Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Vrchní
rozhodčí:
Musil Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ SOKOL MYSLOČOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
240:0Konec
utkání
303:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33 TJ Vysoké Pole "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
Machů Radek st.
Fojtů Miroslav
 
 
     1301
2.Dovrtěl Jaroslav
Mokrý Filip
 
 
Kovařík Miroslav
Stružka Radomír
 
 
     3211
3.Dovrtěl JaroslavMachů Radek st.     1312
4.Mokrý FilipFojtů Miroslav     0313
5.Musil JosefKovařík Miroslav     3023
6.Utinek MiroslavStružka Radomír     2324
7.Mokrý FilipMachů Radek st.     1325
8.Musil JosefFojtů Miroslav     3035
9.Utinek MiroslavKovařík Miroslav     3045
10.Dovrtěl JaroslavStružka Radomír     1346
11.Musil JosefMachů Radek st.     3056
12.Utinek MiroslavFojtů Miroslav     3166
13.Dovrtěl JaroslavKovařík Miroslav     3076
14.Mokrý FilipStružka Radomír     1377
15.Utinek MiroslavMachů Radek st.     0378
16.Dovrtěl JaroslavFojtů Miroslav     1379
17.Mokrý FilipKovařík Miroslav     3089
18.Musil JosefStružka Radomír     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dovrtěl Jaroslav13Machů Radek st.31
Mokrý Filip13Fojtů Miroslav22
Musil Josef31Kovařík Miroslav04
Utinek Miroslav22Stružka Radomír40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
Zdeněk Vavrys
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25644:545KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vojtěch
Vavrys Ondřej
 
 
Čevela Vladislav
Kruťa Josef
 
 
-8-8-8  0301
2.Bezděková Gábina
Bezděková Kristýna
 
 
Minařík Roman
Marušák Daniel
 
 
873  3011
3.Jelínek VojtěchMarušák Daniel627  3021
4.Vavrys OndřejKruťa Josef-387-7103231
5.Bezděková KristýnaČevela Vladislav363  3041
6.Bezděková GábinaMinařík Roman-781810 3151
7.Vavrys OndřejMarušák Daniel3612  3061
8.Bezděková KristýnaKruťa Josef-827-873271
9.Bezděková GábinaČevela Vladislav732  3081
10.Jelínek VojtěchMinařík Roman-10-14-12  0382
11.Bezděková KristýnaMarušák Daniel358  3092
12.Bezděková GábinaKruťa Josef83-53 31102
13.Jelínek VojtěchČevela Vladislav7-107-9732112
14.Vavrys OndřejMinařík Roman611-7-7-123113
15.Bezděková GábinaMarušák Daniel673  30123
16.Jelínek VojtěchKruťa Josef10-5-55632133
17.Vavrys OndřejČevela Vladislav-5-5-4  03134
18.Bezděková KristýnaMinařík Roman-9-7-4  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Vojtěch31Marušák Daniel04
Vavrys Ondřej22Kruťa Josef04
Bezděková Kristýna31Čevela Vladislav13
Bezděková Gábina40Minařík Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceVrchní
rozhodčí:
Schöpf Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PohořeliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34640:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedek Richard
Schöpf Roman
 
 
Kužela Marek
Tkadlec Petr
 
 
-9-6-13  0301
2.Vrzala Josef
Vrzala Vojtěch
 
 
Malý David
Žáček Libor
 
 
-1013-146133211
3.Zedek RichardKužela Marek-9998 3121
4.Vrzalová ŠtěpánkaTkadlec Petr-4-5-7  0322
5.Schöpf RomanŽáček Libor1356  3032
6.Vrzala VojtěchMalý David-6-9-9  0333
7.Vrzalová ŠtěpánkaKužela Marek-8-6-5  0334
8.Schöpf RomanTkadlec Petr994  3044
9.Vrzala VojtěchŽáček Libor677  3054
10.Zedek RichardMalý David35-45 3164
11.Schöpf RomanKužela Marek6-37-5-112365
12.Vrzala VojtěchTkadlec Petr7109  3075
13.Zedek RichardŽáček Libor92-10-883285
14.Vrzalová ŠtěpánkaMalý David6-6-88-82386
15.Vrzala VojtěchKužela Marek-97-4-9 1387
16.Zedek RichardTkadlec Petr9-9129 3197
17.Vrzalová ŠtěpánkaŽáček Libor-66-8-9 1398
18.Schöpf RomanMalý David-10-6-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zedek Richard40Kužela Marek31
Vrzalová Štěpánka04Tkadlec Petr13
Schöpf Roman22Žáček Libor13
Vrzala Vojtěch22Malý David31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Vrchní
rozhodčí:
Soukup Radek
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33664:673TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
Hochfelder Tomáš
Čížek Alexandr
 
 
5-588 3110
2.Panoš Radovan
Zuzaník Marek
 
 
Veselka David
Výmola Patrik
 
 
9-4-97-62311
3.Henzl VáclavVýmola Patrik-69-96-22312
4.Zuzaník MarekVeselka David959  3022
5.Henzl LiborHochfelder Tomáš109-55 3132
6.Panoš RadovanČížek Alexandr-9-4-10  0333
7.Zuzaník MarekVýmola Patrik-72-95-102334
8.Henzl LiborVeselka David97-63 3144
9.Panoš RadovanHochfelder Tomáš-9-3-5  0345
10.Henzl VáclavČížek Alexandr-4-512-6 1346
11.Henzl LiborVýmola Patrik684  3056
12.Panoš RadovanVeselka David1511-77 3166
13.Henzl VáclavHochfelder Tomáš9-6-29103276
14.Zuzaník MarekČížek Alexandr8-894 3186
15.Panoš RadovanVýmola Patrik212-3-273296
16.Henzl VáclavVeselka David-75107 31106
17.Zuzaník MarekHochfelder Tomáš-8-6-6  03107
18.Henzl LiborČížek Alexandr10-97-71132117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Henzl Václav22Výmola Patrik22
Zuzaník Marek22Veselka David04
Henzl Libor40Hochfelder Tomáš22
Panoš Radovan22Čížek Alexandr22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
Vávra Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:47488:628Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Lenczyk Dušan
 
 
Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
-6-11-8  0301
2.Vávra Jaromír
Glück Zdeněk
 
 
Dittrich Jaroslav st.
Dittrich Jaroslav ml.
 
 
-5-5-6  0302
3.Chromčák PetrPtáček Jaroslav-58-68103212
4.Vávra JaromírDittrich Jaroslav st.53-84 3122
5.Glück ZdeněkDittrich Jaroslav ml.-3-4-9  0323
6.Lenczyk DušanŘepa Josef-5-7-8  0324
7.Vávra JaromírPtáček Jaroslav-10-7-7  0325
8.Glück ZdeněkDittrich Jaroslav st.-5-47-6 1326
9.Lenczyk DušanDittrich Jaroslav ml.-8-6-6  0327
10.Chromčák PetrŘepa Josef-8-9-8  0328
11.Glück ZdeněkPtáček Jaroslav-6-7-8  0329
12.Lenczyk DušanDittrich Jaroslav st.9-76-653239
13.Chromčák PetrDittrich Jaroslav ml.-4-69-7 13310
14.Vávra JaromírŘepa Josef-6-5-7  03311
15.Lenczyk DušanPtáček Jaroslav-92-98-723312
16.Chromčák PetrDittrich Jaroslav st.879  30412
17.Vávra JaromírDittrich Jaroslav ml.-5-6-7  03413
18.Glück ZdeněkŘepa Josef-9-6-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chromčák Petr22Ptáček Jaroslav31
Vávra Jaromír13Dittrich Jaroslav st.13
Glück Zdeněk04Dittrich Jaroslav ml.40
Lenczyk Dušan13Řepa Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:48 TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav st.
Vaněk Bronislav ml.
 
 
Chytil Jan
Šebesta Petr
 
 
     0301
2.Jaroš Vladislav st.
Trllo Jaroslav
 
 
Mikulec Karel
Miko Petr
 
 
     1302
3.Trllo JaroslavMiko Petr     1303
4.Klabačka MilanChytil Jan     0304
5.Jaroš Vladislav st.Šebesta Petr     0305
6.Vaněk Bronislav ml.Mikulec Karel     2306
7.Klabačka MilanMiko Petr     3216
8.Jaroš Vladislav st.Chytil Jan     1317
9.Vaněk Bronislav ml.Šebesta Petr     2318
10.Trllo JaroslavMikulec Karel     1319
11.Vaněk Bronislav st.Miko Petr     03110
12.Vaněk Bronislav ml.Chytil Jan     13111
13.Trllo JaroslavŠebesta Petr     03112
14.Klabačka MilanMikulec Karel     03113
15.Vaněk Bronislav ml.Miko PetrWO    30213
16.Trllo JaroslavChytil Jan     31313
17.Klabačka MilanŠebesta Petr     03314
18.Vaněk Bronislav st.Mikulec Karel     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trllo Jaroslav13Miko Petr21
Klabačka Milan13Chytil Jan31
Jaroš Vladislav st.02Šebesta Petr40
Vaněk Bronislav ml.03Mikulec Karel40
Vaněk Bronislav st.02   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline