Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Bártek Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vsetín SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:26704:623T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártek Dušan
Panáček Anton
 
 
Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
129-96 3110
2.Juřica Tomáš
Kubík Josef
 
 
Cifr Radomír
Křapa Ivo
 
 
8-779 3120
3.Kubík JosefKolaja Radomil-88-3683230
4.Juřica TomášCifr Radomír-11938 3140
5.Panáček AntonKřapa Ivo748  3050
6.Bártek DušanKučera Josef-787-4-72351
7.Juřica TomášKolaja Radomil5-5-5963261
8.Panáček AntonCifr Radomír9-838 3171
9.Bártek DušanKřapa Ivo789  3081
10.Kubík JosefKučera Josef-7-79-8 1382
11.Panáček AntonKolaja Radomil-86-2283292
12.Bártek DušanCifr Radomír96-69 31102
13.Kubík JosefKřapa Ivo615  30112
14.Juřica TomášKučera Josef-7-9-14  03113
15.Bártek DušanKolaja Radomil4-5-69-523114
16.Kubík JosefCifr Radomír-7443 31124
17.Juřica TomášKřapa Ivo810-711 31134
18.Panáček AntonKučera Josef-51375 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubík Josef31Kolaja Radomil13
Juřica Tomáš31Cifr Radomír04
Panáček Anton40Křapa Ivo04
Bártek Dušan22Kučera Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NivniceVrchní
rozhodčí:
Výmola Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Nivnice, 1.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23627:525TJ Nivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Lukáš
Žmolík Pavel
 
 
Tůma Tomáš
Hrdina Jan
 
 
987  3010
2.Beníček Martin
Smetana Marcel
 
 
Hošťálek Petr
Ondruch Marek
 
 
784  3020
3.Žmolík PavelTůma Tomáš-5-95-7 1321
4.Žmolík LukášHrdina Jan7147  3031
5.Smetana MarcelHošťálek Petr5106  3041
6.Beníček MartinOndruch Marek838  3051
7.Žmolík LukášTůma Tomáš-4-3-8  0352
8.Smetana MarcelHrdina Jan55-11-643262
9.Beníček MartinHošťálek Petr-108-6-9 1363
10.Žmolík PavelOndruch Marek312  3073
11.Smetana MarcelTůma Tomáš1295  3083
12.Beníček MartinHrdina Jan-5-9-10  0384
13.Žmolík PavelHošťálek Petr7-8-11-10 1385
14.Žmolík LukášOndruch Marek386  3095
15.Beníček MartinTůma Tomáš6411  30105
16.Žmolík PavelHrdina Jan59-8-8532115
17.Hladiš LiborHošťálek Petr-5-79-10 13116
18.Smetana MarcelOndruch Marek-67410 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žmolík Pavel22Tůma Tomáš22
Žmolík Lukáš21Hrdina Jan13
Smetana Marcel40Hošťálek Petr31
Beníček Martin22Ondruch Marek04
Hladiš Libor01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum BylniceVrchní
rozhodčí:
Dorňák František
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM BYLNICERozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:46574:696TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepa Josef
Fojtík Marek
 
 
Vaculín Libor
Bernhauser Vlastimír
 
 
87-78 3110
2.Bařinka Vilém
Martiška Petr
 
 
Mikulenka Zdeněk
Mikulenka Petr
 
 
-5-6-6  0311
3.Fojtík MarekVaculín Libor98-68 3121
4.Bařinka VilémBernhauser Vlastimír10-6-7893231
5.Řepa JosefMikulenka Zdeněk-89-78-92332
6.Martiška PetrMikulenka Petr-7-5-5  0333
7.Bařinka VilémVaculín Libor-6-7-8  0334
8.Řepa JosefBernhauser Vlastimír-87-9-7 1335
9.Martiška PetrMikulenka Zdeněk-5-4-3  0336
10.Fojtík MarekMikulenka Petr8-896 3146
11.Řepa JosefVaculín Libor-107-8-8 1347
12.Martiška PetrBernhauser Vlastimír-6-5-5  0348
13.Fojtík MarekMikulenka Zdeněk9-710-8-92349
14.Bařinka VilémMikulenka Petr-6-7-8  03410
15.Martiška PetrVaculín Libor-7-6-8  03411
16.Fojtík MarekBernhauser Vlastimír-89-78932511
17.Bařinka VilémMikulenka Zdeněk-8-9-6  03512
18.Řepa JosefMikulenka Petr-9-878-723513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fojtík Marek31Vaculín Libor31
Bařinka Vilém13Bernhauser Vlastimír22
Řepa Josef04Mikulenka Zdeněk40
Martiška Petr04Mikulenka Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Borýsek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:37715:703KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fibichr Zdeněk
Kučera Ondřej
 
 
Vykoukal Martin
Říha Petr
 
 
-9-8-4  0301
2.Ježek Vít
Bartoš Miroslav
 
 
Paďour Ladislav
Karal Oldřich
 
 
-582-653211
3.Bartoš MiroslavVykoukal Martin8-7910 3121
4.Borýsek JiříŘíha Petr-9-119753231
5.Kučera OndřejPaďour Ladislav5-8-7-8 1332
6.Fibichr ZdeněkKaral Oldřich911-87 3142
7.Borýsek JiříVykoukal Martin75-11-11-62343
8.Kučera OndřejŘíha Petr-109-7-8 1344
9.Fibichr ZdeněkPaďour Ladislav74-78 3154
10.Bartoš MiroslavKaral Oldřich-810113 3164
11.Kučera OndřejVykoukal Martin-71111-9103274
12.Fibichr ZdeněkŘíha Petr-7-65793284
13.Bartoš MiroslavPaďour Ladislav466  3094
14.Borýsek JiříKaral Oldřich-1-7-6  0395
15.Fibichr ZdeněkVykoukal Martin-8-136-4 1396
16.Bartoš MiroslavŘíha Petr139-6-8532106
17.Borýsek JiříPaďour Ladislav-7-8-7  03107
18.Kučera OndřejKaral Oldřich77-11-9832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Miroslav40Vykoukal Martin22
Borýsek Jiří13Říha Petr13
Kučera Ondřej22Paďour Ladislav22
Fibichr Zdeněk31Karal Oldřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:37752:718TJ Jiskra Otrokovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
Svoboda Jiří
Viktorínová Michaela
 
 
10-119-4-102301
2.Jílek Petr
Silný Jakub
 
 
Koudelík Lukáš
Jelínek Vojtěch
 
 
-7811-1483211
3.Silný JakubJelínek Vojtěch1-799 3121
4.Jílek PetrKoudelík Lukáš-8-9-7  0322
5.Gazda JiříViktorínová Michaela8-97-883232
6.Hons JakubSvoboda Jiří97-8-863242
7.Jílek PetrJelínek Vojtěch92-129 3152
8.Gazda JiříKoudelík Lukáš68-3-683262
9.Hons JakubViktorínová Michaela8-88-8-82363
10.Silný JakubSvoboda Jiří1210-94 3173
11.Gazda JiříJelínek Vojtěch-10-66963283
12.Hons JakubKoudelík Lukáš9-7-69-62384
13.Silný JakubViktorínová Michaela-9-374103294
14.Jílek PetrSvoboda Jiří-5-8-10  0395
15.Hons JakubJelínek Vojtěch87-137 31105
16.Silný JakubKoudelík Lukáš-1079-9-423106
17.Jílek PetrViktorínová MichaelaWO    30116
18.Gazda JiříSvoboda Jiří-10-7-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Silný Jakub31Jelínek Vojtěch04
Jílek Petr12Koudelík Lukáš31
Gazda Jiří31Viktorínová Michaela12
Hons Jakub22Svoboda Jiří22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Hladil Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Fryšták BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
svč domečekRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:21644:461TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Stanislav
Cibulka Stanislav
 
 
Gregor Radek
Fišer Roman
 
 
4123  3010
2.Hráský Luděk
Čevela Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Hráský LuděkFišer Roman117-9-7-42321
4.Čevela MartinPekař Pavel-79910 3131
5.Cibulka StanislavGregor Radek-56-109-42332
6.Kuběna StanislavWO    3042
7.Čevela MartinFišer Roman-6699 3152
8.Cibulka StanislavPekař Pavel-108-11-9 1353
9.Kuběna StanislavGregor Radek858  3063
10.Hráský LuděkWO    3073
11.Cibulka StanislavFišer Roman-4-9-5  0374
12.Kuběna StanislavPekař Pavel5-7-65-92375
13.Hráský LuděkGregor Radek11810  3085
14.Čevela MartinWO    3095
15.Kuběna StanislavFišer Roman551  30105
16.Hráský LuděkPekař Pavel912-2-3-223106
17.Čevela MartinGregor Radek7-869 31116
18.Cibulka StanislavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hráský Luděk12Fišer Roman22
Čevela Martin30Pekař Pavel31
Cibulka Stanislav03Gregor Radek13
Kuběna Stanislav21   
WO50WO05

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy