Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov AVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19640:516Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Zbyněk
Farkaš Michael
 
 
Trávníčková Karla
Žáček Bronislav
 
 
9-8-9-9 1301
2.Dočkalová Gabriela
Masařík Radim
 
 
Nedoma Pavel
Vencel Stanislav
 
 
7106  3011
3.Dočkalová GabrielaTrávníčková Karla-9448 3121
4.Masařík RadimŽáček Bronislav688  3031
5.Farkaš MichaelNedoma Pavel-6-6-6  0332
6.Beneš ZbyněkVencel Stanislav-6978 3142
7.Masařík RadimTrávníčková Karla6-7-711-62343
8.Farkaš MichaelŽáček Bronislav7119  3053
9.Beneš ZbyněkNedoma Pavel766  3063
10.Dočkalová GabrielaVencel Stanislav324  3073
11.Farkaš MichaelTrávníčková Karla-5-5-6  0374
12.Beneš ZbyněkŽáček Bronislav7-166 3184
13.Dočkalová GabrielaNedoma Pavel635  3094
14.Masařík RadimVencel Stanislav-116-106632104
15.Beneš ZbyněkTrávníčková Karla1199  30114
16.Dočkalová GabrielaŽáček Bronislav267  30124
17.Masařík RadimNedoma Pavel12711  30134
18.Farkaš MichaelVencel Stanislav-72-96532144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočkalová Gabriela40Trávníčková Karla22
Masařík Radim31Žáček Bronislav04
Farkaš Michael22Nedoma Pavel13
Beneš Zbyněk40Vencel Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady AVrchní
rozhodčí:
Trčka Petr
HOSTUJÍCÍ:Křetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:47 Křetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švancarová Veronika
Trčka Petr
 
 
Koudelka Ladislav ml.
Koudelka Petr
 
 
     1301
2.Švancara Radim
Pavel František
 
 
Maresch Michal
Bačovský Filip
 
 
     1302
3.Trčka PetrKoudelka Ladislav ml.     2303
4.Pavel FrantišekKoudelka Petr     0304
5.Švancara RadimMaresch Michal     1305
6.Švancarová VeronikaBačovský Filip     2306
7.Pavel FrantišekKoudelka Ladislav ml.     1307
8.Švancara RadimKoudelka Petr     0308
9.Švancarová VeronikaMaresch Michal     1309
10.Trčka PetrBačovský Filip     3019
11.Švancara RadimKoudelka Ladislav ml.     03110
12.Švancarová VeronikaKoudelka Petr     23111
13.Trčka PetrMaresch Michal     32211
14.Pavel FrantišekBačovský Filip     31311
15.Švancarová VeronikaKoudelka Ladislav ml.     03312
16.Trčka PetrKoudelka Petr     32412
17.Pavel FrantišekMaresch Michal     03413
18.Švancara RadimBačovský Filip     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trčka Petr31Koudelka Ladislav ml.40
Pavel František13Koudelka Petr31
Švancara Radim04Maresch Michal31
Švancarová Veronika04Bačovský Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec CVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 3 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švancara Vladimír
Odehnal Vladimír
 
 
Suchý Petr
Sedlák Zdeněk
 
 
     0301
2.Illek Roman
Křepela Zdeněk
 
 
Horváth Tomáš
Zachoval Leoš
 
 
     2302
3.Křepela ZdeněkSuchý Petr     1303
4.Odehnal VladimírSedlák Zdeněk     3013
5.Švancara VladimírHorváth Tomáš     1314
6.Illek RomanZachoval Leoš     3124
7.Odehnal VladimírSuchý Petr     3234
8.Švancara VladimírSedlák Zdeněk     3144
9.Illek RomanHorváth Tomáš     3054
10.Křepela ZdeněkZachoval Leoš     2355
11.Švancara VladimírSuchý Petr     1356
12.Illek RomanSedlák Zdeněk     3066
13.Křepela ZdeněkHorváth Tomáš     0367
14.Odehnal VladimírZachoval Leoš     0368
15.Illek RomanSuchý Petr     1369
16.Křepela ZdeněkSedlák Zdeněk     3079
17.Odehnal VladimírHorváth Tomáš     13710
18.Švancara VladimírZachoval Leoš     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křepela Zdeněk13Suchý Petr31
Odehnal Vladimír22Sedlák Zdeněk04
Švancara Vladimír22Horváth Tomáš31
Illek Roman31Zachoval Leoš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brumov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ždárná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov 98Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:39 Ždárná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tulis Radek ml.
Dolníček Pavel
 
 
Polívka Roman
Polívka Ondřej
 
 
     3010
2.Musil Tomáš
Musil Antonín
 
 
Richter Milan
Sýkora Josef
 
 
     3220
3.Tulis Radek ml.Polívka Ondřej     1321
4.Dolníček PavelRichter Milan     1322
5.Musil TomášPolívka Roman     2323
6.Musil AntonínSýkora Josef     2324
7.Dolníček PavelPolívka Ondřej     1325
8.Musil TomášRichter Milan     1326
9.Musil AntonínPolívka Roman     1327
10.Tulis Radek ml.Sýkora Josef     3037
11.Musil TomášPolívka Ondřej     1338
12.Musil AntonínRichter Milan     1339
13.Tulis Radek ml.Polívka Roman     3049
14.Dolníček PavelSýkora Josef     3159
15.Musil AntonínPolívka Ondřej     03510
16.Tulis Radek ml.Richter Milan     13511
17.Dolníček PavelPolívka Roman     03512
18.Musil TomášSýkora Josef     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tulis Radek ml.22Polívka Ondřej40
Dolníček Pavel13Richter Milan40
Musil Tomáš13Polívka Roman31
Musil Antonín04Sýkora Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec AVrchní
rozhodčí:
Kříž Radek
HOSTUJÍCÍ:Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1331:46702:718Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Josef
Suchomel Vít
 
 
Sehnal Stanislav
Svoboda Jan
 
 
-88-9963210
2.Kříž Radek
Matoušek Petr
 
 
Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
-9-108-4 1311
3.Kříž RadekKoumar Jiří-88-9-10 1312
4.Suchomel VítSvoboda Jan-8-9-8  0313
5.Matoušek PetrZouhar Michal87-8-7-92314
6.Suchomel JosefSehnal Stanislav-89-97-82315
7.Suchomel VítKoumar Jiří-8-98-9 1316
8.Matoušek PetrSvoboda Jan-89-78103226
9.Suchomel JosefZouhar Michal-889-963236
10.Kříž RadekSehnal Stanislav-87-8-6 1337
11.Matoušek PetrKoumar Jiří-76-79-72338
12.Suchomel JosefSvoboda Jan8-76-8-92339
13.Kříž RadekZouhar Michal-6379 3149
14.Suchomel VítSehnal Stanislav7-6-8-9 13410
15.Suchomel JosefKoumar Jiří-87-6-9 13411
16.Kříž RadekSvoboda JanWO    30511
17.Suchomel VítZouhar Michal-78-65-823512
18.Matoušek PetrSehnal Stanislav-7-8-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Radek12Koumar Jiří40
Suchomel Vít04Svoboda Jan21
Matoušek Petr13Zouhar Michal22
Suchomel Josef13Sehnal Stanislav40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka AVrchní
rozhodčí:
Šmerda Borek
HOSTUJÍCÍ:Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Františka Řepky 299, 679 32 SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:35 Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmerda Borek
Dvořáček Stanislav
 
 
Gyurgyik Pavel
Žáček Michal
 
 
     0301
2.Fagulec Martin
Peterka David
 
 
Zouhar Ondřej
Žáček Miroslav
 
 
     3011
3.Dvořáček StanislavGyurgyik Pavel     1312
4.Fagulec MartinŽáček Miroslav     0313
5.Peterka DavidZouhar Ondřej     3023
6.Šmerda BorekŽáček Michal     0324
7.Fagulec MartinGyurgyik Pavel     0325
8.Peterka DavidŽáček Miroslav     3035
9.Šmerda BorekZouhar Ondřej     1336
10.Dvořáček StanislavŽáček Michal     3046
11.Peterka DavidGyurgyik Pavel     3056
12.Šmerda BorekŽáček Miroslav     0357
13.Dvořáček StanislavZouhar Ondřej     3167
14.Fagulec MartinŽáček Michal     3277
15.Šmerda BorekGyurgyik Pavel     1378
16.Dvořáček StanislavŽáček Miroslav     0379
17.Fagulec MartinZouhar Ondřej     3289
18.Peterka DavidŽáček Michal     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáček Stanislav22Gyurgyik Pavel31
Fagulec Martin22Žáček Miroslav31
Peterka David31Zouhar Ondřej13
Šmerda Borek04Žáček Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Vencel Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Vysočany ARozhodčí:Žáček Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Žáček Bronislav
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Trávníčková Karla
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38 Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníčková Karla
Petr Michal
 
 
Gyurgyik Pavel
Kellner Aleš
 
 
     3210
2.Žáček Bronislav
Vencel Stanislav
 
 
Zouhar Ondřej
Žáček Miroslav
 
 
     3120
3.Trávníčková KarlaGyurgyik Pavel     3130
4.Petr MichalŽáček Miroslav     3240
5.Žáček BronislavZouhar Ondřej     1341
6.Vencel StanislavKellner Aleš     2342
7.Petr MichalGyurgyik Pavel     3052
8.Žáček BronislavŽáček Miroslav     0353
9.Vencel StanislavZouhar Ondřej     1354
10.Trávníčková KarlaKellner Aleš     2355
11.Žáček BronislavGyurgyik Pavel     2356
12.Vencel StanislavŽáček Miroslav     2357
13.Trávníčková KarlaZouhar Ondřej     3167
14.Petr MichalKellner Aleš     3177
15.Vencel StanislavGyurgyik Pavel     0378
16.Trávníčková KarlaŽáček Miroslav     3088
17.Petr MichalZouhar Ondřej     0389
18.Žáček BronislavKellner Aleš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trávníčková Karla31Gyurgyik Pavel22
Petr Michal31Žáček Miroslav22
Žáček Bronislav04Zouhar Ondřej31
Vencel Stanislav04Kellner Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec AVrchní
rozhodčí:
Šmerda Borek
HOSTUJÍCÍ:Svitávka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Františka Řepky 299, 679 32 SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25 Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
Kuběna Petr
Dvořáček Stanislav
 
 
     1301
2.Koumar Jiří
Zouhar Michal
 
 
Fagulec Martin
Peterka David
 
 
     3211
3.Koumar JiříKuběna Petr     3021
4.Svoboda JanDvořáček Stanislav     3131
5.Sehnal StanislavFagulec Martin     3241
6.Zouhar MichalPeterka David     1342
7.Svoboda JanKuběna Petr     3052
8.Sehnal StanislavDvořáček Stanislav     3062
9.Zouhar MichalFagulec Martin     3072
10.Koumar JiříPeterka David     3082
11.Sehnal StanislavKuběna Petr     3092
12.Zouhar MichalDvořáček Stanislav     30102
13.Koumar JiříFagulec Martin     32112
14.Koumar Jiří ml.Peterka David     03113
15.Zouhar MichalKuběna Petr     30123
16.Koumar JiříDvořáček Stanislav     23124
17.Koumar Jiří ml.Fagulec Martin     03125
18.Sehnal StanislavPeterka David     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koumar Jiří31Kuběna Petr04
Svoboda Jan20Dvořáček Stanislav13
Sehnal Stanislav31Fagulec Martin13
Zouhar Michal31Peterka David31
Koumar Jiří ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná AVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Rohozec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30 Ždárná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Roman
Polívka Ondřej
 
 
Kříž Radek
Kříž Zbyněk
 
 
     3110
2.Richter Milan
Sýkora Josef
 
 
Matoušek Petr
Suchomel Josef
 
 
     3020
3.Sýkora JosefKříž Radek     3230
4.Polívka RomanKříž Zbyněk     3040
5.Polívka OndřejSuchomel Josef     3250
6.Richter MilanMatoušek Petr     3060
7.Polívka RomanKříž Radek     3070
8.Polívka OndřejKříž Zbyněk     2371
9.Richter MilanSuchomel Josef     3081
10.Sýkora JosefMatoušek Petr     1382
11.Polívka OndřejKříž Radek     3292
12.Richter MilanKříž Zbyněk     32102
13.Slaný PetrSuchomel Josef     03103
14.Polívka RomanMatoušek Petr     13104
15.Richter MilanKříž Radek     31114
16.Slaný PetrKříž Zbyněk     23115
17.Polívka RomanSuchomel Josef     03116
18.Polívka OndřejMatoušek Petr     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sýkora Josef11Kříž Radek04
Polívka Roman22Kříž Zbyněk22
Polívka Ondřej31Suchomel Josef22
Richter Milan40Matoušek Petr22
Slaný Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:Brumov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:13 Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Horváth Tomáš
 
 
Dolníček Pavel
Tulis Radek ml.
 
 
     3110
2.Zachoval Leoš
Héna Jaroslav
 
 
Musil Antonín
Musil Tomáš
 
 
     2311
3.Suchý PetrDolníček Pavel     3021
4.Horváth TomášTulis Radek ml.     3131
5.Zachoval LeošMusil Antonín     3041
6.Héna JaroslavMusil Tomáš     1342
7.Horváth TomášDolníček Pavel     3152
8.Zachoval LeošTulis Radek ml.     3062
9.Héna JaroslavMusil Antonín     3172
10.Suchý PetrMusil Tomáš     3082
11.Zachoval LeošDolníček Pavel     3092
12.Héna JaroslavTulis Radek ml.     32102
13.Suchý PetrMusil Antonín     30112
14.Horváth TomášMusil Tomáš     31122
15.Héna JaroslavDolníček Pavel     30132
16.Suchý PetrTulis Radek ml.     30142
17.Horváth TomášMusil Antonín     30152
18.Zachoval LeošMusil Tomáš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Petr40Dolníček Pavel04
Horváth Tomáš40Tulis Radek ml.04
Zachoval Leoš40Musil Antonín04
Héna Jaroslav31Musil Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín AVrchní
rozhodčí:
Maresch Michal
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:32 Křetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Ladislav ml.
Koudelka Petr
 
 
Švancara Vladimír
Odehnal Vladimír
 
 
     3210
2.Maresch Michal
Bačovský Filip
 
 
Křepela Zdeněk
Charvát Rudolf
 
 
     3020
3.Koudelka Ladislav ml.Švancara Vladimír     1321
4.Maresch MichalOdehnal Vladimír     0322
5.Koudelka PetrKřepela Zdeněk     3032
6.Bačovský FilipCharvát Rudolf     3242
7.Maresch MichalŠvancara Vladimír     3252
8.Koudelka PetrOdehnal Vladimír     3262
9.Bačovský FilipKřepela Zdeněk     0363
10.Koudelka Ladislav ml.Charvát Rudolf     3173
11.Koudelka PetrŠvancara Vladimír     3283
12.Bačovský FilipOdehnal Vladimír     1384
13.Koudelka Ladislav ml.Křepela Zdeněk     3194
14.Maresch MichalCharvát Rudolf     31104
15.Bačovský FilipŠvancara Vladimír     32114
16.Koudelka Ladislav ml.Odehnal Vladimír     32124
17.Maresch MichalKřepela Zdeněk     31134
18.Koudelka PetrCharvát Rudolf     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koudelka Ladislav ml.31Švancara Vladimír13
Maresch Michal31Odehnal Vladimír22
Koudelka Petr40Křepela Zdeněk13
Bačovský Filip22Charvát Rudolf04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov AVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Voděrady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10639:433Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkalová Gabriela
Masařík Radim
 
 
Švancarová Veronika
Trčka Petr
 
 
745  3010
2.Beneš Zbyněk
Farkaš Michael
 
 
Švancara Radim
Prokop Lubomír
 
 
796  3020
3.Beneš ZbyněkTrčka Petr11-711-483230
4.Masařík RadimŠvancara Radim10-1055 3140
5.Farkaš MichaelŠvancarová Veronika472  3050
6.Dočkalová GabrielaProkop Lubomír-626-953260
7.Masařík RadimTrčka Petr761  3070
8.Farkaš MichaelŠvancara Radim-998-10163280
9.Dočkalová GabrielaŠvancarová Veronika455  3090
10.Beneš ZbyněkProkop Lubomír555  30100
11.Farkaš MichaelTrčka Petr-3-2-5  03101
12.Dočkalová GabrielaŠvancara Radim398  30111
13.Beneš ZbyněkPavel František563  30121
14.Masařík RadimProkop Lubomír952  30131
15.Dočkalová GabrielaTrčka Petr9106  30141
16.Beneš ZbyněkŠvancara Radim892  30151
17.Masařík RadimPavel František287  30161
18.Farkaš MichaelProkop Lubomír587  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Zbyněk40Trčka Petr13
Masařík Radim40Švancara Radim04
Farkaš Michael31Švancarová Veronika02
Dočkalová Gabriela40Prokop Lubomír04
   Pavel František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:39 KST Blansko D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokop Lubomír
Pavel František
 
 
Trávníčková Karla
Němec Josef
 
 
     2301
2.Švancara Radim
Trčka Petr
 
 
Žáček Bronislav
Vencel Stanislav
 
 
     3211
3.Pavel FrantišekTrávníčková Karla     0312
4.Trčka PetrNěmec Josef     3022
5.Švancara RadimŽáček Bronislav     3132
6.Prokop LubomírVencel Stanislav     0333
7.Trčka PetrTrávníčková Karla     1334
8.Švancara RadimNěmec Josef     0335
9.Prokop LubomírŽáček Bronislav     3145
10.Pavel FrantišekVencel Stanislav     0346
11.Švancara RadimTrávníčková Karla     0347
12.Prokop LubomírNěmec Josef     0348
13.Pavel FrantišekŽáček Bronislav     0349
14.Trčka PetrVencel Stanislav     3059
15.Prokop LubomírTrávníčková Karla     03510
16.Pavel FrantišekNěmec Josef     03511
17.Trčka PetrŽáček Bronislav     30611
18.Švancara RadimVencel Stanislav     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel František04Trávníčková Karla40
Trčka Petr31Němec Josef31
Švancara Radim22Žáček Bronislav13
Prokop Lubomír13Vencel Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec CVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38 Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švancara Vladimír
Odehnal Vladimír
 
 
Dočkalová Gabriela
Masařík Radim
 
 
     3110
2.Illek Roman
Křepela Zdeněk
 
 
Beneš Zbyněk
Všianský Martin
 
 
     2311
3.Illek RomanBeneš Zbyněk     1312
4.Odehnal VladimírDočkalová Gabriela     3022
5.Křepela ZdeněkVšianský Martin     0323
6.Švancara VladimírMasařík Radim     2324
7.Odehnal VladimírBeneš Zbyněk     3234
8.Křepela ZdeněkDočkalová Gabriela     0335
9.Švancara VladimírVšianský Martin     3045
10.Illek RomanMasařík Radim     0346
11.Křepela ZdeněkBeneš Zbyněk     3156
12.Švancara VladimírDočkalová Gabriela     1357
13.Illek RomanVšianský Martin     3067
14.Odehnal VladimírMasařík Radim     2368
15.Švancara VladimírBeneš Zbyněk     0369
16.Illek RomanDočkalová Gabriela     23610
17.Odehnal VladimírVšianský Martin     31710
18.Křepela ZdeněkMasařík Radim     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Illek Roman13Beneš Zbyněk22
Odehnal Vladimír31Dočkalová Gabriela31
Křepela Zdeněk13Všianský Martin13
Švancara Vladimír13Masařík Radim40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brumov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov 98Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:37 Křetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tulis Radek ml.
Dolníček Pavel
 
 
Koudelka Ladislav ml.
Koudelka Petr
 
 
     2301
2.Musil Tomáš
Musil Antonín
 
 
Maresch Michal
Bačovský Filip
 
 
     3011
3.Dolníček PavelBačovský Filip     3021
4.Musil TomášKoudelka Petr     1322
5.Musil AntonínMaresch Michal     3232
6.Tulis Radek ml.Koudelka Ladislav ml.     2333
7.Musil TomášBačovský Filip     3043
8.Musil AntonínKoudelka Petr     3253
9.Tulis Radek ml.Maresch Michal     2354
10.Dolníček PavelKoudelka Ladislav ml.     1355
11.Musil AntonínBačovský Filip     3065
12.Tulis Radek ml.Koudelka Petr     2366
13.Dolníček PavelMaresch Michal     3176
14.Musil TomášKoudelka Ladislav ml.     1377
15.Tulis Radek ml.Bačovský Filip     3287
16.Dolníček PavelKoudelka Petr     2388
17.Musil TomášMaresch Michal     0389
18.Musil AntonínKoudelka Ladislav ml.     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dolníček Pavel22Bačovský Filip04
Musil Tomáš13Koudelka Petr31
Musil Antonín31Maresch Michal22
Tulis Radek ml.13Koudelka Ladislav ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec AVrchní
rozhodčí:
Kříž Radek
HOSTUJÍCÍ:Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:50549:662Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Radek
Kříž Zbyněk
 
 
Suchý Petr
Dokoupil Roman
 
 
-8787 3110
2.Suchomel Josef
Matoušek Petr
 
 
Horváth Tomáš
Zachoval Leoš
 
 
-7-6-8  0311
3.Kříž RadekSuchý Petr-11-8-9  0312
4.Kříž ZbyněkDokoupil Roman-7-6-9  0313
5.Suchomel VítZachoval Leoš-8-6-8  0314
6.Suchomel JosefHorváth Tomáš-7-8-10  0315
7.Kříž ZbyněkSuchý Petr-8-7-8  0316
8.Suchomel VítDokoupil Roman8-6-9-7 1317
9.Suchomel JosefZachoval Leoš-8-78-10 1318
10.Kříž RadekHorváth Tomáš-7-5-9  0319
11.Suchomel VítSuchý Petr-8-6-10  03110
12.Suchomel JosefDokoupil Roman-8-67-8 13111
13.Kříž RadekZachoval Leoš-8-67-6 13112
14.Kříž ZbyněkHorváth Tomáš8-8-9-8 13113
15.Suchomel JosefSuchý Petr-8-7-10  03114
16.Kříž RadekDokoupil Roman-8775 31214
17.Kříž ZbyněkZachoval Leoš-88-9-10 13215
18.Suchomel VítHorváth Tomáš-88-99-1023216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Radek13Suchý Petr40
Kříž Zbyněk04Dokoupil Roman31
Suchomel Vít04Zachoval Leoš40
Suchomel Josef04Horváth Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka AVrchní
rozhodčí:
Šmerda Borek
HOSTUJÍCÍ:Ždárná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Františka Řepky 299, 679 32 SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:27 Svitávka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Stanislav
Kuběna Petr
 
 
Polívka Roman
Richter Milan
 
 
     3110
2.Fagulec Martin
Peterka David
 
 
Slaný Petr
Pavlů Bedřich
 
 
     3120
3.Dvořáček StanislavPolívka Roman     0321
4.Fagulec MartinRichter Milan     0322
5.Peterka DavidSlaný Petr     3032
6.Kuběna PetrPavlů Bedřich     1333
7.Fagulec MartinPolívka Roman     3143
8.Peterka DavidRichter Milan     3253
9.Kuběna PetrSlaný Petr     3063
10.Dvořáček StanislavPavlů Bedřich     3173
11.Peterka DavidPolívka Roman     3183
12.Kuběna PetrRichter Milan     0384
13.Dvořáček StanislavSlaný Petr     3094
14.Fagulec MartinPavlů Bedřich     32104
15.Kuběna PetrPolívka Roman     32114
16.Dvořáček StanislavRichter Milan     23115
17.Fagulec MartinSlaný Petr     30125
18.Peterka DavidPavlů Bedřich     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořáček Stanislav22Polívka Roman13
Fagulec Martin31Richter Milan31
Peterka David40Slaný Petr04
Kuběna Petr22Pavlů Bedřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Zouhar Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Rájec ARozhodčí:Flek Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Vaněk Tomáš
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Žáček Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44 Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Ondřej
Žáček Miroslav
 
 
Sehnal Stanislav
Svoboda Jan
 
 
     0301
2.Gyurgyik Pavel
Kellner Aleš
 
 
Koumar Jiří
Zouhar Michal
 
 
     1302
3.Gyurgyik PavelSvoboda Jan     0303
4.Žáček MiroslavZouhar Michal     1304
5.Zouhar OndřejKoumar Jiří     3114
6.Kellner AlešSehnal Stanislav     1315
7.Žáček MiroslavSvoboda Jan     3125
8.Zouhar OndřejZouhar Michal     2326
9.Kellner AlešKoumar Jiří     2327
10.Gyurgyik PavelSehnal Stanislav     0328
11.Zouhar OndřejSvoboda Jan     1329
12.Kellner AlešZouhar Michal     03210
13.Bezděk MichalŠmeral Ondřej     31310
14.Žáček MiroslavSehnal Stanislav     03311
15.Kellner AlešSvoboda Jan     03312
16.Bezděk MichalZouhar Michal     13313
17.Žáček MiroslavŠmeral Ondřej     30413
18.Zouhar OndřejSehnal Stanislav     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gyurgyik Pavel02Svoboda Jan31
Žáček Miroslav22Zouhar Michal40
Zouhar Ondřej22Koumar Jiří11
Kellner Aleš04Sehnal Stanislav31
Bezděk Michal11Šmeral Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Procházka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38 Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníčková Karla
Němec Josef
 
 
Sehnal Stanislav
Svoboda Jan
 
 
     1301
2.Procházka Ondřej
Žáček Bronislav
 
 
Koumar Jiří
Zouhar Michal
 
 
     2302
3.Němec JosefSvoboda Jan     0303
4.Žáček BronislavKoumar Jiří     0304
5.Trávníčková KarlaZouhar Michal     3214
6.Procházka OndřejSehnal Stanislav     2315
7.Němec JosefKoumar Jiří     3025
8.Žáček BronislavZouhar Michal     1326
9.Trávníčková KarlaSehnal Stanislav     3136
10.Procházka OndřejSvoboda Jan     3046
11.Němec JosefZouhar Michal     3056
12.Žáček BronislavSehnal Stanislav     0357
13.Trávníčková KarlaSvoboda Jan     1358
14.Procházka OndřejKoumar Jiří     3268
15.Němec JosefSehnal Stanislav     3078
16.Žáček BronislavSvoboda Jan     0379
17.Trávníčková KarlaKoumar Jiří     13710
18.Procházka OndřejZouhar Michal     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němec Josef31Svoboda Jan31
Žáček Bronislav04Koumar Jiří22
Trávníčková Karla22Zouhar Michal22
Procházka Ondřej22Sehnal Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná AVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Milan
Sýkora Josef
 
 
Bezděk Michal
Janáč Daniel
 
 
     3110
2.Pavlů Bedřich
Polívka Roman
 
 
Žáček Miroslav
Zouhar Ondřej
 
 
     3020
3.Pavlů BedřichZouhar Ondřej     0321
4.Sýkora JosefŽáček Miroslav     3231
5.Polívka RomanJanáč Daniel     3241
6.Richter MilanBezděk Michal     3151
7.Sýkora JosefZouhar Ondřej     1352
8.Polívka RomanŽáček Miroslav     1353
9.Richter MilanJanáč Daniel     3163
10.Pavlů BedřichBezděk Michal     2364
11.Polívka RomanZouhar Ondřej     2365
12.Richter MilanŽáček Miroslav     3275
13.Pavlů BedřichJanáč Daniel     3185
14.Sýkora JosefBezděk Michal     0386
15.Richter MilanZouhar Ondřej     3096
16.Pavlů BedřichŽáček Miroslav     1397
17.Sýkora JosefJanáč Daniel     2398
18.Polívka RomanBezděk Michal     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlů Bedřich13Zouhar Ondřej31
Sýkora Josef13Žáček Miroslav22
Polívka Roman13Janáč Daniel13
Richter Milan40Bezděk Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:Svitávka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:22 Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Dokoupil Roman
 
 
Dušil Zdeněk
Dvořáček Stanislav
 
 
     3010
2.Zachoval Leoš
Horváth Tomáš
 
 
Fagulec Martin
Peterka David
 
 
     1311
3.Suchý PetrDušil Zdeněk     3021
4.Dokoupil RomanDvořáček Stanislav     3231
5.Zachoval LeošFagulec Martin     3041
6.Horváth TomášPeterka David     3251
7.Dokoupil RomanDušil Zdeněk     3061
8.Zachoval LeošDvořáček Stanislav     3171
9.Horváth TomášFagulec Martin     3081
10.Suchý PetrPeterka David     1382
11.Zachoval LeošKuběna Petr     3092
12.Horváth TomášDvořáček Stanislav     32102
13.Suchý PetrFagulec Martin     30112
14.Dokoupil RomanPeterka David     23113
15.Horváth TomášKuběna Petr     30123
16.Suchý PetrDvořáček Stanislav     30133
17.Dokoupil RomanFagulec Martin     23134
18.Zachoval LeošPeterka David     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Petr31Dušil Zdeněk02
Dokoupil Roman22Dvořáček Stanislav04
Zachoval Leoš31Fagulec Martin13
Horváth Tomáš40Peterka David31
   Kuběna Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín AVrchní
rozhodčí:
Maresch Michal
HOSTUJÍCÍ:Rohozec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:28 Křetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Ladislav ml.
Koudelka Petr
 
 
Kříž Radek
Kříž Zbyněk
 
 
     3010
2.Maresch Michal
Bačovský Filip
 
 
Suchomel Josef
Matoušek Petr
 
 
     0311
3.Koudelka Ladislav ml.Kříž Radek     3221
4.Maresch MichalKříž Zbyněk     3031
5.Koudelka PetrSuchomel Josef     1332
6.Bačovský FilipMatoušek Petr     3142
7.Maresch MichalKříž Radek     3052
8.Koudelka PetrKříž Zbyněk     3262
9.Bačovský FilipSuchomel Josef     0363
10.Koudelka Ladislav ml.Matoušek Petr     3073
11.Koudelka PetrKříž Radek     2374
12.Bačovský FilipKříž Zbyněk     0375
13.Koudelka Ladislav ml.Suchomel Josef     3085
14.Maresch MichalMatoušek Petr     3195
15.Bačovský FilipKříž Radek     32105
16.Koudelka Ladislav ml.Kříž Zbyněk     31115
17.Maresch MichalSuchomel Josef     32125
18.Koudelka PetrMatoušek Petr     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koudelka Ladislav ml.40Kříž Radek13
Maresch Michal40Kříž Zbyněk13
Koudelka Petr22Suchomel Josef22
Bačovský Filip22Matoušek Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov AVrchní
rozhodčí:
Všianský Martin
HOSTUJÍCÍ:Brumov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24 Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masařík Radim
Dočkalová Gabriela
 
 
Dolníček Pavel
Tulis Radek ml.
 
 
     3010
2.Všianský Martin
Farkaš Michael
 
 
Musil Tomáš
Musil Antonín
 
 
     1311
3.Masařík RadimDolníček Pavel     3021
4.Farkaš MichaelTulis Radek ml.     0322
5.Všianský MartinMusil Tomáš     0323
6.Dočkalová GabrielaMusil Antonín     3133
7.Farkaš MichaelDolníček Pavel     3143
8.Všianský MartinTulis Radek ml.     3153
9.Dočkalová GabrielaMusil Tomáš     3063
10.Masařík RadimMusil Antonín     3273
11.Všianský MartinDolníček Pavel     2374
12.Dočkalová GabrielaTulis Radek ml.     3184
13.Masařík RadimMusil Tomáš     3194
14.Farkaš MichaelMusil Antonín     32104
15.Dočkalová GabrielaDolníček Pavel     30114
16.Masařík RadimTulis Radek ml.     31124
17.Farkaš MichaelMusil Tomáš     32134
18.Všianský MartinMusil Antonín     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masařík Radim40Dolníček Pavel13
Farkaš Michael31Tulis Radek ml.13
Všianský Martin22Musil Tomáš13
Dočkalová Gabriela40Musil Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady AVrchní
rozhodčí:
Trčka Petr
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:50 Zbraslavec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švancarová Veronika
Prokop Lubomír
 
 
Švancara Vladimír
Sekanina Jan
 
 
     1301
2.Trčka Petr
Švancara Radim
 
 
Křepela Zdeněk
Charvát Rudolf
 
 
     2302
3.Prokop LubomírKřepela Zdeněk     0303
4.Švancara RadimSekanina Jan     0304
5.Trčka PetrŠvancara Vladimír     1305
6.Švancarová VeronikaCharvát Rudolf     0306
7.Švancara RadimKřepela Zdeněk     3216
8.Trčka PetrSekanina Jan     2317
9.Švancarová VeronikaŠvancara Vladimír     1318
10.Prokop LubomírCharvát Rudolf     2319
11.Stejskal DavidKřepela Zdeněk     03110
12.Švancarová VeronikaSekanina Jan     13111
13.Prokop LubomírŠvancara Vladimír     03112
14.Švancara RadimCharvát Rudolf     32212
15.Švancarová VeronikaKřepela Zdeněk     13213
16.Prokop LubomírSekanina Jan     03214
17.Švancara RadimŠvancara Vladimír     03215
18.Stejskal DavidCharvát Rudolf     31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Lubomír04Křepela Zdeněk31
Švancara Radim22Sekanina Jan40
Trčka Petr02Švancara Vladimír40
Švancarová Veronika04Charvát Rudolf22
Stejskal David11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec CVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679072, 2 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1430:48 KST Blansko D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Jan
Švancara Vladimír
 
 
Trávníčková Karla
Procházka Ondřej
 
 
     0301
2.Illek Roman
Křepela Zdeněk
 
 
Němec Josef
Žáček Bronislav
 
 
     2302
3.Švancara VladimírTrávníčková Karla     3212
4.Illek RomanNěmec Josef     0313
5.Sekanina JanProcházka Ondřej     2314
6.Křepela ZdeněkŽáček Bronislav     1315
7.Illek RomanTrávníčková Karla     2316
8.Sekanina JanNěmec Josef     1317
9.Křepela ZdeněkProcházka Ondřej     1318
10.Švancara VladimírŽáček Bronislav     3128
11.Sekanina JanTrávníčková Karla     1329
12.Křepela ZdeněkNěmec Josef     23210
13.Švancara VladimírProcházka Ondřej     23211
14.Illek RomanŽáček Bronislav     31311
15.Křepela ZdeněkTrávníčková Karla     23312
16.Švancara VladimírNěmec Josef     23313
17.Illek RomanProcházka Ondřej     03314
18.Sekanina JanŽáček Bronislav     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švancara Vladimír22Trávníčková Karla31
Illek Roman13Němec Josef40
Sekanina Jan13Procházka Ondřej40
Křepela Zdeněk04Žáček Bronislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brumov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Voděrady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BrumovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22 Brumov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tulis Radek ml.
Dolníček Pavel
 
 
Švancarová Veronika
Prokop Lubomír
 
 
     3110
2.Musil Tomáš
Musil Antonín
 
 
Trčka Petr
Švancara Radim
 
 
     2311
3.Dolníček PavelTrčka Petr     3221
4.Tulis Radek ml.Švancara Radim     3131
5.Musil TomášProkop Lubomír     3141
6.Musil AntonínŠvancarová Veronika     3051
7.Tulis Radek ml.Trčka Petr     2352
8.Musil Tomᚊvancara Radim     0353
9.Musil AntonínProkop Lubomír     3063
10.Dolníček PavelŠvancarová Veronika     3073
11.Musil TomášTrčka Petr     0374
12.Musil AntonínŠvancara Radim     3284
13.Dolníček PavelProkop Lubomír     3094
14.Tulis Radek ml.Švancarová Veronika     30104
15.Musil AntonínTrčka Petr     03105
16.Dolníček PavelŠvancara Radim     30115
17.Tulis Radek ml.Prokop Lubomír     30125
18.Musil Tomᚊvancarová Veronika     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dolníček Pavel40Trčka Petr31
Tulis Radek ml.31Švancara Radim13
Musil Tomáš22Prokop Lubomír04
Musil Antonín31Švancarová Veronika04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec AVrchní
rozhodčí:
Kříž Radek
HOSTUJÍCÍ:Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:40687:709nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Radek
Kříž Zbyněk
 
 
Bezděk Petr
Masařík Radim
 
 
67-86 3110
2.Suchomel Josef
Suchomel Vít
 
 
Všianský Martin
Beneš Zbyněk
 
 
8-810-10103220
3.Kříž ZbyněkBeneš Zbyněk-77-81183230
4.Kříž RadekMasařík Radim-886-10103240
5.Suchomel VítBezděk Petr-4-7-8  0341
6.Suchomel JosefVšianský Martin-8-998103251
7.Kříž RadekBeneš Zbyněk8-7-6-9 1352
8.Smetana MilanMasařík Radim-7-5-6  0353
9.Suchomel JosefBezděk Petr-88-9-10 1354
10.Kříž ZbyněkVšianský Martin8-89-973264
11.Smetana MilanBeneš Zbyněk-8-9-7  0365
12.Suchomel JosefMasařík Radim8-89-9-92366
13.Kříž ZbyněkBezděk Petr-87-6-7 1367
14.Kříž RadekVšianský Martin678  3077
15.Suchomel JosefBeneš Zbyněk-8-99-8 1378
16.Kříž ZbyněkMasařík Radim-88-9963288
17.Kříž RadekBezděk Petr889  3098
18.Smetana MilanVšianský Martin-8-9-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kříž Zbyněk31Beneš Zbyněk31
Kříž Radek31Masařík Radim22
Suchomel Vít01Bezděk Petr31
Suchomel Josef13Všianský Martin13
Smetana Milan03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka AVrchní
rozhodčí:
Šmerda Borek
HOSTUJÍCÍ:Křetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Františka Řepky 299, 679 32 SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34 Křetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Stanislav
Kuběna Petr
 
 
Koudelka Ladislav ml.
Koudelka Petr
 
 
     3110
2.Fagulec Martin
Peterka David
 
 
Bačovský Filip
Maresch Michal
 
 
     3120
3.Dvořáček StanislavKoudelka Ladislav ml.     1321
4.Fagulec MartinKoudelka Petr     1322
5.Peterka DavidMaresch Michal     3032
6.Kuběna PetrBačovský Filip     0333
7.Fagulec MartinKoudelka Ladislav ml.     2334
8.Peterka DavidKoudelka Petr     0335
9.Kuběna PetrMaresch Michal     3145
10.Dvořáček StanislavBačovský Filip     3055
11.Peterka DavidKoudelka Ladislav ml.     1356
12.Kuběna PetrKoudelka Petr     0357
13.Dvořáček StanislavMaresch Michal     0358
14.Fagulec MartinBačovský Filip     3068
15.Kuběna PetrKoudelka Ladislav ml.     0369
16.Dvořáček StanislavKoudelka Petr     3179
17.Fagulec MartinMaresch Michal     03710
18.Peterka DavidBačovský Filip     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořáček Stanislav22Koudelka Ladislav ml.40
Fagulec Martin13Koudelka Petr31
Peterka David22Maresch Michal22
Kuběna Petr13Bačovský Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Zouhar Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Boskovice ARozhodčí:Vaněk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Žáček Miroslav
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Gyurgyik Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27 Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gyurgyik Pavel
Kellner Aleš
 
 
Dokoupil Roman
Mládek Jindřich
 
 
     3010
2.Zouhar Ondřej
Žáček Miroslav
 
 
Horváth Tomáš
Zachoval Leoš
 
 
     3020
3.Gyurgyik PavelDokoupil Roman     3030
4.Žáček MiroslavHorváth Tomáš     1331
5.Kellner AlešZachoval Leoš     3141
6.Zouhar OndřejMládek Jindřich     3251
7.Žáček MiroslavDokoupil Roman     3061
8.Kellner AlešHorváth Tomáš     3171
9.Zouhar OndřejZachoval Leoš     1372
10.Gyurgyik PavelMládek Jindřich     3182
11.Kellner AlešDokoupil Roman     3092
12.Zouhar OndřejHorváth Tomáš     2393
13.Gyurgyik PavelZachoval Leoš     1394
14.Žáček MiroslavMládek Jindřich     30104
15.Zouhar OndřejDokoupil RomanWO    03105
16.Gyurgyik PavelHorváth TomášWO    03106
17.Žáček MiroslavZachoval LeošWO    03107
18.Kellner AlešMládek Jindřich     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gyurgyik Pavel21Dokoupil Roman03
Žáček Miroslav21Horváth Tomáš21
Kellner Aleš40Zachoval Leoš21
Zouhar Ondřej12Mládek Jindřich04
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec AVrchní
rozhodčí:
Dudek Michal
HOSTUJÍCÍ:Ždárná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11 Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Stanislav
Svoboda Jan
 
 
Polívka Roman
Polívka Martin st.
 
 
     3110
2.Koumar Jiří
Zouhar Michal
 
 
Žáček Václav
Sýkora Josef
 
 
     3120
3.Svoboda JanPolívka Roman     3030
4.Koumar JiříSýkora Josef     3040
5.Sehnal StanislavŽáček Václav     3150
6.Zouhar MichalPolívka Martin st.     3060
7.Koumar JiříPolívka Roman     3270
8.Sehnal StanislavSýkora Josef     3180
9.Zouhar MichalŽáček Václav     3090
10.Svoboda JanPolívka Martin st.     30100
11.Sehnal StanislavPolívka Roman     23101
12.Zouhar MichalSýkora Josef     30111
13.Svoboda JanŽáček Václav     30121
14.Koumar JiříPolívka Martin st.     30131
15.Zouhar MichalPolívka Roman     31141
16.Svoboda JanSýkora Josef     30151
17.Koumar JiříŽáček Václav     31161
18.Sehnal StanislavPolívka Martin st.     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jan40Polívka Roman13
Koumar Jiří40Sýkora Josef04
Sehnal Stanislav31Žáček Václav04
Zouhar Michal40Polívka Martin st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Procházka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Ždárná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39 Ždárná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ondřej
Trávníčková Karla
 
 
Polívka Roman
Polívka Ondřej
 
 
     0301
2.Vencel Stanislav
Němec Josef
 
 
Richter Milan
Sýkora Josef
 
 
     1302
3.Vencel StanislavPolívka Ondřej     0303
4.Němec JosefRichter Milan     2304
5.Trávníčková KarlaPolívka Roman     1305
6.Procházka OndřejSýkora Josef     3115
7.Němec JosefPolívka Ondřej     2316
8.Trávníčková KarlaRichter Milan     0317
9.Procházka OndřejPolívka Roman     0318
10.Vencel StanislavSýkora Josef     3028
11.Trávníčková KarlaPolívka Ondřej     3138
12.Procházka OndřejRichter Milan     1339
13.Vencel StanislavPolívka Roman     03310
14.Němec JosefSýkora Josef     23311
15.Procházka OndřejPolívka Ondřej     03312
16.Vencel StanislavRichter MilanWO    30412
17.Němec JosefPolívka Roman     30512
18.Trávníčková KarlaSýkora Josef     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vencel Stanislav12Polívka Ondřej31
Němec Josef13Richter Milan30
Trávníčková Karla22Polívka Roman31
Procházka Ondřej13Sýkora Josef13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Boskovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33 Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henek Dominik
Suchý Petr
 
 
Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
     3010
2.Zachoval Leoš
Horváth Tomáš
 
 
Koumar Jiří
Zouhar Michal
 
 
     3020
3.Suchý PetrSvoboda Jan     3230
4.Zachoval LeošZouhar Michal     1331
5.Henek DominikKoumar Jiří     3141
6.Horváth TomášSehnal Stanislav     1342
7.Zachoval LeošSvoboda Jan     2343
8.Henek DominikZouhar Michal     3053
9.Horváth TomášKoumar Jiří     1354
10.Suchý PetrSehnal Stanislav     1355
11.Henek DominikSvoboda Jan     2356
12.Horváth TomášZouhar Michal     3166
13.Suchý PetrKoumar Jiří     3076
14.Zachoval LeošSehnal Stanislav     1377
15.Horváth TomášSvoboda Jan     2378
16.Suchý PetrZouhar Michal     3288
17.Zachoval LeošKoumar Jiří     3198
18.Henek DominikSehnal Stanislav     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý Petr31Svoboda Jan31
Zachoval Leoš13Zouhar Michal13
Henek Dominik31Koumar Jiří13
Horváth Tomáš13Sehnal Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín AVrchní
rozhodčí:
Maresch Michal
HOSTUJÍCÍ:Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Ladislav ml.
Koudelka Petr
 
 
Gyurgyik Pavel
Kellner Aleš
 
 
     2301
2.Maresch Michal
Bačovský Filip
 
 
Žáček Miroslav
Zouhar Ondřej
 
 
     1302
3.Koudelka Ladislav ml.Gyurgyik Pavel     3012
4.Koudelka PetrŽáček Miroslav     0313
5.Maresch MichalKellner Aleš     0314
6.Bačovský FilipZouhar Ondřej     1315
7.Koudelka PetrGyurgyik Pavel     3125
8.Maresch MichalŽáček Miroslav     3135
9.Bačovský FilipKellner Aleš     1336
10.Koudelka Ladislav ml.Zouhar Ondřej     3046
11.Maresch MichalGyurgyik Pavel     3056
12.Bačovský FilipŽáček Miroslav     0357
13.Koudelka Ladislav ml.Kellner Aleš     2358
14.Koudelka PetrZouhar Ondřej     3268
15.Bačovský FilipGyurgyik Pavel     3278
16.Koudelka Ladislav ml.Žáček Miroslav     3188
17.Koudelka PetrKellner Aleš     1389
18.Maresch MichalZouhar Ondřej     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koudelka Ladislav ml.31Gyurgyik Pavel04
Koudelka Petr22Žáček Miroslav22
Maresch Michal31Kellner Aleš40
Bačovský Filip13Zouhar Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov AVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Svitávka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1 Adamov 67904, Herna 3 stoly, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkalová Gabriela
Masařík Radim
 
 
Dvořáček Stanislav
Kuběna Petr
 
 
     3010
2.Bezděk Petr
Beneš Zbyněk
 
 
Peterka David
Fagulec Martin
 
 
     3120
3.Dočkalová GabrielaPeterka David     3130
4.Beneš ZbyněkFagulec Martin     3140
5.Masařík RadimDvořáček Stanislav     2341
6.Bezděk PetrKuběna Petr     1342
7.Beneš ZbyněkPeterka David     2343
8.Masařík RadimFagulec Martin     3053
9.Bezděk PetrDvořáček Stanislav     1354
10.Dočkalová GabrielaKuběna Petr     3064
11.Masařík RadimPeterka David     1365
12.Bezděk PetrFagulec Martin     0366
13.Dočkalová GabrielaDvořáček Stanislav     3176
14.Beneš ZbyněkKuběna Petr     0377
15.Všianský MartinPeterka David     0378
16.Dočkalová GabrielaFagulec Martin     3088
17.Beneš ZbyněkDvořáček Stanislav     2389
18.Masařík RadimKuběna Petr     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dočkalová Gabriela40Peterka David31
Beneš Zbyněk13Fagulec Martin13
Masařík Radim22Dvořáček Stanislav31
Bezděk Petr03Kuběna Petr22
Všianský Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady AVrchní
rozhodčí:
Opluštil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Rohozec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:45 Rohozec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opluštil Tomáš
Švancarová Veronika
 
 
Kříž Zbyněk
Matoušek Petr
 
 
     0301
2.Trčka Petr
Švancara Radim
 
 
Suchomel Vít
Suchomel Josef
 
 
     1302
3.Švancarová VeronikaKříž Zbyněk     1303
4.Trčka PetrMatoušek Petr     3113
5.Švancara RadimSuchomel Vít     0314
6.Opluštil TomášSuchomel Josef     0315
7.Trčka PetrKříž Zbyněk     1316
8.Švancara RadimMatoušek Petr     3126
9.Opluštil TomášSuchomel Vít     2327
10.Švancarová VeronikaSuchomel Josef     0328
11.Švancara RadimKříž Zbyněk     2329
12.Opluštil TomášMatoušek Petr     23210
13.Švancarová VeronikaSuchomel Vít     03211
14.Trčka PetrSuchomel Josef     23212
15.Opluštil TomášKříž Zbyněk     03213
16.Švancarová VeronikaMatoušek Petr     31313
17.Trčka PetrSuchomel Vít     30413
18.Švancara RadimSuchomel Josef     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švancarová Veronika13Kříž Zbyněk40
Trčka Petr22Matoušek Petr13
Švancara Radim13Suchomel Vít31
Opluštil Tomáš04Suchomel Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec CVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Brumov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 3 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29 Zbraslavec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Illek Roman
Křepela Zdeněk
 
 
Dolníček Pavel
Tulis Radek ml.
 
 
     2301
2.Sekanina Jan
Švancara Vladimír
 
 
Musil Tomáš
Musil Antonín
 
 
     3011
3.Švancara VladimírDolníček Pavel     1312
4.Illek RomanTulis Radek ml.     3122
5.Sekanina JanMusil Tomáš     3232
6.Křepela ZdeněkMusil Antonín     3242
7.Illek RomanDolníček Pavel     3152
8.Sekanina JanTulis Radek ml.     0353
9.Křepela ZdeněkMusil Tomáš     3263
10.Švancara VladimírMusil Antonín     3073
11.Sekanina JanDolníček Pavel     3283
12.Křepela ZdeněkTulis Radek ml.     1384
13.Švancara VladimírMusil Tomáš     2385
14.Illek RomanMusil Antonín     3095
15.Křepela ZdeněkDolníček Pavel     1396
16.Švancara VladimírTulis Radek ml.     31106
17.Illek RomanMusil Tomáš     30116
18.Sekanina JanMusil Antonín     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švancara Vladimír22Dolníček Pavel22
Illek Roman40Tulis Radek ml.22
Sekanina Jan31Musil Tomáš13
Křepela Zdeněk22Musil Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brumov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov 98Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tulis Radek ml.
Dolníček Pavel
 
 
Trávníčková Karla
Petr Michal
 
 
     2301
2.Musil Tomáš
Musil Antonín
 
 
Nedoma Pavel
Žáček Bronislav
 
 
     3011
3.Tulis Radek ml.Nedoma Pavel     3121
4.Dolníček PavelŽáček Bronislav     3131
5.Musil TomášPetr Michal     0332
6.Musil AntonínTrávníčková Karla     1333
7.Dolníček PavelNedoma Pavel     3143
8.Musil Tomᚎáček Bronislav     3253
9.Musil AntonínPetr Michal     2354
10.Tulis Radek ml.Trávníčková Karla     3264
11.Musil TomášNedoma Pavel     3074
12.Musil AntonínŽáček Bronislav     1375
13.Tulis Radek ml.Petr Michal     1376
14.Dolníček PavelTrávníčková Karla     1377
15.Musil AntonínNedoma Pavel     3087
16.Tulis Radek ml.Žáček Bronislav     3197
17.Dolníček PavelPetr Michal     0398
18.Musil TomášTrávníčková Karla     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tulis Radek ml.31Nedoma Pavel04
Dolníček Pavel22Žáček Bronislav13
Musil Tomáš22Petr Michal40
Musil Antonín13Trávníčková Karla31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec AVrchní
rozhodčí:
Kříž Radek
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:48622:699Zbraslavec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Zbyněk
Kříž Radek
 
 
Illek Roman
Křepela Zdeněk
 
 
-88-9-8 1301
2.Suchomel Miroslav
Matoušek Petr
 
 
Švancara Vladimír
Sekanina Jan
 
 
-8-7-9  0302
3.Kříž RadekKřepela Zdeněk-8-9-9  0303
4.Kříž ZbyněkSekanina Jan8-8610 3113
5.Matoušek PetrIllek Roman-5-7-6  0314
6.Suchomel JosefŠvancara Vladimír-8-10-10  0315
7.Kříž ZbyněkKřepela Zdeněk-88-98-92316
8.Matoušek PetrSekanina Jan6-6-68-72317
9.Suchomel JosefIllek Roman-10-9-7  0318
10.Kříž RadekŠvancara Vladimír-8-10-8  0319
11.Matoušek PetrKřepela Zdeněk-9-87673229
12.Suchomel JosefSekanina Jan-88-99-1023210
13.Kříž RadekIllek Roman-7-6-5  03211
14.Kříž ZbyněkŠvancara Vladimír-898-8-1023212
15.Suchomel JosefKřepela Zdeněk-8977 31312
16.Kříž RadekSekanina Jan88-9-91032412
17.Kříž ZbyněkIllek Roman-8-9-8  03413
18.Matoušek PetrŠvancara Vladimír-8-9-7  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kříž Radek13Křepela Zdeněk22
Kříž Zbyněk13Sekanina Jan22
Matoušek Petr13Illek Roman40
Suchomel Josef13Švancara Vladimír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka AVrchní
rozhodčí:
Šmerda Borek
HOSTUJÍCÍ:Voděrady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Františka Řepky 299, 679 32 SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21 Svitávka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Stanislav
Šmerda Borek
 
 
Prokop Lubomír
Švancarová Veronika
 
 
     3110
2.Fagulec Martin
Peterka David
 
 
Trčka Petr
Švancara Radim
 
 
     3120
3.Fagulec MartinŠvancara Radim     3130
4.Dvořáček StanislavŠvancarová Veronika     3040
5.Peterka DavidTrčka Petr     3150
6.Dušil ZdeněkProkop Lubomír     3260
7.Dvořáček StanislavŠvancara Radim     3170
8.Peterka DavidŠvancarová Veronika     3080
9.Dušil ZdeněkTrčka Petr     1381
10.Fagulec MartinProkop Lubomír     3091
11.Peterka DavidŠvancara Radim     31101
12.Dušil ZdeněkŠvancarová Veronika     30111
13.Fagulec MartinTrčka Petr     13112
14.Dvořáček StanislavProkop Lubomír     31122
15.Dušil ZdeněkŠvancara Radim     23123
16.Fagulec MartinŠvancarová Veronika     30133
17.Dvořáček StanislavTrčka Petr     30143
18.Šmerda BorekProkop Lubomír     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fagulec Martin31Švancara Radim13
Dvořáček Stanislav40Švancarová Veronika04
Peterka David30Trčka Petr22
Dušil Zdeněk22Prokop Lubomír13
Šmerda Borek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Zouhar Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Adamov ARozhodčí:Bezděk Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Gyurgyik Pavel
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Žáček Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:39 Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gyurgyik Pavel
Bezděk Michal
 
 
Masařík Radim
Dočkalová Gabriela
 
 
     1301
2.Zouhar Ondřej
Žáček Miroslav
 
 
Bezděk Petr
Farkaš Michael
 
 
     2302
3.Gyurgyik PavelDočkalová Gabriela     1303
4.Bezděk MichalOstrý Jan     3013
5.Zouhar OndřejFarkaš Michael     3123
6.Žáček MiroslavBezděk Petr     2324
7.Bezděk MichalDočkalová Gabriela     1325
8.Zouhar OndřejOstrý Jan     3235
9.Žáček MiroslavFarkaš Michael     2336
10.Gyurgyik PavelBezděk Petr     3046
11.Zouhar OndřejDočkalová Gabriela     1347
12.Žáček MiroslavOstrý Jan     3157
13.Gyurgyik PavelFarkaš Michael     2358
14.Bezděk MichalBezděk Petr     3268
15.Žáček MiroslavDočkalová GabrielaWO    0369
16.Gyurgyik PavelOstrý Jan     3079
17.Bezděk MichalFarkaš Michael     13710
18.Zouhar OndřejBezděk PetrWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gyurgyik Pavel22Dočkalová Gabriela30
Bezděk Michal22Ostrý Jan04
Zouhar Ondřej21Farkaš Michael31
Žáček Miroslav12Bezděk Petr12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec AVrchní
rozhodčí:
Dudek Michal
HOSTUJÍCÍ:Křetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:25 Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Stanislav
Svoboda Jan
 
 
Koudelka Ladislav ml.
Koudelka Petr
 
 
     3010
2.Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
Maresch Michal
Bačovský Filip
 
 
     3120
3.Koumar JiříKoudelka Ladislav ml.     3230
4.Svoboda JanBačovský Filip     3040
5.Sehnal StanislavKoudelka Petr     1341
6.Zouhar MichalMaresch Michal     1342
7.Svoboda JanKoudelka Ladislav ml.     2343
8.Sehnal StanislavBačovský Filip     3053
9.Zouhar MichalKoudelka Petr     3063
10.Koumar JiříMaresch Michal     3073
11.Sehnal StanislavKoudelka Ladislav ml.     3083
12.Zouhar MichalBačovský Filip     3093
13.Koumar JiříKoudelka Petr     2394
14.Svoboda JanMaresch Michal     1395
15.Zouhar MichalKoudelka Ladislav ml.     32105
16.Koumar JiříBačovský Filip     31115
17.Svoboda JanKoudelka Petr     23116
18.Sehnal StanislavMaresch Michal     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koumar Jiří31Koudelka Ladislav ml.13
Svoboda Jan13Bačovský Filip04
Sehnal Stanislav31Koudelka Petr31
Zouhar Michal31Maresch Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná AVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:48 Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Milan
Sýkora Josef
 
 
Suchý Petr
Henek Dominik
 
 
     0301
2.Polívka Roman
Polívka Ondřej
 
 
Horváth Tomáš
Zachoval Leoš
 
 
     3011
3.Sýkora JosefSuchý Petr     0312
4.Polívka RomanHenek Dominik     0313
5.Richter MilanHorváth Tomáš     3223
6.Polívka OndřejZachoval Leoš     2324
7.Polívka RomanSuchý Petr     1325
8.Richter MilanHenek Dominik     3135
9.Polívka OndřejHorváth Tomáš     2336
10.Sýkora JosefZachoval Leoš     0337
11.Richter MilanSuchý Petr     0338
12.Polívka OndřejHenek Dominik     2339
13.Sýkora JosefHorváth Tomáš     23310
14.Polívka RomanZachoval Leoš     03311
15.Polívka OndřejSuchý Petr     03312
16.Sýkora JosefHenek Dominik     03313
17.Polívka RomanHorváth TomášWO    03314
18.Richter MilanZachoval LeošWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Josef04Suchý Petr40
Polívka Roman03Henek Dominik31
Richter Milan21Horváth Tomáš21
Polívka Ondřej04Zachoval Leoš30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Bouda Pavel
HOSTUJÍCÍ:Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:41 Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníčková Karla
Petr Michal
 
 
Henek Dominik
Suchý Petr
 
 
     1301
2.Němec Josef
Svoboda Lukáš
 
 
Horváth Tomáš
Zachoval Leoš
 
 
     3111
3.Svoboda LukášSuchý Petr     2312
4.Trávníčková KarlaHenek Dominik     0313
5.Němec JosefZachoval Leoš     3223
6.Petr MichalHorváth Tomáš     3233
7.Trávníčková KarlaSuchý Petr     0334
8.Němec JosefHenek Dominik     0335
9.Petr MichalZachoval Leoš     3145
10.Svoboda LukášHorváth Tomáš     3055
11.Němec JosefSuchý Petr     0356
12.Petr MichalHenek Dominik     0357
13.Svoboda LukášZachoval Leoš     3267
14.Trávníčková KarlaHorváth Tomáš     1368
15.Petr MichalSuchý Petr     0369
16.Svoboda LukášHenek Dominik     3179
17.Trávníčková KarlaZachoval Leoš     03710
18.Němec JosefHorváth Tomáš     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Lukáš31Suchý Petr40
Trávníčková Karla04Henek Dominik31
Němec Josef22Zachoval Leoš13
Petr Michal22Horváth Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín AVrchní
rozhodčí:
Maresch Michal
HOSTUJÍCÍ:Ždárná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Ladislav ml.
Bačovský Filip
 
 
Polívka Roman
Polívka Ondřej
 
 
     1301
2.Koudelka Petr
Maresch Michal
 
 
Richter Milan
Slaný Petr
 
 
     3211
3.Koudelka Ladislav ml.Polívka Ondřej     0312
4.Maresch MichalRichter Milan     0313
5.Koudelka PetrPolívka Roman     3023
6.Bačovský FilipSlaný Petr     1324
7.Maresch MichalPolívka Ondřej     3034
8.Koudelka PetrRichter Milan     3144
9.Bačovský FilipPolívka Roman     1345
10.Koudelka Ladislav ml.Slaný Petr     3155
11.Koudelka PetrPolívka Ondřej     2356
12.Bačovský FilipRichter Milan     1357
13.Koudelka Ladislav ml.Polívka Roman     2358
14.Maresch MichalSlaný Petr     3068
15.Bačovský FilipPolívka Ondřej     1369
16.Koudelka Ladislav ml.Richter Milan     3079
17.Maresch MichalPolívka Roman     3289
18.Koudelka PetrSlaný Petr     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koudelka Ladislav ml.22Polívka Ondřej31
Maresch Michal31Richter Milan22
Koudelka Petr31Polívka Roman22
Bačovský Filip04Slaný Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov AVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:36 Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Zbyněk
Bezděk Petr
 
 
Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
     2301
2.Dočkalová Gabriela
Masařík Radim
 
 
Koumar Jiří
Zouhar Michal
 
 
     2302
3.Dočkalová GabrielaSvoboda Jan     3012
4.Beneš ZbyněkKoumar Jiří     3222
5.Masařík RadimZouhar Michal     3032
6.Bezděk PetrSehnal Stanislav     3242
7.Beneš ZbyněkSvoboda Jan     0343
8.Masařík RadimKoumar Jiří     3253
9.Bezděk PetrZouhar Michal     2354
10.Dočkalová GabrielaSehnal Stanislav     3264
11.Masařík RadimSvoboda Jan     3174
12.Bezděk PetrKoumar Jiří     0375
13.Dočkalová GabrielaZouhar Michal     3285
14.Beneš ZbyněkSehnal Stanislav     3295
15.Bezděk PetrSvoboda Jan     2396
16.Dočkalová GabrielaKoumar Jiří     32106
17.Beneš ZbyněkZouhar Michal     30116
18.Všianský MartinSehnal Stanislav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dočkalová Gabriela40Svoboda Jan22
Beneš Zbyněk31Koumar Jiří13
Masařík Radim30Zouhar Michal13
Bezděk Petr13Sehnal Stanislav13
Všianský Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady AVrchní
rozhodčí:
Švancara Radim
HOSTUJÍCÍ:Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:46 Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trčka Petr
Švancara Radim
 
 
Žáček Michal
Gyurgyik Pavel
 
 
     2301
2.Švancarová Veronika
Opluštil Tomáš
 
 
Zouhar Ondřej
Žáček Miroslav
 
 
     1302
3.Švancara RadimGyurgyik Pavel     2303
4.Trčka PetrŽáček Miroslav     3213
5.Švancarová VeronikaZouhar Ondřej     1314
6.Opluštil Tomᚎáček Michal     0315
7.Trčka PetrGyurgyik Pavel     3125
8.Švancarová VeronikaŽáček Miroslav     0326
9.Opluštil TomášZouhar Ondřej     0327
10.Švancara RadimŽáček Michal     3237
11.Švancarová VeronikaGyurgyik Pavel     0338
12.Opluštil Tomᚎáček Miroslav     2339
13.Pavel FrantišekZouhar Ondřej     03310
14.Trčka PetrŽáček Michal     30410
15.Opluštil TomášGyurgyik Pavel     23411
16.Pavel FrantišekŽáček Miroslav     03412
17.Trčka PetrZouhar Ondřej     32512
18.Švancarová VeronikaŽáček Michal     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švancara Radim11Gyurgyik Pavel31
Trčka Petr40Žáček Miroslav31
Švancarová Veronika04Zouhar Ondřej31
Opluštil Tomáš04Žáček Michal22
Pavel František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec CVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Svitávka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1136:37 Svitávka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Illek Roman
Křepela Zdeněk
 
 
Dušil Zdeněk
Kuběna Petr
 
 
     3210
2.Švancara Vladimír
Sekanina Jan
 
 
Fagulec Martin
Peterka David
 
 
     2311
3.Illek RomanDušil Zdeněk     3021
4.Švancara VladimírKuběna Petr     1322
5.Sekanina JanFagulec Martin     2323
6.Křepela ZdeněkPeterka David     2324
7.Švancara VladimírDušil Zdeněk     3034
8.Sekanina JanKuběna Petr     3044
9.Křepela ZdeněkFagulec Martin     0345
10.Illek RomanPeterka David     2346
11.Sekanina JanDvořáček Stanislav     3056
12.Křepela ZdeněkKuběna Petr     3266
13.Illek RomanFagulec Martin     2367
14.Švancara VladimírPeterka David     2368
15.Křepela ZdeněkDvořáček Stanislav     3078
16.Illek RomanKuběna Petr     2379
17.Švancara VladimírFagulec Martin     03710
18.Sekanina JanPeterka David     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Illek Roman13Dušil Zdeněk02
Švancara Vladimír13Kuběna Petr22
Sekanina Jan22Fagulec Martin40
Křepela Zdeněk22Peterka David40
   Dvořáček Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brumov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rohozec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov 98Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:45 Rohozec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tulis Radek ml.
Dolníček Pavel
 
 
Kříž Radek
Kříž Zbyněk
 
 
     3110
2.Musil Tomáš
Musil Antonín
 
 
Suchomel Josef
Matoušek Petr
 
 
     1311
3.Dolníček PavelKříž Radek     0312
4.Tulis Radek ml.Kříž Zbyněk     3222
5.Musil TomášMatoušek Petr     2323
6.Musil AntonínSuchomel Josef     3233
7.Tulis Radek ml.Kříž Radek     3243
8.Musil TomášKříž Zbyněk     0344
9.Musil AntonínMatoušek Petr     0345
10.Dolníček PavelSuchomel Josef     0346
11.Musil TomášKříž Radek     0347
12.Musil AntonínKříž Zbyněk     3057
13.Dolníček PavelMatoušek Petr     2358
14.Tulis Radek ml.Suchomel Josef     3268
15.Musil AntonínKříž Radek     0369
16.Dolníček PavelKříž Zbyněk     03610
17.Tulis Radek ml.Matoušek Petr     13611
18.Musil TomášSuchomel Josef     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dolníček Pavel04Kříž Radek31
Tulis Radek ml.31Kříž Zbyněk22
Musil Tomáš04Matoušek Petr40
Musil Antonín22Suchomel Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec AVrchní
rozhodčí:
Kříž Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32689:672Rohozec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Zbyněk
Dvořáček Petr
 
 
Trávníčková Karla
Nedoma Pavel
 
 
8-105-693210
2.Matoušek Petr
Suchomel Josef
 
 
Žáček Bronislav
Vencel Stanislav
 
 
-7968 3120
3.Dvořáček PetrTrávníčková Karla-5-7-9  0321
4.Kříž ZbyněkŽáček Bronislav85-10-7-82322
5.Matoušek PetrNedoma Pavel7-69-8103232
6.Suchomel JosefVencel Stanislav958  3042
7.Kříž ZbyněkTrávníčková Karla-98106 3152
8.Matoušek PetrŽáček Bronislav-789-6-52353
9.Suchomel JosefNedoma Pavel8-96-8-92354
10.Dvořáček PetrVencel Stanislav8-677 3164
11.Matoušek PetrTrávníčková Karla-8-79-4 1365
12.Suchomel JosefŽáček Bronislav689  3075
13.Dvořáček PetrNedoma Pavel8-9-6-7 1376
14.Kříž ZbyněkVencel Stanislav-5-897-102377
15.Suchomel JosefTrávníčková Karla-8-79-5 1378
16.Dvořáček PetrŽáček Bronislav796  3088
17.Kříž ZbyněkNedoma Pavel8105  3098
18.Matoušek PetrVencel Stanislav-9879 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořáček Petr22Trávníčková Karla31
Kříž Zbyněk22Žáček Bronislav22
Matoušek Petr22Nedoma Pavel22
Suchomel Josef22Vencel Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Brumov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Františka Řepky 299, 679 32 SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:29 Svitávka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušil Zdeněk
Dvořáček Stanislav
 
 
Musil Tomáš
Musil Antonín
 
 
     1301
2.Fagulec Martin
Peterka David
 
 
Nečas František
Tulis Radek ml.
 
 
     3011
3.Dvořáček StanislavTulis Radek ml.     3221
4.Fagulec MartinNečas František     3031
5.Peterka DavidMusil Tomáš     3041
6.Dušil ZdeněkMusil Antonín     0342
7.Fagulec MartinTulis Radek ml.     2343
8.Peterka DavidNečas František     3053
9.Dušil ZdeněkMusil Tomáš     1354
10.Dvořáček StanislavMusil Antonín     1355
11.Peterka DavidTulis Radek ml.     3165
12.Dušil ZdeněkNečas František     3275
13.Dvořáček StanislavMusil Tomáš     3285
14.Fagulec MartinMusil Antonín     3295
15.Dušil ZdeněkTulis Radek ml.     31105
16.Dvořáček StanislavNečas František     30115
17.Fagulec MartinMusil Tomáš     32125
18.Peterka DavidMusil Antonín     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáček Stanislav31Tulis Radek ml.13
Fagulec Martin31Nečas František04
Peterka David40Musil Tomáš13
Dušil Zdeněk22Musil Antonín22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Bezděk Michal
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec CRozhodčí:Žáček Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Zouhar Miloslav
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Gyurgyik Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25 Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Miroslav
Žáček Michal
 
 
Švancara Vladimír
Odehnal Vladimír
 
 
     3010
2.Zouhar Ondřej
Gyurgyik Pavel
 
 
Sekanina Jan
Křepela Zdeněk
 
 
     3120
3.Gyurgyik PavelKřepela Zdeněk     3230
4.Žáček MiroslavSekanina Jan     1331
5.Zouhar OndřejOdehnal Vladimír     3141
6.Žáček MichalŠvancara Vladimír     3151
7.Žáček MiroslavKřepela Zdeněk     1352
8.Zouhar OndřejSekanina Jan     3262
9.Žáček MichalOdehnal Vladimír     3072
10.Gyurgyik PavelŠvancara Vladimír     3082
11.Zouhar OndřejKřepela Zdeněk     1383
12.Žáček MichalSekanina Jan     3093
13.Gyurgyik PavelKřepela Vladimír     30103
14.Žáček MiroslavŠvancara Vladimír     23104
15.Bezděk MichalKřepela Zdeněk     31114
16.Gyurgyik PavelSekanina JanWO    03115
17.Žáček MiroslavKřepela Vladimír     31125
18.Zouhar OndřejŠvancara Vladimír     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gyurgyik Pavel30Křepela Zdeněk22
Žáček Miroslav13Sekanina Jan12
Zouhar Ondřej31Odehnal Vladimír02
Žáček Michal30Švancara Vladimír13
Bezděk Michal10Křepela Vladimír02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec AVrchní
rozhodčí:
Dudek Michal
HOSTUJÍCÍ:Voděrady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:17 Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
Trčka Petr
Švancara Radim
 
 
     3110
2.Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
Prokop Lubomír
Pavel František
 
 
     3020
3.Koumar JiříTrčka Petr     3230
4.Svoboda JanŠvancara Radim     3140
5.Sehnal StanislavProkop Lubomír     3050
6.Zouhar MichalPavel František     3060
7.Svoboda JanTrčka Petr     3270
8.Sehnal StanislavŠvancara Radim     3180
9.Zouhar MichalProkop Lubomír     30