Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
Vávra Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:28697:615TJ Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
8-7-81073210
2.Vávra Jaromír
Glück Zdeněk
 
 
Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
89-78 3120
3.Petrů StanislavFojtů Miroslav-10546 3130
4.Chromčák PetrMachů Radek st.744  3040
5.Vávra JaromírStružka Radomír-433-12-42341
6.Lenczyk DušanMachů Roman st.-54-3583251
7.Chromčák PetrFojtů Miroslav345  3061
8.Vávra JaromírMachů Radek st.5-786 3171
9.Lenczyk DušanStružka Radomír-885-17103281
10.Petrů StanislavMachů Roman st.8-66-863291
11.Glück ZdeněkFojtů Miroslav7-48-7-62392
12.Lenczyk DušanMachů Radek st.-2945 31102
13.Petrů StanislavStružka Radomír12-1075 31112
14.Chromčák PetrMachů Roman st.9-8-9-5 13113
15.Lenczyk DušanFojtů Miroslav-7-64-15 13114
16.Petrů StanislavMachů Radek st.678  30124
17.Chromčák PetrStružka Radomír668  30134
18.Glück ZdeněkMachů Roman st.-3-3-6  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petrů Stanislav40Fojtů Miroslav22
Chromčák Petr31Machů Radek st.04
Vávra Jaromír11Stružka Radomír13
Lenczyk Dušan31Machů Roman st.22
Glück Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K.D.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:48 TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trllo Jaroslav
Jaroš Vladislav st.
 
 
Batoušek Vladimír
Zuzaník Marek
 
 
     3010
2.Vaněk Bronislav ml.
Tomeček Josef
 
 
Henzl Václav
Gajdůšek Robert
 
 
     0311
3.Trllo JaroslavGajdůšek Robert     0312
4.Vaněk Bronislav ml.Batoušek Vladimír     3222
5.Tomeček JosefZuzaník Marek     0323
6.Jaroš Vladislav st.Henzl Václav     0324
7.Vaněk Bronislav ml.Gajdůšek Robert     0325
8.Tomeček JosefBatoušek Vladimír     0326
9.Jaroš Vladislav st.Zuzaník Marek     0327
10.Trllo JaroslavHenzl Václav     1328
11.Tomeček JosefGajdůšek Robert     0329
12.Jaroš Vladislav st.Batoušek Vladimír     3139
13.Šebák Miroslav st.Zuzaník Marek     03310
14.Vaněk Bronislav ml.Henzl Václav     23311
15.Jaroš Vladislav st.Gajdůšek Robert     03312
16.Šebák Miroslav st.Batoušek Vladimír     03313
17.Vaněk Bronislav ml.Zuzaník Marek     03314
18.Tomeček JosefHenzl Václav     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trllo Jaroslav02Gajdůšek Robert40
Vaněk Bronislav ml.13Batoušek Vladimír22
Tomeček Josef04Zuzaník Marek40
Jaroš Vladislav st.13Henzl Václav40
Šebák Miroslav st.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MŠ Biskupice č. 37Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulec Karel
Miko Petr
 
 
Vrzala Vojtěch
Zedek Richard
 
 
     1301
2.Chytil Jan
Šuráň Adam
 
 
Schöpf Roman
Vrzala Josef
 
 
     1302
3.Chytil JanZedek Richard     3112
4.Šuráň AdamVrzala Vojtěch     2313
5.Miko PetrVrzala Josef     2314
6.Mikulec KarelSchöpf Roman     1315
7.Šuráň AdamZedek Richard     3125
8.Miko PetrVrzala Vojtěch     3035
9.Mikulec KarelVrzala Josef     2336
10.Chytil JanSchöpf Roman     3046
11.Miko PetrZedek Richard     3256
12.Mikulec KarelVrzala Vojtěch     3166
13.Chytil JanVrzala Josef     2367
14.Šuráň AdamSchöpf Roman     3177
15.Mikulec KarelZedek Richard     1378
16.Chytil JanVrzala Vojtěch     3288
17.Šuráň AdamVrzala Josef     3298
18.Miko PetrSchöpf Roman     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chytil Jan31Zedek Richard13
Šuráň Adam31Vrzala Vojtěch13
Miko Petr22Vrzala Josef31
Mikulec Karel13Schöpf Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Řepa Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29590:549Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
Doležel Tomáš
Bezděková Kristýna
 
 
5-876 3110
2.Dittrich Jaroslav st.
Dittrich Jaroslav ml.
 
 
Doležel Tomáš st.
Bezděková Gábina
 
 
3-27-4123220
3.Ptáček JaroslavDoležel Tomáš-5-8-8  0321
4.Dittrich Jaroslav ml.Bezděková Kristýna999  3031
5.Řepa JosefDoležel Tomáš st.195  3041
6.Dittrich Jaroslav st.Bezděková Gábina-7-6-9  0342
7.Dittrich Jaroslav ml.Doležel Tomáš-7-3-4  0343
8.Řepa JosefBezděková Kristýna114  3053
9.Dittrich Jaroslav st.Doležel Tomáš st.-1011-7943263
10.Ptáček JaroslavBezděková Gábina489  3073
11.Řepa JosefDoležel Tomáš99-9-2-92374
12.Dittrich Jaroslav st.Bezděková Kristýna1497  3084
13.Ptáček JaroslavDoležel Tomáš st.-87-5-9 1385
14.Dittrich Jaroslav ml.Bezděková Gábina-9-2-9  0386
15.Dittrich Jaroslav st.Doležel Tomáš-8-6-8  0387
16.Ptáček JaroslavBezděková Kristýna466  3097
17.Dittrich Jaroslav ml.Doležel Tomáš st.-934-7-72398
18.Řepa JosefBezděková Gábina594  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ptáček Jaroslav22Doležel Tomáš40
Dittrich Jaroslav ml.13Bezděková Kristýna04
Řepa Josef31Doležel Tomáš st.22
Dittrich Jaroslav st.22Bezděková Gábina22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "D"Vrchní
rozhodčí:
Hochfelder Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43597:657TJ Sokol Mysločovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hochfelder Tomáš
Novák Josef
 
 
Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
108-78 3110
2.Výmola Patrik
Kania Pavel
 
 
Dovrtěl Jaroslav
Mokrý Filip
 
 
-8-5-4  0311
3.Novák JosefMusil Josef4-4-8-5 1312
4.Kania PavelMokrý Filip-7-6-5  0313
5.Hochfelder TomášUtinek Miroslav-6-674-92314
6.Výmola PatrikDovrtěl Jaroslav86-97 3124
7.Kania PavelMusil Josef-6-4-13  0325
8.Hochfelder TomášMokrý Filip-7283 3135
9.Výmola PatrikUtinek Miroslav-12-79-8 1336
10.Novák JosefDovrtěl Jaroslav-10-8-8  0337
11.Hochfelder TomášMusil Josef49-35 3147
12.Výmola PatrikMokrý Filip-9-9-8  0348
13.Novák JosefUtinek Miroslav-3-10-7  0349
14.Veselka DavidDovrtěl Jaroslav-89-11-9 13410
15.Výmola PatrikMusil Josef9-99-4-1123411
16.Novák JosefMokrý Filip-7-10-10  03412
17.Veselka DavidUtinek Miroslav-5496 31512
18.Hochfelder TomášDovrtěl Jaroslav-6-1067732612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Josef04Musil Josef31
Kania Pavel02Mokrý Filip31
Hochfelder Tomáš31Utinek Miroslav31
Výmola Patrik13Dovrtěl Jaroslav22
Veselka David11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Vrchní
rozhodčí:
Maňas Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24640:526TJ Sokol Slopné "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý David
Žáček Libor
 
 
Čevela Vladislav
Marcoň Jan
 
 
-121274 3110
2.Kolařík Jakub
Kužela Marek
 
 
Minařík Roman
Dočkal Jakub
 
 
117-5-9-52311
3.Kolařík JakubDočkal Jakub86-5-1043221
4.Kužela MarekČevela Vladislav843  3031
5.Žáček LiborMarcoň Jan442  3041
6.Malý DavidMinařík Roman-23-10-7 1342
7.Kužela MarekDočkal Jakub975  3052
8.Žáček LiborČevela Vladislav-7109-13-102353
9.Malý DavidMarcoň Jan124  3063
10.Kolařík JakubMinařík Roman-9-3-7  0364
11.Žáček LiborDočkal Jakub-8787 3174
12.Malý DavidČevela Vladislav812-79 3184
13.Kolařík JakubMarcoň Jan642  3094
14.Kužela MarekMinařík Roman-8-97-6 1395
15.Malý DavidDočkal Jakub-3796 31105
16.Kolařík JakubČevela Vladislav673  30115
17.Kužela MarekMarcoň Jan334  30125
18.Žáček LiborMinařík Roman-4-5-5  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolařík Jakub31Dočkal Jakub04
Kužela Marek31Čevela Vladislav13
Žáček Libor22Marcoň Jan04
Malý David31Minařík Roman40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy