Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Vrchní
rozhodčí:
Machů Radek st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:21657:517TJ Vysoké Pole "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
Vrzala Josef
Vrzalová Štěpánka
 
 
579  3010
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Zedek Richard
Slavík Alois
 
 
898  3020
3.Machů Radek st.Vrzala Josef-10-9-11  0321
4.Machů Roman st.Vrzalová Štěpánka376  3031
5.Stružka RadomírZedek Richard-9-9412-62332
6.Fojtů MiroslavSlavík Alois470  3042
7.Machů Roman st.Vrzala Josef6-8-8-13 1343
8.Stružka RadomírVrzalová Štěpánka759  3053
9.Fojtů MiroslavZedek Richard-798-8-72354
10.Machů Radek st.Slavík Alois121  3064
11.Stružka RadomírVrzala Josef10-9-56-72365
12.Fojtů MiroslavVrzalová Štěpánka599  3075
13.Machů Radek st.Zedek Richard5-57-763285
14.Machů Roman st.Slavík Alois365  3095
15.Fojtů MiroslavVrzala Josef-26-6-11 1396
16.Machů Radek st.Vrzalová Štěpánka1286  30106
17.Machů Roman st.Zedek Richard-71129 31116
18.Stružka RadomírSlavík Alois762  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Machů Radek st.31Vrzala Josef40
Machů Roman st.31Vrzalová Štěpánka04
Stružka Radomír22Zedek Richard22
Fojtů Miroslav22Slavík Alois04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
Zdeněk Vavrys
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15618:362KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděková Gábina
Doležel Tomáš st.
 
 
Henzl Libor
Fusek Martin
 
 
-310-9543210
2.Bezděková Kristýna
Vavrys Ondřej
 
 

 
 
WO    3020
3.Bezděková KristýnaHenzl Libor-4-5-3  0321
4.Bezděková GábinaFusek Martin555  3031
5.Doležel Tomáš st.Soukup Radek1162  3041
6.Vavrys OndřejWO    3051
7.Bezděková GábinaHenzl Libor-6-3-11  0352
8.Doležel Tomáš st.Fusek Martin-111276 3162
9.Vavrys OndřejSoukup Radek-7618 3172
10.Bezděková KristýnaWO    3082
11.Doležel Tomáš st.Henzl Libor7-8-9693292
12.Vavrys OndřejFusek Martin862  30102
13.Bezděková KristýnaSoukup Radek1016  30112
14.Bezděková GábinaWO    30122
15.Vavrys OndřejHenzl Libor7-6-44-523123
16.Bezděková KristýnaFusek Martin486  30133
17.Bezděková GábinaSoukup Radek673  30143
18.Doležel Tomáš st.WO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezděková Kristýna21Henzl Libor31
Bezděková Gábina21Fusek Martin04
Doležel Tomáš st.30Soukup Radek04
Vavrys Ondřej21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Vrchní
rozhodčí:
Gazdoš Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
240:0Konec
utkání
303:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33613:604TJ Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
948  3010
2.Mokrý Filip
Gazdoš Dominik
 
 
Vávra Jaromír
Lenczyk Dušan
 
 
74-94 3120
3.Musil JosefChromčák Petr-6-9-3  0321
4.Mokrý FilipPetrů Stanislav10-69-3-42322
5.Gazdoš DominikLenczyk Dušan7-1077 3132
6.Utinek MiroslavVávra Jaromír85-74 3142
7.Mokrý FilipChromčák Petr-3-8-7  0343
8.Gazdoš DominikPetrů Stanislav877  3053
9.Utinek MiroslavLenczyk Dušan-796-7-42354
10.Musil JosefVávra Jaromír574  3064
11.Gazdoš DominikChromčák Petr-4-8129-42365
12.Utinek MiroslavPetrů Stanislav-710-9-2 1366
13.Musil JosefLenczyk Dušan155  3076
14.Mokrý FilipVávra Jaromír6-9-94-92377
15.Utinek MiroslavChromčák Petr-910-13-8 1378
16.Musil JosefPetrů Stanislav-3-7-8  0379
17.Mokrý FilipLenczyk Dušan5-8-8-1 13710
18.Gazdoš DominikVávra Jaromír1256  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musil Josef22Chromčák Petr40
Mokrý Filip04Petrů Stanislav31
Gazdoš Dominik31Lenczyk Dušan22
Utinek Miroslav13Vávra Jaromír13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:23 Orel Kašava "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Dočkal Jakub
 
 
Vaněk Bronislav st.
Tomeček Josef
 
 
     2301
2.Minařík Roman
Černoch Břetislav
 
 
Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
     3011
3.Černoch BřetislavJaroš Vladislav st.     1312
4.Kruťa JosefVaněk Bronislav st.     3122
5.Minařík RomanVaněk Bronislav ml.     3032
6.Dočkal JakubTomeček Josef     3142
7.Kruťa JosefJaroš Vladislav st.     3052
8.Minařík RomanVaněk Bronislav st.     3062
9.Dočkal JakubVaněk Bronislav ml.     0363
10.Černoch BřetislavTomeček Josef     3273
11.Minařík RomanJaroš Vladislav st.     3183
12.Dočkal JakubVaněk Bronislav st.     3093
13.Černoch BřetislavVaněk Bronislav ml.     2394
14.Kruťa JosefTomeček Josef     30104
15.Dočkal JakubJaroš Vladislav st.     23105
16.Černoch BřetislavVaněk Bronislav st.     03106
17.Kruťa JosefVaněk Bronislav ml.     30116
18.Minařík RomanTomeček Josef     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Břetislav13Jaroš Vladislav st.22
Kruťa Josef40Vaněk Bronislav st.13
Minařík Roman40Vaněk Bronislav ml.22
Dočkal Jakub22Tomeček Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Vrchní
rozhodčí:
Maňas Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31669:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kužela Marek
Tkadlec Petr
 
 
Mikulec Karel
Chytil Jan
 
 
-6-2-12  0301
2.Malý David
Žáček Libor
 
 
Šebesta Petr
Šuráň Adam
 
 
68-79 3111
3.Kužela MarekŠuráň Adam612-512 3121
4.Tkadlec PetrŠebesta Petr-8-469-92322
5.Malý DavidChytil Jan-9-12-11  0323
6.Žáček LiborMikulec Karel-497-2-62324
7.Tkadlec PetrŠuráň Adam7-8-8-9 1325
8.Malý DavidŠebesta Petr-8-1010-6 1326
9.Žáček LiborChytil Jan448  3036
10.Kužela MarekMikulec Karel-6-847-72337
11.Malý DavidŠuráň Adam86-910 3147
12.Žáček LiborŠebesta Petr9912  3057
13.Kužela MarekChytil Jan-99-8-7 1358
14.Tkadlec PetrMikulec Karel668  3068
15.Žáček LiborŠuráň Adam-8-9410-72369
16.Kužela MarekŠebesta Petr428  3079
17.Tkadlec PetrChytil Jan77-714 3189
18.Malý DavidMikulec Karel1276  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kužela Marek22Šuráň Adam22
Tkadlec Petr22Šebesta Petr22
Malý David22Chytil Jan22
Žáček Libor22Mikulec Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "D"Vrchní
rozhodčí:
Závada Adam
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ve Zlíně, Štefánikova 661 ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:50478:678Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselka David
Výmola Patrik
 
 
Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
-5-1-5  0301
2.Hochfelder Tomáš
Novák Josef
 
 
Dittrich Jaroslav ml.
Dittrich Jaroslav st.
 
 
-6-8-6  0302
3.Čížek AlexandrDittrich Jaroslav ml.-58-6-9 1303
4.Novák JosefDittrich Jaroslav st.-3-11-7  0304
5.Výmola PatrikPtáček Jaroslav-79-98103214
6.Veselka DavidŘepa Josef-4-1-5  0315
7.Novák JosefDittrich Jaroslav ml.-4-9-8  0316
8.Výmola PatrikDittrich Jaroslav st.-5109-7-92317
9.Veselka DavidPtáček Jaroslav-9-5-9  0318
10.Čížek AlexandrŘepa Josef-6-49-3 1319
11.Výmola PatrikDittrich Jaroslav ml.-6-6-8  03110
12.Veselka DavidDittrich Jaroslav st.9-7-39-823111
13.Čížek AlexandrPtáček Jaroslav773  30211
14.Hochfelder TomášŘepa Josef-5-2-5  03212
15.Veselka DavidDittrich Jaroslav ml.-6-7-10  03213
16.Čížek AlexandrDittrich Jaroslav st.-9-794-223214
17.Hochfelder TomášPtáček Jaroslav9-7-13-7 13215
18.Výmola PatrikŘepa Josef-10-3-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čížek Alexandr13Dittrich Jaroslav ml.40
Novák Josef02Dittrich Jaroslav st.40
Výmola Patrik13Ptáček Jaroslav22
Veselka David04Řepa Josef40
Hochfelder Tomáš02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS