Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39642:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelka Jan
Koubek Vojtěch
 
 
Kazda Vojtěch
Luňák Michal
 
 
-410-42-102301
2.Kačer Radek
Hušek Adam
 
 
Knap Lukáš
Šmidrkal Jan
 
 
7-89-5-122302
3.Čepelka JanKazda Vojtěch-9358 3112
4.Koubek VojtěchŠmidrkal Jan3-118-663222
5.Kačer RadekLuňák Michal-9-1085-92323
6.Hušek AdamKnap Lukáš-78-8983233
7.Koubek VojtěchKazda Vojtěch-3-2-9  0334
8.Kačer RadekŠmidrkal Jan-7-5-7  0335
9.Hušek AdamLuňák Michal8-4-8343245
10.Čepelka JanKnap Lukáš959  3055
11.Kačer RadekKazda Vojtěch-7-9-9  0356
12.Hušek AdamŠmidrkal Jan-6-8-5  0357
13.Čepelka JanLuňák Michal-63-96103267
14.Koubek VojtěchKnap Lukáš106-611 3177
15.Hušek AdamKazda Vojtěch-4-48-9 1378
16.Čepelka JanŠmidrkal Jan-6396 3188
17.Koubek VojtěchLuňák Michal85-1710 3198
18.Kačer RadekKnap LukášWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čepelka Jan40Kazda Vojtěch31
Koubek Vojtěch31Šmidrkal Jan22
Kačer Radek03Luňák Michal13
Hušek Adam22Knap Lukáš03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové DVrchní
rozhodčí:
Trojan Luděk
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33657:619DTJ-Slavia Hradec Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozník David
Šumpík Viktor
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
-789-4-92301
2.Trojan Luděk
Mrázek Jiří
 
 
Hauschwitz Pavel
Hauschwitz Matěj
 
 
445  3011
3.Pozník DavidHauschwitz Pavel8-411-12-52312
4.Mrázek JiříStudecký Ivan-11-6-8  0313
5.Šumpík ViktorBrázda Adam-57-5-7 1314
6.Trojan LuděkHauschwitz Matěj224  3024
7.Mrázek JiříHauschwitz Pavel77-97 3134
8.Šumpík ViktorStudecký Ivan-9-94663244
9.Trojan LuděkBrázda Adam-6-6-8  0345
10.Pozník DavidHauschwitz Matěj-97115 3155
11.Šumpík ViktorHauschwitz Pavel5-599 3165
12.Trojan LuděkStudecký Ivan-687-1-72366
13.Pozník DavidBrázda Adam-7-6-5  0367
14.Mrázek JiříHauschwitz Matěj52-84 3177
15.Trojan LuděkHauschwitz Pavel7-569 3187
16.Pozník DavidStudecký Ivan10-5-7733297
17.Mrázek JiříBrázda Adam7-55-8-92398
18.Šumpík ViktorHauschwitz Matěj978  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pozník David22Hauschwitz Pavel13
Mrázek Jiří22Studecký Ivan22
Šumpík Viktor31Brázda Adam40
Trojan Luděk22Hauschwitz Matěj04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BVrchní
rozhodčí:
Kábrt Vratislav
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:Kubeček Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:Martin Petr
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Valčík Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23529:515Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
Červenka Jan
Soukup Jiří
 
 
-6-49863210
2.Kábrt Vratislav
Martin Petr
 
 
Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
767  3020
3.Valčík RomanSebera Petr8-174 3130
4.Martin PetrKříž Milan ml.12-9-88-122331
5.Kábrt VratislavČervenka Jan-5-389103241
6.Kubeček VojtěchSoukup Jiří-67-7-5 1342
7.Martin PetrSebera Petr-814510 3152
8.Kábrt VratislavKříž Milan ml.794  3062
9.Kubeček VojtěchČervenka Jan-8-9-4  0363
10.Valčík RomanSoukup Jiří849  3073
11.Kábrt VratislavSebera Petr8-5-7-6 1374
12.Kubeček VojtěchKříž Milan ml.-8-3-5  0375
13.Valčík RomanČervenka Jan886  3085
14.Martin PetrSoukup Jiří-7797 3195
15.Kubeček VojtěchSebera Petr-9776 31105
16.Valčík RomanKříž Milan ml.         
17.Martin PetrČervenka Jan         
18.Kábrt VratislavSoukup Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valčík Roman30Sebera Petr13
Martin Petr21Kříž Milan ml.21
Kábrt Vratislav21Červenka Jan12
Kubeček Vojtěch13Soukup Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. AVrchní
rozhodčí:
Koblížek Oldřich
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stará PakaRozhodčí:Koblížek Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:Valta Martin
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Valta Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30140:356Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valta Martin
Valta Petr
 
 
Vajgl Pavel
Šajner Lubomír
 
 
-6-3-2  0301
2.Koblížek Michal
Klimeš Zbyšek
 
 
Kohout Pavel
Dlabola Petr
 
 
-8-2-9  0302
3.Klimeš ZbyšekKohout Pavel-3-1-8  0303
4.Valta PetrDlabola Petr-1-2-2  0304
5.Valta MartinVajgl Pavel6-3-7-7 1305
6.Koblížek MichalŠajner Lubomír-6119-5-92306
7.Valta PetrKohout Pavel-3-1-1  0307
8.Valta MartinDlabola PetrWO    0308
9.Koblížek MichalVajgl PavelWO    0309
10.Klimeš ZbyšekŠajner Lubomír-6-5-5  03010
11.Valta MartinKohout Pavel         
12.Koblížek MichalDlabola Petr         
13.Klimeš ZbyšekVajgl Pavel         
14.Valta PetrŠajner Lubomír         
15.Koblížek MichalKohout Pavel         
16.Klimeš ZbyšekDlabola Petr         
17.Valta PetrVajgl Pavel         
18.Valta MartinŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klimeš Zbyšek02Kohout Pavel20
Valta Petr02Dlabola Petr10
Valta Martin01Vajgl Pavel10
Koblížek Michal01Šajner Lubomír20
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:45Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34451:529Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Milan
Bín Roman
 
 
Dufek Lukáš
Merkl Jiří
 
 
4-58-9-92301
2.Koukola Jaromír
Šrůtek Milan
 
 
Rákosník Josef
Slavík Jan
 
 
-95-39-52302
3.Koukola JaromírDufek Lukáš-10-5-8  0303
4.Bín RomanSlavík Jan-8-106-4 1304
5.Šrůtek MilanRákosník Josef910-3-5-52305
6.Martinek MilanŠanc Přemysl1-71011 3115
7.Bín RomanDufek Lukáš8-8-10-4 1316
8.Šrůtek MilanSlavík Jan-8-10-1  0317
9.Martinek MilanRákosník Josef-6777 3127
10.Koukola JaromírŠanc Přemysl9-510-1473237
11.Šrůtek MilanDufek Lukáš-9-85-5 1338
12.Martinek MilanSlavík Jan-7-5-9  0339
13.Koukola JaromírRákosník Josef10-5-5-12 13310
14.Bín RomanŠanc Přemysl         
15.Martinek MilanDufek Lukáš         
16.Koukola JaromírSlavík Jan         
17.Bín RomanRákosník Josef         
18.Šrůtek MilanŠanc Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koukola Jaromír12Dufek Lukáš30
Bín Roman02Slavík Jan30
Šrůtek Milan03Rákosník Josef21
Martinek Milan21Šanc Přemysl02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 Bromov, vedle vrátnice Veby OlivětínRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33451:507TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel ml.
Dražinovský Tomáš
 
 
Malík Karel
Ježek Robert
 
 
-5-8-7  0301
2.Kollert David
Vodal Vladimír
 
 
Kubrt Martin
Brůna Petr
 
 
-9-1098-62302
3.Kollert DavidJežek Robert-5687 3112
4.Gombarčík Karel ml.Kubrt Martin-95108 3122
5.Vodal VladimírMalík Karel9-8-2-6 1323
6.Dražinovský TomášBrůna Petr1256  3033
7.Gombarčík Karel ml.Ježek Robert8-9-86-82334
8.Vodal VladimírKubrt Martin-6-9-1  0335
9.Dražinovský TomášMalík Karel-9-5-2  0336
10.Kollert DavidBrůna Petr-5-6-2  0337
11.Vodal VladimírJežek Robert810-88 3147
12.Dražinovský TomášKubrt Martin-8-910-2 1348
13.Kollert DavidMalík Karel-8-9-2  0349
14.Gombarčík Karel ml.Brůna PetrWO    3059
15.Dražinovský TomášJežek Robert-6-8-9  03510
16.Kollert DavidKubrt Martin-8-6-7  03  
17.Gombarčík Karel ml.Malík Karel         
18.Vodal VladimírBrůna Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kollert David12Ježek Robert22
Gombarčík Karel ml.11Kubrt Martin21
Vodal Vladimír12Malík Karel30
Dražinovský Tomáš13Brůna Petr11
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS