Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32413:475DTJ-Slavia Hradec Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Milan
Ptáček Antonín
 
 
Šumpík Viktor
Obrdlík Štěpán
 
 
-6-56-4 1301
2.Šrůtek Milan
Koukola Jaromír
 
 
Trojan Luděk
Pozník David
 
 
8-9-6163211
3.Koukola JaromírSánchez Javier Francisco-6-9-5  0312
4.Ptáček AntonínŠumpík Viktor-77-4-2 1313
5.Šrůtek MilanTrojan Luděk-39-9-7 1314
6.Martinek MilanPozník David7-12-97-62315
7.Ptáček AntonínSánchez Javier Francisco-87-9-9 1316
8.Šrůtek MilanŠumpík Viktor7-68-5-102317
9.Martinek MilanTrojan Luděk473  3027
10.Koukola JaromírPozník David8-8-6-2 1328
11.Šrůtek MilanSánchez Javier Francisco-6-8-6  0329
12.Martinek MilanŠumpík Viktor8610  3039
13.Koukola JaromírObrdlík Štěpán-7-7-8  03310
14.Ptáček AntonínPozník David         
15.Martinek MilanSánchez Javier Francisco         
16.Koukola JaromírŠumpík Viktor         
17.Ptáček AntonínObrdlík Štěpán         
18.Šrůtek MilanPozník David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koukola Jaromír03Sánchez Javier Francisco30
Ptáček Antonín02Šumpík Viktor21
Šrůtek Milan03Trojan Luděk11
Martinek Milan21Pozník David20
   Obrdlík Štěpán10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 Bromov, vedle vrátnice Veby OlivětínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1027:32520:588Sokol PP Hradec Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kollert David
Vodal Vladimír
 
 
Čepelka Jan
Koubek Vojtěch
 
 
5-4-89-52301
2.Dražinovský Tomáš
Gombarčík Karel ml.
 
 
Hýbl Jan
Hušek Adam
 
 
9-6-8-9 1302
3.Dražinovský TomášKoubek Vojtěch-6-7-9  0303
4.Kollert DavidHušek Adam8-4-78-42304
5.Vodal VladimírČepelka Jan8-10109 3114
6.Gombarčík Karel ml.Hýbl Jan49-86 3124
7.Kollert DavidKoubek Vojtěch-312-8-7 1325
8.Vodal VladimírHušek Adam688  3035
9.Gombarčík Karel ml.Čepelka Jan-1110-512-82336
10.Dražinovský TomášHýbl Jan99-4-3-62337
11.Vodal VladimírKoubek Vojtěch-8-479-82338
12.Gombarčík Karel ml.Hušek Adam898  3048
13.Dražinovský TomášČepelka Jan-8-610-4 1349
14.Kollert DavidHýbl Jan89-2-10-1423410
15.Gombarčík Karel ml.Koubek Vojtěch-8    01  
16.Dražinovský TomášHušek Adam         
17.Kollert DavidČepelka Jan         
18.Vodal VladimírHýbl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dražinovský Tomáš03Koubek Vojtěch30
Kollert David03Hušek Adam12
Vodal Vladimír21Čepelka Jan21
Gombarčík Karel ml.21Hýbl Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6367:204TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubrt Martin
Malík Lukáš
 
 
Koblížek Michal
Koblížek Oldřich
 
 
-10969 3110
2.Brůna Petr
Malík Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Malík LukášWO    3030
4.Brůna PetrKoblížek Oldřich-54-86103240
5.Malík KarelKoblížek Michal-2-26583250
6.Kubrt MartinValta Martin418  3060
7.Brůna PetrWO    3070
8.Malík KarelKoblížek Oldřich7-983 3180
9.Kubrt MartinKoblížek Michal658  3090
10.Malík LukášValta Martin879  30100
11.Malík Karel         
12.Kubrt MartinKoblížek Oldřich         
13.Malík LukášKoblížek Michal         
14.Brůna PetrValta Martin         
15.Kubrt Martin         
16.Malík LukášKoblížek Oldřich         
17.Brůna PetrKoblížek Michal         
18.Malík KarelValta Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malík Lukáš10Koblížek Oldřich02
Brůna Petr10Koblížek Michal02
Malík Karel20Valta Martin02
Kubrt Martin20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
Dufek Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:Merkl Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Michálek Roman
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Slavík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33645:654Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Merkl Jiří
 
 
Kábrt Vratislav
Martin Petr
 
 
786  3010
2.Rákosník Josef
Slavík Jan
 
 
Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
85-911 3120
3.Slavík JanKubeček Vojtěch97-46 3130
4.Dufek LukášMartin Petr-8-9-5  0331
5.Merkl JiříValčík Roman7-69-10-62332
6.Rákosník JosefKábrt Vratislav10-8-7583242
7.Hrbek MartinKubeček Vojtěch-98-7-3 1343
8.Merkl JiříMartin Petr9-1068 3153
9.Rákosník JosefValčík Roman7-856 3163
10.Slavík JanKábrt Vratislav-9-78-11 1364
11.Merkl JiříKubeček Vojtěch89-129 3174
12.Rákosník JosefMartin Petr7-5-98-82375
13.Slavík JanValčík Roman8-697 3185
14.Hrbek MartinKábrt Vratislav-6-6-8  0386
15.Rákosník JosefKubeček Vojtěch-7-5-6  0387
16.Slavík JanMartin Petr10118  3097
17.Hrbek MartinValčík Roman-6-5-8  0398
18.Merkl JiříKábrt Vratislav11-7106 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jan31Kubeček Vojtěch22
Dufek Lukáš01Martin Petr22
Merkl Jiří31Valčík Roman22
Rákosník Josef22Kábrt Vratislav22
Hrbek Martin03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Krutský Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:Herber Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Krtička Luboš
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15486:380Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Kazda Vojtěch
Luňák Michal
 
 
69-106 3110
2.Dlabola Petr
Kohout Pavel
 
 
Knap Lukáš
Šmidrkal Jan
 
 
-9-8101053220
3.Šajner LubomírLuňák Michal6514  3030
4.Kohout PavelKazda Vojtěch4-876 3140
5.Vajgl PavelKnap Lukáš-9936 3150
6.Dlabola PetrŠmidrkal Jan-7-108-12 1351
7.Kohout PavelLuňák Michal34-73 3161
8.Vajgl PavelKazda Vojtěch109-81 3171
9.Dlabola PetrKnap Lukáš8-13-5553281
10.Šajner LubomírŠmidrkal Jan-62-3-9 1382
11.Vajgl PavelLuňák Michal597  3092
12.Dlabola PetrKazda Vojtěch1155  30102
13.Šajner LubomírKnap Lukáš         
14.Kohout PavelŠmidrkal Jan         
15.Dlabola PetrLuňák Michal         
16.Šajner LubomírKazda Vojtěch         
17.Kohout PavelKnap Lukáš         
18.Vajgl PavelŠmidrkal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šajner Lubomír11Luňák Michal03
Kohout Pavel20Kazda Vojtěch03
Vajgl Pavel30Knap Lukáš02
Dlabola Petr21Šmidrkal Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:24546:485TJ Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
Hauschwitz Pavel
Polanský Petr
 
 
86-710 3110
2.Červenka Jan
Soukup Jiří
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
1010-11-733220
3.Červenka JanBrázda Adam4-49-1093230
4.Roček Milan ml.Hauschwitz Pavel-68-2-9 1331
5.Sebera PetrPolanský Petr58-106 3141
6.Kříž Milan ml.Studecký Ivan38-54 3151
7.Soukup JiříBrázda Adam21210  3061
8.Sebera PetrHauschwitz Pavel-6-8-7  0362
9.Kříž Milan ml.Polanský Petr-8864 3172
10.Červenka JanStudecký Ivan-9-10-14  0373
11.Sebera PetrBrázda Adam-68-11-7 1374
12.Kříž Milan ml.Hauschwitz Pavel-10-4-9  0375
13.Červenka JanPolanský Petr467  3085
14.Soukup JiříStudecký Ivan6-749 3195
15.Kříž Milan ml.Brázda Adam344  30105
16.Červenka JanHauschwitz Pavel         
17.Soukup JiříPolanský Petr         
18.Sebera PetrStudecký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Červenka Jan21Brázda Adam13
Roček Milan ml.01Hauschwitz Pavel30
Sebera Petr12Polanský Petr03
Kříž Milan ml.31Studecký Ivan12
Soukup Jiří20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS