Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové DVrchní
rozhodčí:
Trojan Luděk
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:27663:602DTJ-Slavia Hradec Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Jiří
Sánchez Javier Francisco
 
 
Kubeček Vojtěch
Valčík Roman
 
 
-78911 3110
2.Šumpík Viktor
Obrdlík Štěpán
 
 
Martin Petr
Kábrt Vratislav
 
 
-79-96103220
3.Šumpík ViktorKubeček Vojtěch-8166 3130
4.Sánchez Javier FranciscoMartin Petr756  3040
5.Mrázek JiříKábrt Vratislav-898-8-62341
6.Obrdlík ŠtěpánValčík Roman782  3051
7.Sánchez Javier FranciscoKubeček Vojtěch-72-68-102352
8.Mrázek JiříMartin Petr-138-98-62353
9.Obrdlík ŠtěpánKábrt Vratislav266  3063
10.Šumpík ViktorValčík Roman-97-6-6 1364
11.Mrázek JiříKubeček Vojtěch-77-7-7 1365
12.Obrdlík ŠtěpánMartin Petr59-58 3175
13.Šumpík ViktorKábrt Vratislav1097  3085
14.Sánchez Javier FranciscoValčík Roman9139  3095
15.Obrdlík ŠtěpánKubeček Vojtěch6-12-7-3 1396
16.Šumpík ViktorMartin Petr9-79-11-42397
17.Sánchez Javier FranciscoKábrt Vratislav4-997 31107
18.Mrázek JiříValčík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šumpík Viktor22Kubeček Vojtěch31
Sánchez Javier Francisco31Martin Petr22
Mrázek Jiří03Kábrt Vratislav13
Obrdlík Štěpán31Valčík Roman12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37638:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelka Jan
Bláha Petr
 
 
Koblížek Michal
Koblížek Oldřich
 
 
6-15-6-62301
2.Kačer Radek
Hýbl Jan
 
 
Valta Martin
Klimeš Zbyšek
 
 
-8845 3111
3.Čepelka JanKoblížek Oldřich-3-86-8 1312
4.Kačer RadekKoblížek Michal9911  3022
5.Bláha PetrValta Martin-7899 3132
6.Hýbl JanKlimeš Zbyšek-6-551193242
7.Kačer RadekKoblížek Oldřich-48-57-102343
8.Bláha PetrKoblížek Michal-6-5-4  0344
9.Hýbl JanValta Martin7-873 3154
10.Čepelka JanKlimeš Zbyšek43-9-13-102355
11.Bláha PetrKoblížek Oldřich-6-5-5  0356
12.Hýbl JanKoblížek Michal108-87 3166
13.Čepelka JanValta Martin-5-3-3  0367
14.Kačer RadekKlimeš Zbyšek-89-6683277
15.Hýbl JanKoblížek Oldřich-6-8-6  0378
16.Čepelka JanKoblížek Michal-7-938-62379
17.Kačer RadekValta Martin9108  3089
18.Bláha PetrKlimeš Zbyšek86-4-983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelka Jan04Koblížek Oldřich40
Kačer Radek31Koblížek Michal22
Bláha Petr22Valta Martin13
Hýbl Jan31Klimeš Zbyšek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ Nová Paka - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:20553:468TJ Nová Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazda Vojtěch
Luňák Michal
 
 
Martinek Milan
Bín Roman
 
 
97-75 3110
2.Knap Lukáš
Šmidrkal Jan
 
 
Koukola Jaromír
Šrůtek Milan
 
 
777  3020
3.Knap LukášMartinek Milan-969-7-92321
4.Luňák MichalŠrůtek Milan-967-953231
5.Šmidrkal JanBín Roman12-9-8-7 1332
6.Kazda VojtěchKoukola Jaromír3-969 3142
7.Luňák MichalMartinek Milan8-32-6-52343
8.Šmidrkal JanŠrůtek Milan4810  3053
9.Kazda VojtěchBín Roman10-1195 3163
10.Knap LukášKoukola Jaromír2-648 3173
11.Šmidrkal JanMartinek Milan13-91-853283
12.Kazda VojtěchŠrůtek Milan11-979 3193
13.Knap LukášBín Roman9-710-9632103
14.Luňák MichalKoukola Jaromír-96-410 22  
15.Kazda VojtěchMartinek Milan         
16.Knap Lukᚊrůtek Milan         
17.Luňák MichalBín Roman         
18.Šmidrkal JanKoukola Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knap Lukáš21Martinek Milan21
Luňák Michal11Šrůtek Milan03
Šmidrkal Jan21Bín Roman12
Kazda Vojtěch30Koukola Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan BroumovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27630:537TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Kollert David
Vodal Vladimír
 
 
39-95 3110
2.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Gombarčík Karel ml.
Dražinovský Tomáš
 
 
6-7-8543220
3.Vitvar RomanGombarčík Karel ml.-6-7-9  0321
4.Hauschwitz PavelVodal Vladimír96-116 3131
5.Brázda AdamDražinovský Tomáš-6-89-7 1332
6.Studecký IvanKollert David-1089-6-82333
7.Hauschwitz PavelGombarčík Karel ml.-96-7823243
8.Brázda AdamVodal Vladimír367  3053
9.Studecký IvanDražinovský Tomáš-117-8483263
10.Vitvar RomanKollert David-8-87-7 1364
11.Brázda AdamGombarčík Karel ml.65-89 3174
12.Studecký IvanVodal Vladimír466  3084
13.Vitvar RomanDražinovský Tomáš-59-57-92385
14.Hauschwitz PavelKollert David477  3095
15.Studecký IvanGombarčík Karel ml.-856-7-92396
16.Vitvar RomanVodal Vladimír1034  30106
17.Hauschwitz PavelDražinovský Tomáš         
18.Brázda AdamKollert David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vitvar Roman13Gombarčík Karel ml.22
Hauschwitz Pavel30Vodal Vladimír04
Brázda Adam21Dražinovský Tomáš21
Studecký Ivan22Kollert David21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33391:488TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Milan ml.
Červenka Jan
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
119-4-863210
2.Roček Milan ml.
Sebera Petr
 
 
Malík Lukáš
Kubrt Martin
 
 
5-6-6-4 1311
3.Červenka JanBrůna Petr-5-4-8  0312
4.Roček Milan ml.Kubrt Martin7-7-5-5 1313
5.Sebera PetrMalík Lukáš-5-314-6 1314
6.Kříž Milan ml.Malík Karel10-6-4-12 1315
7.Roček Milan ml.Brůna Petr59-96 3125
8.Sebera PetrKubrt Martin-7-99-3 1326
9.Kříž Milan ml.Malík Lukáš-8-810-6 1327
10.Červenka JanMalík Karel9-10-7-4 1328
11.Sebera PetrBrůna Petr533  3038
12.Kříž Milan ml.Kubrt Martin-4-9-7  0339
13.Červenka JanMalík Lukáš-4-7-6  03310
14.Roček Milan ml.Malík Karel         
15.Kříž Milan ml.Brůna Petr         
16.Červenka JanKubrt Martin         
17.Roček Milan ml.Malík Lukáš         
18.Sebera PetrMalík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Jan03Brůna Petr12
Roček Milan ml.11Kubrt Martin30
Sebera Petr12Malík Lukáš30
Kříž Milan ml.03Malík Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:Budina Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Krtička Luboš
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11436:280Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohout Pavel
Šajner Lubomír
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
7-4-5873210
2.Herber Jan
Dlabola Petr
 
 
Částka David
Rákosník Josef
 
 
WO    3020
3.Herber JanDufek Lukáš9-7-88-72321
4.Šajner LubomírSlavík Jan-16-7-6  0322
5.Kohout PavelČástka David8-854 3132
6.Dlabola PetrRákosník JosefWO    3042
7.Šajner LubomírDufek Lukáš1198  3052
8.Kohout PavelSlavík Jan7-74-663262
9.Dlabola PetrČástka David642  3072
10.Herber JanRákosník JosefWO    3082
11.Kohout PavelDufek Lukáš479  3092
12.Dlabola PetrSlavík Jan1054  30102
13.Herber JanČástka David968  30  
14.Šajner LubomírRákosník Josef         
15.Dlabola PetrDufek Lukáš         
16.Herber JanSlavík Jan         
17.Šajner LubomírČástka David         
18.Kohout PavelRákosník Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Herber Jan01Dufek Lukáš12
Šajner Lubomír11Slavík Jan12
Kohout Pavel30Částka David02
Dlabola Petr20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS