Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. AVrchní
rozhodčí:
Koblížek Oldřich
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové DRozhodčí:Koblížek Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:Valta Martin
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Vlk Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:32562:481DTJ-Slavia Hradec Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 

 
 
WO    3010
2.Valta Martin
Vlk Aleš
 
 
Mrázek Jiří
Obrdlík Štěpán
 
 
-4-8-9  0311
3.Koblížek MichalMrázek Jiří8-769 3121
4.Valta MartinObrdlík Štěpán11-868 3131
5.Vlk AlešPíše Pavel-5-7-4  0332
6.Koblížek OldřichWO    3042
7.Valta MartinMrázek Jiří2-7-99-102343
8.Vlk AlešObrdlík Štěpán-9-7-9  0344
9.Koblížek OldřichPíše Pavel-9-999-72345
10.Koblížek MichalWO    3055
11.Vlk AlešMrázek Jiří-11-4-6  0356
12.Koblížek OldřichObrdlík Štěpán966  3066
13.Koblížek MichalPíše Pavel4-9-7-7 1367
14.Valta MartinWO    3077
15.Koblížek OldřichMrázek Jiří-11-9-5  0378
16.Koblížek MichalObrdlík Štěpán-10-107-11 1379
17.Valta MartinPíše Pavel9-11-5-8 13710
18.Vlk Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koblížek Michal12Mrázek Jiří31
Valta Martin12Obrdlík Štěpán22
Vlk Aleš03Píše Pavel40
Koblížek Oldřich12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BVrchní
rozhodčí:
Kábrt Vratislav
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 DRozhodčí:Kubeček Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:Martin Petr
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Valčík Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23594:518Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
Hýbl Jan
Kopecký Tadeáš
 
 
73-73 3110
2.Kábrt Vratislav
Martin Petr
 
 
Čepelka Jan
Koubek Vojtěch
 
 
6-8-78-112311
3.Valčík RomanKoubek Vojtěch-611-9-9 1312
4.Martin PetrČepelka Jan9-65-8-132313
5.Kábrt VratislavHýbl Jan396  3023
6.Kubeček VojtěchKopecký Tadeáš437  3033
7.Martin PetrKoubek Vojtěch3107  3043
8.Kábrt VratislavČepelka Jan-2-5-1  0344
9.Kubeček VojtěchHýbl Jan-105119 3154
10.Valčík RomanKopecký Tadeáš58-103 3164
11.Kábrt VratislavKoubek Vojtěch103-9-8-102365
12.Kubeček VojtěchČepelka Jan9-8-101093275
13.Valčík RomanHýbl Jan9-967 3185
14.Martin PetrKopecký Tadeáš10-6711 3195
15.Kubeček VojtěchKoubek Vojtěch3-3511 31105
16.Valčík RomanČepelka Jan         
17.Martin PetrHýbl Jan         
18.Kábrt VratislavKopecký Tadeáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valčík Roman21Koubek Vojtěch22
Martin Petr21Čepelka Jan21
Kábrt Vratislav12Hýbl Jan03
Kubeček Vojtěch40Kopecký Tadeáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 Bromov, vedle vrátnice Veby OlivětínRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:20526:465Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel ml.
Dražinovský Tomáš
 
 
Fišar Tomáš
Růžek Roman
 
 
-10-958-102301
2.Vodal Vladimír
Kollert David
 
 
Fejfar Igor
Stoklas Horst
 
 
5-8-8-4 1302
3.Kollert DavidFišar Tomáš-786-983212
4.Vodal VladimírRůžek Roman57-712 3122
5.Dražinovský TomášFejfar Igor-8-99673232
6.Gombarčík Karel ml.Stoklas Horst564  3042
7.Vodal VladimírFišar Tomáš6-496 3152
8.Dražinovský TomášRůžek Roman48-10-763262
9.Gombarčík Karel ml.Fejfar Igor-59811 3172
10.Kollert DavidStoklas Horst109-77 3182
11.Dražinovský TomášFišar Tomáš4-54-6103292
12.Gombarčík Karel ml.Růžek Roman-1398-10832102
13.Kollert DavidFejfar Igor567  30  
14.Vodal VladimírStoklas Horst         
15.Gombarčík Karel ml.Fišar Tomáš         
16.Kollert DavidRůžek Roman         
17.Vodal VladimírFejfar Igor         
18.Dražinovský TomášStoklas Horst         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kollert David20Fišar Tomáš03
Vodal Vladimír20Růžek Roman03
Dražinovský Tomáš30Fejfar Igor02
Gombarčík Karel ml.30Stoklas Horst02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1018:32414:404TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koukola Jaromír
Šrůtek Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Martinek Milan
Zelený Milan
 
 
Brázda Martin
Studecký Ivan
 
 
-8-5-9  0311
3.Zelený MilanHauschwitz Pavel-4-6-2  0312
4.Koukola JaromírStudecký Ivan-10-6-4  0313
5.Šrůtek MilanBrázda Adam-9-4-11  0314
6.Martinek MilanWO    3024
7.Koukola JaromírHauschwitz Pavel-3-5-8  0325
8.Šrůtek MilanStudecký Ivan4-4-8863235
9.Martinek MilanBrázda Adam9613  3045
10.Zelený MilanWO    3055
11.Šrůtek MilanHauschwitz Pavel-10-6-8  0356
12.Martinek MilanStudecký Ivan-4-9-6  0357
13.Zelený MilanBrázda Adam-8-5-10  0358
14.Koukola JaromírWO    3068
15.Martinek MilanHauschwitz Pavel-9-10-5  0369
16.Zelený MilanStudecký Ivan-5-5-6  03610
17.Koukola JaromírBrázda Adam         
18.Šrůtek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zelený Milan03Hauschwitz Pavel40
Koukola Jaromír02Studecký Ivan31
Šrůtek Milan12Brázda Adam21
Martinek Milan12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
Dufek Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:Bohdanecký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Merkl Jiří
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Rákosník Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:26569:529Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rákosník Josef
Slavík Jan
 
 
Soukup Jiří
Červenka Jan
 
 
757  3010
2.Dufek Lukáš
Šanc Přemysl
 
 
Sebera Petr
Kříž Milan ml.
 
 
-9-6-7  0311
3.Slavík JanKříž Milan ml.2-10-9-8 1312
4.Dufek LukášSebera Petr-8594 3122
5.Rákosník JosefSoukup Jiří9146  3032
6.Novák JiříČervenka Jan-4-86-1 1333
7.Dufek LukášKříž Milan ml.787  3043
8.Rákosník JosefSebera Petr-2411-783253
9.Novák JiříSoukup Jiří-7-8-6  0354
10.Slavík JanČervenka Jan343  3064
11.Rákosník JosefKříž Milan ml.-6-68-12 1365
12.Novák JiříSebera Petr-27-5-8 1366
13.Slavík JanSoukup Jiří568  3076
14.Dufek LukášČervenka Jan-104106 3186
15.Novák JiříKříž Milan ml.-87-5-7 1387
16.Slavík JanSebera Petr7-569 3197
17.Dufek LukášSoukup Jiří8117  30107
18.Rákosník JosefČervenka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jan31Kříž Milan ml.31
Dufek Lukáš40Sebera Petr13
Rákosník Josef21Soukup Jiří13
Novák Jiří04Červenka Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:32523:562Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
-9811-5-52301
2.Malík Lukáš
Kubrt Martin
 
 
Kohout Pavel
Dlabola Petr
 
 
-9-8-7  0302
3.Malík KarelKohout Pavel-4-8-14  0303
4.Brůna PetrVajgl Pavel-9-9-8  0304
5.Malík LukášDlabola Petr988  3014
6.Kubrt MartinŠajner Lubomír793  3024
7.Brůna PetrKohout Pavel-8-9-5  0325
8.Malík LukášVajgl Pavel-11-7-8  0326
9.Kubrt MartinDlabola Petr886  3036
10.Malík KarelŠajner Lubomír-113106 3146
11.Malík LukášKohout Pavel-1012-105-62347
12.Kubrt MartinVajgl Pavel-4-6-7  0348
13.Malík KarelDlabola Petr-7859 3158
14.Brůna PetrŠajner Lubomír89-9-5-22359
15.Kubrt MartinKohout Pavel696  3069
16.Malík KarelVajgl Pavel-3-399-523610
17.Brůna PetrDlabola Petr68-5-8-523  
18.Malík Lukᚊajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malík Karel22Kohout Pavel31
Brůna Petr03Vajgl Pavel40
Malík Lukáš12Dlabola Petr03
Kubrt Martin31Šajner Lubomír12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS