Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín CVrchní
rozhodčí:
Svoboda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45587:666TJ Nivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střelec Marek
Dufek Jan
 
 
Žmolík Lukáš
Žmolík Pavel
 
 
-14-7-4  0301
2.Doležel Tomáš
Svoboda Jiří
 
 
Smetana Marcel
Beníček Martin
 
 
-6879 3111
3.Svoboda JiříŽmolík Lukáš-77-5-10 1312
4.Střelec MarekŽmolík Pavel-7-7-4  0313
5.Doležel TomášBeníček Martin-978-6-62314
6.Dufek JanSmetana Marcel-9946 3124
7.Střelec MarekŽmolík Lukáš-77-8-13 1325
8.Doležel Tomᚎmolík Pavel9-5-6-5 1326
9.Dufek JanBeníček Martin-115-5-6 1327
10.Svoboda JiříSmetana Marcel-7-6-8  0328
11.Doležel Tomᚎmolík Lukáš8-87-6-92329
12.Dufek JanŽmolík Pavel-158-9-18 13210
13.Svoboda JiříHladiš Libor8-8511 31310
14.Střelec MarekSmetana Marcel-6-6-3  03311
15.Dufek JanŽmolík LukášWO    30411
16.Svoboda JiříŽmolík Pavel-49-7-8 13412
17.Střelec MarekHladiš Libor-10-10-5  03413
18.Doležel TomášSmetana Marcel-6-8-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jiří13Žmolík Lukáš30
Střelec Marek04Žmolík Pavel40
Doležel Tomáš04Beníček Martin20
Dufek Jan12Smetana Marcel31
   Hladiš Libor11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták BVrchní
rozhodčí:
Konečný David
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29650:648TJ Fryšták B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný David
Fišer Roman
 
 
Bártek Dušan
Panáček Anton
 
 
-10-7-8  0301
2.Hrdlička Martin
Hrdlička Michal
 
 
Zgabaj Miroslav
Kubík Josef
 
 
-3-76-6 1302
3.Konečný DavidBártek Dušan-3710-9-52303
4.Fišer RomanZgabaj Miroslav627  3013
5.Hrdlička MichalKubík Josef1496  3023
6.Hrdlička MartinPanáček Anton10-8-7773233
7.Fišer RomanBártek Dušan884  3043
8.Hrdlička MichalZgabaj Miroslav-14-969-72344
9.Hrdlička MartinKubík Josef9-879 3154
10.Konečný DavidPanáček Anton-37-7-3 1355
11.Hrdlička MichalBártek Dušan-61384 3165
12.Hrdlička MartinZgabaj Miroslav587  3075
13.Konečný DavidKubík Josef9-810-583285
14.Fišer RomanPanáček Anton10106  3095
15.Hrdlička MartinBártek Dušan7-77-81032105
16.Konečný DavidZgabaj Miroslav10811  30115
17.Fišer RomanKubík Josef7-6-97-823116
18.Hrdlička MichalPanáček AntonWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Konečný David22Bártek Dušan13
Fišer Roman31Zgabaj Miroslav13
Hrdlička Michal21Kubík Josef13
Hrdlička Martin40Panáček Anton12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36661:681TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernhauser Vlastimír
Vaculín Jaroslav
 
 
Hladil Radek
Křenek Jakub
 
 
-789-693210
2.Mikulenka Zdeněk
Mikulenka Petr
 
 
Hráský Luděk
Juráň Radek
 
 
7-578 3120
3.Mikulenka PetrJuráň Radek-81083 3130
4.Vaculín JaroslavHráský Luděk-710-9-5 1331
5.Mikulenka ZdeněkHladil Radek-5-4-7  0332
6.Bernhauser VlastimírKřenek Jakub-7958 3142
7.Vaculín JaroslavJuráň Radek8-75-6-92343
8.Mikulenka ZdeněkHráský Luděk-8-6-9  0344
9.Bernhauser VlastimírHladil Radek11-7-8-6 1345
10.Mikulenka PetrKřenek Jakub876  3055
11.Mikulenka ZdeněkJuráň Radek8-76-983265
12.Bernhauser VlastimírHráský Luděk-89-68-112366
13.Mikulenka PetrHladil Radek-7-8-6  0367
14.Vaculín JaroslavKřenek Jakub7-89-3103277
15.Bernhauser VlastimírJuráň Radek673  3087
16.Mikulenka PetrHráský Luděk-871011 3197
17.Vaculín JaroslavHladil Radek-8-7-4  0398
18.Mikulenka ZdeněkKřenek Jakub9-10-117932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulenka Petr31Juráň Radek13
Vaculín Jaroslav13Hráský Luděk31
Mikulenka Zdeněk22Hladil Radek40
Bernhauser Vlastimír22Křenek Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BVrchní
rozhodčí:
Vykoukal Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40650:720TJ Jiskra Otrokovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozub Kamil
Koiš Jaroslav
 
 
Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
3-6-7-3 1301
2.Vykoukal Martin
Paďour Ladislav
 
 
Janošík Pavel
Janečka Zdeněk
 
 
-7-9-8  0302
3.Koiš JaroslavJanečka Zdeněk9-47-6-92303
4.Kozub KamilGazda Jiří-6-7-3  0304
5.Vykoukal MartinHons Jakub6-7911 3114
6.Paďour LadislavJanošík Pavel-6912-4103224
7.Kozub KamilJanečka Zdeněk8-68-5-72325
8.Vykoukal MartinGazda Jiří-8-28-4 1326
9.Paďour LadislavHons Jakub9-867 3136
10.Koiš JaroslavJanošík Pavel9-5-8-4 1337
11.Vykoukal MartinJanečka Zdeněk5-8-96-82338
12.Paďour LadislavGazda Jiří7-7-81133248
13.Koiš JaroslavHons Jakub-8-7-5  0349
14.Kozub KamilJanošík Pavel8-5910 3159
15.Paďour LadislavJanečka Zdeněk-5-1012-8 13510
16.Koiš JaroslavGazda Jiří-4810-12932610
17.Kozub KamilHons Jakub599  30710
18.Vykoukal MartinJanošík Pavel7-9710 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koiš Jaroslav13Janečka Zdeněk40
Kozub Kamil22Gazda Jiří22
Vykoukal Martin22Hons Jakub13
Paďour Ladislav31Janošík Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VlčnovVrchní
rozhodčí:
Cifr Radomír
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál dolního pohostinstvíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30619:598TJ Sokol Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cifr Radomír
Pavelčík František
 
 
Ježek Milan
Matějíček Jakub
 
 
-5134 3110
2.Kolaja Radomil
Kubíček Martin
 
 
Fibichr Zdeněk
Bartoš Miroslav
 
 
-9676 3120
3.Kubíček MartinFibichr Zdeněk-11-11-5  0321
4.Pavelčík FrantišekJežek Milan38-98 3131
5.Kolaja RadomilMatějíček Jakub4-7-8993241
6.Cifr RadomírKučera Ondřej-9-8-10  0342
7.Pavelčík FrantišekFibichr Zdeněk-12-1210-6 1343
8.Kolaja RadomilJežek Milan7-79-9103253
9.Cifr RadomírMatějíček Jakub9-5-6-8 1354
10.Kučera JosefKučera Ondřej778  3064
11.Kolaja RadomilFibichr Zdeněk10-5-8-5 1365
12.Cifr RadomírJežek Milan-7-44-4 1366
13.Kučera JosefMatějíček Jakub6-55-9123276
14.Pavelčík FrantišekKučera Ondřej866  3086
15.Cifr RadomírFibichr Zdeněk678  3096
16.Kučera JosefJežek Milan1049  30106
17.Pavelčík FrantišekMatějíček Jakub7410  30116
18.Kolaja RadomilKučera OndřejWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubíček Martin01Fibichr Zdeněk31
Pavelčík František31Ježek Milan13
Kolaja Radomil21Matějíček Jakub13
Cifr Radomír13Kučera Ondřej12
Kučera Josef30   
WO01WO10
střídání Vlčnov A Kučera Josef za Kubíček Marti



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak HulínVrchní
rozhodčí:
Hrdina Jan
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum BylniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín JavorováRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:35748:731SK Spartak Hulín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Tomáš
Hrdina Jan
 
 
Gonda Tomáš
Fojtík Marek
 
 
78-86 3110
2.Šabík Vladimír
Hošťálek Petr
 
 
Dorňák František
Dorňák Zdeněk
 
 
6-7-89-102311
3.Šabík VladimírGonda Tomáš43-8-873221
4.Hrdina JanDorňák František-6-6-7  0322
5.Hošťálek PetrDorňák Zdeněk-67710 3132
6.Tůma TomášFojtík Marek-8108-7-32333
7.Hrdina JanGonda Tomáš8-7-7973243
8.Hošťálek PetrDorňák František6-78-4-122344
9.Tůma TomášDorňák Zdeněk8710  3054
10.Šabík VladimírFojtík Marek-4-512-11 1355
11.Hošťálek PetrGonda Tomáš-11136-5-92356
12.Tůma TomášDorňák František8-8514 3166
13.Šabík VladimírDorňák Zdeněk8-9-3-7 1367
14.Hrdina JanFojtík Marek9-676 3177
15.Tůma TomášGonda Tomáš-1010103 3187
16.Šabík VladimírDorňák František9-9-8833297
17.Hrdina JanDorňák Zdeněk-8799 31107
18.Hošťálek PetrFojtík Marek7-79-81032117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šabík Vladimír22Gonda Tomáš13
Hrdina Jan31Dorňák František22
Hošťálek Petr22Dorňák Zdeněk13
Tůma Tomáš31Fojtík Marek22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy