Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
Minařík Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OREL KAŠAVA A-VYSOKÉ POLERozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 TJ Vysoké Pole "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
     3110
2.Černoch Břetislav
Minařík Roman
 
 
Machů Radek st.
Machů Roman st.
 
 
     3220
3.Černoch BřetislavStružka Radomír     1321
4.Kruťa JosefFojtů Miroslav     3131
5.Minařík RomanMachů Radek st.     3141
6.Čevela VladislavMachů Roman st.     0342
7.Kruťa JosefStružka Radomír     0343
8.Minařík RomanFojtů Miroslav     3053
9.Čevela VladislavMachů Radek st.     2354
10.Černoch BřetislavMachů Roman st.     0355
11.Minařík RomanStružka Radomír     3065
12.Čevela VladislavFojtů Miroslav     3175
13.Černoch BřetislavMachů Radek st.     2376
14.Kruťa JosefMachů Roman st.     1377
15.Čevela VladislavStružka Radomír     1378
16.Černoch BřetislavFojtů Miroslav     1379
17.Kruťa JosefMachů Radek st.     03710
18.Minařík RomanMachů Roman st.     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černoch Břetislav04Stružka Radomír31
Kruťa Josef13Fojtů Miroslav13
Minařík Roman31Machů Radek st.31
Čevela Vladislav13Machů Roman st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Vrchní
rozhodčí:
Musil Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ SOKOL MYSLOČOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
240:0Konec
utkání
312:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:35 TJ Sokol Mysločovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
Tkadlec Petr
Kolařík Jakub
 
 
     3010
2.Dovrtěl Jaroslav
Mokrý Filip
 
 
Malý David
Žáček Libor
 
 
     0311
3.Musil JosefKolařík Jakub     3021
4.Mokrý FilipTkadlec Petr     2322
5.Dovrtěl JaroslavMalý David     2323
6.Utinek MiroslavŽáček Libor     2324
7.Mokrý FilipKolařík Jakub     3034
8.Dovrtěl JaroslavTkadlec Petr     3244
9.Utinek MiroslavMalý David     3254
10.Musil JosefŽáček Libor     2355
11.Dovrtěl JaroslavKolařík Jakub     3265
12.Utinek MiroslavTkadlec Petr     2366
13.Musil JosefMalý David     3276
14.Mokrý FilipŽáček Libor     3186
15.Utinek MiroslavKolařík Jakub     1387
16.Musil JosefTkadlec Petr     3097
17.Mokrý FilipMalý David     32107
18.Dovrtěl JaroslavŽáček Libor     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Josef31Kolařík Jakub13
Mokrý Filip31Tkadlec Petr22
Dovrtěl Jaroslav22Malý David13
Utinek Miroslav13Žáček Libor31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
Dřímal Radovan
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34642:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležel Tomáš st.
Bezděková Gábina
 
 
Výmola Patrik
Novák Josef
 
 
867  3010
2.Vavrys Ondřej
Bezděková Kristýna
 
 
Zelenka Zbyněk
Veselka David
 
 
-5-5-1  0311
3.Doležel Tomáš st.Zelenka Zbyněk-6-6-10  0312
4.Bezděková GábinaVýmola Patrik869  3022
5.Bezděková KristýnaNovák Josef499  3032
6.Vavrys OndřejVeselka David999  3042
7.Bezděková GábinaZelenka Zbyněk-10-5-10  0343
8.Bezděková KristýnaVýmola Patrik-7-1571273253
9.Vavrys OndřejNovák Josef-48-11-7 1354
10.Doležel Tomáš st.Veselka David5-9-10943264
11.Bezděková KristýnaZelenka Zbyněk-88-11-16 1365
12.Vavrys OndřejVýmola Patrik-98-8-6 1366
13.Doležel Tomáš st.Novák Josef688  3076
14.Bezděková GábinaVeselka David55-10-8-82377
15.Vavrys OndřejZelenka Zbyněk-3-11-8  0378
16.Doležel Tomáš st.Výmola Patrik3-910-173288
17.Bezděková GábinaNovák Josef1111-98 3198
18.Bezděková KristýnaVeselka David-7-104-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležel Tomáš st.31Zelenka Zbyněk40
Bezděková Gábina22Výmola Patrik13
Bezděková Kristýna22Novák Josef13
Vavrys Ondřej13Veselka David22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceVrchní
rozhodčí:
Schopf
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PohořeliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38632:663Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedek Richard
Vrzala Vojtěch
 
 
Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
977  3010
2.Vrzala Josef
Vrzalová Štěpánka
 
 
Dittrich Jaroslav st.
Dittrich Jaroslav ml.
 
 
878  3020
3.Vrzala VojtěchDittrich Jaroslav ml.59-11-6-72321
4.Vrzalová ŠtěpánkaPtáček Jaroslav-5-2-8  0322
5.Vrzala JosefDittrich Jaroslav st.-663-4-62323
6.Zedek RichardŘepa Josef-965-5-52324
7.Vrzalová ŠtěpánkaDittrich Jaroslav ml.-7-6-12  0325
8.Vrzala JosefPtáček Jaroslav8-112-863235
9.Zedek RichardDittrich Jaroslav st.46-9-5-132336
10.Vrzala VojtěchŘepa Josef-6-8-3  0337
11.Vrzala JosefDittrich Jaroslav ml.11-7-8-9 1338
12.Zedek RichardRačák Vítězslav7610  3048
13.Vrzala VojtěchDittrich Jaroslav st.-6-6-6  0349
14.Vrzalová ŠtěpánkaŘepa Josef-4-3-6  03410
15.Zedek RichardDittrich Jaroslav ml.7-7-711532510
16.Vrzala VojtěchRačák Vítězslav3-9613 31610
17.Vrzalová ŠtěpánkaDittrich Jaroslav st.-998-8632710
18.Vrzala JosefŘepa Josef-21079 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrzala Vojtěch13Dittrich Jaroslav ml.31
Vrzalová Štěpánka13Ptáček Jaroslav11
Vrzala Josef22Dittrich Jaroslav st.31
Zedek Richard22Řepa Josef31
   Račák Vítězslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Vrchní
rozhodčí:
Kadlčík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:44655:737TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
Mikulec Karel
Miko Petr
 
 
-568-5-72301
2.Batoušek Vladimír
Zuzaník Marek
 
 
Šebesta Petr
Šuráň Adam
 
 
-79-10643211
3.Henzl VáclavŠuráň Adam67-79 3121
4.Batoušek VladimírŠebesta Petr9-739 3131
5.Henzl LiborMikulec Karel-5-5-10  0332
6.Zuzaník MarekMiko Petr-104-5-8 1333
7.Batoušek VladimírŠuráň Adam-7-599-132334
8.Henzl LiborŠebesta Petr15810  3044
9.Zuzaník MarekMikulec Karel-7-8-5  0345
10.Henzl VáclavMiko Petr-12-99-4 1346
11.Henzl LiborŠuráň Adam-97-76-102347
12.Zuzaník MarekChytil Jan-710-312-122348
13.Henzl VáclavMikulec Karel-5-10-5  0349
14.Batoušek VladimírMiko Petr-109-6-4 13410
15.Zuzaník MarekŠuráň Adam-7-59-11 13411
16.Henzl VáclavChytil Jan6-687 31511
17.Batoušek VladimírMikulec Karel-67-38-1523512
18.Henzl LiborMiko Petr-5-9-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Henzl Václav22Šuráň Adam31
Batoušek Vladimír13Šebesta Petr02
Henzl Libor13Mikulec Karel40
Zuzaník Marek04Miko Petr40
   Chytil Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
Vávra Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18624:395TJ Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
Trllo Jaroslav
Vaněk Bronislav ml.
 
 
-21173 3110
2.Vávra Jaromír
Glück Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Petrů StanislavVaněk Bronislav st.459  3030
4.Chromčák PetrTrllo Jaroslav586  3040
5.Vávra JaromírVaněk Bronislav ml.-81147 3150
6.Glück ZdeněkWO    3060
7.Chromčák PetrVaněk Bronislav st.51012  3070
8.Vávra JaromírTrllo Jaroslav-7-7-9  0371
9.Glück ZdeněkVaněk Bronislav ml.-7-5-7  0372
10.Petrů StanislavWO    3082
11.Vávra JaromírVaněk Bronislav st.-10-654123292
12.Glück ZdeněkTrllo Jaroslav-6-9-5  0393
13.Petrů StanislavVaněk Bronislav ml.348  30103
14.Chromčák PetrWO    30113
15.Glück ZdeněkVaněk Bronislav st.869  30123
16.Petrů StanislavTrllo Jaroslav104-7-8-1323124
17.Chromčák PetrVaněk Bronislav ml.1-84-4732134
18.Vávra JaromírWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petrů Stanislav21Vaněk Bronislav st.04
Chromčák Petr30Trllo Jaroslav31
Vávra Jaromír21Vaněk Bronislav ml.13
Glück Zdeněk12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Vrchní
rozhodčí:
Machů Radek st.
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Rozhodčí:Machů Radek st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Vysoké Pole A vs Bohuslavice nad vláříRozhodčí:Machů Radek st.
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Machů Radek st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30692:656TJ Vysoké Pole "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Klabačka Milan
Vaněk Bronislav st.
 
 
-88-7993210
2.Fojtů Miroslav
Kovařík Miroslav
 
 
Trllo Jaroslav
Jaroš Vladislav st.
 
 
-96-5-9 1311
3.Fojtů MiroslavKlabačka Milan989  3021
4.Machů Radek st.Vaněk Bronislav st.-589-963231
5.Machů Roman st.Trllo Jaroslav5-10-79103241
6.Kovařík MiroslavJaroš Vladislav st.6-8-79103251
7.Machů Radek st.Klabačka Milan87-56 3161
8.Machů Roman st.Vaněk Bronislav st.9106  3071
9.Kovařík MiroslavTrllo Jaroslav-8-7-8  0372
10.Fojtů MiroslavJaroš Vladislav st.987  3082
11.Machů Roman st.Klabačka Milan295  3092
12.Kovařík MiroslavVaněk Bronislav st.-76-7-4 1393
13.Fojtů MiroslavTrllo Jaroslav-109-8-6 1394
14.Machů Radek st.Jaroš Vladislav st.1088  30104
15.Kovařík MiroslavKlabačka Milan-8889 31114
16.Fojtů MiroslavVaněk Bronislav st.6-8-7-9 13115
17.Machů Radek st.Trllo Jaroslav-887-9-523116
18.Machů Roman st.Jaroš Vladislav st.6-97-9832126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fojtů Miroslav22Klabačka Milan04
Machů Radek st.31Vaněk Bronislav st.22
Machů Roman st.40Trllo Jaroslav31
Kovařík Miroslav22Jaroš Vladislav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MŠ Biskupice č. 37Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:27 TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulec Karel
Miko Petr
 
 
Vávra Jaromír
Glück Zdeněk
 
 
     3010
2.Šuráň Adam
Chytil Jan
 
 
Lenczyk Dušan
Chromčák Petr
 
 
     3220
3.Šuráň AdamChromčák Petr     1321
4.Chytil JanLenczyk Dušan     3231
5.Miko PetrVávra Jaromír     3041
6.Mikulec KarelGlück Zdeněk     3051
7.Chytil JanChromčák Petr     0352
8.Miko PetrLenczyk Dušan     3162
9.Mikulec KarelVávra Jaromír     3172
10.Šuráň AdamGlück Zdeněk     3182
11.Miko PetrChromčák Petr     0383
12.Mikulec KarelLenczyk Dušan     0384
13.Šuráň AdamVávra Jaromír     3194
14.Chytil JanGlück Zdeněk     30104
15.Šebesta PetrChromčák Petr     13105
16.Šuráň AdamLenczyk Dušan     30115
17.Chytil JanVávra Jaromír     31125
18.Miko PetrGlück Zdeněk     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šuráň Adam31Chromčák Petr40
Chytil Jan31Lenczyk Dušan13
Miko Petr22Vávra Jaromír04
Mikulec Karel21Glück Zdeněk13
Šebesta Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Račák Vítězslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepa Josef
Unzeitig Patrik
 
 
Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
     3110
2.Dittrich Jaroslav ml.
Dittrich Jaroslav st.
 
 
Zuzaník Marek
Lišaník Josef
 
 
     3120
3.Dittrich Jaroslav ml.Zuzaník Marek     3230
4.Unzeitig PatrikHenzl Václav     3140
5.Řepa JosefLišaník Josef     3050
6.Ptáček JaroslavHenzl Libor     0351
7.Unzeitig PatrikZuzaník Marek     3161
8.Řepa JosefHenzl Václav     3271
9.Ptáček JaroslavLišaník Josef     3081
10.Dittrich Jaroslav ml.Henzl Libor     1382
11.Dittrich Jaroslav st.Zuzaník Marek     0383
12.Ptáček JaroslavHenzl Václav     1384
13.Dittrich Jaroslav ml.Lišaník Josef     3094
14.Unzeitig PatrikHenzl Libor     1395
15.Ptáček JaroslavZuzaník Marek     1396
16.Dittrich Jaroslav ml.Henzl Václav     2397
17.Unzeitig PatrikLišaník Josef     30107
18.Dittrich Jaroslav st.Henzl Libor     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dittrich Jaroslav ml.22Zuzaník Marek22
Unzeitig Patrik31Henzl Václav22
Řepa Josef20Lišaník Josef04
Ptáček Jaroslav13Henzl Libor40
Dittrich Jaroslav st.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "D"Vrchní
rozhodčí:
Závada Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ve Zlíně, Štefánikova 661 ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45573:682TJ Sokol Pohořelice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hochfelder Tomáš
Čížek Alexandr
 
 
Zedek Richard
Schöpf Roman
 
 
-9-3-5  0301
2.Novák Josef
Výmola Patrik
 
 
Vrzala Josef
Vrzala Vojtěch
 
 
-9-9-6  0302
3.Novák JosefVrzala Vojtěch-7-2-2  0303
4.Čížek AlexandrZedek Richard1056  3013
5.Výmola PatrikVrzala Josef-101110-8-72314
6.Hochfelder TomášSchöpf Roman-75-8-10 1315
7.Čížek AlexandrVrzala Vojtěch-583-983225
8.Výmola PatrikZedek Richard88-59 3135
9.Hochfelder TomášVrzala Josef1010-2-11-82336
10.Novák JosefSchöpf Roman-7-5-2  0337
11.Výmola PatrikVrzala Vojtěch-8777 3147
12.Hochfelder TomášZedek Richard-8-108-4 1348
13.Novák JosefVrzala Josef7-89-973258
14.Čížek AlexandrSchöpf Roman8-7-10-7 1359
15.Hochfelder TomášVrzala Vojtěch7-9-7-5 13510
16.Novák JosefZedek Richard-12-9-7  03511
17.Čížek AlexandrVrzala Josef-8-4-6  03512
18.Výmola PatrikSchöpf Roman-3-9-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Josef13Vrzala Vojtěch22
Čížek Alexandr22Zedek Richard22
Výmola Patrik22Vrzala Josef31
Hochfelder Tomáš04Schöpf Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Vrchní
rozhodčí:
Maňas Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:26648:592TJ Sokol Slopné "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý David
Žáček Libor
 
 
Doležel Tomáš st.
Bezděková Gábina
 
 
-8910-953210
2.Kužela Marek
Tkadlec Petr
 
 
Vavrys Ondřej
Bezděková Kristýna
 
 
426  3020
3.Kužela MarekVavrys Ondřej694  3030
4.Tkadlec PetrBezděková Kristýna-9-9-9  0331
5.Malý DavidDoležel Tomáš st.-79-10883241
6.Žáček LiborBezděková Gábina-8-7-5  0342
7.Tkadlec PetrVavrys Ondřej675  3052
8.Malý DavidBezděková Kristýna-3-4-6  0353
9.Žáček LiborDoležel Tomáš st.5-7-6-6 1354
10.Kužela MarekBezděková Gábina94-47 3164
11.Malý DavidVavrys Ondřej41-75 3174
12.Žáček LiborBezděková Kristýna-129128 3184
13.Kužela MarekDoležel Tomáš st.10411  3094
14.Tkadlec PetrBezděková Gábina-777-91032104
15.Žáček LiborVavrys Ondřej8139  30114
16.Kužela MarekBezděková Kristýna8116  30124
17.Tkadlec PetrDoležel Tomáš st.9-2-1210732134
18.Malý DavidBezděková Gábina-3-57-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kužela Marek40Vavrys Ondřej04
Tkadlec Petr31Bezděková Kristýna22
Malý David22Doležel Tomáš st.13
Žáček Libor22Bezděková Gábina22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OREL KAŠAVA A- MYSLOČOVICE CRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38 TJ Sokol Mysločovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
Musil Josef
Dovrtěl Jaroslav
 
 
     2301
2.Černoch Břetislav
Minařík Roman
 
 
Mokrý Filip
Adamec Michal
 
 
     3011
3.Černoch BřetislavMusil Josef     1312
4.Kruťa JosefMokrý Filip     3222
5.Minařík RomanAdamec Michal     3132
6.Čevela VladislavDovrtěl Jaroslav     2333
7.Kruťa JosefMusil Josef     3143
8.Minařík RomanMokrý Filip     3053
9.Čevela VladislavAdamec Michal     1354
10.Černoch BřetislavDovrtěl Jaroslav     0355
11.Minařík RomanMusil Josef     3165
12.Čevela VladislavMokrý Filip     2366
13.Černoch BřetislavAdamec Michal     1367
14.Kruťa JosefDovrtěl Jaroslav     0368
15.Čevela VladislavMusil Josef     1369
16.Černoch BřetislavMokrý Filip     13610
17.Kruťa JosefAdamec Michal     13611
18.Minařík RomanDovrtěl Jaroslav     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Břetislav04Musil Josef22
Kruťa Josef22Mokrý Filip22
Minařík Roman40Adamec Michal31
Čevela Vladislav04Dovrtěl Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Vrchní
rozhodčí:
Musil Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ SOKOL MYSLOČOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
240:0Konec
utkání
303:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33 TJ Vysoké Pole "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
Machů Radek st.
Fojtů Miroslav
 
 
     1301
2.Dovrtěl Jaroslav
Mokrý Filip
 
 
Kovařík Miroslav
Stružka Radomír
 
 
     3211
3.Dovrtěl JaroslavMachů Radek st.     1312
4.Mokrý FilipFojtů Miroslav     0313
5.Musil JosefKovařík Miroslav     3023
6.Utinek MiroslavStružka Radomír     2324
7.Mokrý FilipMachů Radek st.     1325
8.Musil JosefFojtů Miroslav     3035
9.Utinek MiroslavKovařík Miroslav     3045
10.Dovrtěl JaroslavStružka Radomír     1346
11.Musil JosefMachů Radek st.     3056
12.Utinek MiroslavFojtů Miroslav     3166
13.Dovrtěl JaroslavKovařík Miroslav     3076
14.Mokrý FilipStružka Radomír     1377
15.Utinek MiroslavMachů Radek st.     0378
16.Dovrtěl JaroslavFojtů Miroslav     1379
17.Mokrý FilipKovařík Miroslav     3089
18.Musil JosefStružka Radomír     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dovrtěl Jaroslav13Machů Radek st.31
Mokrý Filip13Fojtů Miroslav22
Musil Josef31Kovařík Miroslav04
Utinek Miroslav22Stružka Radomír40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
Zdeněk Vavrys
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25644:545KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vojtěch
Vavrys Ondřej
 
 
Čevela Vladislav
Kruťa Josef
 
 
-8-8-8  0301
2.Bezděková Gábina
Bezděková Kristýna
 
 
Minařík Roman
Marušák Daniel
 
 
873  3011
3.Jelínek VojtěchMarušák Daniel627  3021
4.Vavrys OndřejKruťa Josef-387-7103231
5.Bezděková KristýnaČevela Vladislav363  3041
6.Bezděková GábinaMinařík Roman-781810 3151
7.Vavrys OndřejMarušák Daniel3612  3061
8.Bezděková KristýnaKruťa Josef-827-873271
9.Bezděková GábinaČevela Vladislav732  3081
10.Jelínek VojtěchMinařík Roman-10-14-12  0382
11.Bezděková KristýnaMarušák Daniel358  3092
12.Bezděková GábinaKruťa Josef83-53 31102
13.Jelínek VojtěchČevela Vladislav7-107-9732112
14.Vavrys OndřejMinařík Roman611-7-7-123113
15.Bezděková GábinaMarušák Daniel673  30123
16.Jelínek VojtěchKruťa Josef10-5-55632133
17.Vavrys OndřejČevela Vladislav-5-5-4  03134
18.Bezděková KristýnaMinařík Roman-9-7-4  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Vojtěch31Marušák Daniel04
Vavrys Ondřej22Kruťa Josef04
Bezděková Kristýna31Čevela Vladislav13
Bezděková Gábina40Minařík Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceVrchní
rozhodčí:
Schöpf Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PohořeliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34640:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedek Richard
Schöpf Roman
 
 
Kužela Marek
Tkadlec Petr
 
 
-9-6-13  0301
2.Vrzala Josef
Vrzala Vojtěch
 
 
Malý David
Žáček Libor
 
 
-1013-146133211
3.Zedek RichardKužela Marek-9998 3121
4.Vrzalová ŠtěpánkaTkadlec Petr-4-5-7  0322
5.Schöpf RomanŽáček Libor1356  3032
6.Vrzala VojtěchMalý David-6-9-9  0333
7.Vrzalová ŠtěpánkaKužela Marek-8-6-5  0334
8.Schöpf RomanTkadlec Petr994  3044
9.Vrzala VojtěchŽáček Libor677  3054
10.Zedek RichardMalý David35-45 3164
11.Schöpf RomanKužela Marek6-37-5-112365
12.Vrzala VojtěchTkadlec Petr7109  3075
13.Zedek RichardŽáček Libor92-10-883285
14.Vrzalová ŠtěpánkaMalý David6-6-88-82386
15.Vrzala VojtěchKužela Marek-97-4-9 1387
16.Zedek RichardTkadlec Petr9-9129 3197
17.Vrzalová ŠtěpánkaŽáček Libor-66-8-9 1398
18.Schöpf RomanMalý David-10-6-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zedek Richard40Kužela Marek31
Vrzalová Štěpánka04Tkadlec Petr13
Schöpf Roman22Žáček Libor13
Vrzala Vojtěch22Malý David31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Vrchní
rozhodčí:
Soukup Radek
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33664:673TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
Hochfelder Tomáš
Čížek Alexandr
 
 
5-588 3110
2.Panoš Radovan
Zuzaník Marek
 
 
Veselka David
Výmola Patrik
 
 
9-4-97-62311
3.Henzl VáclavVýmola Patrik-69-96-22312
4.Zuzaník MarekVeselka David959  3022
5.Henzl LiborHochfelder Tomáš109-55 3132
6.Panoš RadovanČížek Alexandr-9-4-10  0333
7.Zuzaník MarekVýmola Patrik-72-95-102334
8.Henzl LiborVeselka David97-63 3144
9.Panoš RadovanHochfelder Tomáš-9-3-5  0345
10.Henzl VáclavČížek Alexandr-4-512-6 1346
11.Henzl LiborVýmola Patrik684  3056
12.Panoš RadovanVeselka David1511-77 3166
13.Henzl VáclavHochfelder Tomáš9-6-29103276
14.Zuzaník MarekČížek Alexandr8-894 3186
15.Panoš RadovanVýmola Patrik212-3-273296
16.Henzl VáclavVeselka David-75107 31106
17.Zuzaník MarekHochfelder Tomáš-8-6-6  03107
18.Henzl LiborČížek Alexandr10-97-71132117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Henzl Václav22Výmola Patrik22
Zuzaník Marek22Veselka David04
Henzl Libor40Hochfelder Tomáš22
Panoš Radovan22Čížek Alexandr22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
Vávra Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:47488:628Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Lenczyk Dušan
 
 
Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
-6-11-8  0301
2.Vávra Jaromír
Glück Zdeněk
 
 
Dittrich Jaroslav st.
Dittrich Jaroslav ml.
 
 
-5-5-6  0302
3.Chromčák PetrPtáček Jaroslav-58-68103212
4.Vávra JaromírDittrich Jaroslav st.53-84 3122
5.Glück ZdeněkDittrich Jaroslav ml.-3-4-9  0323
6.Lenczyk DušanŘepa Josef-5-7-8  0324
7.Vávra JaromírPtáček Jaroslav-10-7-7  0325
8.Glück ZdeněkDittrich Jaroslav st.-5-47-6 1326
9.Lenczyk DušanDittrich Jaroslav ml.-8-6-6  0327
10.Chromčák PetrŘepa Josef-8-9-8  0328
11.Glück ZdeněkPtáček Jaroslav-6-7-8  0329
12.Lenczyk DušanDittrich Jaroslav st.9-76-653239
13.Chromčák PetrDittrich Jaroslav ml.-4-69-7 13310
14.Vávra JaromírŘepa Josef-6-5-7  03311
15.Lenczyk DušanPtáček Jaroslav-92-98-723312
16.Chromčák PetrDittrich Jaroslav st.879  30412
17.Vávra JaromírDittrich Jaroslav ml.-5-6-7  03413
18.Glück ZdeněkŘepa Josef-9-6-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chromčák Petr22Ptáček Jaroslav31
Vávra Jaromír13Dittrich Jaroslav st.13
Glück Zdeněk04Dittrich Jaroslav ml.40
Lenczyk Dušan13Řepa Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:48 TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav st.
Vaněk Bronislav ml.
 
 
Chytil Jan
Šebesta Petr
 
 
     0301
2.Jaroš Vladislav st.
Trllo Jaroslav
 
 
Mikulec Karel
Miko Petr
 
 
     1302
3.Trllo JaroslavMiko Petr     1303
4.Klabačka MilanChytil Jan     0304
5.Jaroš Vladislav st.Šebesta Petr     0305
6.Vaněk Bronislav ml.Mikulec Karel     2306
7.Klabačka MilanMiko Petr     3216
8.Jaroš Vladislav st.Chytil Jan     1317
9.Vaněk Bronislav ml.Šebesta Petr     2318
10.Trllo JaroslavMikulec Karel     1319
11.Vaněk Bronislav st.Miko Petr     03110
12.Vaněk Bronislav ml.Chytil Jan     13111
13.Trllo JaroslavŠebesta Petr     03112
14.Klabačka MilanMikulec Karel     03113
15.Vaněk Bronislav ml.Miko PetrWO    30213
16.Trllo JaroslavChytil Jan     31313
17.Klabačka MilanŠebesta Petr     03314
18.Vaněk Bronislav st.Mikulec Karel     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trllo Jaroslav13Miko Petr21
Klabačka Milan13Chytil Jan31
Jaroš Vladislav st.02Šebesta Petr40
Vaněk Bronislav ml.03Mikulec Karel40
Vaněk Bronislav st.02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Vrchní
rozhodčí:
Machů Radek st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRozhodčí:Machů Radek st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
SportcentrumRozhodčí:Machů Radek st.
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:35712:692TJ Vysoké Pole "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
Mikulec Karel
Šebesta Petr
 
 
8-97-2-72301
2.Machů Radek st.
Machů Roman st.
 
 
Chytil Jan
Šuráň Adam
 
 
8-7-8873211
3.Machů Radek st.Šuráň Adam6-667 3121
4.Machů Roman st.Chytil Jan-6-7-9  0322
5.Stružka RadomírŠebesta Petr-1010-6563232
6.Fojtů MiroslavMikulec Karel-7-5-8  0333
7.Machů Roman st.Šuráň Adam8-7-911-52334
8.Stružka RadomírChytil Jan88-96 3144
9.Fojtů MiroslavŠebesta Petr762  3054
10.Machů Radek st.Mikulec Karel-79-64-82355
11.Stružka RadomírŠuráň Adam-89-48-92356
12.Fojtů MiroslavChytil Jan-310-5-8 1357
13.Machů Radek st.Šebesta Petr164-8-963267
14.Machů Roman st.Mikulec Karel398  3077
15.Fojtů MiroslavŠuráň Adam5-5-8673287
16.Machů Radek st.Chytil Jan10-7710 3197
17.Machů Roman st.Šebesta Petr7810  30107
18.Stružka RadomírMikulec Karel88-9-8-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Machů Radek st.31Šuráň Adam22
Machů Roman st.22Chytil Jan22
Stružka Radomír22Šebesta Petr04
Fojtů Miroslav22Mikulec Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Račák Vítězslav
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:19666:541Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
Klabačka Milan
Vaněk Bronislav ml.
 
 
597  3010
2.Dittrich Jaroslav ml.
Dittrich Jaroslav st.
 
 
Vaněk Bronislav st.
Trllo Jaroslav
 
 
77-64 3120
3.Ptáček JaroslavKlabačka Milan107-35 3130
4.Dittrich Jaroslav ml.Vaněk Bronislav ml.3-9-9983240
5.Řepa JosefVaněk Bronislav st.672  3050
6.Dittrich Jaroslav st.Trllo Jaroslav7-5-10-6 1351
7.Dittrich Jaroslav ml.Klabačka Milan646  3061
8.Řepa JosefVaněk Bronislav ml.1153  3071
9.Dittrich Jaroslav st.Vaněk Bronislav st.6-2-7-7 1372
10.Ptáček JaroslavTrllo Jaroslav-85810 3182
11.Řepa JosefKlabačka Milan763  3092
12.Dittrich Jaroslav st.Vaněk Bronislav ml.-8-39-7 1393
13.Ptáček JaroslavVaněk Bronislav st.-8101211 31103
14.Dittrich Jaroslav ml.Trllo Jaroslav1098  30113
15.Dittrich Jaroslav st.Klabačka Milan-1087-8-823114
16.Ptáček JaroslavVaněk Bronislav ml.5210  30124
17.Dittrich Jaroslav ml.Vaněk Bronislav st.-11799 31134
18.Řepa JosefTrllo Jaroslav5113  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ptáček Jaroslav40Klabačka Milan13
Dittrich Jaroslav ml.40Vaněk Bronislav ml.13
Řepa Josef40Vaněk Bronislav st.13
Dittrich Jaroslav st.04Trllo Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "D"Vrchní
rozhodčí:
Závada Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ve Zlíně, Štefánikova 661 ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35651:646Orel Zlín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hochfelder Tomáš
Novák Josef
 
 
Petrů Stanislav
Chromčák Petr
 
 
-399-673210
2.Výmola Patrik
Veselka David
 
 
Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
37-3-10-72311
3.Novák JosefPetrů Stanislav-7-6-10  0312
4.Hochfelder TomášChromčák Petr-116-6-8 1313
5.Výmola PatrikLenczyk Dušan47-9-643223
6.Veselka DavidVávra Jaromír386  3033
7.Hochfelder TomášPetrů Stanislav38-88 3143
8.Výmola PatrikChromčák Petr-12-4-9  0344
9.Veselka DavidLenczyk Dušan-99-4-7 1345
10.Novák JosefVávra Jaromír-6727 3155
11.Výmola PatrikPetrů Stanislav-610-101093265
12.Veselka DavidChromčák Petr-10-5911-42366
13.Novák JosefLenczyk Dušan6-8810 3176
14.Hochfelder TomášGlück Zdeněk846  3086
15.Veselka DavidPetrů Stanislav-9-5-8  0387
16.Novák JosefChromčák Petr-11-3-7  0388
17.Hochfelder TomášLenczyk Dušan-6-65953298
18.Výmola PatrikGlück Zdeněk4109  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Josef22Petrů Stanislav22
Hochfelder Tomáš31Chromčák Petr40
Výmola Patrik31Lenczyk Dušan13
Veselka David13Vávra Jaromír02
   Glück Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Vrchní
rozhodčí:
Maňas Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45596:678TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý David
Žáček Libor
 
 
Batoušek Vladimír
Gajdůšek Robert
 
 
-4-69-4 1301
2.Kolařík Jakub
Tkadlec Petr
 
 
Henzl Libor
Henzl Václav
 
 
-9-7-7  0302
3.Kolařík JakubGajdůšek Robert-5-3-8  0303
4.Tkadlec PetrHenzl Libor-1349-5-62304
5.Malý DavidBatoušek Vladimír-145-91133214
6.Žáček LiborHenzl Václav2-6-7943224
7.Tkadlec PetrGajdůšek Robert-8-8-5  0325
8.Malý DavidHenzl Libor5-114-9-92326
9.Žáček LiborBatoušek Vladimír78-10-1063236
10.Kolařík JakubHenzl Václav-5-9-9  0337
11.Malý DavidGajdůšek Robert-11-4-6  0338
12.Žáček LiborHenzl Libor-5-7-8  0339
13.Kolařík JakubBatoušek Vladimír-10-7-12  03310
14.Tkadlec PetrHenzl Václav9-11-6-8 13311
15.Žáček LiborGajdůšek Robert6-6-2-4 13312
16.Kolařík JakubHenzl Libor-410-10-10 13313
17.Tkadlec PetrBatoušek Vladimír964  30413
18.Malý DavidHenzl Václav11109  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolařík Jakub04Gajdůšek Robert40
Tkadlec Petr13Henzl Libor40
Malý David22Batoušek Vladimír13
Žáček Libor22Henzl Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38 TJ Sokol Pohořelice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
Vrzala Josef
Vrzala Vojtěch
 
 
     3110
2.Marušák Daniel
Minařík Roman
 
 
Zedek Richard
Schöpf Roman
 
 
     3020
3.Marušák DanielZedek Richard     0321
4.Kruťa JosefVrzala Josef     3231
5.Minařík RomanVrzala Vojtěch     3241
6.Čevela VladislavSchöpf Roman     2342
7.Kruťa JosefZedek Richard     0343
8.Minařík RomanVrzala Josef     3053
9.Čevela VladislavVrzala Vojtěch     0354
10.Marušák DanielSchöpf Roman     0355
11.Minařík RomanZedek Richard     3165
12.Čevela VladislavVrzala Josef     2366
13.Marušák DanielVrzala Vojtěch     0367
14.Kruťa JosefSchöpf Roman     0368
15.Čevela VladislavZedek Richard     3178
16.Marušák DanielVrzala Josef     0379
17.Kruťa JosefVrzala Vojtěch     3189
18.Minařík RomanSchöpf Roman     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marušák Daniel04Zedek Richard22
Kruťa Josef22Vrzala Josef22
Minařík Roman31Vrzala Vojtěch22
Čevela Vladislav13Schöpf Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Vrchní
rozhodčí:
Musil Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ SOKOL MYSLOČOVICE,10.10.2015Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
264:0Konec
utkání
351:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:43 KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
Bezděková Gábina
Bezděková Kristýna
 
 
     2301
2.Adamec Michal
Mokrý Filip
 
 
Jelínek Vojtěch
Vavrys Ondřej
 
 
     3211
3.Adamec MichalJelínek Vojtěch     3121
4.Mokrý FilipVavrys Ondřej     3131
5.Dovrtěl JaroslavBezděková Kristýna     1332
6.Utinek MiroslavBezděková Gábina     0333
7.Mokrý FilipJelínek Vojtěch     0334
8.Dovrtěl JaroslavVavrys Ondřej     3144
9.Utinek MiroslavBezděková Kristýna     0345
10.Adamec MichalBezděková Gábina     1346
11.Musil JosefJelínek Vojtěch     2347
12.Utinek MiroslavVavrys Ondřej     2348
13.Adamec MichalBezděková Kristýna     3158
14.Mokrý FilipBezděková Gábina     3268
15.Utinek MiroslavJelínek Vojtěch     0369
16.Adamec MichalVavrys Ondřej     3279
17.Mokrý FilipBezděková Kristýna     23710
18.Musil JosefBezděková Gábina     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Michal31Jelínek Vojtěch31
Mokrý Filip22Vavrys Ondřej13
Dovrtěl Jaroslav11Bezděková Kristýna31
Utinek Miroslav04Bezděková Gábina31
Musil Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
Bezděková Kristýna
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33653:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděková Gábina
Doležel Tomáš st.
 
 
Machů Radek st.
Fojtů Miroslav
 
 
-78-77-62301
2.Doležel Tomáš
Vavrys Ondřej
 
 
Stružka Radomír
Kovařík Miroslav
 
 
789  3011
3.Bezděková GábinaMachů Radek st.-12953 3121
4.Doležel Tomáš st.Fojtů Miroslav489  3031
5.Doležel TomášKovařík Miroslav7-1028 3141
6.Vavrys OndřejStružka Radomír128-97 3151
7.Doležel Tomáš st.Machů Radek st.-10-98-7 1352
8.Doležel TomášFojtů Miroslav646  3062
9.Vavrys OndřejKovařík Miroslav-11812-8-52363
10.Bezděková GábinaStružka Radomír-4-10-7  0364
11.Doležel TomášMachů Radek st.481  3074
12.Vavrys OndřejFojtů Miroslav-7-58-8 1375
13.Bezděková GábinaKovařík Miroslav-86-2-5 1376
14.Doležel Tomáš st.Stružka Radomír-47-5-9 1377
15.Vavrys OndřejMachů Radek st.-6-6-2  0378
16.Bezděková GábinaFojtů Miroslav-924-1073288
17.Doležel Tomáš st.Kovařík Miroslav6-98-8-72389
18.Doležel TomášStružka Radomír7-825 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezděková Gábina22Machů Radek st.22
Doležel Tomáš st.13Fojtů Miroslav13
Doležel Tomáš40Kovařík Miroslav31
Vavrys Ondřej13Stružka Radomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceVrchní
rozhodčí:
Schöpf Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PohořeliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21647:542TJ Sokol Pohořelice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedek Richard
Vrzala Vojtěch
 
 
Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
49-510 3110
2.Vrzala Josef
Vrzalová Štěpánka
 
 
Mokrý Filip
Dovrtěl Jaroslav
 
 
10-99-973220
3.Vrzala VojtěchMusil Josef7-6-2-11 1321
4.Vrzala JosefMokrý Filip-9544 3131
5.Zedek RichardUtinek Miroslav576  3041
6.Vrzalová ŠtěpánkaDovrtěl Jaroslav-89-6-5 1342
7.Vrzala JosefMusil Josef9-826 3152
8.Zedek RichardMokrý Filip194  3062
9.Vrzalová ŠtěpánkaUtinek Miroslav-1085-10-42363
10.Vrzala VojtěchDovrtěl Jaroslav888  3073
11.Zedek RichardMusil Josef1046  3083
12.Vrzalová ŠtěpánkaMokrý Filip796  3093
13.Vrzala VojtěchUtinek Miroslav11106  30103
14.Vrzala JosefDovrtěl Jaroslav-5-856-623104
15.Vrzalová ŠtěpánkaMusil Josef-7-6-5  03105
16.Vrzala VojtěchMokrý Filip10610  30115
17.Vrzala JosefUtinek Miroslav856  30125
18.Zedek RichardDovrtěl Jaroslav56-57 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrzala Vojtěch31Musil Josef22
Vrzala Josef31Mokrý Filip04
Zedek Richard40Utinek Miroslav13
Vrzalová Štěpánka13Dovrtěl Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Vrchní
rozhodčí:
Soukup Radek
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:21659:545TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdůšek Robert
Zuzaník Marek
 
 
Kruťa Michal
Dočkal Jakub
 
 
257  3010
2.Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
Černoch Břetislav
Minařík Roman
 
 
57-98 3120
3.Zuzaník MarekČernoch Břetislav535  3030
4.Henzl VáclavKruťa Josef713-6-8-122331
5.Henzl LiborDočkal Jakub656  3041
6.Gajdůšek RobertMinařík Roman457  3051
7.Henzl VáclavČernoch Břetislav986  3061
8.Henzl LiborKruťa Josef786  3071
9.Gajdůšek RobertDočkal Jakub678  3081
10.Zuzaník MarekMinařík Roman-9-68-7 1382
11.Henzl LiborČernoch Břetislav676  3092
12.Batoušek VladimírKruťa Josef-4-5-9  0393
13.Zuzaník MarekDočkal Jakub6-247 31103
14.Henzl VáclavMinařík Roman10-56-5-423104
15.Batoušek VladimírČernoch Břetislav11-796 31114
16.Zuzaník MarekKruťa Josef9-7-104832124
17.Henzl VáclavDočkal Jakub29-46 31134
18.Henzl LiborMinařík Roman-8108-6-1223135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zuzaník Marek31Černoch Břetislav04
Henzl Václav22Kruťa Josef22
Henzl Libor31Dočkal Jakub04
Gajdůšek Robert20Minařík Roman31
Batoušek Vladimír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
Vávra Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:41716:725nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů Stanislav
Chromčák Petr
 
 
Malý David
Žáček Libor
 
 
878  3010
2.Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
Tkadlec Petr
Kolařík Jakub
 
 
-77-7-6 1311
3.Petrů StanislavTkadlec Petr-102-5543221
4.Lenczyk DušanKolařík Jakub-1168-733231
5.Vávra JaromírŽáček Libor76-5-943241
6.Chromčák PetrMalý David6710  3051
7.Lenczyk DušanTkadlec Petr-76-8983261
8.Vávra JaromírKolařík Jakub1-7-8-12 1362
9.Chromčák PetrŽáček Libor69-12-4-22363
10.Petrů StanislavMalý David8-8-9-7 1364
11.Glück ZdeněkTkadlec Petr-7-7-3  0365
12.Chromčák PetrKolařík Jakub8-34-8-52366
13.Petrů StanislavŽáček Libor8-6-8-7 1367
14.Lenczyk DušanMalý David-79-35-32368
15.Chromčák PetrTkadlec Petr-6-96993278
16.Petrů StanislavKolařík Jakub7-67-993288
17.Lenczyk DušanŽáček Libor-9-86963298
18.Glück ZdeněkMalý David-6-999-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrů Stanislav22Tkadlec Petr13
Lenczyk Dušan31Kolařík Jakub22
Vávra Jaromír11Žáček Libor22
Chromčák Petr22Malý David31
Glück Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:46 Orel Zlín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav ml.
Šebák Miroslav st.
 
 
Kania Pavel
Výmola Patrik
 
 
     0301
2.Vaněk Bronislav st.
Trllo Jaroslav
 
 
Huňka Tomáš
Čížek Alexandr
 
 
     3211
3.Trllo JaroslavHuňka Tomáš     3021
4.Vaněk Bronislav ml.Kania Pavel     1322
5.Vaněk Bronislav st.Čížek Alexandr     0323
6.Šebák Miroslav st.Výmola Patrik     0324
7.Vaněk Bronislav ml.Huňka Tomáš     0325
8.Vaněk Bronislav st.Kania Pavel     0326
9.Šebák Miroslav st.Čížek Alexandr     0327
10.Trllo JaroslavVýmola Patrik     3237
11.Vaněk Bronislav st.Huňka Tomáš     3247
12.Šebák Miroslav st.Kania Pavel     0348
13.Trllo JaroslavČížek Alexandr     1349
14.Vaněk Bronislav ml.Výmola Patrik     13410
15.Šebák Miroslav st.Huňka Tomáš     03411
16.Trllo JaroslavKania Pavel     32511
17.Vaněk Bronislav ml.Čížek Alexandr     13512
18.Vaněk Bronislav st.Výmola Patrik     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trllo Jaroslav31Huňka Tomáš22
Vaněk Bronislav ml.04Kania Pavel31
Vaněk Bronislav st.22Čížek Alexandr40
Šebák Miroslav st.04Výmola Patrik22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceVrchní
rozhodčí:
Chytil Jan
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MŠ BiskupiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:42570:636Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebesta Petr
Šuráň Adam
 
 
Řepa Josef
Unzeitig Patrik
 
 
-7-4-9  0301
2.Miko Petr
Mikulec Karel
 
 
Dittrich Jaroslav st.
Ptáček Jaroslav
 
 
5-872 3111
3.Šebesta PetrPtáček Jaroslav-66410 3121
4.Miko PetrUnzeitig Patrik-610-9-5 1322
5.Mikulec KarelDittrich Jaroslav st.-56102 3132
6.Šuráň AdamŘepa Josef-76-8-4 1333
7.Miko PetrPtáček Jaroslav910-114 3143
8.Mikulec KarelUnzeitig Patrik43-1-10-92344
9.Šuráň AdamDittrich Jaroslav st.310-98 3154
10.Šebesta PetrŘepa Josef-8-5-2  0355
11.Mikulec KarelPtáček Jaroslav-3-6-8  0356
12.Šuráň AdamUnzeitig Patrik-7-6-8  0357
13.Šebesta PetrDittrich Jaroslav st.-66-61193267
14.Miko PetrŘepa Josef-5-6-3  0368
15.Šuráň AdamPtáček Jaroslav-9-9-11  0369
16.Šebesta PetrUnzeitig Patrik-65-3-4 13610
17.Miko PetrDittrich Jaroslav st.-128-73532710
18.Chytil JanŘepa Josef-5-6-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šebesta Petr22Ptáček Jaroslav22
Miko Petr22Unzeitig Patrik40
Mikulec Karel12Dittrich Jaroslav st.04
Šuráň Adam13Řepa Josef40
Chytil Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Vrchní
rozhodčí:
Machů Radek st.
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Rozhodčí:Machů Radek st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Vysoké PoleRozhodčí:Machů Radek st.
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:43672:728Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stružka Radomír
Kovařík Miroslav
 
 
Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
9-4-5-7 1301
2.Machů Radek st.
Machů Roman st.
 
 
Dittrich Jaroslav ml.
Dittrich Jaroslav st.
 
 
85-7-683211
3.Machů Radek st.Dittrich Jaroslav ml.6-67-1193221
4.Machů Roman st.Ptáček Jaroslav56-36 3131
5.Stružka RadomírDittrich Jaroslav st.-9478 3141
6.Fojtů MiroslavŘepa Josef8-4-9-9 1342
7.Machů Roman st.Dittrich Jaroslav ml.-87-61093252
8.Stružka RadomírPtáček Jaroslav-86-3-8 1353
9.Fojtů MiroslavDittrich Jaroslav st.-12127-823263
10.Machů Radek st.Řepa Josef-8-7-8  0364
11.Stružka RadomírDittrich Jaroslav ml.8-9-1410-92365
12.Fojtů MiroslavPtáček Jaroslav-8811-5-32366
13.Machů Radek st.Dittrich Jaroslav st.5-877 3176
14.Machů Roman st.Řepa Josef-6-8-5  0377
15.Fojtů MiroslavDittrich Jaroslav ml.-787-8-32378
16.Machů Radek st.Ptáček Jaroslav-4-8-7  0379
17.Machů Roman st.Dittrich Jaroslav st.-109-8963289
18.Stružka RadomírŘepa Josef-4-6-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Machů Radek st.22Dittrich Jaroslav ml.22
Machů Roman st.31Ptáček Jaroslav31
Stružka Radomír13Dittrich Jaroslav st.04
Fojtů Miroslav13Řepa Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "D"Vrchní
rozhodčí:
Hochfelder Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32666:640Orel Zlín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Výmola Patrik
Čížek Alexandr
 
 
Chytil Jan
Šuráň Adam
 
 
-84-9-8 1301
2.Hochfelder Tomáš
Novák Josef
 
 
Šebesta Petr
Mikulec Karel
 
 
-9-966113211
3.Veselka DavidChytil Jan10-4-10583221
4.Čížek AlexandrŠuráň Adam7-589 3131
5.Novák JosefŠebesta Petr8-7312 3141
6.Hochfelder TomášMikulec Karel799  3051
7.Čížek AlexandrChytil Jan-5-7-8  0352
8.Novák JosefŠuráň Adam-109-3-8 1353
9.Hochfelder Tomᚊebesta Petr445  3063
10.Veselka DavidMikulec Karel-9857 3173
11.Novák JosefChytil Jan-7-2-5  0374
12.Výmola PatrikŠuráň Adam-6-45-4 1375
13.Veselka DavidŠebesta Petr6-1086 3185
14.Čížek AlexandrMikulec Karel684  3095
15.Výmola PatrikChytil Jan12128  30105
16.Veselka DavidŠuráň Adam-736-9-1323106
17.Čížek AlexandrŠebesta Petr-109-410-123107
18.Novák JosefMikulec Karel-475-10-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselka David31Chytil Jan22
Čížek Alexandr22Šuráň Adam31
Novák Josef13Šebesta Petr13
Hochfelder Tomáš20Mikulec Karel13
Výmola Patrik11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Vrchní
rozhodčí:
Kužela Marek
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5640:397TJ Sokol Slopné "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kužela Marek
Tkadlec Petr
 
 
Vaněk Bronislav st.
Vaněk Bronislav ml.
 
 
266  3010
2.Žáček Libor
Malý David
 
 
Tomeček Josef
Machovský Gustav
 
 
687  3020
3.Kužela MarekVaněk Bronislav st.555  3030
4.Tkadlec PetrTomeček Josef397  3040
5.Malý DavidVaněk Bronislav ml.689  3050
6.Žáček LiborMachovský Gustav7116  3060
7.Tkadlec PetrVaněk Bronislav st.-9-681383270
8.Malý DavidTomeček Josef156  3080
9.Žáček LiborVaněk Bronislav ml.8117  3090
10.Kužela MarekMachovský Gustav584  30100
11.Malý DavidVaněk Bronislav st.-646-9832110
12.Žáček LiborTomeček Josef568  30120
13.Kužela MarekVaněk Bronislav ml.757  30130
14.Tkadlec PetrMachovský Gustav-8566 31140
15.Žáček LiborVaněk Bronislav st.766  30150
16.Kužela MarekTomeček Josef828  30160
17.Tkadlec PetrVaněk Bronislav ml.678  30170
18.Malý DavidMachovský Gustav335  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kužela Marek40Vaněk Bronislav st.04
Tkadlec Petr40Tomeček Josef04
Malý David40Vaněk Bronislav ml.04
Žáček Libor40Machovský Gustav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37 TJ Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
Petrů Stanislav
Chromčák Petr
 
 
     0301
2.Dočkal Jakub
Minařík Roman
 
 
Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
     3111
3.Dočkal JakubPetrů Stanislav     0312
4.Kruťa JosefChromčák Petr     1313
5.Minařík RomanLenczyk Dušan     3023
6.Čevela VladislavVávra Jaromír     3233
7.Kruťa JosefPetrů Stanislav     1334
8.Minařík RomanChromčák Petr     2335
9.Čevela VladislavLenczyk Dušan     0336
10.Dočkal JakubVávra Jaromír     1337
11.Minařík RomanPetrů Stanislav     3047
12.Čevela VladislavChromčák Petr     0348
13.Dočkal JakubLenczyk Dušan     1349
14.Kruťa JosefGlück Zdeněk     3059
15.Čevela VladislavPetrů Stanislav     03510
16.Dočkal JakubChromčák Petr     13511
17.Kruťa JosefLenczyk Dušan     31611
18.Minařík RomanGlück Zdeněk     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočkal Jakub04Petrů Stanislav31
Kruťa Josef22Chromčák Petr40
Minařík Roman31Lenczyk Dušan22
Čevela Vladislav13Vávra Jaromír11
   Glück Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Vrchní
rozhodčí:
Gazdoš Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ SOKOL MYSLOČOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
240:0Konec
utkání
318:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38604:651TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
Batoušek Vladimír
Zuzaník Marek
 
 
-11103-773210
2.Dovrtěl Jaroslav
Mokrý Filip
 
 
Henzl Libor
Henzl Václav
 
 
-8-10-13  0311
3.Musil JosefBatoušek Vladimír6107  3021
4.Mokrý FilipZuzaník Marek-4-210-10 1322
5.Dovrtěl JaroslavHenzl Libor10-7-6-5 1323
6.Utinek MiroslavHenzl Václav967  3033
7.Mokrý FilipBatoušek Vladimír10-688 3143
8.Dovrtěl JaroslavZuzaník Marek-7685 3153
9.Utinek MiroslavHenzl Libor-8-7-8  0354
10.Musil JosefHenzl Václav7910  3064
11.Dovrtěl JaroslavBatoušek Vladimír-9776 3174
12.Utinek MiroslavZuzaník Marek77-8-4-92375
13.Gazdoš DominikHenzl Libor-5-6-8  0376
14.Mokrý FilipHenzl Václav-9-8-7  0377
15.Utinek MiroslavBatoušek Vladimír9-8-3-8 1378
16.Gazdoš DominikZuzaník Marek-7-10-6  0379
17.Mokrý FilipHenzl Libor-68-86-623710
18.Dovrtěl JaroslavHenzl Václav-11-89-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Josef20Batoušek Vladimír13
Mokrý Filip13Zuzaník Marek31
Dovrtěl Jaroslav22Henzl Libor40
Utinek Miroslav13Henzl Václav22
Gazdoš Dominik02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
Bezděková Gábina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34677:674KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezák Rudolf
Bezděková Kristýna
 
 
Vrzala Josef
Vrzala Vojtěch
 
 
78-98 3110
2.Doležel Tomáš
Jelínek Vojtěch
 
 
Zedek Richard
Schöpf Roman
 
 
-6-35-8 1311
3.Slezák RudolfVrzala Vojtěch-10887 3121
4.Doležel TomášZedek Richard77-5-1083231
5.Jelínek VojtěchSchöpf Roman-109710 3141
6.Bezděková KristýnaVrzala Josef6-156-7-72342
7.Doležel TomášVrzala Vojtěch459  3052
8.Jelínek VojtěchZedek Richard-6-88-7 1353
9.Bezděková KristýnaSchöpf Roman-712-811-82354
10.Slezák RudolfVrzala Josef8-378 3164
11.Jelínek VojtěchVrzala Vojtěch-67-6-8 1365
12.Bezděková KristýnaZedek Richard-4-6-7  0366
13.Slezák RudolfSchöpf Roman-1-757113276
14.Doležel TomášVrzala Josef8711  3086
15.Bezděková KristýnaVrzala Vojtěch67-6-1093296
16.Slezák RudolfZedek Richard-10-759-42397
17.Doležel TomášSchöpf Roman382  30107
18.Jelínek VojtěchVrzala Josef-10-1-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slezák Rudolf31Vrzala Vojtěch13
Doležel Tomáš40Zedek Richard31
Jelínek Vojtěch13Schöpf Roman13
Bezděková Kristýna13Vrzala Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceVrchní
rozhodčí:
Schöpf Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PohořeliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35653:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzala Josef
Vrzala Vojtěch
 
 
Kovařík Miroslav
Stružka Radomír
 
 
8-9-7-8 1301
2.Schöpf Roman
Zedek Richard
 
 
Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
8-43-7-92302
3.Vrzala VojtěchKovařík Miroslav910-48 3112
4.Zedek RichardMachů Roman st.-5467 3122
5.Schöpf RomanMachů Radek st.-48-3483232
6.Vrzala JosefStružka Radomír8-4-79-92333
7.Zedek RichardKovařík Miroslav-9-98-8 1334
8.Schöpf RomanMachů Roman st.-4-9-7  0335
9.Vrzala JosefMachů Radek st.-4897 3145
10.Vrzala VojtěchStružka Radomír9-8-7-8 1346
11.Schöpf RomanKovařík Miroslav843  3056
12.Vrzala JosefMachů Roman st.-81011-9-92357
13.Vrzala VojtěchMachů Radek st.-8-7-9  0358
14.Zedek RichardStružka Radomír87-65 3168
15.Vrzala JosefKovařík Miroslav457  3078
16.Vrzala VojtěchMachů Roman st.87-6-8103288
17.Zedek RichardMachů Radek st.8-4-6-8 1389
18.Schöpf RomanStružka Radomír489  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrzala Vojtěch22Kovařík Miroslav13
Zedek Richard22Machů Roman st.22
Schöpf Roman31Machů Radek st.22
Vrzala Josef22Stružka Radomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Vrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34620:628KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Václav
Gajdůšek Robert
 
 
Bezděková Gábina
Bezděková Kristýna
 
 
73-84 3110
2.Batoušek Vladimír
Zuzaník Marek
 
 
Vavrys Ondřej
Doležel Tomáš
 
 
769  3020
3.Batoušek VladimírDoležel Tomáš8-786 3130
4.Zuzaník MarekBezděková Gábina-10713-5-82331
5.Henzl VáclavBezděková Kristýna-7-8-3  0332
6.Gajdůšek RobertVavrys Ondřej776  3042
7.Zuzaník MarekDoležel Tomáš-10-9-6  0343
8.Henzl VáclavBezděková Gábina-16-3-3  0344
9.Gajdůšek RobertBezděková Kristýna877  3054
10.Batoušek VladimírVavrys Ondřej-2-59-8 1355
11.Henzl VáclavDoležel Tomáš-7-6-7  0356
12.Gajdůšek RobertBezděková Gábina878  3066
13.Batoušek VladimírBezděková Kristýna6-12-8-4 1367
14.Panoš RadovanVavrys Ondřej-8-887-62368
15.Gajdůšek RobertDoležel Tomáš-68-8-7 1369
16.Batoušek VladimírBezděková Gábina56-8-8-923610
17.Panoš RadovanBezděková Kristýna-8-81541032710
18.Henzl VáclavVavrys Ondřej399  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Batoušek Vladimír13Doležel Tomáš31
Zuzaník Marek02Bezděková Gábina31
Henzl Václav13Bezděková Kristýna22
Gajdůšek Robert31Vavrys Ondřej22
Panoš Radovan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
Vávra Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22651:541TJ Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů Stanislav
Chromčák Petr
 
 
Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
495  3010
2.Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
Dovrtěl Jaroslav
Mokrý Filip
 
 
7126  3020
3.Petrů StanislavMusil Josef-12-873-62321
4.Chromčák PetrMokrý Filip834  3031
5.Lenczyk DušanUtinek Miroslav988  3041
6.Vávra JaromírDovrtěl Jaroslav-97110 3151
7.Chromčák PetrMusil Josef8-577 3161
8.Lenczyk DušanMokrý Filip9107  3071
9.Vávra JaromírUtinek Miroslav996  3081
10.Petrů StanislavDovrtěl Jaroslav-997-953291
11.Lenczyk DušanMusil Josef-6-3-9  0392
12.Vávra JaromírMokrý Filip-91259 31102
13.Petrů StanislavUtinek Miroslav56-87 31112
14.Chromčák PetrDovrtěl Jaroslav769  30122
15.Vávra JaromírMusil Josef-6-6-7  03123
16.Petrů StanislavMokrý Filip2-9-75-1023124
17.Chromčák PetrUtinek Miroslav-11365 31134
18.Lenczyk DušanDovrtěl Jaroslav-11-2-8  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petrů Stanislav22Musil Josef31
Chromčák Petr40Mokrý Filip13
Lenczyk Dušan22Utinek Miroslav04
Vávra Jaromír31Dovrtěl Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kdRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:44 Orel Kašava "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav st.
Trllo Jaroslav
 
 
Čevela Vladislav
Kruťa Josef
 
 
     0301
2.Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
Minařík Roman
Dočkal Jakub
 
 
     1302
3.Vaněk Bronislav ml.Dočkal Jakub     3012
4.Trllo JaroslavKruťa Josef     3222
5.Jaroš Vladislav st.Čevela Vladislav     3232
6.Vaněk Bronislav st.Minařík Roman     1333
7.Trllo JaroslavDočkal Jakub     3043
8.Jaroš Vladislav st.Kruťa Josef     0344
9.Vaněk Bronislav st.Čevela Vladislav     1345
10.Vaněk Bronislav ml.Minařík Roman     1346
11.Jaroš Vladislav st.Dočkal Jakub     2347
12.Vaněk Bronislav st.Kruťa Josef     0348
13.Vaněk Bronislav ml.Čevela Vladislav     0349
14.Trllo JaroslavMinařík Roman     3259
15.Vaněk Bronislav st.Dočkal Jakub     03510
16.Vaněk Bronislav ml.Kruťa Josef     32610
17.Trllo JaroslavČevela VladislavWO    03611
18.Jaroš Vladislav st.Minařík Roman     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněk Bronislav ml.22Dočkal Jakub22
Trllo Jaroslav30Kruťa Josef22
Jaroš Vladislav st.13Čevela Vladislav21
Vaněk Bronislav st.04Minařík Roman31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceVrchní
rozhodčí:
Chytil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MŠ BiskupiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32658:657TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chytil Jan
Šebesta Petr
 
 
Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
-22-8410-52301
2.Mikulec Karel
Miko Petr
 
 
Žáček Libor
Tkadlec Petr
 
 
8158  3011
3.Chytil JanTkadlec Petr-7-6-7  0312
4.Miko PetrŽáček Libor-1076-7123222
5.Mikulec KarelKolařík Jakub-8-89-11 1323
6.Šebesta PetrTrunkát Josef112-5-6-102324
7.Miko PetrTkadlec Petr787  3034
8.Mikulec KarelŽáček Libor6-8-6753244
9.Šebesta PetrKolařík Jakub4-689 3154
10.Chytil JanTrunkát Josef-897-683264
11.Mikulec KarelTkadlec Petr1089  3074
12.Šebesta PetrŽáček Libor-10-10-8  0375
13.Chytil JanKolařík Jakub-5-4-7  0376
14.Miko PetrTrunkát Josef777  3086
15.Šebesta PetrTkadlec Petr-2-19-5  0387
16.Chytil JanŽáček Libor9-7-7-4 1388
17.Miko PetrKolařík Jakub39-77 3198
18.Mikulec KarelTrunkát Josef797  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chytil Jan13Tkadlec Petr22
Miko Petr40Žáček Libor22
Mikulec Karel31Kolařík Jakub22
Šebesta Petr13Trunkát Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Řepa Josef
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8671:442Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
Veselka David
Karbus Dominik
 
 
894  3010
2.Dittrich Jaroslav ml.
Dittrich Jaroslav st.
 
 
Hochfelder Tomáš
Novák Josef
 
 
3-888 3120
3.Ptáček JaroslavKarbus Dominik7-869 3130
4.Dittrich Jaroslav ml.Veselka David12108  3040
5.Řepa JosefNovák Josef478  3050
6.Dittrich Jaroslav st.Hochfelder Tomáš-9775 3160
7.Dittrich Jaroslav ml.Karbus Dominik1217  3070
8.Řepa JosefVeselka David447  3080
9.Dittrich Jaroslav st.Novák Josef10-697 3190
10.Ptáček JaroslavHochfelder Tomáš9-8-88632100
11.Řepa JosefKarbus Dominik1210  30110
12.Dittrich Jaroslav st.Veselka David363  30120
13.Ptáček JaroslavNovák Josef542  30130
14.Dittrich Jaroslav ml.Hochfelder Tomáš87-127 31140
15.Dittrich Jaroslav st.Karbus Dominik364  30150
16.Ptáček JaroslavVeselka David887  30160
17.Dittrich Jaroslav ml.Novák Josef996  30170
18.Řepa JosefHochfelder Tomáš-9586 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ptáček Jaroslav40Karbus Dominik04
Dittrich Jaroslav ml.40Veselka David04
Řepa Josef40Novák Josef04
Dittrich Jaroslav st.40Hochfelder Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Vrchní
rozhodčí:
Machů Radek st.
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30686:628TJ Vysoké Pole "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stružka Radomír
Kovařík Miroslav
 
 
Výmola Patrik
Hochfelder Tomáš
 
 
-89-14-8 1301
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Veselka David
Čížek Alexandr
 
 
4-76-8-82302
3.Machů Radek st.Veselka David109-65 3112
4.Machů Roman st.Čížek Alexandr-10-614-6 1313
5.Stružka RadomírHochfelder Tomáš-5-6-10  0314
6.Fojtů MiroslavVýmola Patrik-11-10-6  0315
7.Machů Roman st.Veselka David926  3025
8.Stružka RadomírČížek Alexandr89-1111 3135
9.Fojtů MiroslavHochfelder Tomáš-99-98-92336
10.Machů Radek st.Výmola Patrik1063  3046
11.Stružka RadomírVeselka David-1010-111083256
12.Fojtů MiroslavČížek Alexandr634  3066
13.Machů Radek st.Hochfelder Tomáš-675-483276
14.Machů Roman st.Výmola Patrik-8-5-12  0377
15.Fojtů MiroslavVeselka David-10568 3187
16.Machů Radek st.Čížek Alexandr978  3097
17.Machů Roman st.Hochfelder Tomáš-4458 31107
18.Stružka RadomírVýmola Patrik-9758 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Machů Radek st.40Veselka David04
Machů Roman st.22Čížek Alexandr13
Stružka Radomír31Hochfelder Tomáš22
Fojtů Miroslav22Výmola Patrik22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "A"Vrchní
rozhodčí:
Maňas Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:43622:673Sport centrum Bylnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tkadlec Petr
Kolařík Jakub
 
 
Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
-8-9-6  0301
2.Malý David
Žáček Libor
 
 
Dittrich Jaroslav st.
Dittrich Jaroslav ml.
 
 
785  3011
3.Kolařík JakubDittrich Jaroslav st.-8-98-6 1312
4.Žáček LiborPtáček Jaroslav-8-9-8  0313
5.Malý DavidDittrich Jaroslav ml.-8-8-2  0314
6.Tkadlec PetrŘepa Josef-48-6-4 1315
7.Žáček LiborDittrich Jaroslav st.-7-1041163225
8.Malý DavidPtáček Jaroslav8-6-5-8 1326
9.Tkadlec PetrDittrich Jaroslav ml.-6-838-62327
10.Kolařík JakubŘepa Josef-7-8-12  0328
11.Malý DavidDittrich Jaroslav st.116-9-8-62329
12.Tkadlec PetrPtáček Jaroslav-5-38-3 13210
13.Kolařík JakubDittrich Jaroslav ml.7-9-88632310
14.Žáček LiborPospíchal Ondřej444  30410
15.Tkadlec PetrDittrich Jaroslav st.78-8-8832510
16.Kolařík JakubPtáček Jaroslav10-6-46-1023511
17.Žáček LiborDittrich Jaroslav ml.-8-8-8  03512
18.Malý DavidPospíchal Ondřej67-126 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolařík Jakub13Dittrich Jaroslav st.22
Žáček Libor22Ptáček Jaroslav40
Malý David13Dittrich Jaroslav ml.31
Tkadlec Petr13Řepa Josef20
   Pospíchal Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45 TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkal Jakub
Čevela Vladislav
 
 
Chytil Jan
Šuráň Adam
 
 
     1301
2.Černoch Břetislav
Minařík Roman
 
 
Miko Petr
Mikulec Karel
 
 
     3211
3.Černoch BřetislavChytil Jan     0312
4.Dočkal JakubŠuráň Adam     0313
5.Minařík RomanMiko Petr     2314
6.Čevela VladislavMikulec Karel     3224
7.Dočkal JakubChytil Jan     1325
8.Minařík RomanŠuráň Adam     3135
9.Čevela VladislavMiko Petr     0336
10.Černoch BřetislavMikulec Karel     1337
11.Minařík RomanChytil Jan     3147
12.Čevela VladislavŠuráň Adam     1348
13.Černoch BřetislavMiko Petr     0349
14.Dočkal JakubMikulec Karel     13410
15.Čevela VladislavChytil Jan     23411
16.Černoch BřetislavŠuráň Adam     03412
17.Dočkal JakubMiko Petr     03413
18.Minařík RomanMikulec Karel     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Břetislav04Chytil Jan31
Dočkal Jakub04Šuráň Adam31
Minařík Roman31Miko Petr40
Čevela Vladislav13Mikulec Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Vrchní
rozhodčí:
Musil Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
240:0Konec
utkání
323:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:32654:636SK Bohuslavice nad Vláří "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Utinek Miroslav
Dovrtěl Jaroslav
 
 
Jaroš Vladislav st.
Vaněk Bronislav ml.
 
 
810-147 3110
2.Janík Dominik
Mokrý Filip
 
 
Trllo Jaroslav
Vaněk Bronislav st.
 
 
-15-7-7  0311
3.Musil JosefTrllo Jaroslav-57-119-62312
4.Mokrý FilipVaněk Bronislav ml.959  3022
5.Dovrtěl JaroslavJaroš Vladislav st.867  3032
6.Utinek MiroslavVaněk Bronislav st.1068  3042
7.Mokrý FilipTrllo Jaroslav12-59-4-52343
8.Dovrtěl JaroslavVaněk Bronislav ml.-669-9-92344
9.Utinek MiroslavJaroš Vladislav st.-9-11-6  0345
10.Musil JosefVaněk Bronislav st.459  3055
11.Dovrtěl JaroslavTrllo Jaroslav7-6-9-5 1356
12.Utinek MiroslavVaněk Bronislav ml.-10-88-7 1357
13.Musil JosefJaroš Vladislav st.54-106 3167
14.Mokrý FilipVaněk Bronislav st.-9-611-9 1368
15.Utinek MiroslavTrllo Jaroslav8-4-10-10 1369
16.Musil JosefVaněk Bronislav ml.463  3079
17.Mokrý FilipJaroš Vladislav st.9-4-710-723710
18.Dovrtěl JaroslavVaněk Bronislav st.768  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Josef31Trllo Jaroslav40
Mokrý Filip13Vaněk Bronislav ml.22
Dovrtěl Jaroslav22Jaroš Vladislav st.22
Utinek Miroslav13Vaněk Bronislav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
Zdeněk Vavrys
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37627:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležel Tomáš
Vavrys Ondřej
 
 
Petrů Stanislav
Chromčák Petr
 
 
-7-5-1  0301
2.Bezděková Gábina
Bezděková Kristýna
 
 
Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
9-8-88-92302
3.Doležel TomášPetrů Stanislav-129-91073212
4.Bezděková KristýnaChromčák Petr-11-9-10  0313
5.Bezděková GábinaLenczyk Dušan-13782 3123
6.Vavrys OndřejVávra Jaromír-45-91493233
7.Bezděková KristýnaPetrů Stanislav-91178 3143
8.Bezděková GábinaChromčák Petr-9-6-7  0344
9.Vavrys OndřejLenczyk Dušan-2-5-7  0345
10.Doležel TomášVávra Jaromír478  3055
11.Bezděková GábinaPetrů Stanislav-3-84-8 1356
12.Vavrys OndřejChromčák Petr-4-4-2  0357
13.Doležel TomášLenczyk Dušan754  3067
14.Bezděková KristýnaVávra Jaromír-7-984133277
15.Vavrys OndřejPetrů Stanislav-69-6-3 1378
16.Doležel TomášChromčák Petr-813-7-2 1379
17.Bezděková KristýnaLenczyk Dušan-910-98113289
18.Bezděková GábinaVávra Jaromír9510  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležel Tomáš31Petrů Stanislav22
Bezděková Kristýna31Chromčák Petr40
Bezděková Gábina22Lenczyk Dušan13
Vavrys Ondřej13Vávra Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceVrchní
rozhodčí:
Schöpf Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PohořeliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37594:648TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedek Richard
Vrzala Vojtěch
 
 
Batoušek Vladimír
Zuzaník Marek
 
 
1195  3010
2.Vrzala Josef
Vrzalová Štěpánka
 
 
Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
-86-79-102311
3.Vrzala VojtěchBatoušek Vladimír377  3021
4.Zedek RichardZuzaník Marek7-105-6-52322
5.Vrzala JosefHenzl Václav4-711-4103232
6.Vrzalová ŠtěpánkaHenzl Libor-7-5-7  0333
7.Zedek RichardBatoušek Vladimír-4-710953243
8.Vrzala JosefZuzaník Marek1077  3053
9.Vrzalová ŠtěpánkaHenzl Václav-3-6-6  0354
10.Vrzala VojtěchHenzl Libor-610-8-10 1355
11.Vrzala JosefBatoušek Vladimír-4757 3165
12.Vrzalová ŠtěpánkaZuzaník Marek-38-11-5 1366
13.Vrzala VojtěchHenzl Václav10-2107 3176
14.Zedek RichardHenzl Libor-5-7-7  0377
15.Vrzalová ŠtěpánkaBatoušek Vladimír19-810 3187
16.Vrzala VojtěchZuzaník Marek-8-6-5  0388
17.Zedek RichardHenzl Václav-6-11-6  0389
18.Vrzala JosefHenzl Libor-9-78-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrzala Vojtěch22Batoušek Vladimír04
Zedek Richard13Zuzaník Marek31
Vrzala Josef31Henzl Václav22
Vrzalová Štěpánka13Henzl Libor40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "C"Vrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32661:663TJ Sokol Šarovy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Batoušek Vladimír
Svoboda Milan
 
 
Kovařík Miroslav
Stružka Radomír
 
 
7-3-5-10 1301
2.Henzl Libor
Henzl Václav
 
 
Machů Radek st.
Machů Roman st.
 
 
47-7-4-132302
3.Svoboda MilanFojtů Miroslav9-5-2-5 1303
4.Batoušek VladimírMachů Radek st.-7118-3-92304
5.Henzl VáclavMachů Roman st.7-115-493214
6.Henzl LiborStružka Radomír4-1187 3124
7.Batoušek VladimírFojtů Miroslav988  3034
8.Henzl VáclavMachů Radek st.-11-79-17 1335
9.Henzl LiborMachů Roman st.6-9811 3145
10.Svoboda MilanStružka Radomír-7-5-12  0346
11.Henzl VáclavFojtů Miroslav759  3056
12.Henzl LiborMachů Radek st.428  3066
13.Svoboda MilanMachů Roman st.7-38-1-62367
14.Batoušek VladimírStružka Radomír2107  3077
15.Henzl LiborFojtů Miroslav9-974 3187
16.Svoboda MilanMachů Radek st.-24-7-4 1388
17.Batoušek VladimírMachů Roman st.88-7-693298
18.Henzl VáclavStružka Radomír-27118 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Milan04Fojtů Miroslav13
Batoušek Vladimír31Machů Radek st.31
Henzl Václav31Machů Roman st.13
Henzl Libor40Stružka Radomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38 TJ Sokol Pohořelice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů Stanislav
Chromčák Petr
 
 
Zedek Richard
Schöpf Roman
 
 
     3210
2.Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
Vrzala Josef
Vrzala Vojtěch
 
 
     2311
3.Petrů StanislavVrzala Vojtěch     1312
4.Chromčák PetrZedek Richard     3022
5.Vávra JaromírVrzala Josef     0323
6.Lenczyk DušanSchöpf Roman     0324
7.Chromčák PetrVrzala Vojtěch     3034
8.Vávra JaromírZedek Richard     0335
9.Lenczyk DušanVrzala Josef     1336
10.Petrů StanislavSchöpf Roman     3046
11.Glück ZdeněkVrzala Vojtěch     0347
12.Lenczyk DušanZedek Richard     0348
13.Petrů StanislavVrzala Josef     1349
14.Chromčák PetrSchöpf Roman     3059
15.Lenczyk DušanVrzala Vojtěch     13510
16.Petrů StanislavZedek Richard     31610
17.Chromčák PetrVrzala Josef     32710
18.Glück ZdeněkSchöpf Roman     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrů Stanislav22Vrzala Vojtěch31
Chromčák Petr40Zedek Richard22
Vávra Jaromír02Vrzala Josef31
Lenczyk Dušan04Schöpf Roman22
Glück Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad Vláří "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kdRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38 KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Vladislav st.
Vaněk Bronislav ml.
 
 
Bezděková Gábina
Doležel Tomáš st.
 
 
     1301
2.Trllo Jaroslav
Vaněk Bronislav st.
 
 
Bezděková Kristýna
Vavrys Ondřej
 
 
     3011
3.Vaněk Bronislav st.Doležel Tomáš st.     2312
4.Trllo JaroslavVavrys Ondřej     3122
5.Jaroš Vladislav st.Bezděková Kristýna     0323
6.Vaněk Bronislav ml.Bezděková Gábina     3233
7.Trllo JaroslavDoležel Tomáš st.     3143
8.Jaroš Vladislav st.Vavrys Ondřej     3153
9.Vaněk Bronislav ml.Bezděková Kristýna     2354
10.Vaněk Bronislav st.Bezděková Gábina     0355
11.Jaroš Vladislav st.Doležel Tomáš st.     0356
12.Vaněk Bronislav ml.Vavrys Ondřej     3066
13.Vaněk Bronislav st.Bezděková Kristýna     0367
14.Trllo JaroslavBezděková Gábina     2368
15.Vaněk Bronislav ml.Doležel Tomáš st.     0369
16.Vaněk Bronislav st.Vavrys Ondřej     3079
17.Trllo JaroslavBezděková Kristýna     03710
18.Jaroš Vladislav st.Bezděková Gábina     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Bronislav st.13Doležel Tomáš st.31
Trllo Jaroslav22Vavrys Ondřej04
Jaroš Vladislav st.13Bezděková Kristýna40
Vaněk Bronislav ml.22Bezděková Gábina31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MŠ Biskupice č. 37Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:34 TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chytil Jan
Šuráň Adam
 
 
Musil Josef
Utinek Miroslav
 
 
     3210
2.Mikulec Karel
Šebesta Petr
 
 
Dovrtěl Jaroslav
Mokrý Filip
 
 
     3220
3.Šuráň AdamMusil Josef     1321
4.Chytil JanMokrý Filip     3131
5.Mikulec KarelUtinek Miroslav     3141
6.Šebesta PetrDovrtěl Jaroslav     3151
7.Chytil JanMusil Josef     0352
8.Mikulec KarelMokrý Filip     3062
9.Šebesta PetrUtinek Miroslav     3272
10.Šuráň AdamDovrtěl Jaroslav     3182
11.Mikulec KarelMusil Josef     0383
12.Šebesta PetrMokrý Filip     1384
13.Šuráň AdamUtinek Miroslav     1385
14.Chytil JanDovrtěl Jaroslav     0386
15.Šebesta PetrMusil Josef     1387
16.Šuráň AdamMokrý Filip     3297
17.Chytil JanUtinek Miroslav     30107
18.<