Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Salamandr Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Fotochemou, herna TTC SalamndrRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7400:295TTC Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
Sochor Martin
Fejfar Jakub
 
 
697  3010
2.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Grof Lukáš
Oravec Jakub
 
 
968  3020
3.Malý TomášSochor Martin-108-8-9 1321
4.Hampl MichalGrof Lukáš848  3031
5.Švorc JanFejfar Jakub856  3041
6.Kollár ŠtěpánOravec Jakub369  3051
7.Hampl MichalSochor Martin86-11-8103261
8.Švorc JanGrof Lukáš475  3071
9.Kollár ŠtěpánFejfar Jakub8610  3081
10.Malý TomášOravec Jakub687  3091
11.Švorc JanSochor Martin95-8-3632101
12.Kollár ŠtěpánGrof Lukáš677  30  
13.Malý TomášFejfar Jakub         
14.Hampl MichalOravec Jakub         
15.Kollár ŠtěpánSochor Martin         
16.Malý TomášGrof Lukáš         
17.Hampl MichalFejfar Jakub         
18.Švorc JanOravec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Tomáš11Sochor Martin12
Hampl Michal20Grof Lukáš02
Švorc Jan30Fejfar Jakub02
Kollár Štěpán20Oravec Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
Dufek Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:Částka David
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Novák Jiří
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Balcar Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28616:565Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částka David
Dufek Lukáš
 
 
Sixta Daniel
Dymák Ladislav
 
 
711-98 3110
2.Novák Jiří
Šanc Přemysl
 
 
Klimenta Matěj
Pilař Jan
 
 
-96-8-10 1311
3.Dufek LukášSixta Daniel-9-9-7  0312
4.Částka DavidDymák Ladislav-6-98-10 1313
5.Šanc PřemyslKlimenta Matěj5910  3023
6.Novák JiříPilař Jan58-11-663233
7.Částka DavidSixta Daniel-6-87-5 1334
8.Šanc PřemyslDymák Ladislav-9364 3144
9.Novák JiříKlimenta Matěj879  3054
10.Dufek LukášPilař Jan-7976 3164
11.Šanc PřemyslSixta Daniel-48-88-62365
12.Novák JiříDymák Ladislav895  3075
13.Dufek LukášKlimenta Matěj558  3085
14.Částka DavidPilař Jan-6-5-3  0386
15.Novák JiříSixta Daniel-8-710473296
16.Dufek LukášDymák Ladislav6-4-85-82397
17.Částka DavidKlimenta Matěj871  30107
18.Šanc PřemyslPilař Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Lukáš22Sixta Daniel31
Částka David13Dymák Ladislav22
Šanc Přemysl21Klimenta Matěj04
Novák Jiří40Pilař Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nemyčeves BVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery CRozhodčí:Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí:Trč Roman st.
Datum dle rozpisu10. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:39770:777Sokol Nemyčeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brett Ondřej
Hlawatschke Aleš
 
 
Souček Martin
Hrbek Martin
 
 
-78-6-5 1301
2.Veselý František
Pažout Radek
 
 
Vykysalý Miroslav
Kašpar David
 
 
-8-88683211
3.Veselý FrantišekSouček Martin-5-128-7 1312
4.Brett OndřejHrbek Martin12-9-410-72313
5.Hlawatschke AlešVykysalý Miroslav88-610 3123
6.Pažout RadekKašpar David-68-9973233
7.Brett OndřejSouček Martin810-8-7-62334
8.Hlawatschke AlešHrbek Martin8-7-710-82335
9.Pažout RadekVykysalý Miroslav-6755 3145
10.Veselý FrantišekKašpar David-9-889-82346
11.Hlawatschke AlešSouček Martin-811-8-7 1347
12.Pažout RadekHrbek Martin-1010-5673257
13.Veselý FrantišekVykysalý Miroslav7106  3067
14.Brett OndřejKašpar David87-117 3177
15.Pažout RadekSouček Martin59-9-10113287
16.Veselý FrantišekHrbek Martin8-8-9-3 1388
17.Brett OndřejVykysalý Miroslav11-87-713298
18.Hlawatschke AlešKašpar David-7-6139832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý František13Souček Martin31
Brett Ondřej22Hrbek Martin31
Hlawatschke Aleš22Vykysalý Miroslav04
Pažout Radek40Kašpar David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:32705:680TJ Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Jiří
Harcuba Pavel
 
 
Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
99-6-8-82301
2.Fejtek Petr st.
Gebauer Jiří
 
 
Rákosník Vladimír
Ludvík Ivan
 
 
-4888 3111
3.Rajm MartinCibor Pavel-5-495-72312
4.Fejtek Petr st.Pospíšil Pavel3-8118 3122
5.Soukup JiříRákosník Vladimír98-6-10-62323
6.Harcuba PavelLudvík Ivan5-10-1110-102324
7.Fejtek Petr st.Cibor Pavel-10-7-10  0325
8.Soukup JiříPospíšil Pavel108-8-783235
9.Harcuba PavelRákosník Vladimír-8109-883245
10.Rajm MartinLudvík Ivan8811  3055
11.Soukup JiříCibor Pavel748  3065
12.Harcuba PavelPospíšil Pavel8-764 3175
13.Rajm MartinRákosník Vladimír7-7-8-5 1376
14.Fejtek Petr st.Ludvík Ivan-811-7883286
15.Harcuba PavelCibor Pavel-85-78-102387
16.Rajm MartinPospíšil Pavel6-8128 3197
17.Fejtek Petr st.Rákosník Vladimír84-68 31107
18.Soukup JiříLudvík Ivan610   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rajm Martin22Cibor Pavel31
Fejtek Petr st.31Pospíšil Pavel04
Soukup Jiří21Rákosník Vladimír22
Harcuba Pavel22Ludvík Ivan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7396:254Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Martin
Skřivan Jaroslav
 
 
Bohdanecký Jakub
Truněček Martin
 
 
682  3010
2.Kycelt Pavel
Kycelt Petr
 
 
Tměj Milan
Pauliš František
 
 
684  3020
3.Skřivan JaroslavBohdanecký Jakub45-97 3130
4.Kycelt PetrTruněček Martin665  3040
5.Kycelt PavelPauliš František-7438 3150
6.Kycelt MartinTměj Milan927  3060
7.Kycelt PetrBohdanecký Jakub-9-71-9 1361
8.Kycelt PavelTruněček Martin587  3071
9.Kycelt MartinPauliš František7310  3081
10.Skřivan JaroslavTměj Milan956  3091
11.Kycelt PavelBohdanecký Jakub-3-9331032101
12.Kycelt MartinTruněček Martin358  30  
13.Skřivan JaroslavPauliš František         
14.Kycelt PetrTměj Milan         
15.Kycelt MartinBohdanecký Jakub         
16.Skřivan JaroslavTruněček Martin         
17.Kycelt PetrPauliš František         
18.Kycelt PavelTměj Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skřivan Jaroslav20Bohdanecký Jakub12
Kycelt Petr11Truněček Martin02
Kycelt Pavel30Pauliš František02
Kycelt Martin20Tměj Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční773 50401Nový Bydžov sokolovna 1 poschodíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34687:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Ondřej
Mrázek Vladimír
 
 
Režný Pavel
Obrdlíková Lucie
 
 
-164814 3110
2.Jurička Stanislav st.
Vlášek Vladimír
 
 
Chládek Martin
Mates Michal
 
 
-3-998-112311
3.Šmíd OndřejChládek Martin-6-7-6  0312
4.Mrázek VladimírMates Michal-4-10-9  0313
5.Vlášek VladimírObrdlíková Lucie666  3023
6.Jurička Stanislav st.Režný Pavel-8689 3133
7.Mrázek VladimírChládek Martin-59-7-4 1334
8.Vlášek VladimírMates Michal104-76 3144
9.Jurička Stanislav st.Obrdlíková Lucie12-1158 3154
10.Šmíd OndřejRežný Pavel638  3064
11.Vlášek VladimírChládek Martin7-86-9-42365
12.Jurička Stanislav st.Mates Michal-10-8-3  0366
13.Šmíd OndřejObrdlíková Lucie13-1048 3176
14.Mrázek VladimírRežný Pavel5-9-67-72377
15.Jurička Stanislav st.Chládek Martin13-11-66123287
16.Šmíd OndřejMates Michal6-49-5-82388
17.Mrázek VladimírObrdlíková Lucie-8-106-11 1389
18.Vlášek VladimírRežný Pavel664  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmíd Ondřej22Chládek Martin31
Mrázek Vladimír04Mates Michal31
Vlášek Vladimír31Obrdlíková Lucie13
Jurička Stanislav st.31Režný Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS