Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceVrchní
rozhodčí:
Schöpf Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PohořeliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35653:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzala Josef
Vrzala Vojtěch
 
 
Kovařík Miroslav
Stružka Radomír
 
 
8-9-7-8 1301
2.Schöpf Roman
Zedek Richard
 
 
Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
8-43-7-92302
3.Vrzala VojtěchKovařík Miroslav910-48 3112
4.Zedek RichardMachů Roman st.-5467 3122
5.Schöpf RomanMachů Radek st.-48-3483232
6.Vrzala JosefStružka Radomír8-4-79-92333
7.Zedek RichardKovařík Miroslav-9-98-8 1334
8.Schöpf RomanMachů Roman st.-4-9-7  0335
9.Vrzala JosefMachů Radek st.-4897 3145
10.Vrzala VojtěchStružka Radomír9-8-7-8 1346
11.Schöpf RomanKovařík Miroslav843  3056
12.Vrzala JosefMachů Roman st.-81011-9-92357
13.Vrzala VojtěchMachů Radek st.-8-7-9  0358
14.Zedek RichardStružka Radomír87-65 3168
15.Vrzala JosefKovařík Miroslav457  3078
16.Vrzala VojtěchMachů Roman st.87-6-8103288
17.Zedek RichardMachů Radek st.8-4-6-8 1389
18.Schöpf RomanStružka Radomír489  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrzala Vojtěch22Kovařík Miroslav13
Zedek Richard22Machů Roman st.22
Schöpf Roman31Machů Radek st.22
Vrzala Josef22Stružka Radomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Vrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34620:628KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Václav
Gajdůšek Robert
 
 
Bezděková Gábina
Bezděková Kristýna
 
 
73-84 3110
2.Batoušek Vladimír
Zuzaník Marek
 
 
Vavrys Ondřej
Doležel Tomáš
 
 
769  3020
3.Batoušek VladimírDoležel Tomáš8-786 3130
4.Zuzaník MarekBezděková Gábina-10713-5-82331
5.Henzl VáclavBezděková Kristýna-7-8-3  0332
6.Gajdůšek RobertVavrys Ondřej776  3042
7.Zuzaník MarekDoležel Tomáš-10-9-6  0343
8.Henzl VáclavBezděková Gábina-16-3-3  0344
9.Gajdůšek RobertBezděková Kristýna877  3054
10.Batoušek VladimírVavrys Ondřej-2-59-8 1355
11.Henzl VáclavDoležel Tomáš-7-6-7  0356
12.Gajdůšek RobertBezděková Gábina878  3066
13.Batoušek VladimírBezděková Kristýna6-12-8-4 1367
14.Panoš RadovanVavrys Ondřej-8-887-62368
15.Gajdůšek RobertDoležel Tomáš-68-8-7 1369
16.Batoušek VladimírBezděková Gábina56-8-8-923610
17.Panoš RadovanBezděková Kristýna-8-81541032710
18.Henzl VáclavVavrys Ondřej399  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Batoušek Vladimír13Doležel Tomáš31
Zuzaník Marek02Bezděková Gábina31
Henzl Václav13Bezděková Kristýna22
Gajdůšek Robert31Vavrys Ondřej22
Panoš Radovan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
Vávra Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22651:541TJ Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů Stanislav
Chromčák Petr
 
 
Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
495  3010
2.Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
Dovrtěl Jaroslav
Mokrý Filip
 
 
7126  3020
3.Petrů StanislavMusil Josef-12-873-62321
4.Chromčák PetrMokrý Filip834  3031
5.Lenczyk DušanUtinek Miroslav988  3041
6.Vávra JaromírDovrtěl Jaroslav-97110 3151
7.Chromčák PetrMusil Josef8-577 3161
8.Lenczyk DušanMokrý Filip9107  3071
9.Vávra JaromírUtinek Miroslav996  3081
10.Petrů StanislavDovrtěl Jaroslav-997-953291
11.Lenczyk DušanMusil Josef-6-3-9  0392
12.Vávra JaromírMokrý Filip-91259 31102
13.Petrů StanislavUtinek Miroslav56-87 31112
14.Chromčák PetrDovrtěl Jaroslav769  30122
15.Vávra JaromírMusil Josef-6-6-7  03123
16.Petrů StanislavMokrý Filip2-9-75-1023124
17.Chromčák PetrUtinek Miroslav-11365 31134
18.Lenczyk DušanDovrtěl Jaroslav-11-2-8  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petrů Stanislav22Musil Josef31
Chromčák Petr40Mokrý Filip13
Lenczyk Dušan22Utinek Miroslav04
Vávra Jaromír31Dovrtěl Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kdRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:44 Orel Kašava "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav st.
Trllo Jaroslav
 
 
Čevela Vladislav
Kruťa Josef
 
 
     0301
2.Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
Minařík Roman
Dočkal Jakub
 
 
     1302
3.Vaněk Bronislav ml.Dočkal Jakub     3012
4.Trllo JaroslavKruťa Josef     3222
5.Jaroš Vladislav st.Čevela Vladislav     3232
6.Vaněk Bronislav st.Minařík Roman     1333
7.Trllo JaroslavDočkal Jakub     3043
8.Jaroš Vladislav st.Kruťa Josef     0344
9.Vaněk Bronislav st.Čevela Vladislav     1345
10.Vaněk Bronislav ml.Minařík Roman     1346
11.Jaroš Vladislav st.Dočkal Jakub     2347
12.Vaněk Bronislav st.Kruťa Josef     0348
13.Vaněk Bronislav ml.Čevela Vladislav     0349
14.Trllo JaroslavMinařík Roman     3259
15.Vaněk Bronislav st.Dočkal Jakub     03510
16.Vaněk Bronislav ml.Kruťa Josef     32610
17.Trllo JaroslavČevela VladislavWO    03611
18.Jaroš Vladislav st.Minařík Roman     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněk Bronislav ml.22Dočkal Jakub22
Trllo Jaroslav30Kruťa Josef22
Jaroš Vladislav st.13Čevela Vladislav21
Vaněk Bronislav st.04Minařík Roman31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceVrchní
rozhodčí:
Chytil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MŠ BiskupiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32658:657TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chytil Jan
Šebesta Petr
 
 
Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
-22-8410-52301
2.Mikulec Karel
Miko Petr
 
 
Žáček Libor
Tkadlec Petr
 
 
8158  3011
3.Chytil JanTkadlec Petr-7-6-7  0312
4.Miko PetrŽáček Libor-1076-7123222
5.Mikulec KarelKolařík Jakub-8-89-11 1323
6.Šebesta PetrTrunkát Josef112-5-6-102324
7.Miko PetrTkadlec Petr787  3034
8.Mikulec KarelŽáček Libor6-8-6753244
9.Šebesta PetrKolařík Jakub4-689 3154
10.Chytil JanTrunkát Josef-897-683264
11.Mikulec KarelTkadlec Petr1089  3074
12.Šebesta PetrŽáček Libor-10-10-8  0375
13.Chytil JanKolařík Jakub-5-4-7  0376
14.Miko PetrTrunkát Josef777  3086
15.Šebesta PetrTkadlec Petr-2-19-5  0387
16.Chytil JanŽáček Libor9-7-7-4 1388
17.Miko PetrKolařík Jakub39-77 3198
18.Mikulec KarelTrunkát Josef797  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chytil Jan13Tkadlec Petr22
Miko Petr40Žáček Libor22
Mikulec Karel31Kolařík Jakub22
Šebesta Petr13Trunkát Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Řepa Josef
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8671:442Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
Veselka David
Karbus Dominik
 
 
894  3010
2.Dittrich Jaroslav ml.
Dittrich Jaroslav st.
 
 
Hochfelder Tomáš
Novák Josef
 
 
3-888 3120
3.Ptáček JaroslavKarbus Dominik7-869 3130
4.Dittrich Jaroslav ml.Veselka David12108  3040
5.Řepa JosefNovák Josef478  3050
6.Dittrich Jaroslav st.Hochfelder Tomáš-9775 3160
7.Dittrich Jaroslav ml.Karbus Dominik1217  3070
8.Řepa JosefVeselka David447  3080
9.Dittrich Jaroslav st.Novák Josef10-697 3190
10.Ptáček JaroslavHochfelder Tomáš9-8-88632100
11.Řepa JosefKarbus Dominik1210  30110
12.Dittrich Jaroslav st.Veselka David363  30120
13.Ptáček JaroslavNovák Josef542  30130
14.Dittrich Jaroslav ml.Hochfelder Tomáš87-127 31140
15.Dittrich Jaroslav st.Karbus Dominik364  30150
16.Ptáček JaroslavVeselka David887  30160
17.Dittrich Jaroslav ml.Novák Josef996  30170
18.Řepa JosefHochfelder Tomáš-9586 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ptáček Jaroslav40Karbus Dominik04
Dittrich Jaroslav ml.40Veselka David04
Řepa Josef40Novák Josef04
Dittrich Jaroslav st.40Hochfelder Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline