Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Řepa Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33674:631Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Unzeitig Patrik
Řepa Josef
 
 
Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
9610  3010
2.Dittrich Jaroslav ml.
Dittrich Jaroslav st.
 
 
Stružka Radomír
Adámek Pavel
 
 
747  3020
3.Dittrich Jaroslav st.Adámek Pavel-11-5-3  0321
4.Dittrich Jaroslav ml.Stružka Radomír-96119 3131
5.Unzeitig PatrikMachů Radek st.-6-5412103241
6.Řepa JosefMachů Roman st.-5-557-72342
7.Dittrich Jaroslav ml.Adámek Pavel358  3052
8.Unzeitig PatrikStružka Radomír-9-1137123262
9.Řepa JosefMachů Radek st.-23-9663272
10.Dittrich Jaroslav st.Machů Roman st.9-6810 3182
11.Unzeitig PatrikAdámek Pavel-87-53-72383
12.Řepa JosefStružka Radomír13-93 3193
13.Dittrich Jaroslav st.Machů Radek st.-108-9-4 1394
14.Dittrich Jaroslav ml.Machů Roman st.-7-784-52395
15.Řepa JosefAdámek Pavel487  30105
16.Dittrich Jaroslav st.Stružka Radomír-7-8-8  03106
17.Dittrich Jaroslav ml.Machů Radek st.-110-6-10 13107
18.Unzeitig PatrikMachů Roman st.7-9-11-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dittrich Jaroslav st.13Adámek Pavel22
Dittrich Jaroslav ml.22Stružka Radomír13
Unzeitig Patrik22Machů Radek st.22
Řepa Josef31Machů Roman st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceVrchní
rozhodčí:
Chytil Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MS BiskupiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37725:705nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chytil Jan
Šebesta Petr
 
 
Výmola Patrik
Veselka David
 
 
-11-7-5  0301
2.Miko Petr
Mikulec Karel
 
 
Hochfelder Tomáš
Novák Josef
 
 
7-8711 3111
3.Chytil JanVýmola Patrik-8-1010-2 1312
4.Miko PetrČížek Alexandr483  3022
5.Šebesta PetrNovák Josef10-11-6-10 1323
6.Mikulec KarelHochfelder Tomáš8-11-84-82324
7.Miko PetrVýmola Patrik8710  3034
8.Šebesta PetrČížek Alexandr-11-79933244
9.Mikulec KarelNovák Josef10-9-10853254
10.Chytil JanHochfelder Tomáš-7-743-42355
11.Šebesta PetrVýmola Patrik-77-74113265
12.Mikulec KarelČížek Alexandr6-9-11443275
13.Chytil JanNovák Josef8-5-8-8 1376
14.Miko PetrHochfelder Tomáš-109-139-152377
15.Mikulec KarelVýmola Patrik69-99 3187
16.Chytil JanČížek Alexandr-1210-5-12 1388
17.Miko PetrVeselka David888  3098
18.Šebesta PetrHochfelder Tomáš-5-6-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chytil Jan04Výmola Patrik13
Miko Petr31Čížek Alexandr13
Šebesta Petr22Novák Josef21
Mikulec Karel31Hochfelder Tomáš40
   Veselka David01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slopné salonekRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:51 TJ Sokol Slopné "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav st.
Maček Libor
 
 
Kužela Marek
Tkadlec Petr
 
 
     0301
2.Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
Malý David
Žáček Libor
 
 
     0302
3.Vaněk Bronislav st.Tkadlec Petr     2303
4.Vaněk Bronislav ml.Kužela Marek     1304
5.Jaroš Vladislav st.Malý David     0305
6.Maček LiborŽáček Libor     0306
7.Vaněk Bronislav ml.Tkadlec Petr     3116
8.Jaroš Vladislav st.Kužela Marek     0317
9.Maček LiborMalý David     0318
10.Vaněk Bronislav st.Žáček Libor     2319
11.Jaroš Vladislav st.Tkadlec Petr     13110
12.Maček LiborKužela Marek     03111
13.Vaněk Bronislav st.Malý David     03112
14.Vaněk Bronislav ml.Žáček Libor     03113
15.Maček LiborTkadlec Petr     03114
16.Vaněk Bronislav st.Kužela Marek     03115
17.Vaněk Bronislav ml.Malý David     03116
18.Jaroš Vladislav st.Žáček Libor     32216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněk Bronislav st.04Tkadlec Petr31
Vaněk Bronislav ml.13Kužela Marek40
Jaroš Vladislav st.13Malý David40
Maček Libor04Žáček Libor31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24 TJ Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů Stanislav
Chromčák Petr
 
 
Kruťa Josef
Minařík Ivan
 
 
     3010
2.Vávra Jaromír
Lenczyk Dušan
 
 
Minařík Roman
Černoch Břetislav
 
 
     1311
3.Petrů StanislavČernoch Břetislav     3021
4.Lenczyk DušanKruťa Josef     2322
5.Vávra JaromírMinařík Ivan     3032
6.Chromčák PetrMinařík Roman     3242
7.Lenczyk DušanČernoch Břetislav     3252
8.Vávra JaromírKruťa Josef     3262
9.Chromčák PetrMinařík Ivan     3072
10.Petrů StanislavMinařík Roman     3282
11.Glück ZdeněkČernoch Břetislav     1383
12.Chromčák PetrKruťa Josef     3193
13.Petrů StanislavMinařík Ivan     30103
14.Lenczyk DušanMinařík Roman     03104
15.Chromčák PetrČernoch Břetislav     30114
16.Petrů StanislavKruťa Josef     30124
17.Lenczyk DušanMinařík Ivan     30134
18.Glück ZdeněkMinařík Roman     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrů Stanislav40Černoch Břetislav13
Lenczyk Dušan22Kruťa Josef13
Vávra Jaromír20Minařík Ivan04
Chromčák Petr40Minařík Roman22
Glück Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:46637:728TJ Sokol Mysločovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Libor
Batoušek Vladimír
 
 
Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
-87-611-32301
2.Henzl Václav
Zuzaník Marek
 
 
Mokrý Filip
Gazdoš Dominik
 
 
-4-5-6  0302
3.Batoušek VladimírMusil Josef-8-3-5  0303
4.Henzl VáclavMokrý Filip-7-113-12 1304
5.Henzl LiborUtinek Miroslav7-77-783214
6.Zuzaník MarekGazdoš Dominik-8-9-9  0315
7.Gajdůšek RobertMusil Josef8-79-9-122316
8.Henzl LiborMokrý Filip8-78-963226
9.Zuzaník MarekUtinek Miroslav7-678 3136
10.Batoušek VladimírGazdoš Dominik-11-611-9 1337
11.Henzl LiborMusil Josef9-8-8-7 1338
12.Zuzaník MarekMokrý Filip-3108-993248
13.Batoušek VladimírUtinek Miroslav8-8-8-9 1349
14.Gajdůšek RobertGazdoš Dominik89-88 3159
15.Zuzaník MarekMusil Josef-8-7-8  03510
16.Batoušek VladimírMokrý Filip-58-7-1 13511
17.Gajdůšek RobertUtinek Miroslav8-67-8532611
18.Henzl LiborGazdoš Dominik-8-9-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Batoušek Vladimír04Musil Josef40
Henzl Václav01Mokrý Filip22
Henzl Libor22Utinek Miroslav13
Zuzaník Marek22Gazdoš Dominik31
Gajdůšek Robert21   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceVrchní
rozhodčí:
Schöpf Roman
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PohořeliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:31689:618nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedek Richard
Vrzala Vojtěch
 
 
Vavrys Ondřej
Bezděková Kristýna
 
 
-9934 3110
2.Schöpf Roman
Vrzala Josef
 
 
Veselý Jiří
Bezděková Gábina
 
 
7-92-6-102311
3.Vrzala JosefBezděková Gábina7-17-9-132312
4.Zedek RichardVeselý Jiří38-95 3122
5.Schöpf RomanBezděková Kristýna98-7-9-82323
6.Vrzala VojtěchVavrys Ondřej-6919 3133
7.Zedek RichardBezděková Gábina4-6-88-52334
8.Schöpf RomanVeselý Jiří655  3044
9.Vrzala VojtěchBezděková Kristýna-7-59-6 1345
10.Vrzala JosefVavrys Ondřej-85-910-62346
11.Schöpf RomanBezděková Gábina-84-4-7 1347
12.Vrzala VojtěchVeselý Jiří4103  3057
13.Vrzala JosefBezděková Kristýna3-7-65-102358
14.Zedek RichardVavrys Ondřej837  3068
15.Vrzala VojtěchBezděková Gábina-5-810-3 1369
16.Vrzala JosefVeselý Jiří889  3079
17.Zedek RichardBezděková Kristýna98-108 3189
18.Schöpf RomanVavrys Ondřej794  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrzala Josef13Bezděková Gábina40
Zedek Richard31Veselý Jiří04
Schöpf Roman22Bezděková Kristýna31
Vrzala Vojtěch22Vavrys Ondřej13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy