Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NivniceVrchní
rozhodčí:
Výmola Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ NivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25667:584TJ Nivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Marcel
Beníček Martin
 
 
Knébl Radovan
Mikulenka Petr
 
 
876  3010
2.Hladiš Libor
Janča Tomáš
 
 
Bernhauser Vlastimír
Brzokoupil Jiří
 
 
8-89-8-102311
3.Smetana MarcelBernhauser Vlastimír-61057 3121
4.Beníček MartinMikulenka Petr77-9-493231
5.Hladiš LiborKnébl Radovan7-10-97-32332
6.Janča TomášVaculín Jaroslav7108  3042
7.Beníček MartinBernhauser Vlastimír3510  3052
8.Hladiš LiborMikulenka Petr275  3062
9.Janča TomášKnébl Radovan-510-7-10 1363
10.Smetana MarcelVaculín Jaroslav298  3073
11.Hladiš LiborBernhauser Vlastimír-104-4-7 1374
12.Janča TomášMikulenka Petr-4-118-5 1375
13.Smetana MarcelKnébl Radovan867  3085
14.Beníček MartinBrzokoupil Jiří89-36 3195
15.Janča TomášBernhauser Vlastimír-11-10-7  0396
16.Smetana MarcelMikulenka Petr310-104 31106
17.Beníček MartinKnébl Radovan1044  30116
18.Hladiš LiborBrzokoupil Jiří-787-10932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smetana Marcel40Bernhauser Vlastimír22
Beníček Martin40Mikulenka Petr13
Hladiš Libor22Knébl Radovan22
Janča Tomáš13Vaculín Jaroslav02
   Brzokoupil Jiří02
střídání hosté: Vaculín Jaroslav - Brzokoupil Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Bártek Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vsetín SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1330:45678:738TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártek Dušan
Panáček Anton
 
 
Pavlíček Rudolf
Vykoukal Martin
 
 
8-5-8-10 1301
2.Kubík Josef
Juřica Tomáš
 
 
Jániš Pavel
Paďour Ladislav
 
 
-1010-10-7 1302
3.Panáček AntonPavlíček Rudolf-6-8-2  0303
4.Juřica TomášVykoukal Martin811-57 3113
5.Kubík JosefPaďour Ladislav5-77-10-82314
6.Bártek DušanJániš Pavel-9-5-9  0315
7.Juřica TomášPavlíček Rudolf9-8-8-4 1316
8.Kubík JosefVykoukal Martin8-7-75-72317
9.Bártek DušanPaďour Ladislav9-6-119-122318
10.Panáček AntonJániš Pavel99-79 3128
11.Kubík JosefPavlíček Rudolf9-7-95-42329
12.Bártek DušanVykoukal Martin-98-8673239
13.Panáček AntonPaďour Ladislav8-94-1033249
14.Juřica TomášJániš Pavel-1010-87-723410
15.Bártek DušanPavlíček Rudolf-6-2-4  03411
16.Panáček AntonVykoukal Martin8-10-713-723412
17.Juřica TomášPaďour Ladislav758  30512
18.Kubík JosefJániš Pavel-9-9-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Panáček Anton22Pavlíček Rudolf40
Juřica Tomáš22Vykoukal Martin22
Kubík Josef04Paďour Ladislav22
Bártek Dušan13Jániš Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín CVrchní
rozhodčí:
Svoboda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:42669:710TJ Sokol Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jiří
Dufek Jan
 
 
Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
7-48-6-92301
2.Viktorínová Michaela
Střelec Marek
 
 
Cifr Radomír
Pavelčík František
 
 
-589-10103211
3.Dufek JanKolaja Radomil-6-8-8  0312
4.Střelec MarekPavelčík František-7-4-9  0313
5.Viktorínová MichaelaKučera Josef-7-101-9 1314
6.Svoboda JiříCifr Radomír-39-107-42315
7.Střelec MarekKolaja Radomil6-675 3125
8.Viktorínová MichaelaPavelčík František-9996 3135
9.Svoboda JiříKučera Josef-84-5463245
10.Dufek JanCifr Radomír8611  3055
11.Viktorínová MichaelaKolaja Radomil3-10-14-9 1356
12.Svoboda JiříPavelčík František-8-56-8 1357
13.Dufek JanKučera Josef-6-189-92358
14.Střelec MarekCifr Radomír-8-4-6  0359
15.Svoboda JiříKolaja Radomil-11-4-6  03510
16.Dufek JanPavelčík František10-5-85-823511
17.Střelec MarekKučera Josef911-1111 31611
18.Viktorínová MichaelaCifr Radomír-10-9411732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Jan13Kolaja Radomil31
Střelec Marek22Pavelčík František31
Viktorínová Michaela22Kučera Josef22
Svoboda Jiří13Cifr Radomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták BVrchní
rozhodčí:
Konečný David
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:28717:643TJ Fryšták B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekař Pavel
Fišer Roman
 
 
Šabík Vladimír
Hošťálek Petr
 
 
55-7-11103210
2.Hrdlička Martin
Konečný David
 
 
Hrdina Jan
Ondruch Marek
 
 
3-8-69-62311
3.Pekař PavelHošťálek Petr8-589 3121
4.Babica VladimírŠabík Vladimír1095  3031
5.Fišer RomanHrdina Jan8-778 3141
6.Hrdlička MichalOndruch Marek-51088 3151
7.Babica VladimírHošťálek Petr-897-9-72352
8.Fišer RomanŠabík Vladimír667  3062
9.Hrdlička MichalHrdina Jan-7797 3172
10.Pekař PavelOndruch Marek1115  3082
11.Konečný DavidHošťálek Petr-6-9-5  0383
12.Hrdlička MichalŠabík Vladimír54-2-963293
13.Pekař PavelHrdina Jan9-987 31103
14.Babica VladimírOndruch Marek334  30113
15.Hrdlička MichalHošťálek Petr13-8-7-12 13114
16.Pekař PavelŠabík Vladimír-5-913-5 13115
17.Babica VladimírHrdina Jan88-12-9732125
18.Konečný DavidOndruch Marek-8-5512732135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pekař Pavel31Hošťálek Petr31
Babica Vladimír31Šabík Vladimír13
Fišer Roman20Hrdina Jan04
Hrdlička Michal31Ondruch Marek04
Konečný David11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Cibulka Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
svč domečekRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30634:618TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Radim
Hladil Radek
 
 
Fibichr Zdeněk
Ježek Milan
 
 
4-10119 3110
2.Čevela Martin
Kuběna Stanislav
 
 
Čaník Tomáš
Kučera Ondřej
 
 
-6-7-4  0311
3.Čevela MartinFibichr Zdeněk1055  3021
4.Vlček RadimJežek Milan-68-81573231
5.Hladil RadekČaník Tomáš7-6-4-8 1332
6.Kuběna StanislavKučera Ondřej23-75 3142
7.Vlček RadimFibichr Zdeněk-7-11-12  0343
8.Hladil RadekJežek Milan6-398 3153
9.Kuběna StanislavČaník Tomáš7108  3063
10.Čevela MartinKučera Ondřej1296  3073
11.Hladil RadekFibichr Zdeněk-679-3-52374
12.Kuběna StanislavJežek Milan87-77 3184
13.Čevela MartinČaník Tomáš-5-10-8  0385
14.Vlček RadimKučera Ondřej-35-9873295
15.Kuběna StanislavFibichr Zdeněk4126  30105
16.Čevela MartinJežek Milan52-59 31115
17.Vlček RadimČaník Tomáš-4127-7-623116
18.Hladil RadekKučera Ondřej-8-7-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čevela Martin31Fibichr Zdeněk22
Vlček Radim22Ježek Milan04
Hladil Radek13Čaník Tomáš31
Kuběna Stanislav40Kučera Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum BylniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20638:427TJ Jiskra Otrokovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Zdeněk
Hons Jakub
 
 
Gonda Tomáš
Fojtík Marek
 
 
10-612-10-82301
2.Holík Alois
Gazda Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Holík AloisGonda Tomáš-7-8-7  0312
4.Hons JakubFojtík Marek377  3022
5.Gazda JiříDorňák Zdeněk791  3032
6.Janečka ZdeněkWO    3042
7.Hons JakubGonda Tomáš-69-7993252
8.Gazda JiříFojtík Marek648  3062
9.Janošík PavelDorňák Zdeněk757  3072
10.Holík AloisWO    3082
11.Gazda JiříGonda Tomáš-991012 3192
12.Janošík PavelFojtík Marek-78-9-9 1393
13.Holík AloisDorňák Zdeněk67-94 31103
14.Hons JakubWO    30113
15.Janošík PavelGonda Tomáš-64-9-14 13114
16.Holík AloisFojtík Marek-7-6-5  03115
17.Hons JakubDorňák Zdeněk-76510 31125
18.Gazda JiříWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holík Alois12Gonda Tomáš22
Hons Jakub30Fojtík Marek22
Gazda Jiří30Dorňák Zdeněk04
Janošík Pavel12   
WO50WO05
Střídání domácí : Jánošík Pavel za Janečka Zdeněk

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy