Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Salamandr Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Fotochemou, herna TTC SalamndrRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17500:406TTC Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
Soukup Jiří
Harcuba Pavel
 
 
-5-8-9  0301
2.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Fejtek Petr st.
Havránek Lukáš
 
 
456  3011
3.Malý TomášSoukup Jiří115-84 3121
4.Hampl MichalFejtek Petr st.983  3031
5.Švorc JanHarcuba Pavel-85-10-5 1332
6.Kollár ŠtěpánHavránek Lukáš867  3042
7.Hampl MichalSoukup Jiří11-913 3152
8.Švorc JanFejtek Petr st.3-8117 3162
9.Kollár ŠtěpánHarcuba Pavel97-57 3172
10.Malý TomášHavránek Lukáš-13445 3182
11.Švorc JanSoukup Jiří8-9-7-7 1383
12.Kollár ŠtěpánFejtek Petr st.-8-7-12  0384
13.Malý TomášHarcuba Pavel978  3094
14.Hampl MichalHavránek Lukáš8135  30104
15.Kollár ŠtěpánSoukup Jiří         
16.Malý TomášFejtek Petr st.         
17.Hampl MichalHarcuba Pavel         
18.Švorc JanHavránek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Tomáš30Soukup Jiří12
Hampl Michal30Fejtek Petr st.12
Švorc Jan12Harcuba Pavel12
Kollár Štěpán21Havránek Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
Částka David
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nemyčeves BRozhodčí:Dufek Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Dospělová Michaela
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Krása Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20540:471Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prousek Vít
Šanc Přemysl
 
 
Veselý František
Pažout Radek
 
 
-80-8-6 1301
2.Částka David
Dufek Lukáš
 
 
Hlawatschke Aleš
Brett Ondřej
 
 
77-79 3111
3.Šanc PřemyslPažout Radek10810  3021
4.Prousek VítVeselý František109-4-9113231
5.Částka DavidBrett Ondřej-9-74-9 1332
6.Dufek LukášHlawatschke Aleš768  3042
7.Prousek VítPažout Radek-89-98-52343
8.Částka DavidVeselý František1176  3053
9.Dufek LukášBrett Ondřej3-678 3163
10.Šanc PřemyslHlawatschke Aleš73-108 3173
11.Částka DavidPažout Radek-6-810973283
12.Dufek LukášVeselý František-10-107643293
13.Šanc PřemyslBrett Ondřej-9-1078632103
14.Prousek VítHlawatschke Aleš6811  30  
15.Dufek LukášPažout Radek         
16.Šanc PřemyslVeselý František         
17.Prousek VítBrett Ondřej         
18.Částka DavidHlawatschke Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šanc Přemysl30Pažout Radek12
Prousek Vít11Veselý František03
Částka David21Brett Ondřej12
Dufek Lukáš30Hlawatschke Aleš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ Nová Paka - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32458:486Jiskra Nový Bydžov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Martin
Fišar Tomáš
 
 
Vidra Milan
Vlášek Vladimír
 
 
-976-6-102301
2.Grof Lukáš
Růžek Roman
 
 
Jurička Stanislav st.
Mrázek Vladimír
 
 
-6-95-5 1302
3.Růžek RomanJurička Stanislav st.-9-6-7  0303
4.Fišar TomášVlášek Vladimír-8999 3113
5.Grof LukášMrázek Vladimír829  3023
6.Sochor MartinVidra Milan4-663 3133
7.Fišar TomášJurička Stanislav st.4-8-8-3 1334
8.Grof LukášVlášek Vladimír-1-39-6 1335
9.Sochor MartinMrázek Vladimír462  3045
10.Růžek RomanVidra Milan7-9-56-72346
11.Grof LukášJurička Stanislav st.-7-49-10 1347
12.Sochor MartinVlášek Vladimír-83-10-12 1348
13.Růžek RomanMrázek Vladimír-6-7-7  0349
14.Fišar TomášVidra Milan-10-7-8  03410
15.Sochor MartinJurička Stanislav st.2-5   11  
16.Růžek RomanVlášek Vladimír         
17.Fišar TomášMrázek Vladimír         
18.Grof LukášVidra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžek Roman03Jurička Stanislav st.30
Fišar Tomáš12Vlášek Vladimír21
Grof Lukáš12Mrázek Vladimír12
Sochor Martin21Vidra Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:37556:591Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimenta Matěj
Bartoš Petr ml.
 
 
Kycelt Martin
Skřivan Jaroslav
 
 
9-7-8-9 1301
2.Bartoš Petr st.
Sixta Daniel
 
 
Kycelt Petr
Kycelt Pavel
 
 
-11-108-8 1302
3.Bartoš Petr st.Kycelt Petr7-6-134123212
4.Klimenta MatějSkřivan Jaroslav-4-5-4  0313
5.Bartoš Petr ml.Kycelt Martin-8-10-5  0314
6.Sixta DanielKycelt Pavel109-85 3124
7.Klimenta MatějKycelt Petr89-7-873234
8.Bartoš Petr ml.Skřivan Jaroslav-5-5-9  0335
9.Sixta DanielKycelt Martin-115-711-112336
10.Bartoš Petr st.Kycelt Pavel10-966 3146
11.Bartoš Petr ml.Kycelt Petr-4-78-7 1347
12.Sixta DanielSkřivan Jaroslav-5412 3157
13.Bartoš Petr st.Kycelt Martin-1067-9-112358
14.Klimenta MatějKycelt Pavel-13-5-11  0359
15.Sixta DanielKycelt Petr8-10-7-9 13510
16.Bartoš Petr st.Skřivan Jaroslav-64-99 22  
17.Klimenta MatějKycelt Martin         
18.Bartoš Petr ml.Kycelt Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoš Petr st.21Kycelt Petr22
Klimenta Matěj12Skřivan Jaroslav21
Bartoš Petr ml.03Kycelt Martin30
Sixta Daniel22Kycelt Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery CVrchní
rozhodčí:
Čapek Jiří
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové FRozhodčí:Hrbek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Halberštát Ondřej
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Kvasnička Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32519:551DTJ-Slavia Hradec Králové F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vykysalý Miroslav
Kašpar David
 
 
Kolman Ivo
Režný Pavel
 
 
10-7-9-7 1301
2.Souček Martin
Hrbek Martin
 
 
Mates Michal
Chládek Martin
 
 
9-910-9-92302
3.Kašpar DavidChládek Martin-87-7-7 1303
4.Vykysalý MiroslavMates Michal-5-11-8  0304
5.Hrbek MartinKolman Ivo-3-9-4  0305
6.Souček MartinRežný Pavel-6655 3115
7.Vykysalý MiroslavChládek Martin11-13-810-72316
8.Hrbek MartinMates Michal-89-127-32317
9.Souček MartinKolman Ivo-195-9-10 1318
10.Kašpar DavidRežný Pavel-86112 3128
11.Hrbek MartinChládek Martin8712  3038
12.Souček MartinObrdlíková Lucie764  3048
13.Kašpar DavidKolman Ivo-10-5-5  0349
14.Vykysalý MiroslavRežný Pavel9-712-3-823410
15.Souček MartinChládek Martin         
16.Kašpar DavidObrdlíková Lucie         
17.Vykysalý MiroslavKolman Ivo         
18.Hrbek MartinRežný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kašpar David12Chládek Martin21
Vykysalý Miroslav03Mates Michal20
Hrbek Martin12Kolman Ivo30
Souček Martin21Režný Pavel12
   Obrdlíková Lucie01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Rákosník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 FRozhodčí:Ludvík Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Malšovice, Úprkova 31,Hradec Králové, konečná trolejbusu č.7,vedle restaurace \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U Čechů\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27583:550KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
Janovský Dan
Tesolin Riccardo
 
 
547  3010
2.Rákosník Vladimír
Ludvík Ivan
 
 
Hušek Adam
Bláha Petr
 
 
-139911 3120
3.Rákosník VladimírHušek Adam-5-10-7  0321
4.Příborský DavidBláha Petr8-911-933231
5.Ludvík IvanJanovský Dan8-11-9-5 1332
6.Cibor PavelTesolin Riccardo3-7-8-3 1333
7.Příborský DavidHušek Adam-1058-793243
8.Ludvík IvanBláha Petr-7-85493253
9.Cibor PavelJanovský Dan965  3063
10.Rákosník VladimírTesolin Riccardo938  3073
11.Pospíšil PavelHušek Adam-2-7-11  0374
12.Cibor PavelBláha Petr886  3084
13.Rákosník VladimírJanovský Dan-8-13-8  0385
14.Příborský DavidTesolin Riccardo6-1108 3195
15.Cibor PavelHušek Adam85-4-5-72396
16.Rákosník VladimírBláha Petr48-910 31106
17.Příborský DavidJanovský Dan         
18.Pospíšil PavelTesolin Riccardo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rákosník Vladimír22Hušek Adam31
Příborský David30Bláha Petr04
Ludvík Ivan11Janovský Dan21
Cibor Pavel22Tesolin Riccardo12
Pospíšil Pavel01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS