Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Salamandr Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Fotochemou, herna TTC SalamndrRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1336:131TTC Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
Bláha Petr
Pauliš František
 
 
484  3010
2.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Tměj Milan
 
 
WO    3020
3.Malý TomášPauliš František574  3030
4.Hampl MichalBláha Petr96-68 3140
5.Švorc JanTměj Milan345  3050
6.Kollár ŠtěpánWO    3060
7.Hampl MichalPauliš František567  3070
8.Švorc JanBláha Petr379  3080
9.Kollár ŠtěpánTměj Milan178  3090
10.Malý TomášWO    30100
11.Švorc JanPauliš František         
12.Kollár ŠtěpánBláha Petr         
13.Malý TomášTměj Milan         
14.Hampl Michal         
15.Kollár ŠtěpánPauliš František         
16.Malý TomášBláha Petr         
17.Hampl MichalTměj Milan         
18.Švorc Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malý Tomáš10Pauliš František02
Hampl Michal20Bláha Petr02
Švorc Jan20Tměj Milan02
Kollár Štěpán10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
Dufek Lukáš
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové FRozhodčí:Drašnar Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Dospělová Michaela
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Dostálová Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:30446:561nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Režný Pavel
Obrdlíková Lucie
 
 
WO    0301
2.Dufek Lukáš
Šanc Přemysl
 
 
Kalenský Štěpán
Světlík Matěj
 
 
9610  3011
3.Bohdanecký PetrObrdlíková Lucie-109-6-9 1312
4.Dufek LukášRežný Pavel1262  3022
5.Kalenský ŠtěpánWO    0323
6.Šanc PřemyslSvětlík Matěj377  3033
7.Dufek LukášObrdlíková Lucie68-47 3143
8.Režný PavelWO    0344
9.Šanc PřemyslKalenský Štěpán886  3054
10.Bohdanecký PetrSvětlík Matěj798  3064
11.Obrdlíková LucieWO    0365
12.Šanc PřemyslRežný Pavel67-69 3175
13.Bohdanecký PetrKalenský Štěpán87-6-4-92376
14.Dufek LukášSvětlík Matěj4109  3086
15.Šanc PřemyslObrdlíková Lucie-95-6-5 1387
16.Bohdanecký PetrRežný Pavel-2-6-12  0388
17.Dufek LukášKalenský Štěpán9-687 3198
18.Světlík MatějWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bohdanecký Petr13Obrdlíková Lucie21
Dufek Lukáš40Režný Pavel12
Šanc Přemysl31Kalenský Štěpán12
   Světlík Matěj03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična OÚ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13466:339Sokol Stěžery C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vykysalý Miroslav
Souček Martin
 
 
Kycelt Martin
Skřivan Jaroslav
 
 
9-873 3110
2.Drašnar Jan
Hrbek Martin
 
 
Kycelt Petr
Kycelt Pavel
 
 
379  3020
3.Michálek RomanKycelt Martin9-9-7-12 1321
4.Hrbek MartinKycelt Petr-4-6-9  0322
5.Drašnar JanSkřivan Jaroslav469  3032
6.Souček MartinKycelt Pavel337  3042
7.Kašpar DavidKycelt Martin8711  3052
8.Drašnar JanKycelt Petr19-95 3162
9.Souček MartinSkřivan Jaroslav69-811 3172
10.Michálek RomanKycelt Pavel-89-66-102373
11.Drašnar JanKycelt Martin5-391 3183
12.Souček MartinKycelt PetrWO    3093
13.Michálek RomanSkřivan Jaroslav574  30103
14.Kašpar DavidKycelt Pavel-9-8-11  03  
15.Souček MartinKycelt Martin         
16.Michálek RomanKycelt Petr         
17.Kašpar DavidSkřivan Jaroslav         
18.Drašnar JanKycelt Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michálek Roman12Kycelt Martin12
Hrbek Martin01Kycelt Petr11
Drašnar Jan30Skřivan Jaroslav03
Souček Martin20Kycelt Pavel11
Kašpar David10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Ludvík Ivan
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Malšovice, Úprkova 31,Hradec Králové, konečná trolejbusu č.7,vedle restaurace \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U Čechů\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12441:374KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
Jurička Stanislav st.
Kraus Adam
 
 
7610  3010
2.Ludvík Ivan
Příborský David
 
 
Šmíd Ondřej
Vlášek Vladimír
 
 
69-910 3120
3.Ludvík IvanJurička Stanislav st.-48-7-6 1321
4.Pospíšil PavelŠmíd Ondřej11-286 3131
5.Příborský DavidVlášek Vladimír-6-98473241
6.Cibor PavelKraus Adam8-776 3151
7.Pospíšil PavelJurička Stanislav st.566  3061
8.Příborský DavidŠmíd Ondřej-41696 3171
9.Cibor PavelVlášek Vladimír746  3081
10.Ludvík IvanKraus Adam-9-16-10  0382
11.Příborský DavidJurička Stanislav st.989  3092
12.Cibor PavelŠmíd Ondřej895  30102
13.Ludvík IvanVlášek Vladimír         
14.Pospíšil PavelKraus Adam         
15.Cibor PavelJurička Stanislav st.         
16.Ludvík IvanŠmíd Ondřej         
17.Pospíšil PavelVlášek Vladimír         
18.Příborský DavidKraus Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ludvík Ivan02Jurička Stanislav st.12
Pospíšil Pavel20Šmíd Ondřej03
Příborský David30Vlášek Vladimír02
Cibor Pavel30Kraus Adam11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nemyčeves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ Nová Paka - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38721:723nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oravec Jakub
Stuchlik Jiří
 
 
Pažout Radek
Veselý František
 
 
3-118-7-62301
2.Grof Lukáš
Sochor Martin
 
 
Brett Ondřej
Hlawatschke Aleš
 
 
-8688 3111
3.Oravec JakubPažout Radek5-8-6-9 1312
4.Stuchlik JiříVeselý František-45-87-72313
5.Grof LukášBrett Ondřej5-9-87-82314
6.Sochor MartinHlawatschke Aleš9-664 3124
7.Stuchlik JiříPažout Radek-8-6-12  0325
8.Grof LukášVeselý František6810  3035
9.Sochor MartinBrett Ondřej8-698 3145
10.Oravec JakubHlawatschke Aleš-59-4-9 1346
11.Grof LukášPažout Radek108-6-873256
12.Sochor MartinVeselý František-912-8-13 1357
13.Oravec JakubBrett Ondřej-4-68-7 1358
14.Stuchlik JiříHlawatschke Aleš-8-768-72359
15.Sochor MartinPažout Radek63-39 3169
16.Oravec JakubVeselý František88-7-5123279
17.Stuchlik JiříBrett Ondřej4-9814 3189
18.Grof LukášHlawatschke Aleš-5612-983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oravec Jakub13Pažout Radek22
Stuchlik Jiří13Veselý František22
Grof Lukáš31Brett Ondřej22
Sochor Martin31Hlawatschke Aleš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32335:427TJ Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchar Petr
Sixta Daniel
 
 
Harcuba Pavel
Soukup Jiří
 
 
-3-786-92301
2.Klimenta Matěj
Hauschwitz Matěj
 
 
Fejtek Petr st.
Augustin Ondřej
 
 
-8-8-9  0302
3.Sixta DanielSoukup Jiří83-79 3112
4.Buchar PetrHarcuba Pavel-8-3-3  0313
5.Klimenta MatějFejtek Petr st.8-9-2-7 1314
6.Hauschwitz MatějAugustin Ondřej9-9-10-8 1315
7.Buchar PetrSoukup Jiří-4-9-5  0316
8.Klimenta MatějHarcuba Pavel-4-65-8 1317
9.Hauschwitz MatějFejtek Petr st.-10-4-9  0318
10.Sixta DanielAugustin Ondřej5-953 3128
11.Klimenta MatějSoukup Jiří-1-84-4 1329
12.Hauschwitz MatějHarcuba Pavel-2-4-6  03210
13.Sixta DanielFejtek Petr st.10    10  
14.Buchar PetrAugustin Ondřej         
15.Hauschwitz MatějSoukup Jiří         
16.Sixta DanielHarcuba Pavel         
17.Buchar PetrFejtek Petr st.         
18.Klimenta MatějAugustin Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sixta Daniel20Soukup Jiří21
Buchar Petr02Harcuba Pavel30
Klimenta Matěj03Fejtek Petr st.20
Hauschwitz Matěj03Augustin Ondřej11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS