Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery CVrchní
rozhodčí:
Hrbek Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Salamandr Hradec KrálovéRozhodčí:Halberštát Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Kašpar David
Datum dle rozpisu08. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:Krása Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30234:367TTC Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vykysalý Miroslav
Kašpar David
 
 
Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
-4-5-9  0301
2.Šimek Karel
Hrbek Martin
 
 
Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
9-7-7-7 1302
3.Vykysalý MiroslavŠvorc Jan10-8-10-7 1303
4.Šimek KarelKollár Štěpán-5-5-4  0304
5.Hrbek MartinHampl Michal-76-11-9 1305
6.Kašpar DavidMalý Tomáš-9-2-9  0306
7.Šimek KarelŠvorc Jan-6-6-3  0307
8.Hrbek MartinKollár Štěpán-8-6-9  0308
9.Kašpar DavidHampl Michal-1-6-6  0309
10.Vykysalý MiroslavMalý Tomáš-9-29-2 13010
11.Hrbek MartinŠvorc Jan         
12.Kašpar DavidKollár Štěpán         
13.Vykysalý MiroslavHampl Michal         
14.Šimek KarelMalý Tomáš         
15.Kašpar DavidŠvorc Jan         
16.Vykysalý MiroslavKollár Štěpán         
17.Šimek KarelHampl Michal         
18.Hrbek MartinMalý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vykysalý Miroslav02Švorc Jan20
Šimek Karel02Kollár Štěpán20
Hrbek Martin02Hampl Michal20
Kašpar David02Malý Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Rákosník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Ludvík Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Malšovice, Úprkova 31,Hradec Králové, konečná trolejbusu č.7,vedle restaurace \\\\\\\\\\\\\\\"U Čechů\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37684:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
Dufek Lukáš
Novák Jiří
 
 
-9119-10-62301
2.Rákosník Vladimír
Příborský David
 
 
Částka David
Šanc Přemysl
 
 
8-9-10723211
3.Pospíšil PavelDufek Lukáš-8-6-10  0312
4.Příborský DavidNovák Jiří-369-1183222
5.Rákosník VladimírŠanc Přemysl-9-789-82323
6.Cibor PavelBohdanecký Petr449  3033
7.Příborský DavidDufek Lukáš10-106-3-72334
8.Rákosník VladimírNovák Jiří-11-78443244
9.Cibor PavelŠanc Přemysl559  3054
10.Pospíšil PavelČástka David9-9-81083264
11.Rákosník VladimírDufek Lukáš-7-5-10  0365
12.Cibor PavelNovák JiříWO    3075
13.Pospíšil PavelŠanc Přemysl-4-9-11  0376
14.Příborský DavidČástka David-9487 3186
15.Cibor PavelDufek Lukáš-9-66-6 1387
16.Ludvík IvanNovák Jiří-4-4-11  0388
17.Příborský DavidŠanc Přemysl6-10-9-10 1389
18.Rákosník VladimírČástka David2-8711 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Pavel12Dufek Lukáš40
Příborský David22Novák Jiří12
Rákosník Vladimír22Šanc Přemysl31
Cibor Pavel21Bohdanecký Petr01
Ludvík Ivan01Částka David03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32657:622Sokol PP Hradec Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesolin Riccardo
Janovský Dan
 
 
Sochor Martin
Fišar Tomáš
 
 
8-48-6-82301
2.Bláha Petr
Hušek Adam
 
 
Grof Lukáš
Růžek Roman
 
 
6-7-2-8 1302
3.Hušek AdamSochor Martin3810  3012
4.Janovský DanGrof Lukáš7-895 3122
5.Tesolin RiccardoFišar Tomáš86-811 3132
6.Bláha PetrRůžek Roman-6-9-9  0333
7.Janovský DanSochor Martin-89-5883243
8.Tesolin RiccardoGrof Lukáš5-8-7-7 1344
9.Bláha PetrFišar Tomáš-3-26-8 1345
10.Hušek AdamRůžek Roman-76-6443255
11.Tesolin RiccardoSochor Martin5-8-6-8 1356
12.Bláha PetrGrof Lukáš555  3066
13.Hušek AdamFišar Tomáš678  3076
14.Janovský DanRůžek Roman545  3086
15.Bláha PetrSochor Martin-87-212-72387
16.Hušek AdamGrof Lukáš8-92-7-62388
17.Janovský DanFišar Tomáš-8887 3198
18.Tesolin RiccardoRůžek Roman710-57 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hušek Adam31Sochor Martin22
Janovský Dan40Grof Lukáš22
Tesolin Riccardo22Fišar Tomáš13
Bláha Petr13Růžek Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30642:602DTJ-Slavia Hradec Králové F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obrdlíková Lucie
Režný Pavel
 
 
Sixta Daniel
Hauschwitz Matěj
 
 
-89413 3110
2.Mates Michal
Daněk Roman
 
 
Bartoš Petr st.
Drahotský Tomáš
 
 
78-146 3120
3.Mates MichalHauschwitz Matěj555  3030
4.Obrdlíková LucieDrahotský Tomáš-10-812-4 1331
5.Režný PavelBartoš Petr st.-8-9-9  0332
6.Daněk RomanSixta Daniel-101094 3142
7.Obrdlíková LucieHauschwitz Matěj-5485 3152
8.Režný PavelDrahotský Tomáš-8-39-7 1353
9.Daněk RomanBartoš Petr st.6-5-59-72354
10.Mates MichalSixta Daniel76-39 3164
11.Režný PavelHauschwitz Matěj8-10-8473274
12.Daněk RomanDrahotský Tomáš85-7-5-22375
13.Mates MichalBartoš Petr st.-67-105-52376
14.Obrdlíková LucieSixta Daniel-10-6-4  0377
15.Daněk RomanHauschwitz Matěj944  3087
16.Mates MichalDrahotský Tomáš35-75 3197
17.Obrdlíková LucieBartoš Petr st.-101296 31107
18.Režný PavelSixta Daniel-10-6   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mates Michal31Hauschwitz Matěj04
Obrdlíková Lucie22Drahotský Tomáš31
Režný Pavel12Bartoš Petr st.31
Daněk Roman22Sixta Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nemyčeves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26564:532Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Martin
Skřivan Jaroslav
 
 
Brett Ondřej
Hlawatschke Aleš
 
 
-11-154183210
2.Kycelt Pavel
Cudlín Michael
 
 
Veselý František
Pažout Radek
 
 
-6-88-8 1311
3.Skřivan JaroslavPažout Radek-6-47913221
4.Kycelt PetrVeselý František-10-4-11  0322
5.Kycelt MartinHlawatschke Aleš-11111-583232
6.Cudlín MichaelBrett Ondřej104-89 3142
7.Kycelt PetrPažout Radek-56814 3152
8.Kycelt MartinVeselý František476  3062
9.Cudlín MichaelHlawatschke Aleš6-778 3172
10.Skřivan JaroslavBrett Ondřej557  3082
11.Kycelt MartinPažout Radek-7-7-7  0383
12.Cudlín MichaelVeselý František457  3093
13.Skřivan JaroslavHlawatschke Aleš-488-4-92394
14.Kycelt PavelBrett Ondřej-78-8-4 1395
15.Cudlín MichaelPažout Radek10-8-59232105
16.Skřivan JaroslavVeselý František4-5-5  12  
17.Kycelt PavelHlawatschke Aleš         
18.Kycelt MartinBrett Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skřivan Jaroslav21Pažout Radek13
Kycelt Petr11Veselý František12
Kycelt Martin21Hlawatschke Aleš12
Cudlín Michael40Brett Ondřej12
Kycelt Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční773 50401Nový Bydžov sokolovna 1 poschodíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:40728:707nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízek Martin
Vlášek Vladimír
 
 
Fejtek Petr st.
Gebauer Jiří
 
 
-910-8-9 1301
2.Jurička Stanislav st.
Šmíd Ondřej
 
 
Soukup Jiří
Harcuba Pavel
 
 
88-9-973211
3.Vízek MartinGebauer Jiří-12-7-6  0312
4.Šmíd OndřejFejtek Petr st.-4269 3122
5.Vlášek VladimírSoukup Jiří8-69-8-62323
6.Jurička Stanislav st.Harcuba Pavel-99511 3133
7.Šmíd OndřejGebauer Jiří-7-9-9  0334
8.Vlášek VladimírFejtek Petr st.-93-11873244
9.Jurička Stanislav st.Soukup Jiří4-9-6983254
10.Vízek MartinHarcuba Pavel-8-778-62355
11.Vlášek VladimírGebauer Jiří9-10-9-9 1356
12.Jurička Stanislav st.Fejtek Petr st.685  3066
13.Vízek MartinSoukup Jiří-11-778-52367
14.Šmíd OndřejHarcuba Pavel-78-8253277
15.Jurička Stanislav st.Gebauer Jiří-97-8-8 1378
16.Vízek MartinFejtek Petr st.-71013 3188
17.Šmíd OndřejSoukup Jiří-6-68-9 1389
18.Vlášek VladimírHarcuba Pavel-598-1083299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vízek Martin13Gebauer Jiří40
Šmíd Ondřej22Fejtek Petr st.04
Vlášek Vladimír22Soukup Jiří31
Jurička Stanislav st.31Harcuba Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS