Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Vrchní
rozhodčí:
Búbela Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Otrokovice - BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17633:400TJ Jiskra Otrokovice "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Búbela Pavel
Dohnal Josef
 
 
Kučera Stanislav
Milis Ladislav
 
 
576  3010
2.Urban Roman
Navrátil Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Urban RomanKučera Stanislav546  3030
4.Navrátil MiroslavMilis Ladislav-4-3-8  0331
5.Búbela PavelMikeštík Petr5511  3041
6.Dohnal JosefWO    3051
7.Navrátil MiroslavKučera Stanislav-7-66-8 1352
8.Búbela PavelMilis Ladislav589  3062
9.Dohnal JosefMikeštík Petr964  3072
10.Urban RomanWO    3082
11.Holman DavidKučera Stanislav-84-9-7 1383
12.Dohnal JosefMilis Ladislav-59-97-112384
13.Urban RomanMikeštík Petr7-68-943294
14.Navrátil MiroslavWO    30104
15.Dohnal JosefKučera Stanislav107-96 31114
16.Urban RomanMilis Ladislav8711  30124
17.Navrátil MiroslavMikeštík Petr-76-68832134
18.Holman DavidWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Urban Roman30Kučera Stanislav22
Navrátil Miroslav12Milis Ladislav22
Búbela Pavel20Mikeštík Petr04
Dohnal Josef21   
Holman David01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "C"Vrchní
rozhodčí:
Řepa Josef
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 07:30 Začátek
utkání
07:30Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:48 Slovan Luhačovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Petr
Strnka Josef
 
 
Žmolík Milan
Miklas Milan
 
 
     1301
2.Fojtík Jakub
Holba Josef
 
 
Heinrich Ladislav
Výmola Karel
 
 
     3211
3.Růžička PetrŽmolík Milan     0312
4.Strnka JosefMiklas Milan     2313
5.Fojtík JakubVýmola Karel     1314
6.Holba JosefHeinrich Ladislav     3224
7.Strnka JosefŽmolík Milan     0325
8.Fojtík JakubMiklas Milan     3235
9.Holba JosefVýmola Karel     0336
10.Růžička PetrHeinrich Ladislav     3246
11.Fojtík JakubŽmolík Milan     0347
12.Holba JosefMiklas Milan     2348
13.Růžička PetrVýmola Karel     1349
14.Strnka JosefHeinrich Ladislav     13410
15.Holba JosefŽmolík Milan     03411
16.Růžička PetrMiklas Milan     13412
17.Strnka JosefVýmola Karel     13413
18.Fojtík JakubHeinrich Ladislav     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Petr13Žmolík Milan40
Strnka Josef04Miklas Milan31
Fojtík Jakub22Výmola Karel40
Holba Josef13Heinrich Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské KloboukyVrchní
rozhodčí:
Juřica Petr
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Val. KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:31728:621TJ Sokol Valašské Klobouky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělaška Martin
Kyjanka Petr
 
 
Čevela Slavomír
Truhlář Martin
 
 
-10957 3110
2.Raška Miroslav
Fojtů Dalibor
 
 
Zatloukal Darek
Jestříbek Martin
 
 
7-8-7-6 1311
3.Bělaška MartinZatloukal Darek717  3021
4.Fojtů DaliborJestříbek Martin77-8-5-92322
5.Raška MiroslavTruhlář Martin576  3032
6.Kyjanka PetrČevela Slavomír-108-9-7 1333
7.Fojtů DaliborZatloukal Darek-7-7-8  0334
8.Raška MiroslavJestříbek Martin982  3044
9.Kyjanka PetrTruhlář Martin9-9-9-9 1345
10.Bělaška MartinČevela Slavomír-7210-983255
11.Raška MiroslavZatloukal Darek23-108 3165
12.Kyjanka PetrJestříbek Martin-89-1011113275
13.Bělaška MartinTruhlář Martin5-986 3185
14.Fojtů DaliborČevela Slavomír5-79-8-92386
15.Kyjanka PetrZatloukal Darek-965-8-92387
16.Bělaška MartinJestříbek Martin-8428 3197
17.Fojtů DaliborTruhlář Martin311-8-9732107
18.Raška MiroslavČevela Slavomír1255  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bělaška Martin40Zatloukal Darek22
Fojtů Dalibor13Jestříbek Martin13
Raška Miroslav40Truhlář Martin13
Kyjanka Petr13Čevela Slavomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, čp. 252, značený směr fotbalové hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:27 SK Újezd "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zicha Stanislav
Martinek Filip
 
 
Gazdoš Jaroslav ml.
Mokrý Filip
 
 
     1301
2.Šandor Josef
Růčka Ludvík
 
 
Gazdoš Jaroslav st.
Kolařík Milan st.
 
 
     3011
3.Zicha StanislavGazdoš Dominik     3021
4.Zicha PatrikMokrý Filip     0322
5.Šandor JosefKolařík Milan st.     3132
6.Martinek FilipGazdoš Jaroslav st.     3042
7.Zicha PatrikGazdoš Dominik     2343
8.Šandor JosefMokrý Filip     1344
9.Martinek FilipKolařík Milan st.     3054
10.Zicha StanislavGazdoš Jaroslav st.     3164
11.Šandor JosefGazdoš Dominik     0365
12.Martinek FilipMokrý Filip     2366
13.Zicha StanislavKolařík Milan st.     3076
14.Růčka LudvíkGazdoš Jaroslav st.     3286
15.Martinek FilipGazdoš Dominik     2387
16.Zicha StanislavMokrý Filip     3297
17.Růčka LudvíkKolařík Milan st.     30107
18.Šandor JosefGazdoš Jaroslav st.     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zicha Stanislav40Gazdoš Dominik31
Zicha Patrik02Mokrý Filip31
Šandor Josef22Kolařík Milan st.04
Martinek Filip22Gazdoš Jaroslav st.04
Růčka Ludvík20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokytnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Vlastimil Bureš
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Hospůdky za lávkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:25Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40704:759nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuráň Zbyněk
Bureš Daniel
 
 
Martinec Antonín
Fojtů Jaromír
 
 
9-810-663210
2.Ščuglík Jiří st.
Žalek René
 
 
Rohlena Ivo
Münster Petr
 
 
-109-81083220
3.Bureš DanielMartinec Antonín-9-5-9  0321
4.Šuráň ZbyněkMünster Petr107-911 3131
5.Žalek RenéRohlena Ivo87-510 3141
6.Ščuglík Jiří st.Zabloudil Jiří-910-7-5 1342
7.Šuráň ZbyněkMartinec Antonín-6-6-5  0343
8.Žalek RenéMünster Petr89-10-7-112344
9.Ščuglík Jiří st.Rohlena Ivo7-81011 3154
10.Bureš DanielZabloudil Jiří10-89-7113264
11.Žalek RenéMartinec Antonín-8-711893274
12.Ščuglík Jiří st.Münster Petr-7910-8-52375
13.Bureš DanielRohlena Ivo-8-610-7 1376
14.Šuráň ZbyněkZabloudil Jiří89-76 3186
15.Ščuglík Jiří st.Martinec Antonín-5-3-8  0387
16.Bureš DanielMünster Petr-1010-8-5 1388
17.Šuráň ZbyněkRohlena Ivo97-8-6-92389
18.Žalek RenéZabloudil Jiří-7576 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Daniel13Martinec Antonín31
Šuráň Zbyněk22Münster Petr31
Žalek René31Rohlena Ivo22
Ščuglík Jiří st.13Zabloudil Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "B"Vrchní
rozhodčí:
Maňas Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:43571:676TJ Sokol Šarovy "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surá Kateřina
Maňas Zdeněk
 
 
Zuzaník Marek
Solař Martin
 
 
-8-11-3  0301
2.Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
Panoš Radovan
Svoboda Milan
 
 
9107  3011
3.Kolařík JakubZuzaník Marek-1010610 3121
4.Trunkát JosefSolař Martin-6-8-3  0322
5.Maňas ZdeněkSvoboda Milan8-8-6-6 1323
6.Surá KateřinaPanoš Radovan13-7-8-8 1324
7.Trunkát JosefZuzaník Marek-9-9-9  0325
8.Maňas ZdeněkSolař Martin-599-663235
9.Surá KateřinaSvoboda Milan-4-6-5  0336
10.Kolařík JakubPanoš Radovan-134-121073246
11.Maňas ZdeněkZuzaník Marek-7-59-7 1347
12.Surá KateřinaSolař Martin-3-6-13  0348
13.Kolařík JakubSvoboda Milan-57-8-9 1349
14.Trunkát JosefPanoš Radovan736  3059
15.Surá KateřinaZuzaník Marek-6-3-6  03510
16.Kolařík JakubSolař Martin-5-89-17 13511
17.Trunkát JosefSvoboda Milan-3-9-7  03512
18.Maňas ZdeněkPanoš Radovan-694-7932612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolařík Jakub22Zuzaník Marek31
Trunkát Josef13Solař Martin31
Maňas Zdeněk22Svoboda Milan40
Surá Kateřina04Panoš Radovan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy