Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NivniceVrchní
rozhodčí:
Výmola Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Nivnice, 1.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20652:495TJ Nivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Lukáš
Žmolík Pavel
 
 
Cifr Radomír
Pavelčík František
 
 
586  3010
2.Beníček Martin
Smetana Marcel
 
 
Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
83-84 3120
3.Hladiš LiborPavelčík František7-9-5-6 1321
4.Žmolík LukášKolaja Radomil-8-8-10  0322
5.Smetana MarcelCifr Radomír-62102 3132
6.Beníček MartinKučera Josef-56117 3142
7.Žmolík LukášPavelčík František-6-67-9 1343
8.Smetana MarcelKolaja Radomil863  3053
9.Beníček MartinCifr Radomír676  3063
10.Hladiš LiborKučera Josef-8-510-9 1364
11.Smetana MarcelPavelčík František55-92 3174
12.Beníček MartinKolaja Radomil588  3084
13.Hladiš LiborCifr Radomír579  3094
14.Žmolík PavelKučera Josef91-7-9932104
15.Beníček MartinPavelčík František710-7-12932114
16.Hladiš LiborKolaja Radomil379  30124
17.Žmolík PavelCifr Radomír966  30134
18.Smetana MarcelKučera JosefWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladiš Libor22Pavelčík František22
Žmolík Lukáš02Kolaja Radomil13
Smetana Marcel30Cifr Radomír04
Beníček Martin40Kučera Josef12
Žmolík Pavel20   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Bártek Dušan
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vsetín SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:18632:367T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panáček Anton
Bártek Dušan
 
 
Ondruch Marek
Mrhálek Ondřej
 
 
1048  3010
2.Juřica Tomáš
Kubík Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Panáček AntonTůma Tomáš54-4-4-72321
4.Juřica TomášOndruch Marek-874-10-72322
5.Kubík JosefMrhálek Ondřej746  3032
6.Černohorský TomášWO    3042
7.Juřica TomášTůma Tomáš9-66-583252
8.Kubík JosefOndruch Marek-8-1237-112353
9.Černohorský TomášMrhálek Ondřej161  3063
10.Panáček AntonWO    3073
11.Kubík JosefTůma Tomáš-5-10-8  0374
12.Černohorský TomášOndruch Marek635  3084
13.Panáček AntonMrhálek Ondřej547  3094
14.Juřica TomášWO    30104
15.Černohorský TomášTůma Tomáš-6-8-10  03105
16.Panáček AntonOndruch Marek-7256 31115
17.Juřica TomášMrhálek Ondřej846  30125
18.Kubík JosefWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Panáček Anton21Tůma Tomáš31
Juřica Tomáš21Ondruch Marek22
Kubík Josef12Mrhálek Ondřej04
Černohorský Tomáš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Borýsek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:36550:568TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fibichr Zdeněk
Uher Antonín
 
 
Mikulenka Zdeněk
Mikulenka Petr
 
 
-4-9-9  0301
2.Ježek Vít
Bartoš Miroslav
 
 
Bernhauser Vlastimír
Vaculín Libor
 
 
-10-8-7  0302
3.Fibichr ZdeněkMikulenka Petr568  3012
4.Ježek VítBernhauser Vlastimír-88-9763222
5.Uher AntonínVaculín Libor-6-8-8  0323
6.Bartoš MiroslavMikulenka Zdeněk-6-7-6  0324
7.Ježek VítMikulenka Petr-5-9-8  0325
8.Uher AntonínBernhauser Vlastimír-61069 3135
9.Bartoš MiroslavVaculín Libor649  3045
10.Fibichr ZdeněkMikulenka Zdeněk-91027 3155
11.Uher AntonínMikulenka Petr-6-4-8  0356
12.Bartoš MiroslavBernhauser Vlastimír-666-8-52357
13.Fibichr ZdeněkVaculín Libor327  3067
14.Ježek VítMikulenka Zdeněk-5-8-6  0368
15.Bartoš MiroslavMikulenka Petr7-895 3178
16.Fibichr ZdeněkBernhauser Vlastimír-9877 3188
17.Ježek VítVaculín Libor-7-9-8  0389
18.Uher AntonínMikulenka Zdeněk-6-10-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fibichr Zdeněk40Mikulenka Petr22
Ježek Vít13Bernhauser Vlastimír13
Uher Antonín13Vaculín Libor22
Bartoš Miroslav22Mikulenka Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum BylniceVrchní
rozhodčí:
Dorňák František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:33735:699Sport centrum Bylnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák František
Dorňák Zdeněk
 
 
Pavlíček Rudolf
Koiš Jaroslav
 
 
9-87-683210
2.Gonda Tomáš
Fojtík Marek
 
 
Říha Petr
Jániš Pavel
 
 
-789-773220
3.Fojtík MarekPavlíček Rudolf-6-710-8 1321
4.Dorňák ZdeněkJániš Pavel98-911 3131
5.Gonda TomášŘíha Petr9-7-87-82332
6.Dorňák FrantišekKoiš Jaroslav88-65 3142
7.Dorňák ZdeněkPavlíček Rudolf-9-89-7 1343
8.Gonda TomášJániš Pavel9-6-87-122344
9.Dorňák FrantišekŘíha Petr7-8-99-92345
10.Fojtík MarekKoiš Jaroslav988  3055
11.Gonda TomášŘehák Lukáš877  3065
12.Dorňák FrantišekJániš Pavel-8986 3175
13.Fojtík MarekŘíha Petr-79-68-92376
14.Dorňák ZdeněkKoiš Jaroslav369  3086
15.Dorňák FrantišekŘehák Lukáš76-98 3196
16.Fojtík MarekJániš Pavel-87-96-72397
17.Dorňák ZdeněkŘíha Petr-98-7-9 1398
18.Gonda TomášKoiš Jaroslav89-85 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fojtík Marek13Pavlíček Rudolf20
Dorňák Zdeněk22Jániš Pavel22
Gonda Tomáš22Říha Petr40
Dorňák František31Koiš Jaroslav04
   Řehák Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Cibulka Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
svč domečekRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:14685:512TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Radim
Hladil Radek
 
 
Doležel Tomáš
Jelínek Vojtěch
 
 
671  3010
2.Kuběna Stanislav
Cibulka Stanislav
 
 
Slezák Rudolf
Koudelík Lukáš
 
 
47-84 3120
3.Vlček RadimJelínek Vojtěch88-713 3130
4.Cibulka StanislavSlezák Rudolf5-10-7-10 1331
5.Hladil RadekKoudelík Lukáš-10-106783241
6.Kuběna StanislavDoležel Tomáš545  3051
7.Cibulka StanislavJelínek Vojtěch6105  3061
8.Hladil RadekSlezák Rudolf68-78 3171
9.Kuběna StanislavKoudelík Lukáš865  3081
10.Vlček RadimDoležel Tomáš8-4-41063291
11.Hladil RadekJelínek Vojtěch675  30101
12.Kuběna StanislavSlezák Rudolf-5888 31111
13.Vlček RadimKoudelík Lukáš39-102 31121
14.Čevela MartinDoležel Tomáš676  30131
15.Kuběna StanislavJelínek Vojtěch678  30141
16.Vlček RadimSlezák Rudolf-6878 31151
17.Čevela MartinKoudelík Lukáš1098  30161
18.Hladil RadekDoležel Tomáš8-878 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlček Radim40Jelínek Vojtěch04
Cibulka Stanislav11Slezák Rudolf13
Hladil Radek40Koudelík Lukáš04
Kuběna Stanislav40Doležel Tomáš04
Čevela Martin20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Fryšták BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st. tenisu u tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:43603:665TJ Fryšták B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrašík Petr
Mancl Zdeněk
 
 
Pekař Pavel
Fišer Roman
 
 
-10-10-10  0301
2.Hons Jakub
Gazda Jiří
 
 
Konečný David
Gregor Radek
 
 
599  3011
3.Ondrašík PetrPekař Pavel-79-57-52312
4.Janošík PavelFišer Roman7-8-9-4 1313
5.Gazda JiříKonečný David-3-79-10 1314
6.Hons JakubGregor Radek-79-5-11 1315
7.Janošík PavelPekař Pavel-5-7-9  0316
8.Gazda JiříFišer Roman-810-6-8 1317
9.Hons JakubKonečný David-8776 3127
10.Ondrašík PetrGregor Radek2910  3037
11.Gazda JiříPekař Pavel-9-9-11  0338
12.Hons JakubFišer Roman5-8-9-11 1339
13.Ondrašík PetrKonečný David-7-5-4  03310
14.Janošík PavelGregor Radek-87-6-9 13311
15.Hons JakubPekař Pavel57-4-7-1023312
16.Ondrašík PetrFišer Roman-87-5-7 13313
17.Janošík PavelKonečný David75-9-7-1123314
18.Gazda JiříGregor Radek579  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondrašík Petr13Pekař Pavel40
Janošík Pavel04Fišer Roman40
Gazda Jiří13Konečný David31
Hons Jakub13Gregor Radek22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy