Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nemyčeves BVrchní
rozhodčí:
Hlawatschke Aleš
HOSTUJÍCÍ:TTC Salamandr Hradec KrálovéRozhodčí:Brett Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí:Hlawatschke Aleš
Datum dle rozpisu06. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32324:449TTC Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlawatschke Aleš
Stránský Michal
 
 
Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
-5-5-7  0301
2.Pažout Radek
Brett Ondřej
 
 
Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
-9-2-4  0302
3.Brett OndřejKollár Štěpán-4-10-13  0303
4.Stránský MichalŠvorc Jan-5-7-9  0304
5.Hlawatschke AlešHampl Michal-45-4-5 1305
6.Pažout RadekMalý Tomáš1117  3015
7.Stránský MichalKollár Štěpán-38-2-6 1316
8.Hlawatschke AlešŠvorc Jan6-9-7-5 1317
9.Pažout RadekHampl Michal610-10-10-62318
10.Brett OndřejMalý Tomáš-9-711973228
11.Hlawatschke AlešKollár Štěpán-2-2-4  0329
12.Pažout RadekŠvorc Jan-5-69-1 13210
13.Brett OndřejHampl Michal-7-5-7  03  
14.Stránský MichalMalý Tomáš         
15.Pažout RadekKollár Štěpán         
16.Brett OndřejŠvorc Jan         
17.Stránský MichalHampl Michal         
18.Hlawatschke AlešMalý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brett Ondřej11Kollár Štěpán30
Stránský Michal02Švorc Jan30
Hlawatschke Aleš03Hampl Michal20
Pažout Radek12Malý Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36512:574Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Jiří
Harcuba Pavel
 
 
Dufek Lukáš
Novák Jiří
 
 
-14-97-6 1301
2.
 
 
Částka David
Halberštát Ondřej
 
 
WO    0302
3.Tintěra AlešNovák Jiří-8-12-8  0303
4.Harcuba PavelDufek Lukáš7-8106 3113
5.Soukup JiříČástka David32-8-883223
6.Kříž Milan st.Halberštát OndřejWO    0324
7.Harcuba PavelNovák Jiří7-9-12-7 1325
8.Soukup JiříDufek Lukáš-76-5-6 1326
9.Kříž Milan st.Částka David9-99-983236
10.Tintěra AlešHalberštát Ondřej-87611 3146
11.Soukup JiříNovák Jiří476  3056
12.Kříž Milan st.Dufek Lukáš6-7-87-62357
13.Tintěra AlešČástka David-8-66-9 1358
14.Harcuba PavelHalberštát Ondřej483  3068
15.Kříž Milan st.Novák Jiří-8-510-7 1369
16.Tintěra AlešDufek Lukáš-8-3-5  03610
17.Harcuba PavelČástka David         
18.Soukup JiříHalberštát Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tintěra Aleš13Novák Jiří31
Harcuba Pavel21Dufek Lukáš31
Soukup Jiří21Částka David12
Kříž Milan st.12Halberštát Ondřej02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:34658:619Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Martin
Skřivan Jaroslav
 
 
Sochor Martin
Fejfar Jakub
 
 
-4-8-4  0301
2.Kycelt Pavel
Kycelt Petr
 
 
Grof Lukáš
Oravec Jakub
 
 
5-7310 3111
3.Skřivan JaroslavSochor Martin9-5-109-82312
4.Kycelt MartinGrof Lukáš-4-11-9  0313
5.Kycelt PetrFejfar Jakub-8-78-10 1314
6.Cudlín MichaelOravec Jakub1051  3024
7.Kycelt MartinSochor Martin63-6-8103234
8.Kycelt PetrGrof Lukáš-12-96-3 1335
9.Cudlín MichaelFejfar Jakub5-1074 3145
10.Skřivan JaroslavOravec Jakub-95-9773255
11.Kycelt PavelSochor Martin-9-971033265
12.Cudlín MichaelGrof Lukáš985  3075
13.Skřivan JaroslavFejfar Jakub8-3-8-7 1376
14.Kycelt MartinOravec Jakub9-873 3186
15.Cudlín MichaelSochor Martin-108-5843296
16.Skřivan JaroslavGrof Lukáš-88-9-7 1397
17.Kycelt MartinFejfar Jakub4-78-7732107
18.Kycelt PavelOravec Jakub8-12  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skřivan Jaroslav13Sochor Martin13
Kycelt Martin31Grof Lukáš31
Kycelt Petr02Fejfar Jakub22
Cudlín Michael40Oravec Jakub03
Kycelt Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční773 50401Nový Bydžov sokolovna 1 poschodíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14494:411Jiskra Nový Bydžov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurička Stanislav st.
Vlášek Vladimír
 
 
Sixta Daniel
Dymák Ladislav
 
 
-9597 3110
2.Šmíd Ondřej
Mrázek Vladimír
 
 
Sixta Vít
Bartoš Petr ml.
 
 
924  3020
3.Mrázek VladimírSixta Daniel10-7-410-32321
4.Šmíd OndřejDymák Ladislav-6-877-122322
5.Vlášek VladimírBartoš Petr ml.449  3032
6.Jurička Stanislav st.Sixta Vít37-126 3142
7.Šmíd OndřejSixta Daniel-810911 3152
8.Vlášek VladimírDymák Ladislav773  3062
9.Jurička Stanislav st.Bartoš Petr ml.1346  3072
10.Mrázek VladimírSixta Vít9-95-1293282
11.Vlášek VladimírSixta Daniel-79510 3192
12.Jurička Stanislav st.Dymák Ladislav913-6-3632102
13.Mrázek VladimírBartoš Petr ml.9-6   11  
14.Šmíd OndřejSixta Vít         
15.Jurička Stanislav st.Sixta Daniel         
16.Mrázek VladimírDymák Ladislav         
17.Šmíd OndřejBartoš Petr ml.         
18.Vlášek VladimírSixta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrázek Vladimír11Sixta Daniel12
Šmíd Ondřej11Dymák Ladislav12
Vlášek Vladimír30Bartoš Petr ml.02
Jurička Stanislav st.30Sixta Vít02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:29637:634Sokol PP Hradec Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozáková Tereza
Sazimová Terezie
 
 
Vykysalý Miroslav
Drašnar Jan
 
 
7-96-663210
2.Tesolin Riccardo
Bláha Petr
 
 
Souček Martin
Hrbek Martin
 
 
59-9-7103220
3.Kozáková TerezaSouček Martin10-1011-1173230
4.Sazimová TerezieHrbek Martin-137-6893240
5.Tesolin RiccardoDrašnar Jan7-7-3-7 1341
6.Bláha PetrVykysalý Miroslav-9412-1273251
7.Sazimová TerezieSouček Martin29-8-9-72352
8.Tesolin RiccardoHrbek Martin178-8-973262
9.Bláha PetrDrašnar Jan710-7-183272
10.Kozáková TerezaVykysalý Miroslav98-615 3182
11.Tesolin RiccardoSouček Martin9-3-99-32383
12.Bláha PetrKašpar David87-57 3193
13.Kozáková TerezaDrašnar Jan-77-47-42394
14.Sazimová TerezieVykysalý Miroslav-9899 31104
15.Bláha PetrSouček Martin         
16.Kozáková TerezaKašpar David         
17.Sazimová TerezieDrašnar Jan         
18.Tesolin RiccardoVykysalý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozáková Tereza21Souček Martin21
Sazimová Terezie21Hrbek Martin02
Tesolin Riccardo12Drašnar Jan21
Bláha Petr30Vykysalý Miroslav03
   Kašpar David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19509:453DTJ-Slavia Hradec Králové F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Režný Pavel
Obrdlíková Lucie
 
 
Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
874  3010
2.Chládek Martin
Kolman Ivo
 
 
Rákosník Vladimír
Ludvík Ivan
 
 
43-10-933220
3.Režný PavelCibor Pavel-10-69-8 1321
4.Obrdlíková LuciePospíšil Pavel7-9118 3131
5.Chládek MartinRákosník Vladimír-10-794103241
6.Kolman IvoLudvík Ivan1055  3051
7.Obrdlíková LucieCibor Pavel-15-9-8  0352
8.Chládek MartinPospíšil Pavel10914  3062
9.Kolman IvoRákosník Vladimír-13399 3172
10.Světlík MatějLudvík Ivan-3-8-6  0373
11.Chládek MartinCibor Pavel774  3083
12.Kolman IvoPospíšil Pavel9-678 3193
13.Světlík MatějRákosník Vladimír-4-4-10  0394
14.Obrdlíková LucieLudvík Ivan61011  30104
15.Kolman IvoCibor Pavel         
16.Světlík MatějPospíšil Pavel         
17.Obrdlíková LucieRákosník Vladimír         
18.Chládek MartinLudvík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Režný Pavel01Cibor Pavel21
Obrdlíková Lucie21Pospíšil Pavel03
Chládek Martin30Rákosník Vladimír12
Kolman Ivo30Ludvík Ivan12
Světlík Matěj02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS