Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NivniceVrchní
rozhodčí:
Výmola Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Nivnice, 1.patro, vchod do haly zezadu, Podohradí 888, NivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:26738:645TJ Nivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beníček Martin
Smetana Marcel
 
 
Bartoš Miroslav
Borýsek Jiří
 
 
-7897 3110
2.Žmolík Lukáš
Žmolík Pavel
 
 
Fibichr Zdeněk
Ježek Milan
 
 
6-2914 3120
3.Žmolík LukášFibichr Zdeněk99-10-673230
4.Beníček MartinJežek Milan4-61111 3140
5.Smetana MarcelMatějíček Jakub7714  3050
6.Žmolík PavelBorýsek Jiří-99-109-72351
7.Beníček MartinFibichr Zdeněk-98-56-92352
8.Smetana MarcelJežek Milan47-710 3162
9.Žmolík PavelMatějíček Jakub967  3072
10.Žmolík LukášBorýsek Jiří-149-58-102373
11.Smetana MarcelFibichr Zdeněk-9374 3183
12.Žmolík PavelJežek Milan7-6911 3193
13.Žmolík LukášMatějíček Jakub9-861 31103
14.Hladiš LiborBorýsek Jiří933  30113
15.Žmolík PavelFibichr Zdeněk-662-8632123
16.Žmolík LukášJežek Milan-8-8-3  03124
17.Hladiš LiborKučera Ondřej-11-1299-923125
18.Smetana MarcelBorýsek Jiří765  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žmolík Lukáš22Fibichr Zdeněk13
Beníček Martin11Ježek Milan13
Smetana Marcel40Matějíček Jakub03
Žmolík Pavel31Borýsek Jiří22
Hladiš Libor11Kučera Ondřej10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Bártek Dušan
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum BylniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vsetín SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:28588:611T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártek Dušan
Panáček Anton
 
 
Dorňák František
Dorňák Zdeněk
 
 
-98107 3110
2.Juřica Tomáš
Kubík Josef
 
 
Gonda Tomáš
Fojtík Marek
 
 
-9-6-12  0311
3.Bártek DušanDorňák Zdeněk-8-611883221
4.Juřica TomášGonda Tomáš951  3031
5.Panáček AntonDorňák František-10-11-10  0332
6.Kubík JosefFojtík Marek874  3042
7.Juřica TomášDorňák Zdeněk101010  3052
8.Panáček AntonGonda Tomáš985  3062
9.Kubík JosefDorňák František-5-9-6  0363
10.Bártek DušanFojtík Marek8-10-29-62364
11.Panáček AntonDorňák Zdeněk1086  3074
12.Kubík JosefGonda Tomáš-8-5-6  0375
13.Bártek DušanDorňák František7-5-2-5 1376
14.Juřica TomášFojtík Marek-61098 3186
15.Kubík JosefDorňák Zdeněk-79510 3196
16.Bártek DušanGonda Tomáš-36-813832106
17.Juřica TomášDorňák František8914  30116
18.Panáček AntonFojtík MarekWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bártek Dušan22Dorňák Zdeněk04
Juřica Tomáš40Gonda Tomáš13
Panáček Anton21Dorňák František31
Kubík Josef22Fojtík Marek12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Hladil Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DomečekRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:21698:589TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Radek
Kuběna Stanislav
 
 
Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
-1075-6-132301
2.Čevela Martin
Cibulka Stanislav
 
 
Cifr Radomír
Pavelčík František
 
 
58-7-4-82302
3.Čevela MartinKolaja Radomil-89-10-12 1303
4.Cibulka StanislavPavelčík František77-69 3113
5.Hladil RadekCifr Radomír657  3023
6.Kuběna StanislavKučera Josef489  3033
7.Cibulka StanislavKolaja Radomil-6-95983243
8.Hladil RadekPavelčík František911-38 3153
9.Kuběna StanislavCifr Radomír465  3063
10.Čevela MartinKučera Josef10-8-76-132364
11.Hladil RadekKolaja Radomil98-57 3174
12.Kuběna StanislavPavelčík František688  3084
13.Čevela MartinCifr Radomír755  3094
14.Cibulka StanislavKučera Josef8-977 31104
15.Kuběna StanislavKolaja Radomil649  30114
16.Čevela MartinPavelčík František-4879 31124
17.Cibulka StanislavCifr Radomír7-676 31134
18.Hladil RadekKučera Josef-2686 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čevela Martin22Kolaja Radomil13
Cibulka Stanislav40Pavelčík František04
Hladil Radek40Cifr Radomír04
Kuběna Stanislav40Kučera Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:31707:656TJ Jiskra Otrokovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
Tůma Tomáš
Hrdina Jan
 
 
6-6-7863210
2.Janošík Pavel
Mancl Zdeněk
 
 
Šabík Vladimír
Hošťálek Petr
 
 
785  3020
3.Ondrašík PetrTůma Tomáš-8-4-7  0321
4.Janošík PavelHošťálek Petr7-954 3131
5.Gazda JiříHrdina Jan-8-8-9  0332
6.Hons JakubŠabík Vladimír8-69-633242
7.Janošík PavelTůma Tomáš-109-66-72343
8.Gazda JiříHošťálek Petr899  3053
9.Hons JakubHrdina Jan78-7-853263
10.Janečka ZdeněkŠabík Vladimír6-9-7-9 1364
11.Gazda JiříTůma Tomáš-8914-793274
12.Hons JakubHošťálek Petr76-9-853284
13.Janečka ZdeněkHrdina Jan87-10-12-102385
14.Janošík PavelŠabík Vladimír696  3095
15.Hons JakubTůma Tomáš-3688 31105
16.Janečka ZdeněkHošťálek Petr167-119 31115
17.Janošík PavelHrdina Jan-7-10-8  03116
18.Gazda JiříŠabík Vladimír698  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrašík Petr01Tůma Tomáš22
Janošík Pavel22Hošťálek Petr04
Gazda Jiří31Hrdina Jan31
Hons Jakub40Šabík Vladimír13
Janečka Zdeněk12   
Střídání u domácí Jiskry B : Janečka Zdeněk za Ondrašíka Petra



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:Dufek Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39660:717TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Doležel Tomáš
 
 
Mikulenka Zdeněk
Mikulenka Petr
 
 
888  3010
2.Koudelík Lukáš
Slezák Rudolf
 
 
Vaculín Libor
Bernhauser Vlastimír
 
 
-98-4-7 1311
3.Viktorínová MichaelaMikulenka Petr-59-6753221
4.Slezák RudolfBernhauser Vlastimír-10-8-3  0322
5.Koudelík LukášMikulenka Zdeněk-1711-4223232
6.Doležel TomášVaculín Libor595  3042
7.Slezák RudolfMikulenka Petr-2-84-4 1343
8.Koudelík LukášBernhauser Vlastimír-599-2-132344
9.Doležel TomášMikulenka Zdeněk-4118-8-62345
10.Viktorínová MichaelaVaculín Libor3116  3055
11.Koudelík LukášMikulenka Petr8-7-8-8 1356
12.Doležel TomášBernhauser Vlastimír-3-8-1  0357
13.Viktorínová MichaelaMikulenka Zdeněk-125-39-82358
14.Slezák RudolfVaculín Libor-814-9-7 1359
15.Doležel TomášMikulenka Petr-109-6-6 13510
16.Viktorínová MichaelaBernhauser Vlastimír7-594 31610
17.Slezák RudolfMikulenka Zdeněk-5-6781032710
18.Koudelík LukášVaculín Jaroslav-109-391432810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Viktorínová Michaela31Mikulenka Petr31
Slezák Rudolf13Bernhauser Vlastimír31
Koudelík Lukáš22Mikulenka Zdeněk22
Doležel Tomáš13Vaculín Libor12
   Vaculín Jaroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták BVrchní
rozhodčí:
Konečný David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31705:685TJ Fryšták B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Michal
Hrdlička Martin
 
 
Vykoukal Martin
Jániš Pavel
 
 
18910  3010
2.Konečný David
Fišer Roman
 
 
Říha Petr
Karal Oldřich
 
 
6-591 3120
3.Fišer RomanJániš Pavel-10-152-8 1321
4.Pekař PavelKaral Oldřich-9-88383231
5.Hrdlička MichalŘíha Petr-576-583241
6.Hrdlička MartinVykoukal Martin10-868 3151
7.Pekař PavelJániš Pavel12-4-59-132352
8.Hrdlička MichalKaral Oldřich7811  3062
9.Hrdlička MartinŘíha Petr-8935 3172
10.Fišer RomanVykoukal Martin810-1210 3182
11.Hrdlička MichalJániš Pavel-9-89573292
12.Hrdlička MartinKaral Oldřich377  30102
13.Konečný DavidŘíha Petr8-5-92-923103
14.Pekař PavelVykoukal Martin-8-105-6 13104
15.Hrdlička MartinJániš PavelWO    03105
16.Konečný DavidKaral Oldřich7-1459 31115
17.Pekař PavelŘíha Petr-14-97101732125
18.Hrdlička MichalVykoukal MartinWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Roman11Jániš Pavel21
Pekař Pavel22Karal Oldřich04
Hrdlička Michal30Říha Petr13
Hrdlička Martin30Vykoukal Martin12
Konečný David11   
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy