částka David
Dufek Lukáš
 
 
3-366 3110
2.Režný Pavel
Obrdlíková Lucie
 
 
Novák Jiří
Šanc Přemysl
 
 
-6-6-4  0311
3.Mates MichalČástka David2-1087 3121
4.Daněk RomanDufek Lukáš-3-9-10  0322
5.Režný PavelŠanc Přemysl-74-108-72323
6.Kolman IvoNovák Jiří10108  3033
7.Obrdlíková LucieČástka David894  3043
8.Režný PavelDufek Lukáš-7-6-7  0344
9.Kolman IvoŠanc Přemysl3-57-683254
10.Mates MichalNovák Jiří10-964 3164
11.Režný PavelČástka David887  3074
12.Kolman IvoDufek Lukáš-119-9-9 1375
13.Mates MichalŠanc Přemysl9-12710 3185
14.Obrdlíková LucieNovák Jiří-3-107-9 1386
15.Kolman IvoČástka David78-105 3196
16.Mates MichalDufek Lukáš-8-8-7  0397
17.Obrdlíková LucieŠanc Přemysl999  30107
18.Režný PavelNovák Jiří-39-1-4 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mates Michal31Částka David04
Daněk Roman01Dufek Lukáš40
Režný Pavel12Šanc Přemysl13
Kolman Ivo31Novák Jiří12
Obrdlíková Lucie21   
z důvodu pozdního příjezdu družstva Stěžery bylo utkání zahájeno v 9,40.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29651:577Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Martin
Skřivan Jaroslav
 
 
Souček Martin
Hrbek Martin
 
 
-9-574-112301
2.Kycelt Pavel
Kycelt Petr
 
 
Vykysalý Miroslav
Kašpar David
 
 
-79-8683211
3.Skřivan JaroslavSouček Martin-7-2-11  0312
4.Kycelt PetrHrbek Martin568  3022
5.Kycelt PavelVykysalý Miroslav7108  3032
6.Kycelt MartinKašpar David-68-11243242
7.Kycelt PetrSouček Martin-7-148-8 1343
8.Kycelt PavelHrbek Martin942  3053
9.Kycelt MartinVykysalý Miroslav-91117 3163
10.Skřivan JaroslavKašpar David-410-5-8 1364
11.Kycelt PavelSouček Martin-8-10-11  0365
12.Kycelt MartinHrbek Martin10-10-13-6 1366
13.Skřivan JaroslavVykysalý Miroslav764  3076
14.Kycelt PetrKašpar David-83-52-102377
15.Kycelt MartinSouček Martin98-910 3187
16.Skřivan JaroslavHrbek Martin-96-7273297
17.Kycelt PetrVykysalý Miroslav866  30107
18.Kycelt PavelKašpar David-7-8   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skřivan Jaroslav22Souček Martin31
Kycelt Petr22Hrbek Martin13
Kycelt Pavel21Vykysalý Miroslav04
Kycelt Martin31Kašpar David21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční773 50401Nový Bydžov sokolovna 1 poschodíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32424:502KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízek Martin
Mrázek Vladimír
 
 
Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
-4-96-7 1301
2.Šmíd Ondřej
Jurička Stanislav st.
 
 
Rákosník Vladimír
Příborský David
 
 
12811  3011
3.Mrázek VladimírCibor Pavel-4-6-9  0312
4.Vízek MartinPříborský David-7-4-4  0313
5.Šmíd OndřejRákosník Vladimír-7879 3123
6.Jurička Stanislav st.Pospíšil Pavel-10-910-9 1324
7.Vízek MartinCibor Pavel69-7-9-62325
8.Šmíd OndřejPříborský David912-74 3135
9.Jurička Stanislav st.Rákosník Vladimír12-9-8-17 1336
10.Mrázek VladimírPospíšil Pavel-5-8-10  0337
11.Šmíd OndřejCibor Pavel-10-5-5  0338
12.Jurička Stanislav st.Příborský David-379-8-92339
13.Mrázek VladimírRákosník Vladimír-6-6-9  03310
14.Vízek MartinPospíšil Pavel-9    01  
15.Jurička Stanislav st.Cibor Pavel         
16.Mrázek VladimírPříborský David         
17.Vízek MartinRákosník Vladimír         
18.Šmíd OndřejPospíšil Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Vladimír03Cibor Pavel30
Vízek Martin02Příborský David21
Šmíd Ondřej21Rákosník Vladimír21
Jurička Stanislav st.03Pospíšil Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nemyčeves BVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka BRozhodčí:Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí:Trč Roman st.
Datum dle rozpisu06. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:27546:523Sokol Nemyčeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pažout Radek
Veselý František
 
 
Grof Lukáš
Růžek Roman
 
 
125-98 3110
2.Brett Ondřej
Hlawatschke Aleš
 
 
Sochor Martin
Fišar Tomáš
 
 
-4-7-7  0311
3.Veselý FrantišekSochor Martin-9-6-5  0312
4.Brett OndřejFejfar Jakub885  3022
5.Hlawatschke AlešGrof Lukáš-799-883232
6.Pažout RadekFišar Tomáš8812  3042
7.Brett OndřejSochor Martin910-9-383252
8.Hlawatschke AlešFejfar Jakub10-7-6-8 1353
9.Pažout RadekGrof Lukáš6-83-863263
10.Veselý FrantišekFišar Tomáš12-85-663273
11.Hlawatschke AlešSochor Martin-6-4-7  0374
12.Pažout RadekFejfar Jakub10-647 3184
13.Veselý FrantišekGrof Lukáš-10-7-10  0385
14.Brett OndřejRůžek Roman644  3095
15.Pažout RadekSochor Martin1-116-7532105
16.Veselý FrantišekFejfar Jakub10-9   11  
17.Brett OndřejGrof Lukáš         
18.Hlawatschke AlešRůžek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý František12Sochor Martin22
Brett Ondřej30Fejfar Jakub12
Hlawatschke Aleš12Grof Lukáš12
Pažout Radek40Fišar Tomáš02
   Růžek Roman01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:33665:652TJ Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebauer Jiří
Rajm Martin
 
 
Bartoš Petr st.
Drahotský Tomáš
 
 
-87-5-10 1301
2.Soukup Jiří
Harcuba Pavel
 
 
Sixta Daniel
Dymák Ladislav
 
 
-10-118583211
3.Rajm MartinBartoš Petr st.-8-3-6  0312
4.Harcuba PavelDymák Ladislav554  3022
5.Soukup JiříSixta Daniel99-99 3132
6.Gebauer JiříDrahotský Tomáš10-9-8-9 1333
7.Harcuba PavelBartoš Petr st.8-1-69-92334
8.Soukup JiříDymák Ladislav61113  3044
9.Gebauer JiříSixta Daniel-5-85353254
10.Rajm MartinDrahotský Tomáš-9911-883264
11.Soukup JiříBartoš Petr st.78-7-10-72365
12.Gebauer JiříDymák Ladislav796  3075
13.Rajm MartinSixta Daniel9-6-6-6 1376
14.Harcuba PavelDrahotský Tomáš-969-1183286
15.Gebauer JiříBartoš Petr st.-55-6543296
16.Rajm MartinDymák Ladislav-5-7-11  0397
17.Harcuba PavelSixta Daniel99-812 31107
18.Soukup JiříDrahotský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rajm Martin13Bartoš Petr st.31
Harcuba Pavel31Dymák Ladislav13
Soukup Jiří21Sixta Daniel13
Gebauer Jiří31Drahotský Tomáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS