Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Bártek Dušan
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vsetín SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:22762:631T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Josef
Juřica Tomáš
 
 
Borýsek Jiří
Matějíček Jakub
 
 
-12-99883210
2.Bártek Dušan
Panáček Anton
 
 
Fibichr Zdeněk
Ježek Milan
 
 
8-893 3120
3.Bártek DušanFibichr Zdeněk-662-883230
4.Juřica TomášJežek Milan9184  3040
5.Panáček AntonMatějíček Jakub-83-91073250
6.Kubík JosefBorýsek Jiří638  3060
7.Juřica TomášFibichr Zdeněk5710  3070
8.Panáček AntonJežek Milan3-872 3180
9.Kubík JosefMatějíček Jakub-84-4763290
10.Bártek DušanBorýsek Jiří97-1111 31100
11.Panáček AntonFibichr Zdeněk3107  30110
12.Kubík JosefJežek Milan9-129-5932120
13.Bártek DušanMatějíček Jakub-8-7-9  03121
14.Juřica TomášBorýsek Jiří6128  30131
15.Kubík JosefFibichr Zdeněk8-99-9-823132
16.Bártek DušanJežek Milan12-987 31142
17.Juřica TomášMatějíček Jakub11-9-105932152
18.Panáček AntonBorýsek Jiří111010  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bártek Dušan31Fibichr Zdeněk13
Juřica Tomáš40Ježek Milan04
Panáček Anton40Matějíček Jakub13
Kubík Josef31Borýsek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NivniceVrchní
rozhodčí:
Výmola Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum BylniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Nivnice, 1.patro, vchod do haly zezadu, Podohradí 888, NivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38690:688Sport centrum Bylnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beníček Martin
Smetana Marcel
 
 
Fojtík Marek
Gonda Tomáš
 
 
118-135 3110
2.Žmolík Lukáš
Žmolík Pavel
 
 
Dorňák František
Dorňák Zdeněk
 
 
8-23-4-112311
3.Žmolík LukášDorňák František108-11-3-52312
4.Hladiš LiborGonda Tomáš-6-6-7  0313
5.Smetana MarcelFojtík Marek84-11-9-62314
6.Žmolík PavelDorňák Zdeněk-8366 3124
7.Hladiš LiborDorňák František-967-8-72325
8.Smetana MarcelGonda Tomáš-10-107383235
9.Žmolík PavelFojtík Marek911-104 3145
10.Žmolík LukášDorňák Zdeněk-7678 3155
11.Smetana MarcelDorňák František-119-7-9 1356
12.Žmolík PavelGonda Tomáš410-65 3166
13.Žmolík LukášFojtík Marek-6-7-11  0367
14.Beníček MartinDorňák Zdeněk-99-9-8 1368
15.Žmolík PavelDorňák František78-6-10-52369
16.Žmolík LukášGonda Tomáš-1-9-6  03610
17.Beníček MartinFojtík Marek7-549 31710
18.Smetana MarcelDorňák Zdeněk798  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žmolík Lukáš13Dorňák František40
Hladiš Libor02Gonda Tomáš22
Smetana Marcel22Fojtík Marek22
Žmolík Pavel31Dorňák Zdeněk13
Beníček Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:30665:614TJ Jiskra Otrokovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
7-95-10103210
2.Janečka Zdeněk
Janošík Pavel
 
 
Cifr Radomír
Pavelčík František
 
 
-789-6123220
3.Hons JakubKolaja Radomil43-88 3130
4.Janošík PavelPavelčík František844  3040
5.Gazda JiříKučera Josef747  3050
6.Janečka ZdeněkCifr Radomír5-3-9-13 1351
7.Janošík PavelKolaja Radomil4105  3061
8.Gazda JiříPavelčík František-111469 3171
9.Janečka ZdeněkKučera Josef389  3081
10.Hons JakubCifr Radomír-101585 3191
11.Gazda JiříKolaja Radomil56-510 31101
12.Plišťák MiroslavPavelčík František-3-79-7 13102
13.Hons JakubKučera Josef-9-885632112
14.Janošík PavelCifr Radomír-7-8-10  03113
15.Plišťák MiroslavKolaja Radomil-66-58732123
16.Hons JakubPavelčík František-5-5-5  03124
17.Janošík PavelKučera Josef-7-9-10  03125
18.Gazda JiříCifr Radomír-7-11-10  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hons Jakub31Kolaja Radomil04
Janošík Pavel22Pavelčík František22
Gazda Jiří31Kučera Josef13
Janečka Zdeněk11Cifr Radomír31
Plišťák Miroslav11   
Střídání u domácích : Plišťák Miroslav za Janečku Zdeňka



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Hladil Radek
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DomečekRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31661:621TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Radek
Kuběna Stanislav
 
 
Tůma Tomáš
Hrdina Jan
 
 
11810  3010
2.Čevela Martin
Cibulka Stanislav
 
 
Šabík Vladimír
Hošťálek Petr
 
 
-78-97-62311
3.Čevela MartinTůma Tomáš7-9-87-92312
4.Cibulka StanislavHošťálek Petr-4-6-4  0313
5.Hladil RadekHrdina Jan-136-105-92314
6.Kuběna StanislavŠabík Vladimír389  3024
7.Cibulka StanislavTůma Tomáš9-9-4-7 1325
8.Hladil RadekHošťálek Petr-985-663235
9.Kuběna StanislavHrdina Jan595  3045
10.Čevela MartinŠabík Vladimír9104  3055
11.Hladil RadekTůma Tomáš-8-75-9 1356
12.Kuběna StanislavHošťálek Petr65-57 3166
13.Čevela MartinHrdina Jan-97-6983276
14.Cibulka StanislavŠabík Vladimír-7-283-42377
15.Kuběna StanislavTůma Tomáš4211  3087
16.Čevela MartinHošťálek Petr87-98 3197
17.Cibulka StanislavHrdina Jan-5-7-4  0398
18.Hladil RadekŠabík Vladimír9-472 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čevela Martin31Tůma Tomáš31
Cibulka Stanislav04Hošťálek Petr13
Hladil Radek22Hrdina Jan22
Kuběna Stanislav40Šabík Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták BVrchní
rozhodčí:
Konečný David
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:30704:656TJ Fryšták B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekař Pavel
Fišer Roman
 
 
Mikulenka Zdeněk
Mikulenka Petr
 
 
-13-999-92301
2.Konečný David
Plišťák Jaroslav st.
 
 
Vaculín Libor
Bernhauser Vlastimír
 
 
7711  3011
3.Plišťák Jaroslav st.Mikulenka Petr-9-610-9 1312
4.Konečný DavidBernhauser Vlastimír9-9-66-102313
5.Fišer RomanMikulenka Zdeněk-8676 3123
6.Pekař PavelVaculín Libor997  3033
7.Konečný DavidMikulenka Petr134-8-7183243
8.Fišer RomanBernhauser Vlastimír758  3053
9.Pekař PavelMikulenka Zdeněk959  3063
10.Plišťák Jaroslav st.Vaculín Libor877  3073
11.Fišer RomanMikulenka Petr-672-5-92374
12.Pekař PavelBernhauser Vlastimír6-99-9-82375
13.Plišťák Jaroslav st.Mikulenka Zdeněk78-5-11103285
14.Konečný DavidVaculín Jaroslav-7-5-8  0386
15.Pekař PavelMikulenka Petr8-6-9-5 1387
16.Plišťák Jaroslav st.Bernhauser Vlastimír-89-7-5 1388
17.Konečný DavidMikulenka Zdeněk-11566 3198
18.Fišer RomanVaculín Jaroslav976  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plišťák Jaroslav st.22Mikulenka Petr31
Konečný David22Bernhauser Vlastimír31
Fišer Roman31Mikulenka Zdeněk04
Pekař Pavel22Vaculín Libor02
   Vaculín Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín CVrchní
rozhodčí:
Dufek Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27646:606KST Zlín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Doležel Tomáš
 
 
Říha Petr
Karal Oldřich
 
 
710-54 3110
2.Slezák Rudolf
Koudelík Lukáš
 
 
Vykoukal Martin
Jániš Pavel
 
 
-7-10-8  0311
3.Viktorínová MichaelaJániš Pavel4710  3021
4.Slezák RudolfVykoukal Martin-7-7-10  0322
5.Koudelík LukášKaral Oldřich-6676 3132
6.Doležel TomášŘíha Petr913-95 3142
7.Slezák RudolfJániš Pavel9-9-9-10 1343
8.Koudelík LukášVykoukal Martin-5-4-4  0344
9.Doležel TomášKaral Oldřich-510910 3154
10.Viktorínová MichaelaŘíha Petr568  3064
11.Koudelík LukášJániš Pavel66-79 3174
12.Doležel TomášVykoukal Martin11-5-61143284
13.Viktorínová MichaelaKaral Oldřich879  3094
14.Slezák RudolfŘíha Petr-6116-4-32395
15.Doležel TomášJániš Pavel982  30105
16.Viktorínová MichaelaVykoukal Martin-9-13129732115
17.Slezák RudolfKaral Oldřich751  30125
18.Koudelík LukášŘíha Petr8-3-8-10 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Viktorínová Michaela40Jániš Pavel13
Slezák Rudolf13Vykoukal Martin22
Koudelík Lukáš22Karal Oldřich04
Doležel Tomáš40Říha Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy