Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové DVrchní
rozhodčí:
Trojan Luděk
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12473:401DTJ-Slavia Hradec Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obrdlík Štěpán
Šumpík Viktor
 
 
Dufek Lukáš
Kašpar David
 
 
797  3010
2.Mrázek Jiří
Trojan Luděk
 
 
Slavík Jan
Drašnar Jan
 
 
16119  3020
3.Šumpík ViktorDrašnar Jan658  3030
4.Mrázek JiříDufek Lukáš9-6410 3140
5.Trojan LuděkSlavík Jan-68-5-5 1341
6.Obrdlík ŠtěpánKašpar David845  3051
7.Mrázek JiříDrašnar Jan8-998 3161
8.Trojan LuděkDufek Lukáš494  3071
9.Obrdlík ŠtěpánSlavík Jan1111-10-10-102372
10.Šumpík ViktorKašpar David6811  3082
11.Trojan LuděkDrašnar Jan997  3092
12.Obrdlík ŠtěpánDufek Lukáš-7-9-6  0393
13.Šumpík ViktorSlavík Jan7-1189 31103
14.Mrázek JiříKašpar David-10-774832  
15.Obrdlík ŠtěpánDrašnar Jan         
16.Šumpík ViktorDufek Lukáš         
17.Mrázek JiříSlavík Jan         
18.Trojan LuděkKašpar David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šumpík Viktor30Drašnar Jan03
Mrázek Jiří20Dufek Lukáš12
Trojan Luděk21Slavík Jan21
Obrdlík Štěpán12Kašpar David02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:34367:494TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelka Jan
Hušek Adam
 
 
Kubrt Martin
Brůna Petr
 
 
15-810-1063210
2.Hýbl Jan
Janovský Dan
 
 
Malík Karel
Ježek Robert
 
 
-5-9-7  0311
3.Čepelka JanJežek Robert1388  3021
4.Janovský DanBrůna Petr-4-6-10  0322
5.Hušek AdamMalík Karel6-6-8833232
6.Hýbl JanKubrt Martin-2-5-5  0333
7.Janovský DanJežek Robert-8-5-3  0334
8.Hušek AdamBrůna Petr-3-7-6  0335
9.Hýbl JanMalík Karel-9-4-1  0336
10.Čepelka JanKubrt Martin-788-6-32337
11.Hušek AdamJežek Robert-4-12-7  0338
12.Hýbl JanBrůna Petr-5-7-7  0339
13.Čepelka JanMalík Karel697  3049
14.Janovský DanKubrt Martin-3-6-4  03410
15.Hýbl JanJežek Robert         
16.Čepelka JanBrůna Petr         
17.Janovský DanMalík Karel         
18.Hušek AdamKubrt Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelka Jan21Ježek Robert21
Janovský Dan03Brůna Petr30
Hušek Adam12Malík Karel12
Hýbl Jan03Kubrt Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan BroumovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37703:703nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sebera Petr
Kříž Milan ml.
 
 
Gombarčík Karel ml.
Gombarčík Karel st.
 
 
96-96 3110
2.Roček Milan ml.
Červenka Jan
 
 
Vodal Vladimír
Dražinovský Tomáš
 
 
-9-11-6  0311
3.Červenka JanGombarčík Karel ml.1012-6-5103221
4.Sebera PetrDražinovský Tomáš-6-59-7 1322
5.Roček Milan ml.Vodal Vladimír75-86 3132
6.Kříž Milan ml.Gombarčík Karel st.47-108 3142
7.Sebera PetrGombarčík Karel ml.-8-9-7  0343
8.Roček Milan ml.Dražinovský Tomáš-11-64-9 1344
9.Kříž Milan ml.Vodal Vladimír8-14-9-8 1345
10.Červenka JanGombarčík Karel st.9811  3055
11.Roček Milan ml.Gombarčík Karel ml.9-11-610-92356
12.Kříž Milan ml.Dražinovský Tomáš11-9-6783266
13.Červenka JanVodal Vladimír-910-9-6 1367
14.Sebera PetrGombarčík Karel st.-1276-9-72368
15.Kříž Milan ml.Gombarčík Karel ml.-10-12-6  0369
16.Červenka JanDražinovský Tomáš9-7-8693279
17.Sebera PetrVodal Vladimír9-7108 3189
18.Roček Milan ml.Gombarčík Karel st.577  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Jan31Gombarčík Karel ml.31
Sebera Petr13Dražinovský Tomáš22
Roček Milan ml.22Vodal Vladimír22
Kříž Milan ml.22Gombarčík Karel st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Rozhodčí:Herber Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Krutský Jiří st.
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6373:254Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Bín Roman
Zelený Milan
 
 
864  3010
2.Kohout Pavel
Dlabola Petr
 
 
Koukola Jaromír
Šrůtek Milan
 
 
-56710 3120
3.Vajgl PavelŠrůtek Milan9-1156 3130
4.Dlabola PetrBín Roman345  3040
5.Kohout PavelKoukola Jaromír8-759 3150
6.Šajner LubomírZelený Milan652  3060
7.Dlabola PetrŠrůtek Milan5-5-26103270
8.Kohout PavelBín Roman9105  3080
9.Šajner LubomírKoukola Jaromír-91053 3190
10.Vajgl PavelZelený Milan528  30100
11.Kohout PavelŠrůtek Milan         
12.Šajner LubomírBín Roman         
13.Vajgl PavelKoukola Jaromír         
14.Dlabola PetrZelený Milan         
15.Šajner LubomírŠrůtek Milan         
16.Vajgl PavelBín Roman         
17.Dlabola PetrKoukola Jaromír         
18.Kohout PavelZelený Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vajgl Pavel20Šrůtek Milan02
Dlabola Petr20Bín Roman02
Kohout Pavel20Koukola Jaromír02
Šajner Lubomír20Zelený Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová PakaVrchní
rozhodčí:
Kazda Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. ARozhodčí:Knap Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ve Rtyni v P.Rozhodčí:Sochor Martin
Datum dle rozpisu24. 03. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Luňák Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30242:354Baník Rtyně v Podkrk. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazda Vojtěch
Luňák Michal
 
 
Koblížek Martin
Valta Martin
 
 
-6-7-9  0301
2.Knap Lukáš
Sochor Martin
 
 
Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 
-34-9-5 1302
3.Kazda VojtěchKoblížek Oldřich-7-9-6  0303
4.Luňák MichalKoblížek Martin-3-2-3  0304
5.Knap LukášKoblížek Michal-8-76-9 1305
6.Sochor MartinValta Martin-5-8-7  0306
7.Luňák MichalKoblížek Oldřich-6-9-10  0307
8.Knap LukášKoblížek Martin-6-2-3  0308
9.Sochor MartinKoblížek Michal-6-8-9  0309
10.Kazda VojtěchValta Martin-876-9-923010
11.Knap LukášKoblížek Oldřich         
12.Sochor MartinKoblížek Martin         
13.Kazda VojtěchKoblížek Michal         
14.Luňák MichalValta Martin         
15.Sochor MartinKoblížek Oldřich         
16.Kazda VojtěchKoblížek Martin         
17.Luňák MichalKoblížek Michal         
18.Knap LukášValta Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kazda Vojtěch02Koblížek Oldřich20
Luňák Michal02Koblížek Martin20
Knap Lukáš02Koblížek Michal20
Sochor Martin02Valta Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:37502:581Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Hauschwitz Pavel
 
 
Kábrt Vratislav
Martin Petr
 
 
7-99-693210
2.Polanský Petr
Tomeš Petr
 
 
Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
-8-9-6  0311
3.Tomeš PetrKubeček Vojtěch-6-5-6  0312
4.Polanský PetrMartin Petr-10-810-5 1313
5.Brázda AdamKábrt Vratislav5-66-8-42314
6.Hauschwitz PavelValčík Roman-7899 3124
7.Polanský PetrKubeček Vojtěch-5-56-5 1325
8.Brázda AdamMartin Petr-7-87-4 1326
9.Hauschwitz PavelKábrt Vratislav-373-10-112327
10.Tomeš PetrValčík Roman-5-6-7  0328
11.Brázda AdamKubeček Vojtěch6-8-9993238
12.Hauschwitz PavelMartin Petr5-8-97-122339
13.Tomeš PetrKábrt Vratislav-7-698123249
14.Polanský PetrValčík Roman-67-6-6 13410
15.Hauschwitz PavelKubeček Vojtěch         
16.Tomeš PetrMartin Petr         
17.Polanský PetrKábrt Vratislav         
18.Brázda AdamValčík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomeš Petr12Kubeček Vojtěch21
Polanský Petr03Martin Petr30
Brázda Adam12Kábrt Vratislav21
Hauschwitz Pavel12Valčík Roman21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline