Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična OÚ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:33466:498Sokol Stěžery C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jiří
Čapek Jiří
 
 
Vykysalý Miroslav
Kašpar David
 
 
-7-10-9  0301
2.Šanc Přemysl
Bohdanecký Petr
 
 
Michálek Roman
Hrbek Martin
 
 
6-79-6-122302
3.Šanc PřemyslVykysalý Miroslav8-7-9-6 1303
4.Bohdanecký PetrMichálek Roman-8-6-10  0304
5.Čapek JiříKašpar David-4-987-62305
6.Novák JiříHrbek Martin8-69-10-92306
7.Bohdanecký PetrVykysalý Miroslav7-89-873216
8.Čapek JiříMichálek Roman-7-2-4  0317
9.Novák JiříKašpar David-78-7-8 1318
10.Šanc PřemyslHrbek Martin76-88 3128
11.Čapek JiříVykysalý Miroslav-9-8-9  0329
12.Novák JiříMichálek RomanWO    3039
13.Šanc PřemyslKašpar David688  3049
14.Bohdanecký PetrHrbek Martin-7-6-7  03410
15.Novák JiříVykysalý Miroslav-88-88-923  
16.Šanc PřemyslMichálek Roman         
17.Bohdanecký PetrKašpar David         
18.Čapek JiříHrbek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šanc Přemysl21Vykysalý Miroslav21
Bohdanecký Petr12Michálek Roman20
Čapek Jiří03Kašpar David21
Novák Jiří02Hrbek Martin21
WO10WO01
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Salamandr Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Fotochemou, herna TTC SalamndrRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:14474:365TTC Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Rákosník Vladimír
Ludvík Ivan
 
 
10711  3010
2.Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
11-437 3120
3.Malý TomášRákosník Vladimír-10-10-12  0321
4.Hampl MichalPříborský David455  3031
5.Švorc JanCibor Pavel-8-10-6  0332
6.Kollár ŠtěpánLudvík Ivan113-1110 3142
7.Hampl MichalRákosník Vladimír-71010-1153252
8.Švorc JanPříborský David410  3062
9.Kollár ŠtěpánCibor Pavel657  3072
10.Malý TomášLudvík Ivan13-9-91063282
11.Švorc JanRákosník Vladimír156  3092
12.Kollár ŠtěpánPospíšil Pavel-98-814332102
13.Malý TomášCibor Pavel-9-9-2  03  
14.Hampl MichalLudvík Ivan         
15.Kollár ŠtěpánRákosník Vladimír         
16.Malý TomášPospíšil Pavel         
17.Hampl MichalCibor Pavel         
18.Švorc JanLudvík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Tomáš11Rákosník Vladimír12
Hampl Michal20Příborský David02
Švorc Jan21Cibor Pavel11
Kollár Štěpán30Ludvík Ivan02
   Pospíšil Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31563:553nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Vít
Pilař Jan
 
 
Kosinka Josef
Bohdanecký Jakub
 
 
-4-9-10  0301
2.Sixta Daniel
Dymák Ladislav
 
 
Janovský Dan
Bláha Petr
 
 
7-6-59-62302
3.Sixta VítKosinka Josef-4-4-9  0303
4.Pilař JanBláha Petr79-9-773213
5.Dymák LadislavBohdanecký Jakub317  3023
6.Sixta DanielJanovský Dan779  3033
7.Pilař JanKosinka Josef73-95 3143
8.Dymák LadislavBláha Petr724  3053
9.Sixta DanielBohdanecký Jakub7610  3063
10.Sixta VítJanovský Dan-8-5-3  0364
11.Dymák LadislavKosinka Josef8129  3074
12.Sixta DanielBláha Petr568  3084
13.Sixta VítBohdanecký Jakub-59-9-5 1385
14.Pilař JanJanovský Dan-8-7-4  0386
15.Sixta DanielKosinka Josef34-98 3196
16.Sixta VítBláha Petr-6-7-2  0397
17.Pilař JanBohdanecký Jakub6-5-7-8 1398
18.Dymák LadislavJanovský Dan-76-8-12 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sixta Vít04Kosinka Josef13
Pilař Jan22Bláha Petr13
Dymák Ladislav31Bohdanecký Jakub22
Sixta Daniel40Janovský Dan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2ZŠ Nová Paka -tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:33509:548DTJ-Slavia Hradec Králové F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Martin
Fišar Tomáš
 
 
Režný Pavel
Chládek Martin
 
 
9-7106 3110
2.Grof Lukáš
Růžek Roman
 
 
Kolman Ivo
Mates Michal
 
 
-85-7-9 1311
3.Růžek RomanMates Michal-4-59-5 1312
4.Fišar TomášKolman Ivo11-6-4-9 1313
5.Grof LukášRežný Pavel-10746 3123
6.Sochor MartinChládek Martin467  3033
7.Fišar TomášMates Michal-7-5-5  0334
8.Grof LukášKolman Ivo10122  3044
9.Sochor MartinRežný Pavel54-118 3154
10.Růžek RomanChládek Martin-6-4-3  0355
11.Grof LukášMates Michal-710-510-52356
12.Sochor MartinKolman Ivo751  3066
13.Růžek RomanRežný Pavel-2-4-9  0367
14.Fišar TomášChládek Martin-7-13-3  0368
15.Sochor MartinMates Michal-6-69-3 1369
16.Růžek RomanKolman Ivo-1253-9-823610
17.Fišar TomášRežný Pavel         
18.Grof LukášChládek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžek Roman04Mates Michal40
Fišar Tomáš03Kolman Ivo22
Grof Lukáš21Režný Pavel12
Sochor Martin31Chládek Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16487:399TJ Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Jiří
Harcuba Pavel
 
 
Kycelt Martin
Skřivan Jaroslav
 
 
884  3010
2.Fejtek Petr st.
Rajm Martin
 
 
Kycelt Petr
Kycelt Pavel
 
 
-810-67-102311
3.Rajm MartinCudlín Michael-10-9-8  0312
4.Harcuba PavelSkřivan Jaroslav5710  3022
5.Fejtek Petr st.Kycelt Petr-87-67113232
6.Soukup JiříKycelt Martin3-946 3142
7.Harcuba PavelCudlín Michael910-85 3152
8.Fejtek Petr st.Skřivan Jaroslav811-109 3162
9.Soukup JiříKycelt Petr335  3072
10.Rajm MartinKycelt Martin-10-86473282
11.Fejtek Petr st.Cudlín Michael-6-29853292
12.Soukup JiříSkřivan Jaroslav3-1088 31102
13.Rajm MartinKycelt Petr         
14.Harcuba PavelKycelt Martin         
15.Soukup JiříCudlín Michael         
16.Rajm MartinSkřivan Jaroslav         
17.Harcuba PavelKycelt Petr         
18.Fejtek Petr st.Kycelt Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rajm Martin11Cudlín Michael12
Harcuba Pavel20Skřivan Jaroslav03
Fejtek Petr st.30Kycelt Petr02
Soukup Jiří30Kycelt Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nemyčeves BVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovRozhodčí:Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí:Trč Roman st.
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:31358:443Jiskra Nový Bydžov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pažout Radek
Trč Roman st.
 
 
Jurička Stanislav st.
Šmíd Ondřej
 
 
-3-5-8  0301
2.Brett Ondřej
Hlawatschke Aleš
 
 
Vlášek Vladimír
Kraus Adam
 
 
-3-9-7  0302
3.Hlawatschke AlešJurička Stanislav st.-8-8-9  0303
4.Brett OndřejŠmíd Ondřej495  3013
5.Trč Roman st.Vlášek Vladimír8-8-6-7 1314
6.Pažout RadekKraus Adam9910  3024
7.Brett OndřejJurička Stanislav st.-5-6-8  0325
8.Trč Roman st.Šmíd Ondřej-7-5-5  0326
9.Pažout RadekVlášek Vladimír9-8-8-9 1327
10.Hlawatschke AlešKraus Adam311-77 3137
11.Trč Roman st.Jurička Stanislav st.8-7-10-6 1338
12.Pažout RadekŠmíd Ondřej-108-5-7 1339
13.Hlawatschke AlešVlášek Vladimír-5-7-6  03310
14.Brett OndřejKraus Adam8    10  
15.Pažout RadekJurička Stanislav st.         
16.Hlawatschke AlešŠmíd Ondřej         
17.Brett OndřejVlášek Vladimír         
18.Trč Roman st.Kraus Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlawatschke Aleš12Jurička Stanislav st.30
Brett Ondřej11Šmíd Ondřej21
Trč Roman st.03Vlášek Vladimír30
Pažout Radek12Kraus Adam02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS