Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské KloboukyVrchní
rozhodčí:
Juřica Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Rokytnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Val. KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18691:557TJ Sokol Valašské Klobouky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raška Miroslav
Fojtů Dalibor
 
 
Žalek René
Černý Michal
 
 
88-86 3110
2.Bělaška Martin
Juřica Petr
 
 
Šuráň Zbyněk
Bureš Daniel
 
 
9123  3020
3.Bělaška MartinŽalek René118-117 3130
4.Raška MiroslavŠuráň Zbyněk779  3040
5.Juřica PetrČerný Michal87-128 3150
6.Fojtů DaliborBureš Daniel676  3060
7.Raška MiroslavŽalek René-8874 3170
8.Juřica PetrŠuráň Zbyněk-78-61093280
9.Fojtů DaliborČerný Michal672  3090
10.Bělaška MartinBureš Daniel544  30100
11.Juřica PetrŽalek René-6-812-6 13101
12.Fojtů DaliborŠuráň Zbyněk9-119-7832111
13.Bělaška MartinČerný Michal733  30121
14.Raška MiroslavBureš Daniel766  30131
15.Fojtů DaliborŽalek René-8109-6-923132
16.Bělaška MartinŠuráň Zbyněk-8869 31142
17.Raška MiroslavČerný Michal756  30152
18.Raška MartinBureš Daniel-4-711-8 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bělaška Martin40Žalek René22
Raška Miroslav40Šuráň Zbyněk04
Juřica Petr21Černý Michal04
Fojtů Dalibor31Bureš Daniel13
Raška Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "C"Vrchní
rozhodčí:
Račák Vítězslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 07:30 Začátek
utkání
07:30Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:39 TJ Sokol Slopné "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Račák Vítězslav
Bařinka Vilém
 
 
Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
     3110
2.Martiška Petr
Růžička Petr
 
 
Surý Patrik
Maňas Zdeněk
 
 
     0311
3.Bařinka VilémKolařík Jakub     1312
4.Martiška PetrSurý Patrik     0313
5.Růžička PetrTrunkát Josef     0314
6.Račák VítězslavMaňas Zdeněk     3224
7.Martiška PetrKolařík Jakub     0325
8.Růžička PetrSurý Patrik     0326
9.Račák VítězslavTrunkát Josef     3136
10.Bařinka VilémMaňas Zdeněk     3046
11.Růžička PetrKolařík Jakub     0347
12.Račák VítězslavSurý Patrik     3057
13.Bařinka VilémTrunkát Josef     3167
14.Martiška PetrMaňas Zdeněk     0368
15.Račák VítězslavKolařík Jakub     1369
16.Bařinka VilémSurý Patrik     3179
17.Martiška PetrTrunkát Josef     13710
18.Růžička PetrMaňas Zdeněk     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bařinka Vilém31Kolařík Jakub40
Martiška Petr04Surý Patrik22
Růžička Petr04Trunkát Josef22
Račák Vítězslav31Maňas Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Vrchní
rozhodčí:
Búbela Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Otrokovice - BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:16679:519TJ Jiskra Otrokovice "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Josef
Navrátil Miroslav
 
 
Mach Petr
Večeřa Miroslav
 
 
268  3010
2.Holman David
Holman Lukáš
 
 
Strejček Karel
Kadlčík Tomáš
 
 
8-9-108-102311
3.Dohnal JosefMach Petr542  3021
4.Holman LukášVečeřa Miroslav-6-89-5 1322
5.Holman DavidStrejček Karel-7895 3132
6.Navrátil MiroslavKadlčík Tomáš448  3042
7.Holman LukášMach Petr897  3052
8.Holman DavidVečeřa Miroslav8810  3062
9.Navrátil MiroslavStrejček Karel8-795 3172
10.Dohnal JosefKadlčík Tomáš368  3082
11.Holman DavidMach Petr-59712 3192
12.Navrátil MiroslavVečeřa Miroslav68-45 31102
13.Dohnal JosefStrejček Karel225  30112
14.Holman LukášKadlčík Tomáš-8910-71132122
15.Navrátil MiroslavMach Petr-4379 31132
16.Dohnal JosefVečeřa Miroslav462  30142
17.Holman LukášStrejček Karel-665-5932152
18.Holman DavidKadlčík Tomáš8-9710 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dohnal Josef40Mach Petr04
Holman Lukáš31Večeřa Miroslav13
Holman David40Strejček Karel04
Navrátil Miroslav40Kadlčík Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Štítná "B"Vrchní
rozhodčí:
Pinďák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malá tělocvična Základní škola Štítná nad VláříRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:52 SK Slavičín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Filip
Faldík František
 
 
Macků Robert
Münster Petr
 
 
     0301
2.Pinďák Miroslav
Šuráň Jiří
 
 
Fojtů Jaromír
Martinec Antonín
 
 
     2302
3.Faldík FrantišekMacků Robert     1303
4.Pinďák MiroslavMartinec Antonín     1304
5.Šuráň JiříMünster Petr     0305
6.Strnad FilipFojtů Jaromír     0306
7.Pinďák MiroslavMacků Robert     0307
8.Šuráň JiříMartinec Antonín     1308
9.Strnad FilipMünster Petr     0309
10.Faldík FrantišekFojtů Jaromír     03010
11.Šuráň JiříMacků Robert     13011
12.Strnad FilipMartinec Antonín     03012
13.Faldík FrantišekMünster Petr     03013
14.Pinďák MiroslavFojtů Jaromír     03014
15.Strnad FilipMacků Robert     03015
16.Faldík FrantišekMartinec Antonín     03016
17.Pinďák MiroslavMünster Petr     13017
18.Šuráň JiříFojtů Jaromír     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Faldík František04Macků Robert40
Pinďák Miroslav04Martinec Antonín40
Šuráň Jiří13Münster Petr40
Strnad Filip04Fojtů Jaromír31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaVrchní
rozhodčí:
Portisch Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bohuslavice u Zlína č.p.100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30693:631TJ Sokol Bohuslavice u Zlína

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milis Ladislav
Kučera Stanislav
 
 
Šidlík Jaromír
Gazdoš Dominik
 
 
-8998 3110
2.Portisch Miroslav
Mikeštík Petr
 
 
Gazdoš Jaroslav st.
Gazda Zdeněk
 
 
8-839 3120
3.Kučera StanislavŠidlík Jaromír-87-6-8 1321
4.Milis LadislavGazdoš Dominik-9-128-9 1322
5.Portisch MiroslavGazda Zdeněk-6886 3132
6.Mikeštík PetrKolařík Milan st.8-79-7-72333
7.Milis LadislavŠidlík Jaromír845  3043
8.Portisch MiroslavGazdoš Dominik66-6-783253
9.Mikeštík PetrGazda Zdeněk8-97-923263
10.Kučera StanislavKolařík Milan st.8-76-963273
11.Portisch MiroslavŠidlík Jaromír8-998 3183
12.Mikeštík PetrGazdoš Dominik-5-6-9  0384
13.Kučera StanislavGazda Zdeněk-66-8-10 1385
14.Milis LadislavKolařík Milan st.566  3095
15.Mikeštík PetrŠidlík Jaromír8-789 31105
16.Kučera StanislavGazdoš Dominik-78-6-9 13106
17.Milis LadislavGazda Zdeněk8-766 31116
18.Portisch MiroslavGazdoš Martin868  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Stanislav13Šidlík Jaromír13
Milis Ladislav31Gazdoš Dominik31
Portisch Miroslav40Gazda Zdeněk13
Mikeštík Petr22Kolařík Milan st.12
   Gazdoš Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Vrchní
rozhodčí:
Štourač Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LuhačoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33652:639FS Napajedla "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinrich Ladislav
Žmolík Milan
 
 
Zatloukal Darek
Hastík Petr
 
 
5612  3010
2.Štourač Jaroslav
Miklas Milan
 
 
Truhlář Martin
Jestříbek Martin
 
 
10-8-47-72311
3.Štourač JaroslavZatloukal Darek-4-13-8  0312
4.Heinrich LadislavJestříbek Martin-14-6-8  0313
5.Miklas MilanHastík Petr6-879 3123
6.Žmolík MilanTruhlář Martin497  3033
7.Heinrich LadislavZatloukal Darek4-55-10-82334
8.Miklas MilanJestříbek Martin-8-9-5  0335
9.Žmolík MilanHastík Petr875  3045
10.Štourač JaroslavTruhlář Martin1016-68 3155
11.Miklas MilanZatloukal Darek9-1-86-92356
12.Žmolík MilanJestříbek Martin99-106 3166
13.Štourač JaroslavHastík Petr8-7-147-82367
14.Heinrich LadislavTruhlář Martin2410  3077
15.Žmolík MilanZatloukal Darek7108  3087
16.Štourač JaroslavJestříbek Martin-9-3-9  0388
17.Heinrich LadislavHastík Petr-10-78-1 1389
18.Miklas MilanTruhlář Martin63-11-8-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štourač Jaroslav13Zatloukal Darek31
Heinrich Ladislav13Jestříbek Martin31
Miklas Milan13Hastík Petr22
Žmolík Milan40Truhlář Martin13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy