Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor V. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Heřmanice BVrchní
rozhodčí:
Bednář Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Poděšín BRozhodčí:Musil Kamil
Hráno v místnosti
přesná adresa
K.D.Dolní HeřmaniceRozhodčí:Bednář Miloš
Datum dle rozpisu25. 10. 2015 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Špaček Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejmělek Michal
Musil Kamil
 
 
Maša Petr
Jaroš Zdeněk
 
 
     1301
2.Bednář Miloš
Špaček Milan
 
 
Landová Jitka
Slabá Stanislava
 
 
     2302
3.Musil KamilJaroš Zdeněk     3012
4.Vejmělek MichalSlabá Stanislava     3122
5.Bednář MilošLandová Jitka     3032
6.Špaček MilanMaša Petr     0333
7.Vejmělek MichalJaroš Zdeněk     0334
8.Bednář MilošSlabá Stanislava     3044
9.Špaček MilanLandová Jitka     0345
10.Musil KamilMaša Petr     3055
11.Bednář MilošJaroš Zdeněk     3165
12.Špaček MilanSlabá Stanislava     2366
13.Musil KamilLandová Jitka     2367
14.Vejmělek MichalMaša Petr     1368
15.Špaček MilanJaroš Zdeněk     3178
16.Musil KamilSlabá Stanislava     3088
17.Vejmělek MichalLandová Jitka     0389
18.Bednář MilošMaša Petr     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Musil Kamil31Jaroš Zdeněk13
Vejmělek Michal13Slabá Stanislava13
Bednář Miloš40Landová Jitka31
Špaček Milan13Maša Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor V. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol VlkovVrchní
rozhodčí:
Burian Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Veselí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům VlkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:45 TJ Sokol Nové Veselí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burian Zdeněk
Poledna Antonín st.
 
 
Vencálek Libor st.
Vencálek Libor ml.
 
 
     3110
2.Michal Tomáš
Poledna Ondřej
 
 
Hladík Vladimír
Soukalová Alena
 
 
     1311
3.Burian ZdeněkVencálek Libor ml.     0312
4.Poledna OndřejVencálek Libor st.     1313
5.Poledna Antonín st.Hladík Vladimír     3023
6.Michal TomášSoukalová Alena     0324
7.Poledna OndřejVencálek Libor ml.     2325
8.Poledna Antonín st.Vencálek Libor st.     3135
9.Michal TomášHladík Vladimír     2336
10.Burian ZdeněkSoukalová Alena     2337
11.Poledna Antonín st.Vencálek Libor ml.     2338
12.Michal TomášVencálek Libor st.     0339
13.Burian ZdeněkHladík Vladimír     13310
14.Poledna OndřejSoukalová Alena     03311
15.Michal TomášVencálek Libor ml.     03312
16.Burian ZdeněkVencálek Libor st.     13313
17.Poledna OndřejHladík Vladimír     13314
18.Poledna Antonín st.Soukalová Alena     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burian Zdeněk04Vencálek Libor ml.40
Poledna Ondřej04Vencálek Libor st.31
Poledna Antonín st.31Hladík Vladimír31
Michal Tomáš04Soukalová Alena31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor V. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Borovnice BVrchní
rozhodčí:
Kovář Josef ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rovečné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JimramovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:47 TJ Sokol Rovečné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semerád Jiří
Šikula Pavel ml.
 
 
Hrstka Milan st.
Kadlec Josef
 
 
     1301
2.Růžička Milan
Augustin Roman
 
 
Čech Eduard
Skoumal Vít
 
 
     0302
3.Semerád JiříHrstka Milan st.     0303
4.Šikula Pavel ml.Skoumal Vít     1304
5.Růžička MilanKadlec Josef     3214
6.Augustin RomanČech Eduard     0315
7.Šikula Pavel ml.Hrstka Milan st.     1316
8.Růžička MilanSkoumal Vít     1317
9.Augustin RomanKadlec Josef     2318
10.Semerád JiříČech Eduard     1319
11.Růžička MilanHrstka Milan st.     3229
12.Augustin RomanSkoumal Vít     03210
13.Kovář JosefKadlec Josef     31310
14.Šikula Pavel ml.Čech Eduard     13311
15.Augustin RomanHrstka Milan st.     03312
16.Kovář JosefSkoumal Vít     30412
17.Šikula Pavel ml.Kadlec Josef     23413
18.Růžička MilanČech Eduard     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Semerád Jiří02Hrstka Milan st.31
Šikula Pavel ml.04Skoumal Vít31
Růžička Milan22Kadlec Josef22
Augustin Roman04Čech Eduard40
Kovář Josef20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor V. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nížkov DVrchní
rozhodčí:
Fiksa Patrik
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou HRozhodčí:Mokrý Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NížkovRozhodčí:Špaček Tomáš
Datum dle rozpisu25. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Pokorný Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:43 TJ Žďár nad Sázavou H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiksa Patrik
Pokorný Miroslav
 
 
Boček Martin
Röhrich Milan
 
 
     3110
2.Mokrý Zdeněk
Špaček Tomáš
 
 
Němcová Eliška
Hamáková Pavlína
 
 
     0311
3.Fiksa PatrikBoček Martin     1312
4.Pokorný MiroslavRöhrich Milan     3022
5.Mokrý ZdeněkNěmcová Eliška     0323
6.Špaček TomášHamáková Pavlína     0324
7.Pokorný MiroslavBoček Martin     0325
8.Mokrý ZdeněkRöhrich Milan     0326
9.Špaček TomášNěmcová Eliška     0327
10.Fiksa PatrikHamáková Pavlína     0328
11.Mokrý ZdeněkBoček Martin     2329
12.Špaček TomášRöhrich Milan     03210
13.Fiksa PatrikNěmcová Eliška     13211
14.Pokorný MiroslavHamáková Pavlína     30311
15.Špaček TomášBoček Martin     13312
16.Fiksa PatrikRöhrich Milan     03313
17.Pokorný MiroslavNěmcová Eliška     30413
18.Mokrý ZdeněkHamáková Pavlína     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiksa Patrik04Boček Martin40
Pokorný Miroslav31Röhrich Milan31
Mokrý Zdeněk04Němcová Eliška31
Špaček Tomáš04Hamáková Pavlína31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor V. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Velké Meziříčí EVrchní
rozhodčí:
Klíma Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Sokol Lhotky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HŠ a SŠŘSRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:37 SK Sokol Lhotky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minařik Jakub
Holub Šťěpán
 
 
Marek Luboš
Kupka Vítězslav
 
 
     0301
2.Přikryl Radek
Kališ Petr
 
 
Krčál Ondřej
Studený Zdeněk
 
 
     2302
3.Kališ PetrMarek Luboš     3012
4.Přikryl RadekKupka Vítězslav     3022
5.Holub ŠťěpánKrčál Ondřej     0323
6.Minařik JakubStudený Zdeněk     2324
7.Přikryl RadekMarek Luboš     3034
8.Holub ŠťěpánKupka Vítězslav     0335
9.Minařik JakubKrčál Ondřej     1336
10.Kališ PetrStudený Zdeněk     1337
11.Holub ŠťěpánMarek Luboš     0338
12.Minařik JakubKupka Vítězslav     3148
13.Kališ PetrKrčál Ondřej     0349
14.Přikryl RadekStudený Zdeněk     13410
15.Minařik JakubMarek Luboš     30510
16.Kališ PetrKupka Vítězslav     30610
17.Přikryl RadekKrčál Ondřej     03611
18.Holub ŠťěpánStudený Zdeněk     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kališ Petr22Marek Luboš13
Přikryl Radek22Kupka Vítězslav13
Holub Šťěpán04Krčál Ondřej40
Minařik Jakub22Studený Zdeněk40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS