Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STAR Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Košťálov 180Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Richard
Pastorek Milan
 
 
Pařízek Jan
Kopiary Lubomír
 
 
     3110
2.Najbr Jiří
Flajšr Antonín
 
 
Varcl Matěj
Filip Josef
 
 
     1311
3.Flajšr AntonínKopiary Lubomír     0312
4.Najbr JiříPařízek Jan     1313
5.Pastorek MilanVarcl Matěj     3023
6.Krejčí RichardFilip Josef     3233
7.Najbr JiříKopiary Lubomír     3143
8.Pastorek MilanPařízek Jan     3053
9.Krejčí RichardVarcl Matěj     3263
10.Flajšr AntonínFilip Josef     1364
11.Pastorek MilanKopiary Lubomír     3074
12.Krejčí RichardPařízek Jan     3084
13.Flajšr AntonínVarcl Matěj     1385
14.Najbr JiříFilip Josef     3295
15.Krejčí RichardKopiary Lubomír     30105
16.Flajšr AntonínPařízek Jan         
17.Najbr JiříVarcl Matěj         
18.Pastorek MilanFilip Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Flajšr Antonín03Kopiary Lubomír13
Najbr Jiří21Pařízek Jan12
Pastorek Milan30Varcl Matěj12
Krejčí Richard40Filip Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Jiroš Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12460:394TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jakub
Šonský Patrik
 
 
Janda Vladimír
Šeda Zdeněk
 
 
-10-8-10  0301
2.Varcl Jakub
Jiroš Adam
 
 
Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
7710  3011
3.Jiroš AdamJanda Vladimír4107  3021
4.Červová JitkaZavoral Ivo695  3031
5.Šonský PatrikŠeda Zdeněk11-11129 3141
6.Varcl JakubKrejčí Josef78-9-1673251
7.Červová JitkaJanda Vladimír-7-8-6  0352
8.Šonský PatrikZavoral Ivo10106  3062
9.Varcl JakubŠeda Zdeněk61011  3072
10.Jiroš AdamKrejčí Josef-598-10103282
11.Šonský PatrikJanda Vladimír647  3092
12.Varcl JakubZavoral Ivo69-719 31102
13.Jiroš AdamŠeda Zdeněk         
14.Červová JitkaKrejčí Josef         
15.Varcl JakubJanda Vladimír         
16.Jiroš AdamZavoral Ivo         
17.Červová JitkaŠeda Zdeněk         
18.Šonský PatrikKrejčí Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiroš Adam20Janda Vladimír12
Červová Jitka11Zavoral Ivo03
Šonský Patrik30Šeda Zdeněk02
Varcl Jakub30Krejčí Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36 TT Benešov u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leopold Mikuláš
Svaček Igor
 
 
Bůna Martin
Faistaver Patrik
 
 
     1301
2.Strnad Jan
Ouhrabka Petr
 
 
Kučera Michal
Hofmann Vladimír
 
 
     2302
3.Strnad JanFaistaver Patrik     1303
4.Svaček IgorBůna Martin     3213
5.Ouhrabka PetrHoffmann Petr     3123
6.Leopold MikulášKučera Michal     3033
7.Svaček IgorFaistaver Patrik     2334
8.Ouhrabka PetrBůna Martin     0335
9.Leopold MikulášHoffmann Petr     3145
10.Strnad JanKučera Michal     3055
11.Ouhrabka PetrFaistaver Patrik     0356
12.Leopold MikulášBůna Martin     2357
13.Strnad JanHoffmann Petr     3267
14.Svaček IgorKučera Michal     3177
15.Leopold MikulášFaistaver Patrik     3287
16.Strnad JanBůna Martin     1388
17.Svaček IgorHoffmann Petr     3198
18.Ouhrabka PetrKučera Michal     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strnad Jan22Faistaver Patrik31
Svaček Igor31Bůna Martin31
Ouhrabka Petr22Hoffmann Petr04
Leopold Mikuláš31Kučera Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Golis Radek
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26 TJ Sokol Nová Ves n. P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha Radek
Golis Radek
 
 
Kuřík Matěj
Exner Tomáš
 
 
     3210
2.Krejčík František
Dlouhý Dominik
 
 
Vancl Jan
Kobrle Zdeněk
 
 
     3220
3.Golis RadekVancl Jan     3130
4.Dlouhý DominikKobrle Zdeněk     0331
5.Crha RadekKuřík Matěj     3041
6.Krejčík FrantišekExner Tomáš     3051
7.Dlouhý DominikVancl Jan     3261
8.Crha RadekKobrle Zdeněk     0362
9.Krejčík FrantišekKuřík Matěj     1363
10.Golis RadekExner Tomáš     3173
11.Crha RadekVancl Jan     2374
12.Krejčík FrantišekKobrle Zdeněk     3284
13.Golis RadekKuřík Matěj     2385
14.Dlouhý DominikExner Tomáš     3095
15.Krejčík FrantišekVancl Jan     31105
16.Golis RadekKobrle Zdeněk         
17.Dlouhý DominikKuřík Matěj         
18.Crha RadekExner Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Golis Radek21Vancl Jan13
Dlouhý Dominik21Kobrle Zdeněk21
Crha Radek12Kuřík Matěj21
Krejčík František31Exner Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
Hercík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad JizerouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD Bradlecká LhotaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:30 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Novák Petr
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     0301
2.Hercík Jan
Tominec Tomáš
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
     1302
3.Novák PetrLutz Jan     0303
4.Morávek LuděkPfeifer Miroslav     0304
5.Tominec TomášNesvadba Luboš     1305
6.Hercík JanMachačka Martin     3015
7.Morávek LuděkLutz Jan     0316
8.Tominec TomášPfeifer Miroslav     0317
9.Hercík JanNesvadba Luboš     0318
10.Novák PetrMachačka Martin     1319
11.Tominec TomášLutz Jan     03110
12.Hercík JanPfeifer Miroslav         
13.Novák PetrNesvadba Luboš         
14.Morávek LuděkMachačka Martin         
15.Hercík JanLutz Jan         
16.Novák PetrPfeifer Miroslav         
17.Morávek LuděkNesvadba Luboš         
18.Tominec TomášMachačka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Petr02Lutz Jan30
Morávek Luděk02Pfeifer Miroslav20
Tominec Tomáš03Nesvadba Luboš20
Hercík Jan11Machačka Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:32 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouhrabka Petr
Leopold Mikuláš
 
 
Zavoral Ivo
Krejčí Josef
 
 
     2301
2.Strnad Jan
Svaček Igor
 
 
Šeda Zdeněk
Janda Vladimír
 
 
     2302
3.Svaček IgorJanda Vladimír     2303
4.Ouhrabka PetrŠeda Zdeněk     1304
5.Strnad JanZavoral Ivo     0305
6.Leopold MikulášKrejčí Josef     1306
7.Ouhrabka PetrJanda Vladimír     1307
8.Strnad JanŠeda Zdeněk     2308
9.Leopold MikulášZavoral Ivo     3018
10.Svaček IgorKrejčí Josef     3028
11.Strnad JanJanda Vladimír     2329
12.Leopold Mikulᚊeda Zdeněk     3239
13.Svaček IgorZavoral Ivo     03310
14.Ouhrabka PetrKrejčí Josef         
15.Leopold MikulášJanda Vladimír         
16.Svaček IgorŠeda Zdeněk         
17.Ouhrabka PetrZavoral Ivo         
18.Strnad JanKrejčí Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svaček Igor12Janda Vladimír30
Ouhrabka Petr02Šeda Zdeněk21
Strnad Jan03Zavoral Ivo21
Leopold Mikuláš21Krejčí Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Jiroš Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:13478:371TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Adam
Šonský Patrik
 
 
Bůna Martin
Faistaver Patrik
 
 
-36-9-8 1301
2.Červová Jitka
Varcl Jakub
 
 
Kučera Michal
Hofmann Vladimír
 
 
685  3011
3.Jiroš AdamBůna Martin839  3021
4.Červová JitkaFaistaver Patrik-89-67-42322
5.Šonský PatrikHofmann Vladimír573  3032
6.Varcl JakubKučera Michal96-85 3142
7.Červová JitkaBůna Martin797  3052
8.Šonský PatrikFaistaver Patrik652  3062
9.Varcl JakubHofmann Vladimír3-6910 3172
10.Jiroš AdamKučera Michal435  3082
11.Šonský PatrikBůna Martin86-59 3192
12.Varcl JakubFaistaver Patrik5-8-910-82393
13.Jiroš AdamHofmann Vladimír-9879 31103
14.Červová JitkaKučera Michal         
15.Varcl JakubBůna Martin         
16.Jiroš AdamFaistaver Patrik         
17.Červová JitkaHofmann Vladimír         
18.Šonský PatrikKučera Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiroš Adam30Bůna Martin03
Červová Jitka11Faistaver Patrik21
Šonský Patrik30Hofmann Vladimír03
Varcl Jakub21Kučera Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Golis Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad JizerouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 12:30 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha Radek
Golis Radek
 
 
Lutz Jan
Pfeifer Miroslav
 
 
     0301
2.Krejčík František
Dlouhý Dominik
 
 
Nesvadba Luboš
Machačka Martin
 
 
     0302
3.Golis RadekLutz Jan     1303
4.Crha RadekPfeifer Miroslav     0304
5.Dlouhý DominikNesvadba Luboš     0305
6.Krejčík FrantišekMachačka Martin     2306
7.Crha RadekLutz Jan     0307
8.Dlouhý DominikPfeifer Miroslav     0308
9.Krejčík FrantišekNesvadba Luboš     0309
10.Golis RadekMachačka Martin     23010
11.Dlouhý DominikLutz Jan     13  
12.Krejčík FrantišekPfeifer Miroslav         
13.Golis RadekNesvadba Luboš         
14.Crha RadekMachačka Martin         
15.Krejčík FrantišekLutz Jan         
16.Golis RadekPfeifer Miroslav         
17.Crha RadekNesvadba Luboš         
18.Dlouhý DominikMachačka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Golis Radek02Lutz Jan20
Crha Radek02Pfeifer Miroslav20
Dlouhý Dominik02Nesvadba Luboš20
Krejčík František02Machačka Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
Hercík Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD Bradlecká LhotaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 12:30 Začátek
utkání
12:20Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:35 Orel Studenec u Horek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tominec Tomáš
Hercík Jan
 
 
Kobrle Zdeněk
Vancl Jan
 
 
     3010
2.Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
Kuřík Matěj
Exner Tomáš
 
 
     0311
3.Hercik Jaroslav st.Kobrle Zdeněk     0312
4.Morávek LuděkVancl Jan     0313
5.Tominec TomášKuřík Matěj     2314
6.Hercík JanExner Tomáš     3024
7.Morávek LuděkKobrle Zdeněk     0325
8.Tominec TomášVancl Jan     3135
9.Hercík JanKuřík Matěj     3245
10.Novák PetrExner Tomáš     3255
11.Tominec TomášKobrle Zdeněk     1356
12.Hercík JanVancl Jan     3066
13.Novák PetrKuřík Matěj     0367
14.Morávek LuděkExner Tomáš     2368
15.Hercík JanKobrle Zdeněk     3078
16.Novák PetrVancl Jan     0379
17.Morávek LuděkKuřík Matěj     03710
18.Tominec TomášExner Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hercik Jaroslav st.01Kobrle Zdeněk31
Morávek Luděk04Vancl Jan22
Tominec Tomáš12Kuřík Matěj31
Hercík Jan40Exner Tomáš12
Novák Petr12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy