Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Vrchní
rozhodčí:
Machů Radek st.
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Rozhodčí:Machů Radek st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Vysoké Pole A vs Bohuslavice nad vláříRozhodčí:Machů Radek st.
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Machů Radek st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30692:656TJ Vysoké Pole "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Klabačka Milan
Vaněk Bronislav st.
 
 
-88-7993210
2.Fojtů Miroslav
Kovařík Miroslav
 
 
Trllo Jaroslav
Jaroš Vladislav st.
 
 
-96-5-9 1311
3.Fojtů MiroslavKlabačka Milan989  3021
4.Machů Radek st.Vaněk Bronislav st.-589-963231
5.Machů Roman st.Trllo Jaroslav5-10-79103241
6.Kovařík MiroslavJaroš Vladislav st.6-8-79103251
7.Machů Radek st.Klabačka Milan87-56 3161
8.Machů Roman st.Vaněk Bronislav st.9106  3071
9.Kovařík MiroslavTrllo Jaroslav-8-7-8  0372
10.Fojtů MiroslavJaroš Vladislav st.987  3082
11.Machů Roman st.Klabačka Milan295  3092
12.Kovařík MiroslavVaněk Bronislav st.-76-7-4 1393
13.Fojtů MiroslavTrllo Jaroslav-109-8-6 1394
14.Machů Radek st.Jaroš Vladislav st.1088  30104
15.Kovařík MiroslavKlabačka Milan-8889 31114
16.Fojtů MiroslavVaněk Bronislav st.6-8-7-9 13115
17.Machů Radek st.Trllo Jaroslav-887-9-523116
18.Machů Roman st.Jaroš Vladislav st.6-97-9832126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fojtů Miroslav22Klabačka Milan04
Machů Radek st.31Vaněk Bronislav st.22
Machů Roman st.40Trllo Jaroslav31
Kovařík Miroslav22Jaroš Vladislav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MŠ Biskupice č. 37Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:27 TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulec Karel
Miko Petr
 
 
Vávra Jaromír
Glück Zdeněk
 
 
     3010
2.Šuráň Adam
Chytil Jan
 
 
Lenczyk Dušan
Chromčák Petr
 
 
     3220
3.Šuráň AdamChromčák Petr     1321
4.Chytil JanLenczyk Dušan     3231
5.Miko PetrVávra Jaromír     3041
6.Mikulec KarelGlück Zdeněk     3051
7.Chytil JanChromčák Petr     0352
8.Miko PetrLenczyk Dušan     3162
9.Mikulec KarelVávra Jaromír     3172
10.Šuráň AdamGlück Zdeněk     3182
11.Miko PetrChromčák Petr     0383
12.Mikulec KarelLenczyk Dušan     0384
13.Šuráň AdamVávra Jaromír     3194
14.Chytil JanGlück Zdeněk     30104
15.Šebesta PetrChromčák Petr     13105
16.Šuráň AdamLenczyk Dušan     30115
17.Chytil JanVávra Jaromír     31125
18.Miko PetrGlück Zdeněk     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šuráň Adam31Chromčák Petr40
Chytil Jan31Lenczyk Dušan13
Miko Petr22Vávra Jaromír04
Mikulec Karel21Glück Zdeněk13
Šebesta Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Račák Vítězslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepa Josef
Unzeitig Patrik
 
 
Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
     3110
2.Dittrich Jaroslav ml.
Dittrich Jaroslav st.
 
 
Zuzaník Marek
Lišaník Josef
 
 
     3120
3.Dittrich Jaroslav ml.Zuzaník Marek     3230
4.Unzeitig PatrikHenzl Václav     3140
5.Řepa JosefLišaník Josef     3050
6.Ptáček JaroslavHenzl Libor     0351
7.Unzeitig PatrikZuzaník Marek     3161
8.Řepa JosefHenzl Václav     3271
9.Ptáček JaroslavLišaník Josef     3081
10.Dittrich Jaroslav ml.Henzl Libor     1382
11.Dittrich Jaroslav st.Zuzaník Marek     0383
12.Ptáček JaroslavHenzl Václav     1384
13.Dittrich Jaroslav ml.Lišaník Josef     3094
14.Unzeitig PatrikHenzl Libor     1395
15.Ptáček JaroslavZuzaník Marek     1396
16.Dittrich Jaroslav ml.Henzl Václav     2397
17.Unzeitig PatrikLišaník Josef     30107
18.Dittrich Jaroslav st.Henzl Libor     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dittrich Jaroslav ml.22Zuzaník Marek22
Unzeitig Patrik31Henzl Václav22
Řepa Josef20Lišaník Josef04
Ptáček Jaroslav13Henzl Libor40
Dittrich Jaroslav st.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "D"Vrchní
rozhodčí:
Závada Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ve Zlíně, Štefánikova 661 ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45573:682TJ Sokol Pohořelice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hochfelder Tomáš
Čížek Alexandr
 
 
Zedek Richard
Schöpf Roman
 
 
-9-3-5  0301
2.Novák Josef
Výmola Patrik
 
 
Vrzala Josef
Vrzala Vojtěch
 
 
-9-9-6  0302
3.Novák JosefVrzala Vojtěch-7-2-2  0303
4.Čížek AlexandrZedek Richard1056  3013
5.Výmola PatrikVrzala Josef-101110-8-72314
6.Hochfelder TomášSchöpf Roman-75-8-10 1315
7.Čížek AlexandrVrzala Vojtěch-583-983225
8.Výmola PatrikZedek Richard88-59 3135
9.Hochfelder TomášVrzala Josef1010-2-11-82336
10.Novák JosefSchöpf Roman-7-5-2  0337
11.Výmola PatrikVrzala Vojtěch-8777 3147
12.Hochfelder TomášZedek Richard-8-108-4 1348
13.Novák JosefVrzala Josef7-89-973258
14.Čížek AlexandrSchöpf Roman8-7-10-7 1359
15.Hochfelder TomášVrzala Vojtěch7-9-7-5 13510
16.Novák JosefZedek Richard-12-9-7  03511
17.Čížek AlexandrVrzala Josef-8-4-6  03512
18.Výmola PatrikSchöpf Roman-3-9-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Josef13Vrzala Vojtěch22
Čížek Alexandr22Zedek Richard22
Výmola Patrik22Vrzala Josef31
Hochfelder Tomáš04Schöpf Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Vrchní
rozhodčí:
Maňas Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:26648:592TJ Sokol Slopné "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý David
Žáček Libor
 
 
Doležel Tomáš st.
Bezděková Gábina
 
 
-8910-953210
2.Kužela Marek
Tkadlec Petr
 
 
Vavrys Ondřej
Bezděková Kristýna
 
 
426  3020
3.Kužela MarekVavrys Ondřej694  3030
4.Tkadlec PetrBezděková Kristýna-9-9-9  0331
5.Malý DavidDoležel Tomáš st.-79-10883241
6.Žáček LiborBezděková Gábina-8-7-5  0342
7.Tkadlec PetrVavrys Ondřej675  3052
8.Malý DavidBezděková Kristýna-3-4-6  0353
9.Žáček LiborDoležel Tomáš st.5-7-6-6 1354
10.Kužela MarekBezděková Gábina94-47 3164
11.Malý DavidVavrys Ondřej41-75 3174
12.Žáček LiborBezděková Kristýna-129128 3184
13.Kužela MarekDoležel Tomáš st.10411  3094
14.Tkadlec PetrBezděková Gábina-777-91032104
15.Žáček LiborVavrys Ondřej8139  30114
16.Kužela MarekBezděková Kristýna8116  30124
17.Tkadlec PetrDoležel Tomáš st.9-2-1210732134
18.Malý DavidBezděková Gábina-3-57-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kužela Marek40Vavrys Ondřej04
Tkadlec Petr31Bezděková Kristýna22
Malý David22Doležel Tomáš st.13
Žáček Libor22Bezděková Gábina22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OREL KAŠAVA A- MYSLOČOVICE CRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38 TJ Sokol Mysločovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
Musil Josef
Dovrtěl Jaroslav
 
 
     2301
2.Černoch Břetislav
Minařík Roman
 
 
Mokrý Filip
Adamec Michal
 
 
     3011
3.Černoch BřetislavMusil Josef     1312
4.Kruťa JosefMokrý Filip     3222
5.Minařík RomanAdamec Michal     3132
6.Čevela VladislavDovrtěl Jaroslav     2333
7.Kruťa JosefMusil Josef     3143
8.Minařík RomanMokrý Filip     3053
9.Čevela VladislavAdamec Michal     1354
10.Černoch BřetislavDovrtěl Jaroslav     0355
11.Minařík RomanMusil Josef     3165
12.Čevela VladislavMokrý Filip     2366
13.Černoch BřetislavAdamec Michal     1367
14.Kruťa JosefDovrtěl Jaroslav     0368
15.Čevela VladislavMusil Josef     1369
16.Černoch BřetislavMokrý Filip     13610
17.Kruťa JosefAdamec Michal     13611
18.Minařík RomanDovrtěl Jaroslav     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Břetislav04Musil Josef22
Kruťa Josef22Mokrý Filip22
Minařík Roman40Adamec Michal31
Čevela Vladislav04Dovrtěl Jaroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline