Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Vrchní
rozhodčí:
Maňas Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:14631:487TJ Sokol Slopné "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kužela Marek
Tkadlec Petr
 
 
Stružka Radomír
Kovařík Miroslav
 
 
653  3010
2.Malý David
Žáček Libor
 
 
Machů Roman st.
Fojtů Miroslav
 
 
11-37-783220
3.Kužela MarekKovařík Miroslav558  3030
4.Tkadlec PetrFojtů Miroslav649  3040
5.Žáček LiborMachů Roman st.-91258 3150
6.Malý DavidStružka Radomír1111-9-583260
7.Tkadlec PetrKovařík Miroslav848  3070
8.Žáček LiborFojtů Miroslav-9657 3180
9.Malý DavidMachů Roman st.10310  3090
10.Kužela MarekStružka Radomír-8-9991132100
11.Žáček LiborKovařík Miroslav579  30110
12.Malý DavidFojtů Miroslav7124  30120
13.Kužela MarekMachů Roman st.6710  30130
14.Tkadlec PetrStružka Radomír-4-6-3  03131
15.Malý DavidKovařík Miroslav348  30141
16.Kužela MarekFojtů Miroslav924  30151
17.Tkadlec PetrMachů Roman st.842  30161
18.Žáček LiborStružka Radomír-8-5-1  03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kužela Marek40Kovařík Miroslav04
Tkadlec Petr31Fojtů Miroslav04
Žáček Libor31Machů Roman st.04
Malý David40Stružka Radomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "D"Vrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 10:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:27627:582Orel Zlín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hochfelder Tomáš
Novák Josef
 
 
Čevela Vladislav
Kruťa Josef
 
 
8-7-3-10 1301
2.Výmola Patrik
Karbus Dominik
 
 
Černoch Břetislav
Minařík Ivan
 
 
677  3011
3.Hochfelder TomášČernoch Břetislav439  3021
4.Karbus DominikKruťa Josef-10-4-4  0322
5.Výmola PatrikČevela Vladislav-376-7-92323
6.Novák JosefMinařík Ivan5414  3033
7.Karbus DominikČernoch Břetislav8-4612 3143
8.Výmola PatrikKruťa Josef-11799 3153
9.Novák JosefČevela Vladislav-10-786-42354
10.Hochfelder TomášMinařík Ivan1098  3064
11.Výmola PatrikČernoch Břetislav666  3074
12.Novák JosefKruťa Josef58-9-6-52375
13.Hochfelder TomášČevela Vladislav-97-8-8 1376
14.Karbus DominikMinařík Ivan982  3086
15.Novák JosefČernoch Břetislav8-11-7-5 1387
16.Hochfelder TomášKruťa Josef795  3097
17.Karbus DominikČevela Vladislav-10-4-5  0398
18.Výmola PatrikMinařík Ivan-9568 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hochfelder Tomáš31Černoch Břetislav13
Karbus Dominik22Kruťa Josef22
Výmola Patrik31Čevela Vladislav40
Novák Josef13Minařík Ivan04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Řepa Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:27679:585Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Jaroslav
Řepa Josef
 
 
Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
-89-81193210
2.Dittrich Jaroslav ml.
Dittrich Jaroslav st.
 
 
Gazdoš Dominik
Gazda Zdeněk
 
 
6-910-9123220
3.Dittrich Jaroslav ml.Musil Josef-9-8-9  0321
4.Pospíchal OndřejGazdoš Dominik-7-9-12  0322
5.Ptáček JaroslavUtinek Miroslav573  3032
6.Unzeitig PatrikGazda Zdeněk126-107 3142
7.Pospíchal OndřejMusil Josef-9791 3152
8.Ptáček JaroslavGazdoš Dominik33-127 3162
9.Unzeitig PatrikUtinek Miroslav6-1167 3172
10.Dittrich Jaroslav ml.Gazda Zdeněk9-665 3182
11.Ptáček JaroslavMusil Josef-9-69-5 1383
12.Unzeitig PatrikGazdoš Dominik1024  3093
13.Dittrich Jaroslav ml.Utinek Miroslav59-86 31103
14.Pospíchal OndřejGazda Zdeněk10104  30113
15.Unzeitig PatrikMusil Josef646  30123
16.Dittrich Jaroslav ml.Gazdoš Dominik-8-7-7  03124
17.Pospíchal OndřejUtinek Miroslav6-58-6832134
18.Dittrich Jaroslav st.Gazda Zdeněk-76-9-3 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dittrich Jaroslav ml.22Musil Josef22
Pospíchal Ondřej31Gazdoš Dominik22
Ptáček Jaroslav21Utinek Miroslav04
Unzeitig Patrik40Gazda Zdeněk13
Dittrich Jaroslav st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceVrchní
rozhodčí:
Chytil Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MŠ BiskupiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:40670:685KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebesta Petr
Chytil Jan
 
 
Bezděková Gábina
Doležel Tomáš st.
 
 
8115  3010
2.Miko Petr
Mikulec Karel
 
 
Bezděková Kristýna
Vavrys Ondřej
 
 
7-763 3120
3.Chytil JanVavrys Ondřej-71354 3130
4.Mikulec KarelBezděková Kristýna-3-85793240
5.Miko PetrBezděková Gábina-5-9-7  0341
6.Šebesta PetrDoležel Tomáš st.79-4-7-52342
7.Mikulec KarelVavrys Ondřej-9668 3152
8.Miko PetrBezděková Kristýna3-4-5-7 1353
9.Šebesta PetrBezděková Gábina5-5-7-7 1354
10.Chytil JanDoležel Tomáš st.-796-7-92355
11.Miko PetrVavrys Ondřej-16-27-7 1356
12.Šebesta PetrBezděková Kristýna849  3066
13.Chytil JanBezděková Gábina710-6-6-92367
14.Mikulec KarelDoležel Tomáš st.-894-5-62368
15.Šebesta PetrVavrys Ondřej-9-87483278
16.Chytil JanBezděková Kristýna-6-7-10  0379
17.Mikulec KarelBezděková Gábina-974-8-1623710
18.Miko PetrDoležel Tomáš st.-7-7-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chytil Jan13Vavrys Ondřej13
Mikulec Karel22Bezděková Kristýna22
Miko Petr04Bezděková Gábina40
Šebesta Petr22Doležel Tomáš st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:47 TJ Sokol Pohořelice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
Zedek Richard
Vrzalová Štěpánka
 
 
     0301
2.Vaněk Bronislav st.
Šebák Miroslav st.
 
 
Vrzala Josef
Vrzala Vojtěch
 
 
     0302
3.Vaněk Bronislav ml.Zedek Richard     0303
4.Vaněk Bronislav st.Vrzala Josef     0304
5.Šebák Miroslav st.Vrzalová Štěpánka     0305
6.Jaroš Vladislav st.Vrzala Vojtěch     0306
7.Vaněk Bronislav st.Zedek Richard     1307
8.Šebák Miroslav st.Vrzala Josef     1308
9.Jaroš Vladislav st.Vrzalová Štěpánka     3118
10.Vaněk Bronislav ml.Vrzala Vojtěch     0319
11.Šebák Miroslav st.Zedek Richard     03110
12.Jaroš Vladislav st.Vrzala Josef     13111
13.Vaněk Bronislav ml.Vrzalová Štěpánka     31211
14.Vaněk Bronislav st.Vrzala Vojtěch     03212
15.Jaroš Vladislav st.Zedek Richard     03213
16.Vaněk Bronislav ml.Vrzala Josef     03214
17.Vaněk Bronislav st.Vrzalová Martina     30314
18.Šebák Miroslav st.Vrzala Vojtěch     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněk Bronislav ml.13Zedek Richard40
Vaněk Bronislav st.13Vrzala Josef40
Šebák Miroslav st.04Vrzalová Štěpánka12
Jaroš Vladislav st.13Vrzala Vojtěch40
   Vrzalová Martina01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42 TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Vávra Jaromír
 
 
Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
     2301
2.Lenczyk Dušan
Glück Zdeněk
 
 
Gajdůšek Robert
Solař Martin
 
 
     0302
3.Chromčák PetrGajdůšek Robert     1303
4.Lenczyk DušanHenzl Libor     0304
5.Vávra JaromírHenzl Václav     3214
6.Glück ZdeněkSolař Martin     1315
7.Lenczyk DušanGajdůšek Robert     0316
8.Vávra JaromírHenzl Libor     1317
9.Glück ZdeněkHenzl Václav     0318
10.Chromčák PetrSolař Martin     3028
11.Vávra JaromírGajdůšek Robert     2329
12.Glück ZdeněkHenzl Libor     23210
13.Chromčák PetrHenzl Václav     30310
14.Lenczyk DušanSolař Martin     13311
15.Glück ZdeněkGajdůšek Robert     13312
16.Chromčák PetrHenzl Libor     31412
17.Lenczyk DušanHenzl Václav     30512
18.Vávra JaromírSolař Martin     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chromčák Petr31Gajdůšek Robert40
Lenczyk Dušan13Henzl Libor31
Vávra Jaromír13Henzl Václav13
Glück Zdeněk04Solař Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS