Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vanovice AVrchní
rozhodčí:
Kubín František
HOSTUJÍCÍ:Kunštát BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vanovice 202, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38 Kunštát B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tajovský Zbyněk
Gonšor Michal
 
 
Záboj Miloš
Polák Martin
 
 
     3110
2.Klement Roman
Dokoupil Jiří
 
 
Štaud Miloš
Nejedlý Jiří
 
 
     1311
3.Tajovský ZbyněkŠtaud Miloš     0312
4.Gonšor MichalNejedlý Jiří     0313
5.Klement RomanPolák Martin     3123
6.Dokoupil JiříZáboj Miloš     3233
7.Gonšor MichalŠtaud Miloš     2334
8.Klement RomanNejedlý Jiří     0335
9.Dokoupil JiříPolák Martin     1336
10.Tajovský ZbyněkZáboj Miloš     3046
11.Klement RomanŠtaud Miloš     1347
12.Dokoupil JiříNejedlý Jiří     2348
13.Tajovský ZbyněkPolák Martin     3058
14.Gonšor MichalZáboj Miloš     3168
15.Dokoupil JiříŠtaud Miloš     2369
16.Tajovský ZbyněkNejedlý Jiří     23610
17.Gonšor MichalPolák Martin     13611
18.Klement RomanZáboj Miloš     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tajovský Zbyněk22Štaud Miloš40
Gonšor Michal13Nejedlý Jiří40
Klement Roman22Polák Martin22
Dokoupil Jiří13Záboj Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudice AVrchní
rozhodčí:
Šustáček Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Rohozec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudice 115, 679 06 Jedovnice, Základní škola a Mateřská škola Hugo SáňkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustáček Ondřej
Grmela Miloš st.
 
 
Matoušek Petr
Smetana Milan
 
 
     3110
2.Zítka Stanislav
Bavlnka Lubomír
 
 
Kříž Martin
Suchomel Vít
 
 
     0311
3.Šustáček OndřejMatoušek Petr     3121
4.Grmela Miloš st.Kříž Martin     3131
5.Bavlnka LubomírSmetana Milan     0332
6.Zítka StanislavSuchomel Vít     0333
7.Grmela Miloš st.Matoušek Petr     3243
8.Bavlnka LubomírKříž Martin     0344
9.Zítka StanislavSmetana Milan     0345
10.Šustáček OndřejSuchomel Vít     3155
11.Bavlnka LubomírMatoušek Petr     1356
12.Zítka StanislavKříž Martin     1357
13.Šustáček OndřejSmetana Milan     3067
14.Grmela Miloš st.Suchomel Vít     3277
15.Zítka StanislavMatoušek Petr     1378
16.Šustáček OndřejKříž Martin     3088
17.Grmela Miloš st.Smetana Milan     3198
18.Bavlnka LubomírSuchomel Vít     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustáček Ondřej40Matoušek Petr22
Grmela Miloš st.40Kříž Martin22
Bavlnka Lubomír04Smetana Milan22
Zítka Stanislav04Suchomel Vít22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec DVrchní
rozhodčí:
Křepela Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35 Zbraslavec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Martin
Křepela Vladimír
 
 
Vintr Pavel
Dvořáček Jan
 
 
     3210
2.Charvát Rudolf
Just Jaroslav
 
 
Pernica Jiří
Kalod Jiří
 
 
     2311
3.Křepela VladimírVintr Pavel     3121
4.Charvát RudolfPernica Jiří     1322
5.Křepela MartinKalod Jiří     3232
6.Just JaroslavDvořáček Jan     3142
7.Charvát RudolfVintr Pavel     3052
8.Křepela MartinPernica Jiří     2353
9.Just JaroslavKalod Jiří     2354
10.Křepela VladimírDvořáček Jan     0355
11.Křepela MartinVintr Pavel     3265
12.Just JaroslavPernica Jiří     3075
13.Křepela VladimírKalod Jiří     0376
14.Charvát RudolfDvořáček Jan     3086
15.Just JaroslavVintr Pavel     0387
16.Křepela VladimírPernica Jiří     3297
17.Charvát RudolfKalod Jiří     0398
18.Křepela MartinDvořáček Jan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepela Vladimír22Vintr Pavel13
Charvát Rudolf22Pernica Jiří22
Křepela Martin31Kalod Jiří31
Just Jaroslav22Dvořáček Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice AVrchní
rozhodčí:
Skácel Karel
HOSTUJÍCÍ:Voděrady BRozhodčí:Foit Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Jandus Petr
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28 Petrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef
Skácel Karel
 
 
Stejskal David
Pavel František
 
 
     3210
2.Foit Miroslav
Hruška Luboš
 
 
Opluštil Tomáš
Prokop Lubomír
 
 
     1311
3.Musil JosefStejskal David     0312
4.Foit MiroslavProkop Lubomír     3122
5.Skácel KarelOpluštil Tomáš     3032
6.Hruška LubošPavel František     3142
7.Foit MiroslavStejskal David     2343
8.Skácel KarelProkop Lubomír     3253
9.Hruška LubošOpluštil Tomáš     3063
10.Musil JosefPavel František     1364
11.Skácel KarelStejskal David     3174
12.Hruška LubošProkop Lubomír     3084
13.Musil JosefOpluštil Tomáš     3194
14.Foit MiroslavPavel František     2395
15.Hruška LubošStejskal David     30105
16.Musil JosefProkop Lubomír     13106
17.Foit MiroslavOpluštil Tomáš     30116
18.Skácel KarelPavel František     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Josef13Stejskal David22
Foit Miroslav22Prokop Lubomír13
Skácel Karel40Opluštil Tomáš04
Hruška Luboš40Pavel František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín CVrchní
rozhodčí:
Koudelka Ladislav st.
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:35 Okrouhlá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šos Vít
Maresch Robert
 
 
Přikryl Petr
Vlach Marek
 
 
     2301
2.Šustr Patrik
Halva Martin
 
 
Pařízek Jiří
Tichý Radek
 
 
     0302
3.Šustr PatrikPřikryl Petr     3012
4.Šos VítPařízek Jiří     1313
5.Maresch RobertVlach Marek     3023
6.Halva MartinTichý Radek     0324
7.Šos VítPřikryl Petr     2325
8.Maresch RobertPařízek Jiří     3135
9.Halva MartinVlach Marek     2336
10.Šustr PatrikTichý Radek     3046
11.Maresch RobertPřikryl Petr     2347
12.Halva MartinPařízek Jiří     0348
13.Šustr PatrikVlach Marek     3158
14.Šos VítTichý Radek     1359
15.Halva MartinPřikryl Petr     13510
16.Šustr PatrikPařízek Jiří     23511
17.Šos VítVlach Marek     30611
18.Maresch RobertTichý Radek     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šustr Patrik31Přikryl Petr31
Šos Vít13Pařízek Jiří31
Maresch Robert31Vlach Marek13
Halva Martin04Tichý Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko EVrchní
rozhodčí:
Procházka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37 Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Michal
Skoupý Petr
 
 
Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
     0301
2.Zemánková Veronika
Havlík Aleš
 
 
Zukal Josef
Zukal Aleš
 
 
     3011
3.Skoupý MichalZouhar Miloslav     1312
4.Skoupý PetrZouhar Daniel     1313
5.Zemánková VeronikaZukal Josef     3023
6.Havlík AlešZukal Aleš     0324
7.Skoupý PetrZouhar Miloslav     0325
8.Zemánková VeronikaZouhar Daniel     3035
9.Havlík AlešZukal Josef     0336
10.Skoupý MichalZukal Aleš     3146
11.Zemánková VeronikaZouhar Miloslav     0347
12.Havlík AlešZouhar Daniel     1348
13.Skoupý MichalZukal Josef     3158
14.Skoupý PetrZukal Aleš     2359
15.Havlík AlešZouhar Miloslav     13510
16.Skoupý MichalZouhar Daniel     23511
17.Skoupý PetrZukal Josef     32611
18.Zemánková VeronikaZukal Aleš     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skoupý Michal22Zouhar Miloslav40
Skoupý Petr13Zouhar Daniel31
Zemánková Veronika31Zukal Josef13
Havlík Aleš04Zukal Aleš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát BVrchní
rozhodčí:
Štaud Miloš
HOSTUJÍCÍ:Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:15 Kunštát B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štaud Miloš
Nejedlý Jiří
 
 
Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
     2301
2.Záboj Miloš
Polák Martin
 
 
Zukal Aleš
Zukal Josef
 
 
     3011
3.Záboj MilošZouhar Miloslav     3121
4.Polák MartinZouhar Daniel     3131
5.Štaud MilošZukal Aleš     3041
6.Nejedlý JiříZukal Josef     3151
7.Polák MartinZouhar Miloslav     2352
8.Štaud MilošZouhar Daniel     3262
9.Nejedlý JiříZukal Aleš     3072
10.Záboj MilošZukal Josef     3082
11.Štaud MilošZouhar Miloslav     3192
12.Nejedlý JiříZouhar Daniel     31102
13.Záboj MilošZukal Aleš     30112
14.Polák MartinZukal Josef     30122
15.Nejedlý JiříZouhar Miloslav     32132
16.Záboj MilošZouhar DanielWO    30142
17.Polák MartinZukal Aleš     30152
18.Štaud MilošZukal Josef     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záboj Miloš30Zouhar Miloslav13
Polák Martin31Zouhar Daniel03
Štaud Miloš40Zukal Aleš04
Nejedlý Jiří40Zukal Josef04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá AVrchní
rozhodčí:
Čapka Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28 Okrouhlá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapka Petr
Přikryl Petr
 
 
Zemánková Veronika
Harna Václav
 
 
     1301
2.Vlach Marek
Tichý Radek
 
 
Skoupý Michal
Skoupý Petr
 
 
     3011
3.Tichý RadekZemánková Veronika     1312
4.Vlach MarekHarna Václav     3122
5.Přikryl PetrSkoupý Michal     3032
6.Čapka PetrSkoupý Petr     3142
7.Vlach MarekZemánková Veronika     2343
8.Přikryl PetrHarna Václav     1344
9.Čapka PetrSkoupý Michal     3054
10.Tichý RadekSkoupý Petr     3064
11.Přikryl PetrZemánková Veronika     2365
12.Čapka PetrHarna Václav     0366
13.Tichý RadekSkoupý Michal     3176
14.Vlach MarekSkoupý Petr     3186
15.Čapka PetrZemánková Veronika     2387
16.Tichý RadekHarna Václav     1388
17.Vlach MarekSkoupý Michal     3098
18.Přikryl PetrSkoupý Petr     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichý Radek22Zemánková Veronika40
Vlach Marek31Harna Václav31
Přikryl Petr22Skoupý Michal04
Čapka Petr22Skoupý Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady BVrchní
rozhodčí:
Opluštil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Křetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45 Křetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opluštil Tomáš
Prokop Lubomír
 
 
Šos Vít
Maresch Robert
 
 
     1301
2.Stejskal David
Pavel František
 
 
Šustr Patrik
Halva Martin
 
 
     1302
3.Stejskal DavidŠustr Patrik     3012
4.Prokop LubomírŠos Vít     3222
5.Opluštil TomášMaresch Robert     0323
6.Pavel FrantišekHalva Martin     0324
7.Prokop LubomírŠustr Patrik     1325
8.Opluštil Tomᚊos Vít     0326
9.Pavel FrantišekMaresch Robert     1327
10.Stejskal DavidHalva Martin     2328
11.Opluštil Tomᚊustr Patrik     0329
12.Pavel FrantišekŠos Vít     13210
13.Stejskal DavidMaresch Robert     03211
14.Prokop LubomírHalva Martin     30311
15.Pavel FrantišekŠustr Patrik     03312
16.Stejskal DavidŠos Vít     13313
17.Prokop LubomírMaresch Robert     03314
18.Opluštil TomášHalva Martin     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stejskal David13Šustr Patrik31
Prokop Lubomír22Šos Vít31
Opluštil Tomáš13Maresch Robert40
Pavel František04Halva Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice BVrchní
rozhodčí:
Dvořáček Jan
HOSTUJÍCÍ:Petrovice ARozhodčí:Skácel Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Vintr Pavel
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Kalod Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vintr Pavel
Dvořáček Libor
 
 
Skácel Karel
Jandus Petr
 
 
     1301
2.Kalod Jiří
Pernica Jiří
 
 
Hruška Luboš
Foit Miroslav
 
 
     3211
3.Vintr PavelSkácel Karel     3221
4.Pernica JiříFoit Miroslav     3131
5.Kalod JiříHruška Luboš     2332
6.Dvořáček LiborJandus Petr     1333
7.Pernica JiříSkácel Karel     2334
8.Kalod JiříFoit Miroslav     1335
9.Dvořáček LiborHruška Luboš     3145
10.Vintr PavelJandus Petr     0346
11.Kalod JiříSkácel Karel     3156
12.Dvořáček LiborFoit Miroslav     1357
13.Vintr PavelHruška Luboš     0358
14.Pernica JiříJandus Petr     2359
15.Dvořáček LiborSkácel Karel     3169
16.Vintr PavelFoit Miroslav     3279
17.Pernica JiříHruška Luboš     3189
18.Kalod JiříJandus Petr     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vintr Pavel22Skácel Karel13
Pernica Jiří22Foit Miroslav22
Kalod Jiří22Hruška Luboš22
Dvořáček Libor22Jandus Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec BVrchní
rozhodčí:
Kříž Martin
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:18699:543Rohozec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Miroslav
Suchomel Vít
 
 
Křepela Martin
Křepela Vladimír
 
 
653  3010
2.Matoušek Petr
Smetana Milan
 
 
Charvát Rudolf
Just Jaroslav
 
 
7812  3020
3.Suchomel MiroslavKřepela Vladimír79-68 3130
4.Smetana MilanKřepela Martin6-8107 3140
5.Matoušek PetrJust Jaroslav75-67 3150
6.Suchomel VítCharvát Rudolf-2867 3160
7.Smetana MilanKřepela Vladimír6148  3070
8.Matoušek PetrKřepela Martin6-776 3180
9.Suchomel VítJust Jaroslav1021  3090
10.Suchomel MiroslavCharvát Rudolf5-75-9-132391
11.Matoušek PetrKřepela Vladimír7-68-9732101
12.Suchomel VítKřepela Martin10102  30111
13.Suchomel MiroslavJust Jaroslav738  30121
14.Smetana MilanCharvát Rudolf6813  30131
15.Suchomel VítKřepela Vladimír7-6-8-9 13132
16.Suchomel MiroslavKřepela Martin6-74-8-923133
17.Smetana MilanJust Jaroslav749  30143
18.Matoušek PetrCharvát Rudolf6-4-95632153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchomel Miroslav22Křepela Vladimír13
Smetana Milan40Křepela Martin13
Matoušek Petr40Just Jaroslav04
Suchomel Vít31Charvát Rudolf13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vanovice AVrchní
rozhodčí:
Kubín František
HOSTUJÍCÍ:Rudice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vanovice 202, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:25 Vanovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín František
Klement Roman
 
 
Šustáček Ondřej
Grmela Miloš st.
 
 
     3010
2.Gonšor Michal
Ševčík František
 
 
Zítka Stanislav
Bavlnka Lubomír
 
 
     3020
3.Kubín FrantišekŠustáček Ondřej     0321
4.Klement RomanGrmela Miloš st.     1322
5.Gonšor MichalZítka Stanislav     3032
6.Ševčík FrantišekBavlnka Lubomír     3042
7.Klement RomanŠustáček Ondřej     1343
8.Gonšor MichalGrmela Miloš st.     0344
9.Ševčík FrantišekZítka Stanislav     3054
10.Kubín FrantišekBavlnka Lubomír     3064
11.Gonšor MichalŠustáček Ondřej     1365
12.Ševčík FrantišekGrmela Miloš st.     0366
13.Kubín FrantišekZítka Stanislav     3076
14.Klement RomanBavlnka Lubomír     3086
15.Ševčík FrantišekŠustáček Ondřej     0387
16.Kubín FrantišekGrmela Miloš st.     2388
17.Klement RomanZítka Stanislav     3198
18.Gonšor MichalBavlnka Lubomír     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubín František22Šustáček Ondřej40
Klement Roman22Grmela Miloš st.40
Gonšor Michal22Zítka Stanislav04
Ševčík František22Bavlnka Lubomír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudice AVrchní
rozhodčí:
Šustáček Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Kunštát BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudice 115, 679 06 Jedovnice, Základní škola a Mateřská škola Hugo SáňkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustáček Ondřej
Grmela Miloš st.
 
 
Štaud Miloš
Nejedlý Jiří
 
 
     3010
2.Zítka Stanislav
Grmela Miloš ml.
 
 
Záboj Miloš
Polák Martin
 
 
     1311
3.Šustáček OndřejŠtaud Miloš     3021
4.Grmela Miloš st.Nejedlý Jiří     3231
5.Grmela Miloš ml.Polák Martin     0332
6.Zítka StanislavZáboj Miloš     0333
7.Grmela Miloš st.Štaud Miloš     3043
8.Grmela Miloš ml.Nejedlý Jiří     0344
9.Zítka StanislavPolák Martin     2345
10.Šustáček OndřejZáboj Miloš     3055
11.Grmela Miloš ml.Štaud Miloš     0356
12.Zítka StanislavNejedlý Jiří     1357
13.Šustáček OndřejPolák Martin     3067
14.Grmela Miloš st.Záboj Miloš     3277
15.Zítka StanislavŠtaud Miloš     0378
16.Šustáček OndřejNejedlý Jiří     3188
17.Grmela Miloš st.Polák Martin     3198
18.Grmela Miloš ml.Záboj Miloš     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustáček Ondřej40Štaud Miloš22
Grmela Miloš st.40Nejedlý Jiří22
Grmela Miloš ml.04Polák Martin22
Zítka Stanislav04Záboj Miloš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec DVrchní
rozhodčí:
Křepela Martin
HOSTUJÍCÍ:Vanovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30 Zbraslavec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Odehnal Vladimír
Charvát Rudolf
 
 
Kubín František
Klement Roman
 
 
     3110
2.Křepela Martin
Křepela Vladimír
 
 
Gonšor Michal
Lebiš Pavel
 
 
     1311
3.Odehnal VladimírKubín František     3021
4.Charvát RudolfGonšor Michal     3131
5.Křepela MartinKlement Roman     1332
6.Křepela VladimírLebiš Pavel     3242
7.Charvát RudolfKubín František     3252
8.Křepela MartinGonšor Michal     3162
9.Křepela VladimírKlement Roman     0363
10.Odehnal VladimírLebiš Pavel     3173
11.Křepela MartinKubín František     1374
12.Křepela VladimírGonšor Michal     3084
13.Odehnal VladimírKlement Roman     1385
14.Charvát RudolfLebiš Pavel     0386
15.Křepela VladimírKubín František     3096
16.Odehnal VladimírGonšor Michal     31106
17.Charvát RudolfKlement Roman     23107
18.Křepela MartinLebiš Pavel     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Odehnal Vladimír31Kubín František13
Charvát Rudolf22Gonšor Michal04
Křepela Martin22Klement Roman40
Křepela Vladimír31Lebiš Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice AVrchní
rozhodčí:
Skácel Karel
HOSTUJÍCÍ:Rohozec BRozhodčí:Foit Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Foit Miroslav
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:45 Rohozec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandus Petr
Skácel Karel
 
 
Matoušek Petr
Smetana Milan
 
 
     0301
2.Foit Miroslav
Hruška Luboš
 
 
Suchomel Vít
Kříž Martin
 
 
     2302
3.Foit MiroslavMatoušek Petr     1303
4.Hruška LubošKříž Martin     3113
5.Skácel KarelSmetana Milan     1314
6.Jandus PetrSuchomel Vít     0315
7.Hruška LubošMatoušek Petr     1316
8.Skácel KarelKříž Martin     0317
9.Jandus PetrSmetana Milan     0318
10.Foit MiroslavSuchomel Vít     3228
11.Skácel KarelMatoušek Petr     1329
12.Jandus PetrKříž Martin     03210
13.Foit MiroslavSmetana Milan     30310
14.Hruška LubošSuchomel Vít     30410
15.Jandus PetrMatoušek Petr     03411
16.Foit MiroslavKříž Martin     03412
17.Hruška LubošSmetana Milan     23413
18.Skácel KarelSuchomel Vít     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Foit Miroslav22Matoušek Petr40
Hruška Luboš22Kříž Martin31
Skácel Karel04Smetana Milan31
Jandus Petr04Suchomel Vít22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín CVrchní
rozhodčí:
Koudelka Ladislav ml.
HOSTUJÍCÍ:Petrovice BRozhodčí:Maresch Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21 Křetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustr Patrik
Halva Martin
 
 
Vintr Pavel
Dvořáček Libor
 
 
     3010
2.Šos Vít
Maresch Robert
 
 
Kalod Jiří
Pernica Jiří
 
 
     3020
3.Šustr PatrikVintr Pavel     3030
4.Šos VítDvořáček Libor     3040
5.Maresch RobertKalod Jiří     3050
6.Halva MartinPernica Jiří     3160
7.Šos VítVintr Pavel     3070
8.Maresch RobertDvořáček Libor     3080
9.Halva MartinKalod Jiří     1381
10.Šustr PatrikPernica Jiří     3291
11.Maresch RobertVintr Pavel     30101
12.Halva MartinDvořáček Libor     32111
13.Šustr PatrikKalod Jiří     03112
14.Šos VítPernica Jiří     03113
15.Halva MartinVintr Pavel     13114
16.Šustr PatrikDvořáček Libor     30124
17.Šos VítKalod Jiří     13125
18.Maresch RobertPernica Jiří     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šustr Patrik31Vintr Pavel13
Šos Vít22Dvořáček Libor04
Maresch Robert40Kalod Jiří31
Halva Martin22Pernica Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko EVrchní
rozhodčí:
Procházka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Voděrady BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:20 KST Blansko E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harna Václav
Zemánková Veronika
 
 
Stejskal David
Pavel František
 
 
     3010
2.Bednář Josef
Havlík Aleš
 
 
Opluštil Tomáš
Prokop Lubomír
 
 
     1311
3.Zemánková VeronikaOpluštil Tomáš     3121
4.Havlík AlešStejskal David     0322
5.Harna VáclavProkop Lubomír     1323
6.Bednář JosefPavel František     3033
7.Havlík AlešOpluštil Tomáš     1334
8.Harna VáclavStejskal David     3044
9.Bednář JosefProkop Lubomír     3154
10.Zemánková VeronikaPavel František     3064
11.Harna VáclavOpluštil Tomáš     3074
12.Bednář JosefStejskal David     3084
13.Zemánková VeronikaProkop Lubomír     2385
14.Havlík AlešPavel František     3095
15.Bednář JosefOpluštil Tomáš     30105
16.Zemánková VeronikaStejskal David     30115
17.Havlík AlešProkop Lubomír     13116
18.Harna VáclavPavel František     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zemánková Veronika31Opluštil Tomáš13
Havlík Aleš13Stejskal David13
Harna Václav31Prokop Lubomír31
Bednář Josef40Pavel František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Žáček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá ARozhodčí:Škrabal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Zukal Josef
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Vaněk Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1330:41 Okrouhlá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděk Michal
Flek Roman
 
 
Pařízek Jiří
Přikryl Petr
 
 
     2301
2.Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
Tichý Radek
Vlach Marek
 
 
     2302
3.Flek RomanPařízek Jiří     0303
4.Bezděk MichalPřikryl Petr     3113
5.Zouhar MiloslavTichý Radek     0314
6.Zouhar DanielVlach Marek     3024
7.Bezděk MichalPařízek Jiří     2325
8.Zouhar MiloslavPřikryl Petr     0326
9.Zouhar DanielTichý Radek     3136
10.Flek RomanVlach Marek     1337
11.Zouhar MiloslavPařízek Jiří     0338
12.Zouhar DanielPřikryl Petr     2339
13.Flek RomanTichý Radek     23310
14.Bezděk MichalVlach Marek     30410
15.Žáček RomanPařízek Jiří     13411
16.Flek RomanPřikryl Petr     23412
17.Bezděk MichalTichý Radek     30512
18.Zouhar MiloslavVlach Marek     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Flek Roman04Pařízek Jiří40
Bezděk Michal31Přikryl Petr31
Zouhar Miloslav04Tichý Radek22
Zouhar Daniel21Vlach Marek22
Žáček Roman01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát BVrchní
rozhodčí:
Štaud Miloš
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štaud Miloš
Nejedlý Jiří
 
 
Přikryl Petr
Vlach Marek
 
 
     2301
2.Záboj Miloš
Polák Martin
 
 
Pařízek Jiří
Tichý Radek
 
 
     1302
3.Štaud MilošPařízek Jiří     0303
4.Nejedlý JiříVlach Marek     3113
5.Záboj MilošPřikryl Petr     3223
6.Polák MartinTichý Radek     3133
7.Nejedlý JiříPařízek Jiří     3043
8.Záboj MilošVlach Marek     1344
9.Polák MartinPřikryl Petr     2345
10.Štaud MilošTichý Radek     3055
11.Záboj MilošPařízek Jiří     1356
12.Polák MartinVlach Marek     0357
13.Štaud MilošPřikryl Petr     3167
14.Nejedlý JiříTichý Radek     3177
15.Polák MartinPařízek Jiří     1378
16.Štaud MilošVlach Marek     3288
17.Nejedlý JiříPřikryl Petr     3198
18.Záboj MilošTichý Radek     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štaud Miloš31Pařízek Jiří31
Nejedlý Jiří40Vlach Marek22
Záboj Miloš13Přikryl Petr13
Polák Martin13Tichý Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:44 Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opluštil Tomáš
Prokop Lubomír
 
 
Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
     0301
2.Stejskal David
Pavel František
 
 
Bezděk Michal
Zukal Aleš
 
 
     2302
3.Prokop LubomírZouhar Miloslav     3212
4.Opluštil TomášBezděk Michal     0313
5.Stejskal DavidZouhar Daniel     1314
6.Pavel FrantišekZukal Aleš     1315
7.Opluštil TomášZouhar Miloslav     1316
8.Stejskal DavidBezděk Michal     3126
9.Pavel FrantišekZouhar Daniel     0327
10.Prokop LubomírZukal Aleš     3137
11.Stejskal DavidZouhar Miloslav     3047
12.Pavel FrantišekBezděk Michal     0348
13.Prokop LubomírZouhar Daniel     2349
14.Opluštil TomášZukal Aleš     03410
15.Pavel FrantišekZouhar Miloslav     13411
16.Prokop LubomírBezděk Michal     13412
17.Opluštil TomášZouhar Daniel     32512
18.Stejskal DavidZukal Aleš     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Lubomír22Zouhar Miloslav22
Opluštil Tomáš13Bezděk Michal31
Stejskal David31Zouhar Daniel31
Pavel František04Zukal Aleš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vintr Pavel
Dvořáček Libor
 
 
Harna Václav
Havlík Aleš
 
 
     2301
2.Kalod Jiří
Pernica Jiří
 
 
Skoupý Michal
Skoupý Petr
 
 
     3011
3.Dvořáček LiborHarna Václav     0312
4.Pernica JiříHavlík Aleš     3022
5.Vintr PavelSkoupý Michal     2323
6.Kalod JiříSkoupý Petr     3033
7.Pernica JiříHarna Václav     1334
8.Vintr PavelHavlík Aleš     3044
9.Kalod JiříSkoupý Michal     3154
10.Dvořáček LiborSkoupý Petr     2355
11.Vintr PavelHarna Václav     1356
12.Kalod JiříHavlík Aleš     3066
13.Dvořáček LiborSkoupý Michal     2367
14.Pernica JiříSkoupý Petr     3077
15.Kalod JiříHarna Václav     0378
16.Dvořáček LiborHavlík Aleš     3188
17.Pernica JiříSkoupý Michal     1389
18.Vintr PavelSkoupý Petr     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáček Libor13Harna Václav40
Pernica Jiří22Havlík Aleš04
Vintr Pavel22Skoupý Michal31
Kalod Jiří31Skoupý Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec BVrchní
rozhodčí:
Kříž Martin
HOSTUJÍCÍ:Křetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25629:563Rohozec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Vít
Kříž Martin
 
 
Maresch Robert
Novotný Miloslav
 
 
7-10-8923210
2.Smetana Milan
Matoušek Petr
 
 
Halva Martin
Šustr Patrik
 
 
7-589 3120
3.Suchomel VítŠustr Patrik-6-14-8  0321
4.Smetana MilanNovotný Miloslav-86-5-9 1322
5.Kříž MartinMaresch Robert869  3032
6.Matoušek PetrHalva Martin86-57 3142
7.Smetana MilanŠustr Patrik-7-4-2  0343
8.Kříž MartinNovotný Miloslav-87-9643253
9.Matoušek PetrMaresch Robert8-699 3163
10.Suchomel VítHalva Martin627  3073
11.Kříž MartinŠustr Patrik-7689 3183
12.Matoušek PetrNovotný Miloslav-85-7-8 1384
13.Suchomel VítMaresch Robert689  3094
14.Smetana MilanHalva Martin679  30104
15.Matoušek PetrŠustr Patrik-6-6-7  03105
16.Suchomel VítNovotný Miloslav659  30115
17.Smetana MilanMaresch Robert7-7-86932125
18.Kříž MartinHalva Martin674  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchomel Vít31Šustr Patrik31
Smetana Milan22Novotný Miloslav22
Kříž Martin40Maresch Robert04
Matoušek Petr22Halva Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vanovice AVrchní
rozhodčí:
Kubín František
HOSTUJÍCÍ:Petrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vanovice 202, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:23 Vanovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tajovský Zbyněk
Gonšor Michal
 
 
Jandus Petr
Skácel Karel
 
 
     3110
2.Kubín František
Klement Roman
 
 
Foit Miroslav
Hruška Luboš
 
 
     3120
3.Kubín FrantišekFoit Miroslav     0321
4.Klement RomanHruška Luboš     3031
5.Gonšor MichalSkácel Karel     3041
6.Tajovský ZbyněkJandus Petr     0342
7.Klement RomanFoit Miroslav     3052
8.Gonšor MichalHruška Luboš     3062
9.Tajovský ZbyněkSkácel Karel     3172
10.Kubín FrantišekJandus Petr     3082
11.Gonšor MichalFoit Miroslav     3292
12.Tajovský ZbyněkHruška Luboš     30102
13.Kubín FrantišekSkácel KarelWO    30112
14.Javůrek DanielJandus Petr     03113
15.Tajovský ZbyněkFoit Miroslav     13114
16.Kubín FrantišekHruška LubošWO    30124
17.Javůrek DanielSkácel Karel     03125
18.Gonšor MichalJandus Petr     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubín František11Foit Miroslav22
Klement Roman20Hruška Luboš03
Gonšor Michal31Skácel Karel12
Tajovský Zbyněk22Jandus Petr31
Javůrek Daniel02   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudice AVrchní
rozhodčí:
Šustáček Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudice 115, 679 06 Jedovnice, Základní škola a Mateřská škola Hugo SáňkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustáček Ondřej
Grmela Miloš st.
 
 
Odehnal Vladimír
Jonáš Martin
 
 
     3110
2.Grmela Miloš ml.
Zítka Stanislav
 
 
Charvát Rudolf
Křepela Vladimír
 
 
     1311
3.Šustáček OndřejOdehnal Vladimír     3021
4.Grmela Miloš st.Jonáš Martin     3131
5.Grmela Miloš ml.Charvát Rudolf     1332
6.Zítka StanislavKřepela Vladimír     2333
7.Grmela Miloš st.Odehnal Vladimír     3143
8.Grmela Miloš ml.Jonáš Martin     1344
9.Zítka StanislavCharvát Rudolf     0345
10.Šustáček OndřejKřepela Vladimír     3055
11.Grmela Miloš ml.Odehnal Vladimír     2356
12.Zítka StanislavJonáš Martin     0357
13.Šustáček OndřejCharvát Rudolf     3167
14.Grmela Miloš st.Křepela Vladimír     3077
15.Zítka StanislavOdehnal Vladimír     0378
16.Šustáček OndřejJonáš Martin     3088
17.Grmela Miloš st.Charvát Rudolf     3098
18.Grmela Miloš ml.Křepela Vladimír     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustáček Ondřej40Odehnal Vladimír22
Grmela Miloš st.40Jonáš Martin22
Grmela Miloš ml.04Charvát Rudolf22
Zítka Stanislav04Křepela Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec DVrchní
rozhodčí:
Křepela Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Kunštát BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679072, 2 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:46 Kunštát B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Vladimír
Křepela Martin
 
 
Záboj Miloš
Polák Martin
 
 
     3210
2.Křepela Jiří
Petr Zdeněk
 
 
Štaud Miloš
Nejedlý Jiří
 
 
     0311
3.Křepela MartinZáboj Miloš     2312
4.Křepela VladimírPolák Martin     2313
5.Křepela JiříŠtaud Miloš     0314
6.Petr ZdeněkNejedlý Jiří     3224
7.Křepela VladimírZáboj Miloš     3234
8.Křepela JiříPolák Martin     0335
9.Petr ZdeněkŠtaud Miloš     2336
10.Křepela MartinNejedlý Jiří     1337
11.Křepela JiříZáboj Miloš     1338
12.Petr ZdeněkPolák Martin     3148
13.Křepela MartinŠtaud Miloš     0349
14.Křepela VladimírNejedlý Jiří     23410
15.Petr ZdeněkZáboj Miloš     23411
16.Křepela MartinPolák Martin     31511
17.Křepela VladimírŠtaud Miloš     32611
18.Křepela JiříNejedlý Jiří     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepela Martin13Záboj Miloš31
Křepela Vladimír22Polák Martin22
Křepela Jiří04Štaud Miloš31
Petr Zdeněk22Nejedlý Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice AVrchní
rozhodčí:
Skácel Karel
HOSTUJÍCÍ:Rudice ARozhodčí:Hruška Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Foit Miroslav
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foit Miroslav
Hruška Luboš
 
 
Šustáček Ondřej
Zítka Stanislav
 
 
     0301
2.Jandus Petr
Skácel Karel
 
 
Grmela Miloš st.
Grmela Miloš ml.
 
 
     1302
3.Foit MiroslavŠustáček Ondřej     0303
4.Hruška LubošZítka Stanislav     3013
5.Skácel KarelGrmela Miloš st.     0314
6.Jandus PetrGrmela Miloš ml.     3024
7.Hruška LubošŠustáček Ondřej     0325
8.Skácel KarelZítka Stanislav     3135
9.Jandus PetrGrmela Miloš st.     3145
10.Foit MiroslavGrmela Miloš ml.     3055
11.Skácel KarelŠustáček Ondřej     0356
12.Jandus PetrZítka Stanislav     3066
13.Foit MiroslavGrmela Miloš st.     1367
14.Hruška LubošGrmela Miloš ml.     3077
15.Jandus PetrŠustáček Ondřej     0378
16.Foit MiroslavZítka Stanislav     3088
17.Hruška LubošGrmela Miloš st.     0389
18.Skácel KarelGrmela Miloš ml.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Foit Miroslav22Šustáček Ondřej40
Hruška Luboš22Zítka Stanislav04
Skácel Karel22Grmela Miloš st.31
Jandus Petr31Grmela Miloš ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín CVrchní
rozhodčí:
Maresch Michal
HOSTUJÍCÍ:Vanovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:21 Křetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šos Vít
Maresch Robert
 
 
Kubín František
Klement Roman
 
 
     0301
2.Šustr Patrik
Halva Martin
 
 
Dokoupil Jiří
Lebiš Pavel
 
 
     3111
3.Šustr PatrikKubín František     3021
4.Šos VítKlement Roman     3131
5.Maresch RobertDokoupil Jiří     3041
6.Halva MartinLebiš Pavel     3151
7.Šos VítKubín František     3161
8.Maresch RobertKlement Roman     3171
9.Halva MartinDokoupil Jiří     0372
10.Šustr PatrikLebiš Pavel     3082
11.Maresch RobertKubín František     3092
12.Halva MartinKlement Roman     0393
13.Šustr PatrikDokoupil Jiří     2394
14.Šos VítLebiš Pavel     30104
15.Halva MartinKubín František     03105
16.Šustr PatrikKlement Roman     31115
17.Šos VítDokoupil Jiří     30125
18.Maresch RobertLebiš Pavel     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustr Patrik31Kubín František13
Šos Vít40Klement Roman13
Maresch Robert40Dokoupil Jiří22
Halva Martin13Lebiš Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko EVrchní
rozhodčí:
Procházka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Rohozec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43 Rohozec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemánková Veronika
Harna Václav
 
 
Suchomel Vít
Kříž Martin
 
 
     2301
2.Skoupý Michal
Havlík Aleš
 
 
Matoušek Petr
Smetana Milan
 
 
     1302
3.Skoupý MichalKříž Martin     0303
4.Harna VáclavMatoušek Petr     3013
5.Havlík AlešSmetana Milan     0314
6.Zemánková VeronikaSuchomel Vít     3224
7.Harna VáclavKříž Martin     2325
8.Havlík AlešMatoušek Petr     0326
9.Zemánková VeronikaSmetana Milan     3236
10.Skoupý MichalSuchomel Vít     1337
11.Havlík AlešKříž Martin     0338
12.Zemánková VeronikaMatoušek Petr     0339
13.Skoupý MichalSmetana Milan     03310
14.Harna VáclavSuchomel Vít     31410
15.Zemánková VeronikaKříž Martin     30510
16.Skoupý MichalMatoušek Petr     13511
17.Harna VáclavSmetana Milan     32611
18.Havlík AlešSuchomel Vít     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skoupý Michal04Kříž Martin31
Harna Václav31Matoušek Petr31
Havlík Aleš04Smetana Milan22
Zemánková Veronika31Suchomel Vít22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Zouhar Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Petrovice BRozhodčí:Flek Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Bezděk Michal
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Žáček Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:25 Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Daniel
Zouhar Miloslav
 
 
Vintr Pavel
Dvořáček Libor
 
 
     3010
2.Flek Roman
Bezděk Michal
 
 
Kalod Jiří
Pernica Jiří
 
 
     3120
3.Flek RomanDvořáček Libor     1321
4.Bezděk MichalVintr Pavel     3131
5.Zouhar DanielPernica Jiří     3141
6.Zouhar MiloslavKalod Jiří     3051
7.Bezděk MichalDvořáček Libor     3161
8.Zouhar DanielVintr Pavel     3171
9.Zouhar MiloslavPernica Jiří     3181
10.Flek RomanKalod Jiří     0382
11.Zouhar DanielDvořáček Libor     3092
12.Zouhar MiloslavVintr Pavel     31102
13.Flek RomanPernica Jiří     03103
14.Bezděk MichalKalod Jiří     31113
15.Zouhar MiloslavDvořáček Libor     32123
16.Flek RomanVintr Pavel     13124
17.Bezděk MichalPernica Jiří     31134
18.Zouhar DanielKalod Jiří     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flek Roman04Dvořáček Libor13
Bezděk Michal40Vintr Pavel13
Zouhar Daniel40Pernica Jiří13
Zouhar Miloslav40Kalod Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá AVrchní
rozhodčí:
Čapka Petr
HOSTUJÍCÍ:Voděrady BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11 Okrouhlá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Radek
Vlach Marek
 
 
Stejskal David
Bílek Jan
 
 
     3010
2.Přikryl Petr
Čapka Petr
 
 
Pavel František
Slezák Michal
 
 
     3020
3.Vlach MarekStejskal David     3030
4.Přikryl PetrBílek Jan     3040
5.Čapka PetrPavel František     3250
6.Vlach IvoSlezák Michal     3060
7.Přikryl PetrStejskal David     3070
8.Čapka PetrBílek Jan     3180
9.Vlach IvoPavel František     2381
10.Vlach MarekSlezák Michal     3091
11.Čapka PetrStejskal David     30101
12.Vlach IvoBílek Jan     31111
13.Vlach MarekPavel František     30121
14.Přikryl PetrSlezák Michal     30131
15.Vlach IvoStejskal David     31141
16.Vlach MarekBílek Jan     32151
17.Přikryl PetrPavel František     31161
18.Čapka PetrSlezák Michal     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlach Marek40Stejskal David04
Přikryl Petr40Bílek Jan04
Čapka Petr40Pavel František13
Vlach Ivo31Slezák Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát BVrchní
rozhodčí:
Štaud Miloš
HOSTUJÍCÍ:Voděrady BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:18 Kunštát B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Martin
Michele David
 
 
Opluštil Tomáš
Prokop Lubomír
 
 
     3110
2.Štaud Miloš
Nejedlý Jiří
 
 
Stejskal David
Bílek Jan
 
 
     3120
3.Polák MartinStejskal David     3130
4.Michele DavidProkop Lubomír     3040
5.Nejedlý JiříOpluštil Tomáš     3050
6.Štaud MilošBílek Jan     3160
7.Michele DavidStejskal David     2361
8.Nejedlý JiříProkop Lubomír     3071
9.Štaud MilošOpluštil Tomáš     3081
10.Polák MartinBílek Jan     3191
11.Nejedlý JiříStejskal David     31101
12.Štaud MilošProkop Lubomír     30111
13.Polák MartinOpluštil Tomáš     30121
14.Michele DavidBílek Jan     30131
15.Štaud MilošStejskal David     31141
16.Polák MartinProkop Lubomír     23142
17.Michele DavidOpluštil Tomáš     13143
18.Nejedlý JiříBílek Jan     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polák Martin31Stejskal David13
Michele David22Prokop Lubomír13
Nejedlý Jiří40Opluštil Tomáš13
Štaud Miloš40Bílek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice BVrchní
rozhodčí:
Dvořáček Jan
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá ARozhodčí:Paulík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Vintr Pavel
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Pavlíček Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vintr Pavel
Dvořáček Libor
 
 
Vlach Marek
Přikryl Petr
 
 
     0301
2.Kalod Jiří
Pernica Jiří
 
 
Pařízek Jiří
Tichý Radek
 
 
     1302
3.Dvořáček LiborVlach Marek     2303
4.Pernica JiříPařízek Jiří     0304
5.Vintr PavelPřikryl Petr     2305
6.Kalod JiříTichý Radek     3215
7.Pernica JiříVlach Marek     3125
8.Vintr PavelPařízek Jiří     1326
9.Kalod JiříPřikryl Petr     3036
10.Dvořáček LiborTichý Radek     3246
11.Vintr PavelVlach Marek     3256
12.Kalod JiříPařízek Jiří     3266
13.Dvořáček LiborPřikryl Petr     1367
14.Pernica JiříTichý Radek     3077
15.Kalod JiříVlach Marek     1378
16.Dvořáček LiborPařízek Jiří     0379
17.Pernica JiříPřikryl Petr     3189
18.Vintr PavelTichý Radek     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořáček Libor13Vlach Marek22
Pernica Jiří31Pařízek Jiří31
Vintr Pavel22Přikryl Petr22
Kalod Jiří31Tichý Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec BVrchní
rozhodčí:
Kříž Martin
HOSTUJÍCÍ:Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:25627:535Rohozec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Vít
Kristián Petr
 
 
Bezděk Michal
Vaněk Tomáš
 
 
8106  3010
2.Smetana Milan
Matoušek Petr
 
 
Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
68-93 3120
3.Matoušek PetrZouhar Miloslav685  3030
4.Smetana MilanZouhar Daniel696  3040
5.Suchomel VítBezděk Michal1-5-8-9 1341
6.Kristián PetrVaněk Tomáš871  3051
7.Smetana MilanZouhar Miloslav7-89-4-132352
8.Suchomel VítZouhar Daniel6-869 3162
9.Kristián PetrBezděk Michal-68-8-7 1363
10.Matoušek PetrVaněk Tomáš947  3073
11.Suchomel VítZouhar Miloslav8-7-6-9 1374
12.Kristián PetrZouhar Daniel-8-79-4 1375
13.Matoušek PetrBezděk Michal5-7810 3185
14.Smetana MilanVaněk Tomáš784  3095
15.Kristián PetrZouhar Miloslav-6-8-7  0396
16.Matoušek PetrZouhar Daniel68-104 31106
17.Smetana MilanBezděk Michal-86-8-5 13107
18.Suchomel VítVaněk Tomáš342  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušek Petr40Zouhar Miloslav31
Smetana Milan22Zouhar Daniel13
Suchomel Vít22Bezděk Michal31
Kristián Petr13Vaněk Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vanovice AVrchní
rozhodčí:
Kubín František
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vanovice 202, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:33 KST Blansko E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín František
Klement Roman
 
 
Zemánková Veronika
Skoupý Michal
 
 
     3110
2.Lebiš Pavel
Kalas Michal
 
 
Harna Václav
Skoupý Petr
 
 
     1311
3.Kubín FrantišekZemánková Veronika     3121
4.Klement RomanHarna Václav     3031
5.Lebiš PavelSkoupý Michal     3141
6.Kalas MichalSkoupý Petr     1342
7.Klement RomanZemánková Veronika     3052
8.Lebiš PavelHarna Václav     0353
9.Kalas MichalSkoupý Michal     0354
10.Kubín FrantišekSkoupý Petr     3064
11.Lebiš PavelZemánková Veronika     2365
12.Kalas MichalHarna Václav     1366
13.Kubín FrantišekSkoupý Michal     2367
14.Javůrek DanielSkoupý Petr     0368
15.Kalas MichalZemánková Veronika     0369
16.Kubín FrantišekHarna Václav     3079
17.Javůrek DanielSkoupý Michal     03710
18.Lebiš PavelSkoupý Petr     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubín František31Zemánková Veronika22
Klement Roman20Harna Václav22
Lebiš Pavel22Skoupý Michal31
Kalas Michal04Skoupý Petr22
Javůrek Daniel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudice AVrchní
rozhodčí:
Šustáček Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Křetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudice 115, 679 06 Jedovnice, Základní škola a Mateřská škola Hugo SáňkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustáček Ondřej
Zítka Stanislav
 
 
Maresch Robert
Novotný Miloslav
 
 
     3110
2.Grmela Miloš st.
Grmela Miloš ml.
 
 
Šustr Patrik
Šos Vít
 
 
     3220
3.Šustáček OndřejŠustr Patrik     3030
4.Grmela Miloš st.Šos Vít     2331
5.Grmela Miloš ml.Maresch Robert     0332
6.Zítka StanislavNovotný Miloslav     1333
7.Grmela Miloš st.Šustr Patrik     3143
8.Grmela Miloš ml.Šos Vít     1344
9.Zítka StanislavMaresch Robert     2345
10.Šustáček OndřejNovotný Miloslav     3155
11.Grmela Miloš ml.Šustr Patrik     1356
12.Zítka StanislavŠos Vít     1357
13.Šustáček OndřejMaresch Robert     3067
14.Grmela Miloš st.Novotný Miloslav     3277
15.Zítka StanislavŠustr Patrik     2378
16.Šustáček OndřejŠos Vít     3088
17.Grmela Miloš st.Maresch Robert     3298
18.Grmela Miloš ml.Novotný Miloslav     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šustáček Ondřej40Šustr Patrik22
Grmela Miloš st.31Šos Vít31
Grmela Miloš ml.04Maresch Robert22
Zítka Stanislav04Novotný Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec DVrchní
rozhodčí:
Křepela Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Petrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679072, 2 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Vladimír
Just Jaroslav
 
 
Hruška Luboš
Jandus Petr
 
 
     0301
2.Odehnal Vladimír
Charvát Rudolf
 
 
Foit Miroslav
Skácel Karel
 
 
     2302
3.Křepela VladimírFoit Miroslav     3212
4.Charvát RudolfHruška Luboš     3222
5.Odehnal VladimírSkácel Karel     2323
6.Just JaroslavJandus Petr     1324
7.Charvát RudolfFoit Miroslav     3034
8.Odehnal VladimírHruška Luboš     3144
9.Just JaroslavSkácel Karel     3154
10.Křepela VladimírJandus Petr     0355
11.Odehnal VladimírFoit Miroslav     3065
12.Just JaroslavHruška Luboš     3075
13.Křepela VladimírSkácel Karel     3085
14.Charvát RudolfJandus Petr     1386
15.Just JaroslavFoit Miroslav     2387
16.Křepela VladimírHruška Luboš     3097
17.Charvát RudolfSkácel Karel     1398
18.Odehnal VladimírJandus Petr     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křepela Vladimír31Foit Miroslav13
Charvát Rudolf22Hruška Luboš04
Odehnal Vladimír22Skácel Karel22
Just Jaroslav22Jandus Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice AVrchní
rozhodčí:
Skácel Karel
HOSTUJÍCÍ:Kunštát BRozhodčí:Hruška Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Foit Miroslav
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36 Kunštát B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácel Karel
Jandus Petr
 
 
Polák Martin
Klein Miroslav
 
 
     3010
2.Foit Miroslav
Musil Josef
 
 
Štaud Miloš
Nejedlý Jiří
 
 
     0311
3.Foit MiroslavKlein Miroslav     3221
4.Musil JosefPolák Martin     1322
5.Skácel KarelŠtaud Miloš     0323
6.Jandus PetrNejedlý Jiří     0324
7.Musil JosefKlein Miroslav     3034
8.Skácel KarelPolák Martin     3244
9.Jandus PetrŠtaud Miloš     1345
10.Foit MiroslavNejedlý Jiří     3255
11.Skácel KarelKlein Miroslav     3065
12.Jandus PetrPolák Martin     3075
13.Foit MiroslavŠtaud Miloš     0376
14.Musil JosefNejedlý Jiří     2377
15.Jandus PetrKlein Miroslav     3087
16.Foit MiroslavPolák Martin     1388
17.Musil JosefŠtaud Miloš     0389
18.Skácel KarelNejedlý Jiří     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foit Miroslav22Klein Miroslav04
Musil Josef13Polák Martin22
Skácel Karel22Štaud Miloš40
Jandus Petr22Nejedlý Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín CVrchní
rozhodčí:
Koudelka Ladislav ml.
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:34 Křetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maresch Robert
Šustr Patrik
 
 
Křepela Jiří
Křepela Vladimír
 
 
     3210
2.Šos Vít
Halva Martin
 
 
Charvát Rudolf
Odehnal Vladimír
 
 
     3120
3.Šustr PatrikKřepela Vladimír     2321
4.Šos VítOdehnal Vladimír     3231
5.Maresch RobertCharvát Rudolf     3141
6.Halva MartinKřepela Jiří     0342
7.Šos VítKřepela Vladimír     1343
8.Maresch RobertOdehnal Vladimír     3253
9.Halva MartinCharvát Rudolf     3263
10.Šustr PatrikKřepela Jiří     3273
11.Maresch RobertKřepela Vladimír     3183
12.Halva MartinOdehnal Vladimír     1384
13.Šustr PatrikCharvát Rudolf     3294
14.Šos VítKřepela Jiří     30104
15.Halva MartinKřepela Vladimír     23105
16.Šustr PatrikOdehnal Vladimír     03106
17.Šos VítCharvát Rudolf     31116
18.Maresch RobertKřepela Jiří     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šustr Patrik22Křepela Vladimír31
Šos Vít31Odehnal Vladimír22
Maresch Robert40Charvát Rudolf04
Halva Martin13Křepela Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko EVrchní
rozhodčí:
Harna Václav
HOSTUJÍCÍ:Rudice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1122:38477:563Rudice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemánková Veronika
Skoupý Michal
 
 
Šustáček Ondřej
Zítka Stanislav
 
 
-8-8-9  0301
2.Harna Václav
Skoupý Petr
 
 
Grmela Miloš st.
Grmela Miloš ml.
 
 
7-89-753211
3.Zemánková VeronikaŠustáček Ondřej-104-6-8 1312
4.Harna VáclavZítka Stanislav187  3022
5.Skoupý MichalGrmela Miloš st.-7-6-5  0323
6.Skoupý PetrGrmela Miloš ml.-10-5-3  0324
7.Harna VáclavŠustáček Ondřej-8-6-7  0325
8.Skoupý MichalZítka Stanislav-9-6-5  0326
9.Skoupý PetrGrmela Miloš st.-3-2-2  0327
10.Zemánková VeronikaGrmela Miloš ml.-6693 3137
11.Skoupý MichalŠustáček Ondřej-4-5-7  0338
12.Skoupý PetrZítka Stanislav-6-8-10  0339
13.Zemánková VeronikaGrmela Miloš st.-6-2-6  03310
14.Harna VáclavGrmela Miloš ml.472  30410
15.Skoupý PetrŠustáček Ondřej-3-8-7  03411
16.Zemánková VeronikaZítka Stanislav67-47 31511
17.Harna VáclavGrmela Miloš st.-39119 31611
18.Skoupý MichalGrmela Miloš ml.687  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zemánková Veronika22Šustáček Ondřej40
Harna Václav31Zítka Stanislav22
Skoupý Michal13Grmela Miloš st.31
Skoupý Petr04Grmela Miloš ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Zouhar Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Vanovice ARozhodčí:Bezděk Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Flek Roman
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Zouhar Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:42 Vanovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
Kubín František
Lebiš Pavel
 
 
     2301
2.Bezděk Michal
Zukal Aleš
 
 
Gonšor Michal
Dokoupil Jiří
 
 
     0302
3.Zouhar MiloslavKubín František     3212
4.Bezděk MichalLebiš Pavel     3122
5.Zouhar DanielGonšor Michal     3132
6.Zukal AlešDokoupil Jiří     0333
7.Bezděk MichalKubín František     3043
8.Zouhar DanielLebiš Pavel     3253
9.Zukal AlešGonšor Michal     0354
10.Zouhar MiloslavDokoupil Jiří     0355
11.Zouhar DanielKubín František     3165
12.Zukal AlešLebiš Pavel     1366
13.Zouhar MiloslavGonšor Michal     3276
14.Bezděk MichalDokoupil Jiří     1377
15.Zukal AlešKubín František     0378
16.Zouhar MiloslavLebiš Pavel     2379
17.Bezděk MichalGonšor Michal     23710
18.Zouhar DanielDokoupil Jiří     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zouhar Miloslav22Kubín František13
Bezděk Michal22Lebiš Pavel22
Zouhar Daniel31Gonšor Michal22
Zukal Aleš04Dokoupil Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá AVrchní
rozhodčí:
Čapka Petr
HOSTUJÍCÍ:Rohozec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30 Okrouhlá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Petr
Vlach Marek
 
 
Suchomel Miroslav
Suchomel Vít
 
 
     1301
2.Pařízek Jiří
Nahálka Vladimír
 
 
Smetana Milan
Matoušek Petr
 
 
     3011
3.Pařízek JiříMatoušek Petr     3021
4.Vlach MarekSuchomel Miroslav     0322
5.Přikryl PetrSmetana Milan     3132
6.Nahálka VladimírSuchomel Vít     3042
7.Vlach MarekMatoušek Petr     0343
8.Přikryl PetrSuchomel Miroslav     2344
9.Nahálka VladimírSmetana Milan     3154
10.Pařízek JiříSuchomel Vít     3164
11.Přikryl PetrMatoušek Petr     2365
12.Nahálka VladimírSuchomel Miroslav     3275
13.Pařízek JiříSmetana Milan     3085
14.Vlach MarekSuchomel Vít     3295
15.Nahálka VladimírMatoušek Petr     32105
16.Pařízek JiříSuchomel Miroslav     31115
17.Vlach MarekSmetana Milan     32125
18.Přikryl PetrSuchomel VítWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Jiří40Matoušek Petr22
Vlach Marek22Suchomel Miroslav22
Přikryl Petr12Smetana Milan04
Nahálka Vladimír40Suchomel Vít03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady BVrchní
rozhodčí:
Opluštil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opluštil Tomáš
Prokop Lubomír
 
 
Pernica Jiří
Paulík Vladimír
 
 
     0301
2.Stejskal David
Švancara Radim
 
 
Vintr Pavel
Dvořáček Libor
 
 
     3011
3.Stejskal DavidDvořáček Libor     3221
4.Prokop LubomírVintr Pavel     3031
5.Švancara RadimPernica Jiří     1332
6.Opluštil TomášPaulík Vladimír     2333
7.Prokop LubomírDvořáček Libor     1334
8.Švancara RadimVintr Pavel     3044
9.Opluštil TomášPernica Jiří     1345
10.Stejskal DavidPaulík Vladimír     2346
11.Švancara RadimDvořáček Libor     3156
12.Opluštil TomášVintr Pavel     3266
13.Stejskal DavidPernica Jiří     2367
14.Prokop LubomírPaulík Vladimír     3277
15.Opluštil TomášDvořáček Libor     3287
16.Stejskal DavidVintr Pavel     1388
17.Prokop LubomírPernica Jiří     0389
18.Švancara RadimPaulík Vladimír     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal David13Dvořáček Libor13
Prokop Lubomír22Vintr Pavel13
Švancara Radim31Pernica Jiří40
Opluštil Tomáš22Paulík Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát BVrchní
rozhodčí:
Štaud Miloš
HOSTUJÍCÍ:Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:27 Kunštát B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štaud Miloš
Nejedlý Jiří
 
 
Vintr Pavel
Dvořáček Libor
 
 
     3110
2.Polák Martin
Záboj Miloš
 
 
Pernica Jiří
Kalod Jiří
 
 
     3020
3.Štaud MilošKalod Jiří     3230
4.Nejedlý JiříPernica Jiří     1331
5.Polák MartinDvořáček Libor     3241
6.Záboj MilošVintr Pavel     3051
7.Nejedlý JiříKalod Jiří     3261
8.Polák MartinPernica Jiří     3071
9.Záboj MilošDvořáček Libor     3081
10.Štaud MilošVintr Pavel     3091
11.Polák MartinKalod Jiří     2392
12.Záboj MilošPernica Jiří     1393
13.Štaud MilošDvořáček Libor     2394
14.Nejedlý JiříVintr Pavel     30104
15.Záboj MilošKalod Jiří     23105
16.Štaud MilošPernica Jiří     13106
17.Nejedlý JiříDvořáček Libor     30116
18.Polák MartinVintr Pavel     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štaud Miloš22Kalod Jiří22
Nejedlý Jiří31Pernica Jiří31
Polák Martin31Dvořáček Libor13
Záboj Miloš22Vintr Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec BVrchní
rozhodčí:
Kříž Martin
HOSTUJÍCÍ:Voděrady BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18681:548Rohozec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Miroslav
Suchomel Vít
 
 
Stejskal David
Pavel František
 
 
4108  3010
2.Smetana Milan
Kříž Martin
 
 
Opluštil Tomáš
Prokop Lubomír
 
 
6-9-56-82311
3.Suchomel VítStejskal David6108  3021
4.Suchomel MiroslavPavel František875  3031
5.Smetana MilanProkop Lubomír-6-9-10  0332
6.Kříž MartinOpluštil Tomáš46-7-563242
7.Suchomel MiroslavStejskal David758  3052
8.Smetana MilanPavel František-78-5933262
9.Kříž MartinProkop Lubomír-8-671063272
10.Suchomel VítOpluštil Tomáš9710  3082
11.Smetana MilanStejskal David7-59-693292
12.Kříž MartinPavel František697  30102
13.Suchomel VítProkop Lubomír853  30112
14.Suchomel MiroslavOpluštil Tomáš759  30122
15.Kříž MartinStejskal David795  30132
16.Suchomel VítPavel František-7695 31142
17.Suchomel MiroslavProkop Lubomír-8-9641032152
18.Kristián PetrOpluštil Tomáš8-694 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchomel Vít40Stejskal David04
Suchomel Miroslav40Pavel František04
Smetana Milan21Prokop Lubomír13
Kříž Martin40Opluštil Tomáš04
Kristián Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vanovice AVrchní
rozhodčí:
Kubín František
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vanovice 202, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35 Okrouhlá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín František
Klement Roman
 
 
Pařízek Jiří
Vlach Marek
 
 
     1301
2.Gonšor Michal
Lebiš Pavel
 
 
Přikryl Petr
Čapka Petr
 
 
     3011
3.Kubín FrantišekPařízek Jiří     1312
4.Klement RomanVlach Marek     3122
5.Gonšor MichalPřikryl Petr     3032
6.Lebiš PavelČapka Petr     3142
7.Klement RomanPařízek Jiří     2343
8.Gonšor MichalVlach Marek     3053
9.Lebiš PavelPřikryl Petr     3163
10.Kubín FrantišekČapka Petr     3073
11.Gonšor MichalPařízek Jiří     1374
12.Lebiš PavelVlach Marek     0375
13.Kubín FrantišekPřikryl Petr     0376
14.Kalas MichalČapka Petr     0377
15.Lebiš PavelPařízek Jiří     0378
16.Kubín FrantišekVlach Marek     0379
17.Kalas MichalPřikryl Petr     03710
18.Gonšor MichalČapka Petr     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubín František13Pařízek Jiří40
Klement Roman11Vlach Marek22
Gonšor Michal31Přikryl Petr22
Lebiš Pavel22Čapka Petr13
Kalas Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudice AVrchní
rozhodčí:
Šustáček Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudice 115, 679 06 Jedovnice, Základní škola a Mateřská škola Hugo SáňkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:31 Rudice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustáček Ondřej
Zítka Stanislav
 
 
Bezděk Michal
Flek Roman
 
 
     3210
2.Grmela Miloš st.
Grmela Miloš ml.
 
 
Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
     3120
3.Šustáček OndřejBezděk Michal     3230
4.Grmela Miloš st.Zouhar Daniel     3140
5.Grmela Miloš ml.Zouhar Miloslav     3250
6.Zítka StanislavFlek Roman     0351
7.Grmela Miloš st.Bezděk Michal     3261
8.Grmela Miloš ml.Zouhar Daniel     1362
9.Zítka StanislavZouhar Miloslav     2363
10.Šustáček OndřejFlek Roman     3073
11.Grmela Miloš ml.Bezděk Michal     2374
12.Zítka StanislavZouhar Daniel     2375
13.Šustáček OndřejZouhar Miloslav     3085
14.Grmela Miloš st.Flek Roman     3095
15.Zítka StanislavBezděk Michal     0396
16.Šustáček OndřejZouhar Daniel     30106
17.Grmela Miloš st.Zouhar Miloslav     23107
18.Grmela Miloš ml.Flek Roman     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šustáček Ondřej40Bezděk Michal22
Grmela Miloš st.31Zouhar Daniel22
Grmela Miloš ml.22Zouhar Miloslav22
Zítka Stanislav04Flek Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec DVrchní
rozhodčí:
Křepela Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 3 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39 KST Blansko E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Vladimír
Křepela Jiří
 
 
Bednář Josef
Havlík Aleš
 
 
     3110
2.Just Jaroslav
Petr Zdeněk
 
 
Zemánková Veronika
Harna Václav
 
 
     2311
3.Křepela VladimírBednář Josef     0312
4.Křepela JiříHavlík Aleš     3022
5.Just JaroslavZemánková Veronika     3232
6.Petr ZdeněkHarna Václav     0333
7.Křepela JiříBednář Josef     0334
8.Just JaroslavHavlík Aleš     3044
9.Petr ZdeněkZemánková Veronika     1345
10.Křepela VladimírHarna Václav     1346
11.Just JaroslavBednář Josef     0347
12.Petr ZdeněkHavlík Aleš     3057
13.Křepela VladimírZemánková Veronika     1358
14.Křepela JiříHarna Václav     0359
15.Petr ZdeněkBednář Josef     03510
16.Křepela VladimírHavlík Aleš     30610
17.Křepela JiříZemánková Veronika     03611
18.Just JaroslavHarna Václav     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepela Vladimír13Bednář Josef40
Křepela Jiří13Havlík Aleš04
Just Jaroslav22Zemánková Veronika31
Petr Zdeněk13Harna Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice AVrchní
rozhodčí:
Skácel Karel
HOSTUJÍCÍ:Křetín CRozhodčí:Foit Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Jandus Petr
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44 Křetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandus Petr
Skácel Karel
 
 
Maresch Robert
Šustr Patrik
 
 
     2301
2.Musil Josef
Foit Miroslav
 
 
Šos Vít
Halva Martin
 
 
     3111
3.Foit MiroslavŠustr Patrik     2312
4.Musil JosefŠos Vít     0313
5.Skácel KarelMaresch Robert     1314
6.Jandus PetrHalva Martin     3124
7.Musil JosefŠustr Patrik     0325
8.Skácel KarelŠos Vít     1326
9.Jandus PetrMaresch Robert     3036
10.Foit MiroslavHalva Martin     1337
11.Skácel KarelŠustr Patrik     0338
12.Jandus PetrŠos Vít     2339
13.Foit MiroslavMaresch Robert     13310
14.Musil JosefHalva Martin     03311
15.Jandus PetrŠustr Patrik     32411
16.Foit MiroslavŠos Vít     13412
17.Musil JosefMaresch Robert     13413
18.Skácel KarelHalva Martin     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foit Miroslav04Šustr Patrik31
Musil Josef04Šos Vít40
Skácel Karel13Maresch Robert31
Jandus Petr31Halva Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín CVrchní
rozhodčí:
Maresch Michal
HOSTUJÍCÍ:Kunštát BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:44 Kunštát B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustr Patrik
Maresch Robert
 
 
Štaud Miloš
Nejedlý Jiří
 
 
     1301
2.Šos Vít
Halva Martin
 
 
Polák Martin
Záboj Miloš
 
 
     3111
3.Šustr PatrikŠtaud Miloš     0312
4.Šos VítPolák Martin     2313
5.Maresch RobertZáboj Miloš     1314
6.Halva MartinNejedlý Jiří     0315
7.Šos VítŠtaud Miloš     1316
8.Maresch RobertPolák Martin     3026
9.Halva MartinZáboj Miloš     0327
10.Šustr PatrikNejedlý Jiří     2328
11.Maresch RobertŠtaud Miloš     0329
12.Halva MartinPolák Martin     13210
13.Novotný MiloslavZáboj Miloš     13211
14.Šos VítNejedlý Jiří     23212
15.Halva MartinŠtaud Miloš     13213
16.Novotný MiloslavPolák Martin     31313
17.Šos VítZáboj Miloš     30413
18.Maresch RobertNejedlý Jiří     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustr Patrik02Štaud Miloš40
Šos Vít13Polák Martin22
Maresch Robert13Záboj Miloš31
Halva Martin04Nejedlý Jiří40
Novotný Miloslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko EVrchní
rozhodčí:
Procházka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Petrovice ARozhodčí:Bouda Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Kožoušek Miroslav
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31617:620KST Blansko E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harna Václav
Skoupý Petr
 
 
Jandus Petr
Skácel Karel
 
 
567  3010
2.Zemánková Veronika
Skoupý Michal
 
 
Foit Miroslav
Musil Josef
 
 
-989-973220
3.Harna VáclavFoit Miroslav911-49 3130
4.Zemánková VeronikaMusil Josef4115  3040
5.Skoupý MichalSkácel Karel79-6-5-62341
6.Skoupý PetrJandus Petr-2-3-3  0342
7.Zemánková VeronikaFoit Miroslav7-568 3152
8.Skoupý MichalMusil Josef-8-629133262
9.Skoupý PetrSkácel Karel-6-8-3  0363
10.Harna VáclavJandus Petr569  3073
11.Skoupý MichalFoit Miroslav-108-66-82374
12.Skoupý PetrMusil Josef-3-9-9  0375
13.Harna VáclavSkácel Karel967  3085
14.Zemánková VeronikaJandus Petr-794-10-72386
15.Skoupý PetrFoit Miroslav-6-3-6  0387
16.Harna VáclavMusil Josef793  3097
17.Zemánková VeronikaSkácel Karel7-8127 31107
18.Skoupý MichalJandus Petr-11-69-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Harna Václav40Foit Miroslav22
Zemánková Veronika31Musil Josef13
Skoupý Michal13Skácel Karel22
Skoupý Petr04Jandus Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Zouhar Daniel
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec DRozhodčí:Flek Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Zouhar Miloslav
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Ševčík Pavel st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23 Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
Odehnal Vladimír
Křepela Jiří
 
 
     3110
2.Bezděk Michal
Ševčík Pavel st.
 
 
Křepela Vladimír
Petr Zdeněk
 
 
     3020
3.Zouhar DanielKřepela Vladimír     3230
4.Zouhar MiloslavKřepela Jiří     3140
5.Bezděk MichalOdehnal Vladimír     2341
6.Ševčík Pavel st.Petr Zdeněk     3051
7.Zouhar MiloslavKřepela Vladimír     0352
8.Bezděk MichalKřepela Jiří     3062
9.Ševčík Pavel st.Odehnal Vladimír     0363
10.Zouhar DanielPetr Zdeněk     3173
11.Bezděk MichalKřepela Vladimír     2374
12.Ševčík Pavel st.Křepela Jiří     3184
13.Zouhar DanielOdehnal Vladimír     3194
14.Zouhar MiloslavPetr Zdeněk     30104
15.Ševčík Pavel st.Křepela Vladimír     32114
16.Zouhar DanielKřepela Jiří     30124
17.Zukal AlešOdehnal Vladimír     31134
18.Bezděk MichalPetr Zdeněk     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zouhar Daniel40Křepela Vladimír22
Zouhar Miloslav21Křepela Jiří04
Bezděk Michal22Odehnal Vladimír22
Ševčík Pavel st.31Petr Zdeněk04
Zukal Aleš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá AVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Rudice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23 Okrouhlá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jiří
Nahálka Vladimír
 
 
Šustáček Ondřej
Zítka Stanislav
 
 
     3110
2.Vlach Marek
Přikryl Petr
 
 
Grmela Miloš st.
Grmela Miloš ml.
 
 
     1311
3.Nahálka VladimírŠustáček Ondřej     2312
4.Pařízek JiříGrmela Miloš st.     3022
5.Vlach MarekGrmela Miloš ml.     3032
6.Přikryl PetrZítka Stanislav     3042
7.Pařízek JiříŠustáček Ondřej     3152
8.Vlach MarekGrmela Miloš st.     1353
9.Přikryl PetrGrmela Miloš ml.     3163
10.Nahálka VladimírZítka Stanislav     3073
11.Vlach MarekŠustáček Ondřej     1374
12.Přikryl PetrGrmela Miloš st.     1375
13.Nahálka VladimírGrmela Miloš ml.     3085
14.Pařízek JiříZítka Stanislav     3095
15.Přikryl PetrŠustáček Ondřej