Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "C"Vrchní
rozhodčí:
Rohlena Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala SK Slavičín , Školní 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:13627:360SK Slavičín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtů Jaromír
Martinec Antonín
 
 
Surý Patrik
Maňas Zdeněk
 
 
588  3010
2.Münster Petr
Kovařík Luděk st.
 
 
Trunkát Josef
Trunkát Evžen
 
 
456  3020
3.Martinec AntonínSurý Patrik495  3030
4.Münster PetrTrunkát Josef255  3040
5.Kovařík Luděk st.Trunkát Evžen123  3050
6.Fojtů JaromírMaňas Zdeněk368  3060
7.Münster PetrSurý Patrik-865-9113270
8.Kovařík Luděk st.Trunkát Josef411  3080
9.Fojtů JaromírTrunkát Evžen323  3090
10.Martinec AntonínMaňas Zdeněk996  30100
11.Kovařík Luděk st.Surý Patrik-8-6-14  03101
12.Fojtů JaromírTrunkát Josef111  30111
13.Martinec AntonínTrunkát Evžen426  30121
14.Münster PetrMaňas Zdeněk-7-5221032131
15.Fojtů JaromírSurý Patrik-48-8-10 13132
16.Martinec AntonínTrunkát Josef312  30142
17.Münster PetrTrunkát Evžen322  30152
18.Kovařík Luděk st.Maňas Zdeněk11-8-8-10 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Antonín40Surý Patrik22
Münster Petr40Trunkát Josef04
Kovařík Luděk st.22Trunkát Evžen04
Fojtů Jaromír31Maňas Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokytnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu při hotelu SportRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30 TJ Sokol Mysločovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Jaroslav ml.
Gazdoš Dominik
 
 
Ščuglík Jiří st.
Šuráň Zbyněk
 
 
     3010
2.Kolařík Milan st.
Gazdoš Martin
 
 
Bureš Daniel
Bureš Michal
 
 
     1311
3.Gazdoš DominikŠčuglík Jiří st.     3021
4.Gazdoš Jaroslav ml.Šuráň Zbyněk     3131
5.Gazdoš MartinBureš Daniel     1332
6.Kolařík Milan st.Bureš Michal     3242
7.Gazdoš Jaroslav ml.Ščuglík Jiří st.     3252
8.Gazdoš MartinŠuráň Zbyněk     0353
9.Kolařík Milan st.Bureš Daniel     3163
10.Gazdoš DominikBureš Michal     3073
11.Gazdoš MartinŠčuglík Jiří st.     1374
12.Kolařík Milan st.Šuráň Zbyněk     3184
13.Gazdoš DominikBureš Daniel     3094
14.Gazdoš Jaroslav ml.Bureš Michal     31104
15.Kolařík Milan st.Ščuglík Jiří st.     13105
16.Gazdoš DominikŠuráň Zbyněk     31115
17.Gazdoš Jaroslav ml.Bureš Daniel     23116
18.Gazdoš MartinBureš Michal     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gazdoš Dominik40Ščuglík Jiří st.22
Gazdoš Jaroslav ml.31Šuráň Zbyněk13
Gazdoš Martin04Bureš Daniel22
Kolařík Milan st.31Bureš Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "B"Vrchní
rozhodčí:
Zatloukal Darek
HOSTUJÍCÍ:SK Újezd "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična I. zšRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28 FS Napajedla "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabala Jaroslav
Čevela Slavomír
 
 
Zicha Stanislav
Martinek Filip
 
 
     2301
2.Zatloukal Darek
Jestříbek Martin
 
 
Šandor Josef
Zicha Patrik
 
 
     3011
3.Jestříbek MartinMartinek Filip     2312
4.Škrabala JaroslavZicha Stanislav     3122
5.Čevela SlavomírZicha Patrik     3032
6.Zatloukal DarekŠandor Josef     3142
7.Škrabala JaroslavMartinek Filip     1343
8.Čevela SlavomírZicha Stanislav     1344
9.Zatloukal DarekZicha Patrik     3054
10.Jestříbek MartinŠandor Josef     3064
11.Čevela SlavomírMartinek Filip     3074
12.Zatloukal DarekZicha Stanislav     0375
13.Jestříbek MartinZicha Patrik     3085
14.Škrabala JaroslavŠandor Josef     3295
15.Zatloukal DarekMartinek Filip     2396
16.Jestříbek MartinZicha Stanislav     1397
17.Škrabala JaroslavZicha Patrik     30107
18.Čevela SlavomírŠandor Josef     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jestříbek Martin22Martinek Filip31
Škrabala Jaroslav31Zicha Stanislav31
Čevela Slavomír22Zicha Patrik04
Zatloukal Darek22Šandor Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské KloboukyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 51, Pozlovice, Víceúčelový sál OÚ Pozlovice, vchod z pravé strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:50509:681TJ Sokol Valašské Klobouky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Pavel
Výmola Karel
 
 
Kyjanka Petr
Bělaška Martin
 
 
10-7-69-42301
2.Bárta Jiří
Heinrich Ladislav
 
 
Raška Miroslav
Fojtů Dalibor
 
 
-5-5-2  0302
3.Žmolík PavelRaška Miroslav-5-5-5  0303
4.Heinrich LadislavBělaška Martin-6-3-5  0304
5.Bárta JiříFojtů Dalibor-7-9-9  0305
6.Výmola KarelKyjanka Petr99-109 3115
7.Heinrich LadislavRaška Miroslav-6-7-6  0316
8.Bárta JiříBělaška Martin9-8-5-7 1317
9.Výmola KarelFojtů Dalibor3-4-127153227
10.Žmolík PavelKyjanka Petr-10-6-6  0328
11.Bárta JiříRaška Miroslav-5-6-5  0329
12.Výmola KarelBělaška Martin7-7-13-4 13210
13.Žmolík PavelFojtů Dalibor-12-5-8  03211
14.Heinrich LadislavKyjanka Petr-8-9-8  03212
15.Výmola KarelRaška Miroslav4-6-42832312
16.Žmolík PavelBělaška Martin-5-8-5  03313
17.Heinrich LadislavFojtů Dalibor-11-8-9  03314
18.Bárta JiříKyjanka Petr6-7-910-423315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žmolík Pavel04Raška Miroslav31
Heinrich Ladislav04Bělaška Martin40
Bárta Jiří04Fojtů Dalibor31
Výmola Karel31Kyjanka Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaVrchní
rozhodčí:
Mikeštík Petr
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bohuslavice u Zlína č.p.100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:20732:589TJ Sokol Bohuslavice u Zlína

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Portisch Miroslav
Milis Ladislav
 
 
Růžička Petr
Holba Josef
 
 
546  3010
2.Kučera Stanislav
Mikeštík Petr
 
 
Bařinka Vilém
Martiška Petr
 
 
9-8-10-12 1311
3.Kučera StanislavBařinka Vilém-78-911-62312
4.Milis LadislavMartiška Petr865  3022
5.Portisch MiroslavRůžička Petr697  3032
6.Mikeštík PetrHolba Josef8-1069 3142
7.Milis LadislavBařinka Vilém-81069 3152
8.Portisch MiroslavMartiška Petr76-95 3162
9.Mikeštík PetrRůžička Petr8712  3072
10.Kučera StanislavHolba Josef-6779 3182
11.Portisch MiroslavBařinka Vilém10-811-973292
12.Mikeštík PetrMartiška Petr569  30102
13.Kučera StanislavRůžička Petr8-1059 31112
14.Milis LadislavHolba Josef76-102 31122
15.Mikeštík PetrBařinka Vilém5-8-69-1323123
16.Kučera StanislavMartiška Petr69-8-7632133
17.Milis LadislavRůžička Petr539  30143
18.Portisch MiroslavHolba Josef-9669 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Stanislav31Bařinka Vilém22
Milis Ladislav40Martiška Petr04
Portisch Miroslav40Růžička Petr04
Mikeštík Petr31Holba Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Štítná "B"Vrchní
rozhodčí:
Pinďák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malá tělocvična Základní škola Štítná nad VláříRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maryáš Jaroslav
Šuráň Jiří
 
 
Urban Roman
Navrátil Miroslav
 
 
     3210
2.Pinďák Miroslav
Faldík František
 
 
Šindelář Petr
Dohnal Josef
 
 
     1311
3.Faldík FrantišekNavrátil Miroslav     0312
4.Pinďák MiroslavUrban Roman     0313
5.Šuráň JiříDohnal Josef     2314
6.Maryáš JaroslavŠindelář Petr     3124
7.Pinďák MiroslavNavrátil Miroslav     3234
8.Šuráň JiříUrban Roman     3044
9.Maryáš JaroslavDohnal Josef     0345
10.Faldík FrantišekŠindelář Petr     0346
11.Šuráň JiříNavrátil Miroslav     3056
12.Maryáš JaroslavUrban Roman     1357
13.Strnad FilipDohnal Josef     0358
14.Pinďák MiroslavŠindelář Petr     3268
15.Maryáš JaroslavNavrátil Miroslav     3278
16.Strnad FilipUrban Roman     3188
17.Pinďák MiroslavDohnal Josef     0389
18.Šuráň JiříŠindelář Petr     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faldík František02Navrátil Miroslav13
Pinďák Miroslav22Urban Roman22
Šuráň Jiří31Dohnal Josef40
Maryáš Jaroslav22Šindelář Petr13
Strnad Filip11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy