Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták BVrchní
rozhodčí:
Konečný David
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39635:697TJ Nivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný David
Fišer Roman
 
 
Žmolík Lukáš
Žmolík Pavel
 
 
-7-87-5 1301
2.Pekař Pavel
Gregor Radek
 
 
Smetana Marcel
Beníček Martin
 
 
-4-5-12  0302
3.Gregor RadekŽmolík Lukáš12-10-9-6 1303
4.Konečný DavidŽmolík Pavel-8-1-5  0304
5.Pekař PavelBeníček Martin989  3014
6.Fišer RomanSmetana Marcel9-86-11-122315
7.Konečný DavidŽmolík Lukáš-713109 3125
8.Pekař PavelŽmolík Pavel-79-96-122326
9.Fišer RomanBeníček Martin2-474 3136
10.Gregor RadekSmetana Marcel-9-4-9  0337
11.Pekař PavelŽmolík Lukáš63-89 3147
12.Fišer RomanŽmolík Pavel12-1489 3157
13.Gregor RadekBeníček Martin-5-810-8 1358
14.Konečný DavidSmetana Marcel9-49-9-42359
15.Fišer RomanŽmolík Lukáš89-76 3169
16.Gregor RadekŽmolík Pavel-4-5-2  03610
17.Konečný DavidBeníček Martin58-98 31710
18.Pekař PavelSmetana Marcel-3-89-12 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gregor Radek04Žmolík Lukáš13
Konečný David22Žmolík Pavel31
Pekař Pavel22Beníček Martin13
Fišer Roman31Smetana Marcel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín CVrchní
rozhodčí:
Dufek Aleš
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:28684:592KST Zlín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střelec Marek
Dufek Jan
 
 
Bártek Dušan
Černohorský Tomáš
 
 
-2877 3110
2.Svoboda Jiří
Koudelík Lukáš
 
 
Kubík Josef
Juřica Tomáš
 
 
-9767 3120
3.Dufek JanČernohorský Tomáš76-52 3130
4.Svoboda JiříJuřica Tomáš6-7107 3140
5.Koudelík LukášBártek Dušan105-3-8-72341
6.Střelec MarekKubík Josef-9-434-72342
7.Svoboda JiříČernohorský Tomáš-13-5-8  0343
8.Koudelík LukášJuřica Tomáš99-65 3153
9.Střelec MarekBártek Dušan795  3063
10.Dufek JanKubík Josef6-95-923273
11.Koudelík LukášČernohorský Tomáš99-29 3183
12.Střelec MarekJuřica Tomáš-9-93553293
13.Dufek JanBártek Dušan591  30103
14.Svoboda JiříKubík Josef-998-6532113
15.Střelec MarekČernohorský Tomáš-10854 31123
16.Dufek JanJuřica Tomáš874  30133
17.Svoboda JiříBártek Dušan-9-9-6  03134
18.Koudelík LukášKubík Josef7-6-7-5 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Jan40Černohorský Tomáš13
Svoboda Jiří22Juřica Tomáš04
Koudelík Lukáš22Bártek Dušan22
Střelec Marek31Kubík Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BVrchní
rozhodčí:
Vykoukal Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1716:52536:703TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vykoukal Martin
Říha Petr
 
 
Hladil Radek
Kuběna Stanislav
 
 
-3-89-11 1301
2.Paďour Ladislav
Řehák Lukáš
 
 
Čevela Martin
Cibulka Stanislav
 
 
-8-8-11  0302
3.Vykoukal MartinCibulka Stanislav-9-97-2 1303
4.Říha PetrKuběna Stanislav-8-11-4  0304
5.Řehák LukášČevela Martin-1-4-3  0305
6.Paďour LadislavHladil Radek-7-65-11 1306
7.Říha PetrCibulka Stanislav-9856 3116
8.Řehák LukášKuběna Stanislav-6-10-4  0317
9.Paďour LadislavČevela Martin6-5-5-5 1318
10.Vykoukal MartinHladil Radek311-5-11-52319
11.Řehák LukášCibulka Stanislav-7137-4-723110
12.Paďour LadislavKuběna Stanislav-9-6-4  03111
13.Vykoukal MartinČevela Martin-7-5-3  03112
14.Říha PetrHladil Radek-576-9-823113
15.Paďour LadislavCibulka Stanislav-6-610-6 13114
16.Vykoukal MartinKuběna Stanislav-8-910-9 13115
17.Říha PetrČevela Martin-9-77-7 13116
18.Řehák LukášHladil Radek-6-9-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vykoukal Martin04Cibulka Stanislav31
Říha Petr13Kuběna Stanislav40
Řehák Lukáš04Čevela Martin40
Paďour Ladislav04Hladil Radek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:40740:768TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulenka Zdeněk
Mikulenka Petr
 
 
Janečka Zdeněk
Jílek Petr
 
 
-76-98103210
2.Bernhauser Vlastimír
Vaculín Jaroslav
 
 
Hons Jakub
Gazda Jiří
 
 
9-811-973220
3.Mikulenka ZdeněkJílek Petr-5910-12113230
4.Vaculín JaroslavGazda Jiří-6-4-5  0331
5.Mikulenka PetrHons Jakub5-754 3141
6.Bernhauser VlastimírJanečka Zdeněk-78-910-72342
7.Vaculín JaroslavJílek Petr-4-58-9 1343
8.Mikulenka PetrGazda Jiří-9-8101293253
9.Bernhauser VlastimírHons Jakub-109-8693263
10.Mikulenka ZdeněkJanečka Zdeněk-97-8-11 1364
11.Mikulenka PetrJílek Petr89-610 3174
12.Bernhauser VlastimírGazda Jiří-989-9103284
13.Mikulenka ZdeněkHons Jakub7-8-91083294
14.Vaculín JaroslavJanečka Zdeněk-5-7-6  0395
15.Bernhauser VlastimírJílek Petr810-69 31105
16.Mikulenka ZdeněkGazda Jiří-87-910732115
17.Vaculín JaroslavHons Jakub-6-8-9  03116
18.Mikulenka PetrJanečka Zdeněk-9-108-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulenka Zdeněk31Jílek Petr13
Vaculín Jaroslav04Gazda Jiří13
Mikulenka Petr31Hons Jakub13
Bernhauser Vlastimír31Janečka Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak HulínVrchní
rozhodčí:
Hrdina Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín JavorováRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:30722:675SK Spartak Hulín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Jan
Tůma Tomáš
 
 
Fibichr Zdeněk
Bartoš Miroslav
 
 
-8115-943210
2.Hošťálek Petr
Šabík Vladimír
 
 
Matějíček Jakub
Ježek Milan
 
 
9-7-9463220
3.Šabík VladimírFibichr Zdeněk6-697 3130
4.Hrdina JanBartoš Miroslav1110-63 3140
5.Hošťálek PetrJežek Milan86-86 3150
6.Tůma TomášMatějíček Jakub97-87 3160
7.Hrdina JanFibichr Zdeněk511-5-8-62361
8.Hošťálek PetrBartoš Miroslav-77-27123271
9.Tůma TomášJežek Milan278  3081
10.Šabík VladimírMatějíček Jakub877  3091
11.Hošťálek PetrFibichr Zdeněk8-4-14-3 1392
12.Tůma TomášBartoš Miroslav86-87 31102
13.Šabík VladimírJežek Milan-1482-7832112
14.Hrdina JanMatějíček Jakub77-8-6832122
15.Tůma TomášFibichr Zdeněk-86127 31132
16.Šabík VladimírBartoš Miroslav-108-7-7 13133
17.Hrdina JanJežek Milan6-8-971032143
18.Hošťálek PetrMatějíček JakubWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šabík Vladimír31Fibichr Zdeněk22
Hrdina Jan31Bartoš Miroslav13
Hošťálek Petr21Ježek Milan04
Tůma Tomáš40Matějíček Jakub03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VlčnovVrchní
rozhodčí:
Cifr Radomír
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum BylniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál dolního pohostinstvíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34649:679TJ Sokol Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cifr Radomír
Pavelčík František
 
 
Dorňák František
Dorňák Zdeněk
 
 
-7-6-7  0301
2.Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
Řepa Josef
Fojtík Marek
 
 
8-9714 3111
3.Kučera JosefGonda Tomáš12-10107 3121
4.Pavelčík FrantišekDorňák František14-2-10-4 1322
5.Kolaja RadomilDorňák Zdeněk855  3032
6.Cifr RadomírFojtík Marek5-6-61053242
7.Pavelčík FrantišekGonda Tomáš-41697 3152
8.Kolaja RadomilDorňák František7-657 3162
9.Cifr RadomírDorňák Zdeněk-7-8-7  0363
10.Kučera JosefFojtík Marek8-7-96-62364
11.Kolaja RadomilGonda Tomáš-689-863274
12.Cifr RadomírDorňák František-6-26-5 1375
13.Kučera JosefDorňák Zdeněk77-311 3185
14.Pavelčík FrantišekFojtík Marek-3-78-7 1386
15.Cifr RadomírŘepa Josef-68-79-42387
16.Kučera JosefDorňák František-5-7-11  0388
17.Pavelčík FrantišekDorňák Zdeněk789  3098
18.Kolaja RadomilFojtík Marek-81139 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Josef22Gonda Tomáš03
Pavelčík František22Dorňák František31
Kolaja Radomil40Dorňák Zdeněk13
Cifr Radomír13Fojtík Marek22
   Řepa Josef10
Střídání: Bylnice Řepa Josef za Gonda Tomáš

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy