Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Vrchní
rozhodčí:
Machů Radek st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30648:624TJ Vysoké Pole "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtů Miroslav
Kovařík Miroslav
 
 
Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
-6-98-9 1301
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Gazdoš Dominik
Janík Dominik
 
 
955  3011
3.Kovařík MiroslavMusil Josef-6-98-9 1312
4.Machů Radek st.Utinek Miroslav-993-6173222
5.Machů Roman st.Gazdoš Dominik8109  3032
6.Fojtů MiroslavJaník Dominik595  3042
7.Machů Radek st.Musil Josef-109-10-9 1343
8.Machů Roman st.Utinek Miroslav668  3053
9.Fojtů MiroslavGazdoš Dominik4106  3063
10.Kovařík MiroslavJaník Dominik6-5-10893273
11.Machů Roman st.Musil Josef-13-9-6  0374
12.Fojtů MiroslavUtinek Miroslav56-4-3-72375
13.Kovařík MiroslavGazdoš Dominik-3-7-3  0376
14.Machů Radek st.Janík Dominik6-8715 3186
15.Fojtů MiroslavMusil Josef-4-4-8  0387
16.Kovařík MiroslavUtinek Miroslav-1-761173297
17.Machů Radek st.Gazdoš Dominik-9878 31107
18.Machů Roman st.Janík Dominik68-95 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovařík Miroslav22Musil Josef40
Machů Radek st.31Utinek Miroslav13
Machů Roman st.31Gazdoš Dominik13
Fojtů Miroslav22Janík Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Marušák Daniel
 
 
Bezděková Gábina
Doležel Tomáš st.
 
 
     0301
2.Minařík Roman
Černoch Břetislav
 
 
Bezděková Kristýna
Vavrys Ondřej
 
 
     3211
3.Černoch BřetislavVavrys Ondřej     3021
4.Kruťa JosefBezděková Kristýna     3131
5.Minařík RomanBezděková Gábina     3041
6.Marušák DanielDoležel Tomáš st.     1342
7.Kruťa JosefVavrys Ondřej     3152
8.Minařík RomanBezděková Kristýna     3062
9.Marušák DanielBezděková Gábina     0363
10.Černoch BřetislavDoležel Tomáš st.     2364
11.Minařík RomanVavrys Ondřej     3074
12.Marušák DanielBezděková Kristýna     0375
13.Černoch BřetislavBezděková Gábina     1376
14.Kruťa JosefDoležel Tomáš st.     0377
15.Marušák DanielVavrys Ondřej     3287
16.Černoch BřetislavBezděková Kristýna     1388
17.Kruťa JosefBezděková Gábina     1389
18.Minařík RomanDoležel Tomáš st.     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Břetislav13Vavrys Ondřej04
Kruťa Josef22Bezděková Kristýna22
Minařík Roman40Bezděková Gábina31
Marušák Daniel13Doležel Tomáš st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Vrchní
rozhodčí:
Šůstek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38659:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý David
Kolařík Jakub
 
 
Vrzala Josef
Schöpf Roman
 
 
6-137-893210
2.Kužela Marek
Tkadlec Petr
 
 
Zedek Richard
Vrzala Vojtěch
 
 
-6-488-82311
3.Kužela MarekVrzala Josef3-699 3121
4.Tkadlec PetrZedek Richard-10669 3131
5.Malý DavidVrzala Vojtěch-9-12-11  0332
6.Kolařík JakubSchöpf Roman-7-8510-62333
7.Tkadlec PetrVrzala Josef-7-412-8 1334
8.Malý DavidZedek Richard-8-711953244
9.Kolařík JakubVrzala Vojtěch-4-97953254
10.Kužela MarekSchöpf Roman7-1279 3164
11.Malý DavidVrzala Josef-9-6-6  0365
12.Kolařík JakubZedek Richard-9-10-10  0366
13.Kužela MarekVrzala Vojtěch-7776 3176
14.Tkadlec PetrSchöpf Roman-9-5-6  0377
15.Kolařík JakubVrzala Josef-6775 3187
16.Kužela MarekZedek Richard937  3097
17.Tkadlec PetrVrzala Vojtěch-7-10-10  0398
18.Malý DavidSchöpf Roman-5-7-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kužela Marek40Vrzala Josef22
Tkadlec Petr13Zedek Richard13
Malý David13Vrzala Vojtěch22
Kolařík Jakub22Schöpf Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "D"Vrchní
rozhodčí:
Závada Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:39644:707TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Josef
Hochfelder Tomáš
 
 
Gajdůšek Robert
Zuzaník Marek
 
 
-1-5-9  0301
2.Výmola Patrik
Veselka David
 
 
Batoušek Vladimír
Henzl Libor
 
 
-87-6-6 1302
3.Čížek AlexandrGajdůšek Robert-67-109-22303
4.Hochfelder TomášHenzl Libor-8-137-5 1304
5.Výmola PatrikBatoušek Vladimír-55-9-8 1305
6.Novák JosefZuzaník Marek866  3015
7.Hochfelder TomášGajdůšek Robert-5-7-6  0316
8.Výmola PatrikHenzl Libor10-7-9-7 1317
9.Novák JosefBatoušek Vladimír8-998 3127
10.Čížek AlexandrZuzaník Marek-2888 3137
11.Výmola PatrikGajdůšek Robert89-2-6-102338
12.Novák JosefHenzl Libor109-6-1083248
13.Čížek AlexandrBatoušek Vladimír-9896 3158
14.Hochfelder TomášZuzaník Marek-8-9128-102359
15.Novák JosefGajdůšek Robert-10-2-1  03510
16.Čížek AlexandrHenzl Libor-89910 31610
17.Hochfelder TomášBatoušek Vladimír457  30710
18.Výmola PatrikZuzaník Marek812-9-6-1323711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čížek Alexandr31Gajdůšek Robert40
Hochfelder Tomáš13Henzl Libor22
Výmola Patrik04Batoušek Vladimír13
Novák Josef31Zuzaník Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Řepa Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:20610:488Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
Chromčák Petr
Lenczyk Dušan
 
 
86-72 3110
2.Dittrich Jaroslav ml.
Dittrich Jaroslav st.
 
 
Vávra Jaromír
Tomanec Libor
 
 
1165  3020
3.Ptáček JaroslavChromčák Petr912-56 3130
4.Dittrich Jaroslav ml.Lenczyk Dušan86-76 3140
5.Řepa JosefVávra Jaromír631  3050
6.Dittrich Jaroslav st.Tomanec Libor447  3060
7.Dittrich Jaroslav ml.Chromčák Petr-10-6-3  0361
8.Řepa JosefLenczyk Dušan545  3071
9.Dittrich Jaroslav st.Vávra Jaromír6-910-10-82372
10.Ptáček JaroslavTomanec Libor77-76 3182
11.Řepa JosefChromčák Petr-9-89-8 1383
12.Dittrich Jaroslav st.Lenczyk Dušan-6-9-9  0384
13.Ptáček JaroslavVávra Jaromír986  3094
14.Dittrich Jaroslav ml.Tomanec Libor9511  30104
15.Pospíchal OndřejChromčák Petr-7-4-4  03105
16.Ptáček JaroslavLenczyk Dušan-4649 31115
17.Dittrich Jaroslav ml.Vávra Jaromír639  30125
18.Řepa JosefTomanec Libor732  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ptáček Jaroslav40Chromčák Petr31
Dittrich Jaroslav ml.31Lenczyk Dušan13
Řepa Josef31Vávra Jaromír13
Dittrich Jaroslav st.12Tomanec Libor04
Pospíchal Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MŠ Biskupice č. 37Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14 TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chytil Jan
Šuráň Adam
 
 
Vaněk Bronislav st.
Vaněk Bronislav ml.
 
 
     3010
2.Mikulec Karel
Šebesta Petr
 
 
Jaroš Vladislav st.
Tomeček Josef
 
 
     3020
3.Šuráň AdamVaněk Bronislav st.     3030
4.Šebesta PetrJaroš Vladislav st.     2331
5.Chytil JanTomeček Josef     3041
6.Mikulec KarelVaněk Bronislav ml.     3151
7.Šebesta PetrVaněk Bronislav st.     0352
8.Chytil JanJaroš Vladislav st.     3062
9.Mikulec KarelTomeček Josef     3072
10.Šuráň AdamVaněk Bronislav ml.     0373
11.Chytil JanVaněk Bronislav st.     3183
12.Mikulec KarelJaroš Vladislav st.     3093
13.Šuráň AdamTomeček Josef     31103
14.Šebesta PetrVaněk Bronislav ml.     31113
15.Mikulec KarelVaněk Bronislav st.     30123
16.Šuráň AdamJaroš Vladislav st.     30133
17.Šebesta PetrTomeček Josef     30143
18.Chytil JanVaněk Bronislav ml.     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šuráň Adam31Vaněk Bronislav st.13
Šebesta Petr22Jaroš Vladislav st.13
Chytil Jan40Tomeček Josef04
Mikulec Karel40Vaněk Bronislav ml.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline