Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Vrchní
rozhodčí:
Machů Radek st.
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34626:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtů Miroslav
Kovařík Miroslav
 
 
Čevela Vladislav
Kruťa Josef
 
 
-7-58-8 1301
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Minařík Roman
Černoch Břetislav
 
 
8-799 3111
3.Fojtů MiroslavČernoch Břetislav67-97 3121
4.Machů Radek st.Kruťa Josef8-9-2-3 1322
5.Machů Roman st.Čevela Vladislav333  3032
6.Kovařík MiroslavMinařík Roman-10-7-9  0333
7.Machů Radek st.Černoch Břetislav745  3043
8.Machů Roman st.Kruťa Josef587  3053
9.Kovařík MiroslavČevela Vladislav-10-68-8 1354
10.Fojtů MiroslavMinařík Roman-6-8-7  0355
11.Machů Roman st.Černoch Břetislav1074  3065
12.Kovařík MiroslavKruťa Josef-9-1010-6 1366
13.Fojtů MiroslavČevela Vladislav-4-9-9  0367
14.Machů Radek st.Minařík Roman-9-5-6  0368
15.Kovařík MiroslavČernoch Břetislav-9-681193278
16.Fojtů MiroslavKruťa Josef9-8-16893288
17.Machů Radek st.Čevela Vladislav7-6115 3198
18.Machů Roman st.Minařík Roman9-7-56-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fojtů Miroslav22Černoch Břetislav04
Machů Radek st.22Kruťa Josef22
Machů Roman st.31Čevela Vladislav22
Kovařík Miroslav13Minařík Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Vrchní
rozhodčí:
Maňas Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:39716:731TJ Sokol Mysločovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý David
Žáček Libor
 
 
Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
8-8111 3110
2.Kužela Marek
Tkadlec Petr
 
 
Adamec Michal
Mokrý Filip
 
 
9195  3020
3.Tkadlec PetrMusil Josef9-5-75-62321
4.Malý DavidAdamec Michal86-4-783231
5.Žáček LiborUtinek Miroslav-7127-9-82332
6.Kužela MarekMokrý Filip-910-8-8 1333
7.Malý DavidMusil Josef-3-76-8 1334
8.Žáček LiborAdamec Michal5-10-10-6 1335
9.Kužela MarekUtinek Miroslav-854-14-82336
10.Tkadlec PetrMokrý Filip-5-75783246
11.Žáček LiborMusil Josef-9-7-4  0347
12.Kužela MarekAdamec Michal9-611-10-12348
13.Tkadlec PetrUtinek Miroslav8-89-12123258
14.Malý DavidMokrý Filip496  3068
15.Kužela MarekMusil Josef6-4-10-5 1369
16.Tkadlec PetrAdamec Michal9-7-9-8 13610
17.Malý DavidUtinek Miroslav39-87 31710
18.Žáček LiborMokrý Filip9-51110 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tkadlec Petr22Musil Josef40
Malý David31Adamec Michal31
Žáček Libor13Utinek Miroslav22
Kužela Marek04Mokrý Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "D"Vrchní
rozhodčí:
Veselka David
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41598:661KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karbus Dominik
Výmola Patrik
 
 
Vavrys Ondřej
Bezděková Kristýna
 
 
-8-7-9  0301
2.Novotný Oldřich
Veselka David
 
 
Doležel Tomáš st.
Bezděková Gábina
 
 
-125-5-9 1302
3.Karbus DominikVavrys Ondřej-4-117-9 1303
4.Veselka DavidDoležel Tomáš st.-5-8-8  0304
5.Výmola PatrikBezděková Gábina-8-7-3  0305
6.Novotný OldřichBezděková Kristýna6-768 3115
7.Veselka DavidVavrys Ondřej8-936 3125
8.Výmola PatrikDoležel Tomáš st.-711-4-17 1326
9.Novotný OldřichBezděková Gábina-779-7-92327
10.Karbus DominikBezděková Kristýna-49-3-7 1328
11.Výmola PatrikVavrys Ondřej-8-89393238
12.Novotný OldřichDoležel Tomáš st.9910  3048
13.Karbus DominikBezděková Gábina6-6-7-3 1349
14.Veselka DavidBezděková Kristýna910-86 3159
15.Novotný OldřichVavrys Ondřej672  3069
16.Karbus DominikDoležel Tomáš st.-4-8-10  03610
17.Veselka DavidBezděková Gábina-10-1310-10 13611
18.Výmola PatrikBezděková Kristýna-6-9-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karbus Dominik04Vavrys Ondřej13
Veselka David22Doležel Tomáš st.31
Výmola Patrik13Bezděková Gábina40
Novotný Oldřich31Bezděková Kristýna22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Řepa Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28655:595Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
Zedek Richard
Vrzala Vojtěch
 
 
595  3010
2.Dittrich Jaroslav ml.
Dittrich Jaroslav st.
 
 
Vrzala Josef
Vrzalová Štěpánka
 
 
6-8-1014-82311
3.Ptáček JaroslavZedek Richard-7-8-6  0312
4.Dittrich Jaroslav ml.Vrzala Vojtěch-9-119-4 1313
5.Řepa JosefVrzalová Štěpánka1122  3023
6.Dittrich Jaroslav st.Vrzala Josef9-11-4-9 1324
7.Dittrich Jaroslav ml.Zedek Richard287  3034
8.Řepa JosefVrzala Vojtěch1046  3044
9.Dittrich Jaroslav st.Vrzalová Štěpánka127-6-8-52345
10.Ptáček JaroslavVrzala Josef9-86-693255
11.Řepa JosefZedek Richard7-799 3165
12.Dittrich Jaroslav st.Vrzala Vojtěch77-5-8-42366
13.Ptáček JaroslavVrzalová Štěpánka55-76 3176
14.Dittrich Jaroslav ml.Vrzala Josef12-8-58-102377
15.Dittrich Jaroslav st.Zedek Richard-6-9-2  0378
16.Ptáček JaroslavVrzala Vojtěch465  3088
17.Dittrich Jaroslav ml.Vrzalová Štěpánka6410  3098
18.Řepa JosefVrzala Josef838  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáček Jaroslav31Zedek Richard22
Dittrich Jaroslav ml.22Vrzala Vojtěch22
Řepa Josef40Vrzalová Štěpánka13
Dittrich Jaroslav st.04Vrzala Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceVrchní
rozhodčí:
Chytil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MŠ BiskupiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:38698:690TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miko Petr
Mikulec Karel
 
 
Zuzaník Marek
Batoušek Vladimír
 
 
67-68 3110
2.Chytil Jan
Šebesta Petr
 
 
Henzl Libor
Henzl Václav
 
 
10-9-8-5 1311
3.Šebesta PetrHenzl Libor-9-4-6  0312
4.Miko PetrHenzl Václav89-79 3122
5.Chytil JanZuzaník Marek7-1088 3132
6.Mikulec KarelBatoušek Vladimír-4679 3142
7.Miko PetrHenzl Libor-896-6-102343
8.Chytil JanHenzl Václav-4-115-9 1344
9.Mikulec KarelZuzaník Marek-9-766-82345
10.Šebesta PetrBatoušek Vladimír94-7-853255
11.Chytil JanHenzl Libor-89-6-5 1356
12.Mikulec KarelHenzl Václav-69-8-10 1357
13.Šebesta PetrZuzaník Marek8-63-8-92358
14.Miko PetrBatoušek Vladimír-9-93-10 1359
15.Mikulec KarelHenzl Libor-877-9-423510
16.Šebesta PetrHenzl Václav88-97 31610
17.Miko PetrZuzaník Marek658  30710
18.Chytil JanBatoušek Vladimír7-8712 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šebesta Petr22Henzl Libor40
Miko Petr22Henzl Václav22
Chytil Jan22Zuzaník Marek22
Mikulec Karel13Batoušek Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:51 TJ Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav ml.
Šebák Miroslav st.
 
 
Petrů Stanislav
Chromčák Petr
 
 
     0301
2.Vaněk Bronislav st.
Jaroš Vladislav st.
 
 
Vávra Jaromír
Lenczyk Dušan
 
 
     1302
3.Šebák Miroslav st.Petrů Stanislav     0303
4.Vaněk Bronislav st.Chromčák Petr     0304
5.Jaroš Vladislav st.Lenczyk Dušan     1305
6.Vaněk Bronislav ml.Vávra Jaromír     1306
7.Vaněk Bronislav st.Petrů Stanislav     0307
8.Jaroš Vladislav st.Chromčák Petr     1308
9.Vaněk Bronislav ml.Lenczyk Dušan     1309
10.Šebák Miroslav st.Vávra Jaromír     03010
11.Jaroš Vladislav st.Petrů Stanislav     13011
12.Vaněk Bronislav ml.Chromčák Petr     13012
13.Šebák Miroslav st.Lenczyk Dušan     03013
14.Vaněk Bronislav st.Glück Zdeněk     30113
15.Vaněk Bronislav ml.Petrů Stanislav     03114
16.Šebák Miroslav st.Chromčák Petr     03115
17.Vaněk Bronislav st.Lenczyk Dušan     23116
18.Jaroš Vladislav st.Glück Zdeněk     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šebák Miroslav st.04Petrů Stanislav40
Vaněk Bronislav st.13Chromčák Petr40
Jaroš Vladislav st.04Lenczyk Dušan40
Vaněk Bronislav ml.04Vávra Jaromír20
   Glück Zdeněk11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline