Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Vrchní
rozhodčí:
Machů Radek st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:33675:659TJ Vysoké Pole "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
Kužela Marek
Tkadlec Petr
 
 
-68-108-52301
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Malý David
Žáček Libor
 
 
8-688 3111
3.Machů Radek st.Kužela Marek748  3021
4.Stružka RadomírTkadlec Petr7-689 3131
5.Machů Roman st.Malý David-9-11-5  0332
6.Fojtů MiroslavŽáček Libor5-119-6-72333
7.Stružka RadomírKužela Marek85-1210 3143
8.Machů Roman st.Tkadlec Petr9-1599 3153
9.Fojtů MiroslavMalý David-2-10-7  0354
10.Machů Radek st.Žáček Libor7-7-8-8 1355
11.Machů Roman st.Kužela Marek57-93 3165
12.Fojtů MiroslavTkadlec Petr-6-8-4  0366
13.Machů Radek st.Malý David8-109-1083276
14.Stružka RadomírŽáček Libor56-7-693286
15.Fojtů MiroslavKužela Marek-17-3-8 1387
16.Machů Radek st.Tkadlec Petr-7768 3197
17.Stružka RadomírMalý David-6939 31107
18.Machů Roman st.Žáček Libor48-94 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Machů Radek st.31Kužela Marek13
Stružka Radomír40Tkadlec Petr13
Machů Roman st.31Malý David22
Fojtů Miroslav04Žáček Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40 Orel Zlín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
Novák Josef
Hochfelder Tomáš
 
 
     3210
2.Dočkal Jakub
Minařík Roman
 
 
Výmola Patrik
Veselka David
 
 
     0311
3.Dočkal JakubVeselka David     1312
4.Kruťa JosefNovák Josef     1313
5.Minařík RomanHochfelder Tomáš     3023
6.Čevela VladislavVýmola Patrik     2324
7.Kruťa JosefVeselka David     1325
8.Minařík RomanNovák Josef     3035
9.Čevela VladislavHochfelder Tomáš     0336
10.Dočkal JakubVýmola Patrik     2337
11.Minařík RomanVeselka David     3047
12.Čevela VladislavNovák Josef     0348
13.Dočkal JakubHochfelder Tomáš     1349
14.Kruťa JosefVýmola Patrik     13410
15.Čevela VladislavVeselka David     32510
16.Dočkal JakubNovák Josef     03511
17.Kruťa JosefHochfelder Tomáš     13512
18.Minařík RomanVýmola Patrik     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočkal Jakub04Veselka David22
Kruťa Josef04Novák Josef31
Minařík Roman40Hochfelder Tomáš31
Čevela Vladislav13Výmola Patrik31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Vrchní
rozhodčí:
Gazdoš Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
240:0Konec
utkání
298:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:42619:671Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokrý Filip
Utinek Miroslav
 
 
Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
-411-5-10 1301
2.Gazdoš Dominik
Gazda Zdeněk
 
 
Dittrich Jaroslav st.
Dittrich Jaroslav ml.
 
 
86-118 3111
3.Mokrý FilipŘepa Josef-6-6-5  0312
4.Dovrtěl JaroslavPtáček Jaroslav-6-743103222
5.Utinek MiroslavDittrich Jaroslav ml.-89-88-92323
6.Gazdoš DominikDittrich Jaroslav st.576  3033
7.Dovrtěl JaroslavŘepa Josef-8-877-82334
8.Utinek MiroslavPtáček Jaroslav-1-45-7 1335
9.Gazdoš DominikDittrich Jaroslav ml.16-3-9-82336
10.Mokrý FilipDittrich Jaroslav st.-8-10-5  0337
11.Utinek MiroslavŘepa Josef-4-3-6  0338
12.Gazdoš DominikPtáček Jaroslav-410-8-10 1339
13.Mokrý FilipDittrich Jaroslav ml.-9-910-6 13310
14.Dovrtěl JaroslavDittrich Jaroslav st.1194  30410
15.Gazdoš DominikŘepa Josef-68-97-323411
16.Mokrý FilipPtáček Jaroslav-9-6-3  03412
17.Dovrtěl JaroslavDittrich Jaroslav ml.-10628 31512
18.Utinek MiroslavDittrich Jaroslav st.-8-559332612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mokrý Filip04Řepa Josef40
Dovrtěl Jaroslav31Ptáček Jaroslav31
Utinek Miroslav13Dittrich Jaroslav ml.31
Gazdoš Dominik13Dittrich Jaroslav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
Zdeněk Vavrys
HOSTUJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30657:577KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vojtěch
Vavrys Ondřej
 
 
Šuráň Adam
Chytil Jan
 
 
-9-879-52301
2.Bezděková Gábina
Bezděková Kristýna
 
 
Šebesta Petr
Novák Vítězslav
 
 
3116  3011
3.Bezděková KristýnaŠuráň Adam311-57 3121
4.Bezděková GábinaNovák Vítězslav-144310 3131
5.Jelínek VojtěchŠebesta Petr517  3041
6.Vavrys OndřejChytil Jan-5-411-6 1342
7.Bezděková GábinaŠuráň Adam-6-811-7 1343
8.Jelínek VojtěchNovák Vítězslav643  3053
9.Vavrys OndřejŠebesta Petr-44-9-5 1354
10.Bezděková KristýnaChytil Jan-6-710393264
11.Jelínek VojtěchŠuráň Adam7103  3074
12.Vavrys OndřejMikulec Karel-4-4-6  0375
13.Bezděková KristýnaŠebesta Petr57-86 3185
14.Bezděková GábinaChytil Jan-914-4-92386
15.Vavrys OndřejŠuráň Adam9-9-3-6 1387
16.Bezděková KristýnaMikulec Karel6-73-6-142388
17.Bezděková GábinaŠebesta Petr546  3098
18.Jelínek VojtěchChytil Jan5-935 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezděková Kristýna31Šuráň Adam22
Bezděková Gábina22Novák Vítězslav02
Jelínek Vojtěch40Šebesta Petr13
Vavrys Ondřej04Chytil Jan22
   Mikulec Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceVrchní
rozhodčí:
Schöpf Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PohořeliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:29578:547nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedek Richard
Schöpf Roman
 
 
Vaněk Bronislav ml.
Klabačka Milan
 
 
8108  3010
2.Vrzala Josef
Vrzalová Martina
 
 
Trllo Jaroslav
Jaroš Vladislav st.
 
 
-8-66-7 1311
3.Zedek RichardKlabačka Milan4103  3021
4.Schöpf RomanTrllo Jaroslav-8-39-6 1322
5.Vrzala JosefVaněk Bronislav ml.463  3032
6.Vrzalová MartinaJaroš Vladislav st.-9-2-6  0333
7.Schöpf RomanKlabačka Milan74-68 3143
8.Vrzala JosefTrllo Jaroslav8-6-67-82344
9.Vrzalová MartinaVaněk Bronislav ml.-9-3-6  0345
10.Zedek RichardJaroš Vladislav st.566  3055
11.Vrzala JosefKlabačka Milan746  3065
12.Vrzalová MartinaTrllo Jaroslav-7-3-4  0366
13.Zedek RichardVaněk Bronislav ml.-7598 3176
14.Schöpf RomanJaroš Vladislav st.1055  3086
15.Vrzalová MartinaKlabačka Milan-8-68-5 1387
16.Zedek RichardTrllo Jaroslav-9-79-7 1388
17.Schöpf RomanVaněk Bronislav ml.285  3098
18.Vrzala JosefJaroš Vladislav st.-98-115-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zedek Richard31Klabačka Milan13
Schöpf Roman31Trllo Jaroslav40
Vrzala Josef22Vaněk Bronislav ml.13
Vrzalová Martina04Jaroš Vladislav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:5619:414TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdůšek Robert
Henzl Libor
 
 
Vávra Jaromír
Glück Zdeněk
 
 
597  3010
2.Batoušek Vladimír
Zuzaník Marek
 
 
Tomanec Libor
Smetánka Jan
 
 
565  3020
3.Batoušek VladimírVávra Jaromír477  3030
4.Zuzaník MarekGlück Zdeněk-129-5-3 1331
5.Henzl LiborSmetánka Jan565  3041
6.Gajdůšek RobertTomanec Libor767  3051
7.Zuzaník MarekVávra Jaromír588  3061
8.Henzl LiborGlück Zdeněk456  3071
9.Gajdůšek RobertSmetánka Jan799  3081
10.Batoušek VladimírTomanec Libor388  3091
11.Henzl LiborVávra Jaromír45-67 31101
12.Gajdůšek RobertGlück Zdeněk799  30111
13.Batoušek VladimírSmetánka Jan966  30121
14.Zuzaník MarekTomanec Libor869  30131
15.Gajdůšek RobertVávra Jaromír1287  30141
16.Batoušek VladimírGlück Zdeněk3-91512 31151
17.Zuzaník MarekSmetánka Jan664  30161
18.Henzl LiborTomanec Libor576  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Batoušek Vladimír40Vávra Jaromír04
Zuzaník Marek31Glück Zdeněk13
Henzl Libor40Smetánka Jan04
Gajdůšek Robert40Tomanec Libor04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS