Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
Minařík Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OREL KAŠAVA A-VYSOKÉ POLERozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 TJ Vysoké Pole "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
     3110
2.Černoch Břetislav
Minařík Roman
 
 
Machů Radek st.
Machů Roman st.
 
 
     3220
3.Černoch BřetislavStružka Radomír     1321
4.Kruťa JosefFojtů Miroslav     3131
5.Minařík RomanMachů Radek st.     3141
6.Čevela VladislavMachů Roman st.     0342
7.Kruťa JosefStružka Radomír     0343
8.Minařík RomanFojtů Miroslav     3053
9.Čevela VladislavMachů Radek st.     2354
10.Černoch BřetislavMachů Roman st.     0355
11.Minařík RomanStružka Radomír     3065
12.Čevela VladislavFojtů Miroslav     3175
13.Černoch BřetislavMachů Radek st.     2376
14.Kruťa JosefMachů Roman st.     1377
15.Čevela VladislavStružka Radomír     1378
16.Černoch BřetislavFojtů Miroslav     1379
17.Kruťa JosefMachů Radek st.     03710
18.Minařík RomanMachů Roman st.     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černoch Břetislav04Stružka Radomír31
Kruťa Josef13Fojtů Miroslav13
Minařík Roman31Machů Radek st.31
Čevela Vladislav13Machů Roman st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Vrchní
rozhodčí:
Musil Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ SOKOL MYSLOČOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
240:0Konec
utkání
312:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:35 TJ Sokol Mysločovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
Tkadlec Petr
Kolařík Jakub
 
 
     3010
2.Dovrtěl Jaroslav
Mokrý Filip
 
 
Malý David
Žáček Libor
 
 
     0311
3.Musil JosefKolařík Jakub     3021
4.Mokrý FilipTkadlec Petr     2322
5.Dovrtěl JaroslavMalý David     2323
6.Utinek MiroslavŽáček Libor     2324
7.Mokrý FilipKolařík Jakub     3034
8.Dovrtěl JaroslavTkadlec Petr     3244
9.Utinek MiroslavMalý David     3254
10.Musil JosefŽáček Libor     2355
11.Dovrtěl JaroslavKolařík Jakub     3265
12.Utinek MiroslavTkadlec Petr     2366
13.Musil JosefMalý David     3276
14.Mokrý FilipŽáček Libor     3186
15.Utinek MiroslavKolařík Jakub     1387
16.Musil JosefTkadlec Petr     3097
17.Mokrý FilipMalý David     32107
18.Dovrtěl JaroslavŽáček Libor     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Josef31Kolařík Jakub13
Mokrý Filip31Tkadlec Petr22
Dovrtěl Jaroslav22Malý David13
Utinek Miroslav13Žáček Libor31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
Dřímal Radovan
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34642:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležel Tomáš st.
Bezděková Gábina
 
 
Výmola Patrik
Novák Josef
 
 
867  3010
2.Vavrys Ondřej
Bezděková Kristýna
 
 
Zelenka Zbyněk
Veselka David
 
 
-5-5-1  0311
3.Doležel Tomáš st.Zelenka Zbyněk-6-6-10  0312
4.Bezděková GábinaVýmola Patrik869  3022
5.Bezděková KristýnaNovák Josef499  3032
6.Vavrys OndřejVeselka David999  3042
7.Bezděková GábinaZelenka Zbyněk-10-5-10  0343
8.Bezděková KristýnaVýmola Patrik-7-1571273253
9.Vavrys OndřejNovák Josef-48-11-7 1354
10.Doležel Tomáš st.Veselka David5-9-10943264
11.Bezděková KristýnaZelenka Zbyněk-88-11-16 1365
12.Vavrys OndřejVýmola Patrik-98-8-6 1366
13.Doležel Tomáš st.Novák Josef688  3076
14.Bezděková GábinaVeselka David55-10-8-82377
15.Vavrys OndřejZelenka Zbyněk-3-11-8  0378
16.Doležel Tomáš st.Výmola Patrik3-910-173288
17.Bezděková GábinaNovák Josef1111-98 3198
18.Bezděková KristýnaVeselka David-7-104-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležel Tomáš st.31Zelenka Zbyněk40
Bezděková Gábina22Výmola Patrik13
Bezděková Kristýna22Novák Josef13
Vavrys Ondřej13Veselka David22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceVrchní
rozhodčí:
Schopf
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PohořeliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38632:663Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedek Richard
Vrzala Vojtěch
 
 
Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
977  3010
2.Vrzala Josef
Vrzalová Štěpánka
 
 
Dittrich Jaroslav st.
Dittrich Jaroslav ml.
 
 
878  3020
3.Vrzala VojtěchDittrich Jaroslav ml.59-11-6-72321
4.Vrzalová ŠtěpánkaPtáček Jaroslav-5-2-8  0322
5.Vrzala JosefDittrich Jaroslav st.-663-4-62323
6.Zedek RichardŘepa Josef-965-5-52324
7.Vrzalová ŠtěpánkaDittrich Jaroslav ml.-7-6-12  0325
8.Vrzala JosefPtáček Jaroslav8-112-863235
9.Zedek RichardDittrich Jaroslav st.46-9-5-132336
10.Vrzala VojtěchŘepa Josef-6-8-3  0337
11.Vrzala JosefDittrich Jaroslav ml.11-7-8-9 1338
12.Zedek RichardRačák Vítězslav7610  3048
13.Vrzala VojtěchDittrich Jaroslav st.-6-6-6  0349
14.Vrzalová ŠtěpánkaŘepa Josef-4-3-6  03410
15.Zedek RichardDittrich Jaroslav ml.7-7-711532510
16.Vrzala VojtěchRačák Vítězslav3-9613 31610
17.Vrzalová ŠtěpánkaDittrich Jaroslav st.-998-8632710
18.Vrzala JosefŘepa Josef-21079 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrzala Vojtěch13Dittrich Jaroslav ml.31
Vrzalová Štěpánka13Ptáček Jaroslav11
Vrzala Josef22Dittrich Jaroslav st.31
Zedek Richard22Řepa Josef31
   Račák Vítězslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Vrchní
rozhodčí:
Kadlčík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:44655:737TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
Mikulec Karel
Miko Petr
 
 
-568-5-72301
2.Batoušek Vladimír
Zuzaník Marek
 
 
Šebesta Petr
Šuráň Adam
 
 
-79-10643211
3.Henzl VáclavŠuráň Adam67-79 3121
4.Batoušek VladimírŠebesta Petr9-739 3131
5.Henzl LiborMikulec Karel-5-5-10  0332
6.Zuzaník MarekMiko Petr-104-5-8 1333
7.Batoušek VladimírŠuráň Adam-7-599-132334
8.Henzl LiborŠebesta Petr15810  3044
9.Zuzaník MarekMikulec Karel-7-8-5  0345
10.Henzl VáclavMiko Petr-12-99-4 1346
11.Henzl LiborŠuráň Adam-97-76-102347
12.Zuzaník MarekChytil Jan-710-312-122348
13.Henzl VáclavMikulec Karel-5-10-5  0349
14.Batoušek VladimírMiko Petr-109-6-4 13410
15.Zuzaník MarekŠuráň Adam-7-59-11 13411
16.Henzl VáclavChytil Jan6-687 31511
17.Batoušek VladimírMikulec Karel-67-38-1523512
18.Henzl LiborMiko Petr-5-9-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Henzl Václav22Šuráň Adam31
Batoušek Vladimír13Šebesta Petr02
Henzl Libor13Mikulec Karel40
Zuzaník Marek04Miko Petr40
   Chytil Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
Vávra Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18624:395TJ Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
Trllo Jaroslav
Vaněk Bronislav ml.
 
 
-21173 3110
2.Vávra Jaromír
Glück Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Petrů StanislavVaněk Bronislav st.459  3030
4.Chromčák PetrTrllo Jaroslav586  3040
5.Vávra JaromírVaněk Bronislav ml.-81147 3150
6.Glück ZdeněkWO    3060
7.Chromčák PetrVaněk Bronislav st.51012  3070
8.Vávra JaromírTrllo Jaroslav-7-7-9  0371
9.Glück ZdeněkVaněk Bronislav ml.-7-5-7  0372
10.Petrů StanislavWO    3082
11.Vávra JaromírVaněk Bronislav st.-10-654123292
12.Glück ZdeněkTrllo Jaroslav-6-9-5  0393
13.Petrů StanislavVaněk Bronislav ml.348  30103
14.Chromčák PetrWO    30113
15.Glück ZdeněkVaněk Bronislav st.869  30123
16.Petrů StanislavTrllo Jaroslav104-7-8-1323124
17.Chromčák PetrVaněk Bronislav ml.1-84-4732134
18.Vávra JaromírWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petrů Stanislav21Vaněk Bronislav st.04
Chromčák Petr30Trllo Jaroslav31
Vávra Jaromír21Vaněk Bronislav ml.13
Glück Zdeněk12   
WO50WO05

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS