Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka BVrchní
rozhodčí:
Šmerda Borek
HOSTUJÍCÍ:Bořitov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Františka Řepky 299, 679 32 SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:42 Bořitov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubek Jaroslav
Dušil Zdeněk
 
 
Ostrý Jan
Stejskal Marek
 
 
     1301
2.Šmerda Borek
Tušla Jakub
 
 
Kovář Jiří st.
Odehnal Ladislav
 
 
     0302
3.Zoubek JaroslavOstrý Jan     2303
4.Šmerda BorekStejskal Marek     1304
5.Dušil ZdeněkOdehnal Ladislav     3114
6.Tušla JakubKovář Jiří st.     0315
7.Šmerda BorekOstrý Jan     0316
8.Dušil ZdeněkStejskal Marek     3126
9.Tušla JakubOdehnal Ladislav     0327
10.Zoubek JaroslavKovář Jiří st.     3137
11.Dušil ZdeněkOstrý Jan     0338
12.Tušla JakubStejskal Marek     0339
13.Zoubek JaroslavOdehnal Ladislav     3249
14.Šmerda BorekBlažek Rudolf     3059
15.Tušla JakubOstrý Jan     13510
16.Zoubek JaroslavStejskal Marek     03511
17.Šmerda BorekOdehnal Ladislav     03512
18.Dušil ZdeněkBlažek Rudolf     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zoubek Jaroslav22Ostrý Jan40
Šmerda Borek13Stejskal Marek31
Dušil Zdeněk31Odehnal Ladislav22
Tušla Jakub04Kovář Jiří st.11
   Blažek Rudolf02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Letovice BVrchní
rozhodčí:
Mužík Martin
HOSTUJÍCÍ:Vanovice BRozhodčí:Mužík Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 2, 679 61 Letovice, zadní vchodRozhodčí:Pokorný Miloš
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Chlup Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27 Letovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mužík Martin
Chlup Dominik
 
 
Kubín František
Lebiš Pavel
 
 
     3010
2.Řehoř Michal
Pokorný Miloš
 
 
Chlup Radek
Javůrek Daniel
 
 
     3020
3.Chlup DominikChlup Radek     1321
4.Mužík MartinKubín František     2322
5.Pokorný MilošLebiš Pavel     2323
6.Řehoř MichalJavůrek Daniel     3033
7.Mužík MartinChlup Radek     3043
8.Pokorný MilošKubín František     3253
9.Řehoř MichalLebiš Pavel     0354
10.Chlup DominikJavůrek Daniel     3064
11.Pokorný MilošChlup Radek     3074
12.Řehoř MichalKubín František     0375
13.Chlup DominikLebiš Pavel     1376
14.Mužík MartinJavůrek Daniel     3086
15.Řehoř MichalChlup Radek     0387
16.Chlup DominikKubín František     0388
17.Mužík MartinLebiš Pavel     3198
18.Pokorný MilošJavůrek Daniel     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chlup Dominik13Chlup Radek22
Mužík Martin31Kubín František31
Pokorný Miloš31Lebiš Pavel31
Řehoř Michal13Javůrek Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice BVrchní
rozhodčí:
Kadlec Jiří
HOSTUJÍCÍ:Rohozec CRozhodčí:Kovář Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Miluška Aleš
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kříž Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:20 Olešnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Radim
Miluška Aleš
 
 
Antonovič Josef
Antonovič Josef ml.
 
 
     3110
2.Kadlec Jiří
Kříž Petr
 
 
Kristián Petr
Kotouček Ladislav
 
 
     3120
3.Kovář RadimAntonovič Josef ml.     3030
4.Miluška AlešKotouček Ladislav     3040
5.Kadlec JiříAntonovič Josef     3050
6.Kříž PetrKristián Petr     0351
7.Miluška AlešAntonovič Josef ml.     3161
8.Kadlec JiříKotouček Ladislav     3071
9.Kříž PetrAntonovič Josef     2372
10.Kovář RadimKristián Petr     3282
11.Kadlec JiříAntonovič Josef ml.     3092
12.Kříž PetrKotouček Ladislav     0393
13.Kovář RadimAntonovič Josef     32103
14.Miluška AlešKristián Petr     31113
15.Kříž PetrAntonovič Josef ml.     30123
16.Kovář RadimKotouček Ladislav     32133
17.Miluška AlešAntonovič Josef     30143
18.Kadlec JiříKristián Petr     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovář Radim40Antonovič Josef ml.04
Miluška Aleš40Kotouček Ladislav13
Kadlec Jiří40Antonovič Josef13
Kříž Petr13Kristián Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov AVrchní
rozhodčí:
Havelka Pavel
HOSTUJÍCÍ:OREL Blansko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28 Velenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Pavel
Musil Josef st.
 
 
Rybář Pavel
Vylášek Libor ml.
 
 
     3010
2.Celý Petr
Písařík Michal
 
 
Vylášek Josef
Vylášek Libor st.
 
 
     0311
3.Havelka PavelVylášek Libor st.     0312
4.Musil Josef st.Vylášek Josef     3022
5.Celý PetrVylášek Libor ml.     3132
6.Písařík MichalRybář Pavel     3042
7.Musil Josef st.Vylášek Libor st.     0343
8.Celý PetrVylášek Josef     0344
9.Písařík MichalVylášek Libor ml.     3054
10.Havelka PavelRybář Pavel     3064
11.Celý PetrVylášek Libor st.     1365
12.Písařík MichalVylášek Josef     2366
13.Havelka PavelVylášek Libor ml.     3076
14.Musil Josef st.Rybář Pavel     3186
15.Písařík MichalVylášek Libor st.     2387
16.Havelka PavelVylášek Josef     1388
17.Musil Josef st.Vylášek Libor ml.     3198
18.Celý PetrRybář Pavel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havelka Pavel22Vylášek Libor st.40
Musil Josef st.31Vylášek Josef31
Celý Petr22Vylášek Libor ml.04
Písařík Michal22Rybář Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec CVrchní
rozhodčí:
Dudek Michal
HOSTUJÍCÍ:Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Jaroslav st.
Bartoš Rostislav
 
 
Hebelka Radek
Prokop Ondřej
 
 
     0301
2.Falta Jiří
Kala Vojtěch
 
 
Sedlák Vítězslav
Filouš Martin
 
 
     2302
3.Falta JiříHebelka Radek     3112
4.Kala VojtěchProkop Ondřej     1313
5.Málek Jaroslav st.Sedlák Vítězslav     3223
6.Bartoš RostislavFilouš Martin     0324
7.Kala VojtěchHebelka Radek     2325
8.Málek Jaroslav st.Prokop Ondřej     3135
9.Bartoš RostislavSedlák Vítězslav     2336
10.Falta JiříFilouš Martin     1337
11.Málek Jaroslav st.Hebelka Radek     3247
12.Bartoš RostislavProkop Ondřej     3257
13.Falta JiříSedlák Vítězslav     3167
14.Kala VojtěchFilouš Martin     0368
15.Bartoš RostislavHebelka Radek     3178
16.Falta JiříProkop Ondřej     3188
17.Kala VojtěchSedlák Vítězslav     3298
18.Málek Jaroslav st.Filouš Martin     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Falta Jiří31Hebelka Radek13
Kala Vojtěch13Prokop Ondřej13
Málek Jaroslav st.31Sedlák Vítězslav13
Bartoš Rostislav22Filouš Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Veselice BVrchní
rozhodčí:
Nečas Martin
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Veselice 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:43 Šošůvka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Josef
Fabiánek Jiří
 
 
Mikulášek Josef
Krátký Marek
 
 
     0301
2.Jarůšek Josef
Fabiánek Jan
 
 
Šindelka Stanislav st.
Valach Jaroslav
 
 
     1302
3.Fabiánek JiříMikulášek Josef     0303
4.Fabiánek JanKrátký Marek     3213
5.Straka JosefŠindelka Stanislav st.     2314
6.Jarůšek JosefValach Jaroslav     1315
7.Fabiánek JanMikulášek Josef     3225
8.Straka JosefKrátký Marek     2326
9.Jarůšek JosefŠindelka Stanislav st.     3036
10.Fabiánek JiříValach Jaroslav     0337
11.Straka JosefMikulášek Josef     2338
12.Jarůšek JosefKrátký Marek     0339
13.Fabiánek JiříŠindelka Stanislav st.     03310
14.Fabiánek JanValach Jaroslav     30410
15.Jarůšek JosefMikulášek Josef     23411
16.Fabiánek JiříKrátký Marek     03412
17.Fabiánek JanŠindelka Stanislav st.     23413
18.Straka JosefValach Jaroslav     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fabiánek Jiří04Mikulášek Josef31
Fabiánek Jan31Krátký Marek31
Straka Josef13Šindelka Stanislav st.31
Jarůšek Josef13Valach Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov BVrchní
rozhodčí:
Odehnal Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:39 Šošůvka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ostrý Jan
Stejskal Marek
 
 
Mikulášek Josef
Krátký Marek
 
 
     0301
2.Odehnal Ladislav
Kovář Jiří st.
 
 
Šindelka Stanislav st.
Petlach Radek
 
 
     2302
3.Ostrý JanMikulášek Josef     3012
4.Stejskal MarekKrátký Marek     3222
5.Odehnal LadislavŠindelka Stanislav st.     2323
6.Kovář Jiří st.Petlach Radek     2324
7.Stejskal MarekMikulášek Josef     3034
8.Odehnal LadislavKrátký Marek     1335
9.Kovář Jiří st.Šindelka Stanislav st.     1336
10.Ostrý JanPetlach Radek     3146
11.Odehnal LadislavMikulášek Josef     3256
12.Kovář Jiří st.Krátký Marek     0357
13.Ostrý JanŠindelka Stanislav st.     1358
14.Stejskal MarekPetlach Radek     2359
15.Blažek RudolfMikulášek Josef     03510
16.Ostrý JanKrátký Marek     30610
17.Stejskal MarekŠindelka Stanislav st.     31710
18.Odehnal LadislavPetlach Radek     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ostrý Jan31Mikulášek Josef13
Stejskal Marek31Krátký Marek22
Odehnal Ladislav13Šindelka Stanislav st.31
Kovář Jiří st.03Petlach Radek31
Blažek Rudolf01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Němčice BVrchní
rozhodčí:
Krátký Pavel
HOSTUJÍCÍ:Veselice BRozhodčí:Hebelka Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčice 180; 679 51Rozhodčí:Filouš Martin
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Prokop Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:32 Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hebelka Radek
Prokop Ondřej
 
 
Straka Josef
Fabiánek Jan
 
 
     3210
2.Sedlák Vítězslav
Filouš Martin
 
 
Jarůšek Josef
Fabiánek Jiří
 
 
     3020
3.Sedlák VítězslavFabiánek Jiří     3230
4.Prokop OndřejJarůšek Josef     3240
5.Filouš MartinStraka Josef     3150
6.Hebelka RadekFabiánek Jan     0351
7.Prokop OndřejFabiánek Jiří     3061
8.Filouš MartinJarůšek Josef     3171
9.Hebelka RadekStraka Josef     1372
10.Sedlák VítězslavFabiánek Jan     0373
11.Filouš MartinFabiánek Jiří     3083
12.Hebelka RadekJarůšek Josef     2384
13.Sedlák VítězslavStraka Josef     3194
14.Prokop OndřejFabiánek Jan     0395
15.Hebelka RadekFabiánek Jiří     31105
16.Sedlák VítězslavJarůšek Josef     31115
17.Prokop OndřejStraka Josef     03116
18.Filouš MartinFabiánek Jan     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedlák Vítězslav31Fabiánek Jiří04
Prokop Ondřej22Jarůšek Josef13
Filouš Martin31Straka Josef22
Hebelka Radek13Fabiánek Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OREL Blansko AVrchní
rozhodčí:
Vylášek Josef
HOSTUJÍCÍ:Rájec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Blansko, Komenského 15, 67801Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25 OREL Blansko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švach Jiří
Vylášek Libor ml.
 
 
Bartoš Rostislav
Málek Jaroslav st.
 
 
     1301
2.Vylášek Libor st.
Vylášek Josef
 
 
Falta Jiří
Kala Vojtěch
 
 
     3111
3.Vylášek Libor st.Falta Jiří     2312
4.Vylášek JosefBartoš Rostislav     3022
5.Švach JiříKala Vojtěch     3032
6.Vylášek Libor ml.Málek Jaroslav st.     0333
7.Vylášek JosefFalta Jiří     3143
8.Švach JiříBartoš Rostislav     3153
9.Vylášek Libor ml.Kala Vojtěch     3163
10.Vylášek Libor st.Málek Jaroslav st.     3273
11.Švach JiříFalta Jiří     3183
12.Vylášek Libor ml.Bartoš Rostislav     3293
13.Vylášek Libor st.Kala Vojtěch     30103
14.Vylášek JosefMálek Jaroslav st.     03104
15.Vylášek Libor ml.Falta Jiří     23105
16.Vylášek Libor st.Bartoš Rostislav     30115
17.Vylášek JosefKala Vojtěch     30125
18.Švach JiříMálek Jaroslav st.     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vylášek Libor st.31Falta Jiří22
Vylášek Josef31Bartoš Rostislav04
Švach Jiří40Kala Vojtěch04
Vylášek Libor ml.22Málek Jaroslav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec CVrchní
rozhodčí:
Kříž Martin
HOSTUJÍCÍ:Velenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:49606:686Velenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antonovič Josef
Kříž Martin
 
 
Musil Josef st.
Havelka Pavel
 
 
-11-9-17  0301
2.Antonovič Josef ml.
Suchomel Kamil
 
 
Celý Petr
Písařík Michal
 
 
-129-8-9 1302
3.Antonovič JosefHavelka Pavel-6-8-9  0303
4.Antonovič Josef ml.Musil Josef st.-8-8-7  0304
5.Kříž MartinCelý Petr1-1763 3114
6.Suchomel KamilPísařík Michal-8-12-5  0315
7.Antonovič Josef ml.Havelka Pavel-6-6-6  0316
8.Kříž MartinMusil Josef st.9-9-810-122317
9.Suchomel KamilCelý Petr3-5-8-13 1318
10.Antonovič JosefPísařík Michal-6-8-4  0319
11.Kříž MartinHavelka Pavel-8-9-9  03110
12.Suchomel KamilMusil Josef st.-8-9-9  03111
13.Antonovič JosefCelý Petr-8989 31211
14.Antonovič Josef ml.Musil Josef ml.-8-99-8 13212
15.Suchomel KamilHavelka Pavel-9-108-9 13213
16.Antonovič JosefMusil Josef st.-9-76-9 13214
17.Antonovič Josef ml.Celý Petr-7-9-8  03215
18.Kříž MartinMusil Josef ml.5-127-91032315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Antonovič Josef13Havelka Pavel40
Antonovič Josef ml.04Musil Josef st.40
Kříž Martin22Celý Petr22
Suchomel Kamil04Písařík Michal20
   Musil Josef ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vanovice BVrchní
rozhodčí:
Kubín František
HOSTUJÍCÍ:Olešnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vanovice 202, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín František
Lebiš Pavel
 
 
Bareš Jiří
Hanák Miroslav
 
 
     3110
2.Ševčík František
Kalas Michal
 
 
Kadlec Jiří
Kovář Radim
 
 
     1311
3.Kubín FrantišekBareš Jiří     3221
4.Lebiš PavelHanák Miroslav     3031
5.Kalas MichalKadlec Jiří     0332
6.Ševčík FrantišekKovář Radim     0333
7.Lebiš PavelBareš Jiří     1334
8.Kalas MichalHanák Miroslav     3144
9.Ševčík FrantišekKadlec Jiří     3154
10.Kubín FrantišekKovář Radim     1355
11.Kalas MichalBareš Jiří     0356
12.Ševčík FrantišekHanák Miroslav     3066
13.Kubín FrantišekKadlec Jiří     3076
14.Lebiš PavelKovář Radim     1377
15.Ševčík FrantišekBareš Jiří     1378
16.Kubín FrantišekHanák Miroslav     3088
17.Lebiš PavelKadlec Jiří     3098
18.Kalas MichalKovář Radim     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubín František31Bareš Jiří31
Lebiš Pavel22Hanák Miroslav04
Kalas Michal13Kadlec Jiří13
Ševčík František22Kovář Radim40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka BVrchní
rozhodčí:
Šmerda Borek
HOSTUJÍCÍ:Letovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Františka Řepky 299, 679 32 SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušil Zdeněk
Zoubek Jaroslav
 
 
Mužík Martin
Chlup Dominik
 
 
     2301
2.Šmerda Borek
Hanák Miloš
 
 
Pokorný Miloš
Řehoř Michal
 
 
     0302
3.Dušil ZdeněkPokorný Miloš     3012
4.Zoubek JaroslavChlup Dominik     3022
5.Šmerda BorekMužík Martin     0323
6.Tušla JakubŘehoř Michal     1324
7.Zoubek JaroslavPokorný Miloš     3134
8.Šmerda BorekChlup Dominik     3144
9.Tušla JakubMužík Martin     0345
10.Dušil ZdeněkŘehoř Michal     3055
11.Šmerda BorekPokorný Miloš     1356
12.Hanák MilošChlup Dominik     2357
13.Dušil ZdeněkMužík Martin     3267
14.Zoubek JaroslavŘehoř Michal     3077
15.Hanák MilošPokorný Miloš     0378
16.Dušil ZdeněkChlup Dominik     3088
17.Zoubek JaroslavMužík Martin     0389
18.Šmerda BorekŘehoř Michal     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dušil Zdeněk40Pokorný Miloš22
Zoubek Jaroslav31Chlup Dominik13
Šmerda Borek22Mužík Martin31
Tušla Jakub02Řehoř Michal13
Hanák Miloš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Letovice BVrchní
rozhodčí:
Mužík Martin
HOSTUJÍCÍ:Bořitov BRozhodčí:Mužík Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 2, 679 61 Letovice, zadní vchodRozhodčí:Němeček Václav
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Chlup Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44 Bořitov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Miloš
Řehoř Michal
 
 
Stejskal Marek
Ostrý Jan
 
 
     0301
2.Mužík Martin
Chlup Dominik
 
 
Odehnal Ladislav
Kovář Jiří st.
 
 
     2302
3.Mužík MartinOstrý Jan     2303
4.Němeček VáclavStejskal Marek     0304
5.Pokorný MilošOdehnal Ladislav     3014
6.Chlup DominikKovář Jiří st.     1315
7.Němeček VáclavOstrý Jan     0316
8.Pokorný MilošStejskal Marek     1317
9.Chlup DominikOdehnal Ladislav     1318
10.Mužík MartinKovář Jiří st.     3128
11.Řehoř MichalOstrý Jan     0329
12.Chlup DominikStejskal Marek     03210
13.Mužík MartinOdehnal Ladislav     31310
14.Němeček VáclavKovář Jiří st.     31410
15.Chlup DominikOstrý Jan     13411
16.Mužík MartinStejskal Marek     32511
17.Němeček VáclavOdehnal Ladislav     03512
18.Řehoř MichalKovář Jiří st.     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mužík Martin31Ostrý Jan40
Němeček Václav13Stejskal Marek31
Pokorný Miloš11Odehnal Ladislav22
Chlup Dominik04Kovář Jiří st.22
Řehoř Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice BVrchní
rozhodčí:
Žíla Roman
HOSTUJÍCÍ:Svitávka BRozhodčí:Kovář Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Kadlec Jiří
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Kříž Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:31 Olešnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Radim
Kadlec Jiří
 
 
Zoubek Jaroslav
Dušil Zdeněk
 
 
     2301
2.Bareš Jiří
Žíla Roman
 
 
Šmerda Borek
Hanák Miloš
 
 
     2302
3.Kovář RadimZoubek Jaroslav     3112
4.Kadlec JiříDušil Zdeněk     2313
5.Bareš JiříŠmerda Borek     3023
6.Žíla RomanHanák Miloš     2324
7.Kadlec JiříZoubek Jaroslav     3134
8.Bareš JiříDušil Zdeněk     2335
9.Žíla RomanŠmerda Borek     1336
10.Kovář RadimHanák Miloš     3046
11.Bareš JiříZoubek Jaroslav     3056
12.Kříž PetrDušil Zdeněk     0357
13.Kovář RadimŠmerda Borek     3167
14.Kadlec JiříHanák Miloš     3077
15.Kříž PetrZoubek Jaroslav     1378
16.Kovář RadimDušil Zdeněk     3288
17.Kadlec JiříŠmerda Borek     3298
18.Bareš JiříHanák Miloš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovář Radim40Zoubek Jaroslav13
Kadlec Jiří31Dušil Zdeněk31
Bareš Jiří31Šmerda Borek13
Žíla Roman02Hanák Miloš13
Kříž Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov AVrchní
rozhodčí:
Havelka Pavel
HOSTUJÍCÍ:Vanovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33 Velenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef ml.
Písařík Michal
 
 
Kubín František
Lebiš Pavel
 
 
     1301
2.Musil Josef st.
Grešo Jakub
 
 
Chlup Radek
Ševčík František
 
 
     3111
3.Písařík MichalKubín František     1312
4.Musil Josef st.Lebiš Pavel     3022
5.Musil Josef ml.Ševčík František     3032
6.Grešo JakubChlup Radek     3142
7.Musil Josef st.Kubín František     1343
8.Musil Josef ml.Lebiš Pavel     1344
9.Grešo JakubŠevčík František     1345
10.Písařík MichalChlup Radek     3155
11.Musil Josef ml.Kubín František     1356
12.Grešo JakubLebiš Pavel     0357
13.Písařík MichalŠevčík František     3267
14.Musil Josef st.Chlup Radek     3077
15.Grešo JakubKubín František     0378
16.Písařík MichalLebiš Pavel     3288
17.Musil Josef st.Ševčík František     3098
18.Musil Josef ml.Chlup Radek     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Písařík Michal31Kubín František40
Musil Josef st.31Lebiš Pavel22
Musil Josef ml.22Ševčík František13
Grešo Jakub13Chlup Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rohozec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23 Rájec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Jaroslav st.
Šmeral Ondřej
 
 
Kříž Martin
Kotouček Ladislav
 
 
     3010
2.Falta Jiří
Kala Vojtěch
 
 
Antonovič Josef
Antonovič Josef ml.
 
 
     3220
3.Málek Jaroslav st.Antonovič Josef ml.     3030
4.Šmeral OndřejKotouček Ladislav     3140
5.Falta JiříAntonovič Josef     2341
6.Kala VojtěchKříž Martin     0342
7.Šmeral OndřejAntonovič Josef ml.     3052
8.Falta JiříKotouček Ladislav     3262
9.Kala VojtěchAntonovič Josef     3272
10.Málek Jaroslav st.Kříž Martin     3182
11.Falta JiříAntonovič Josef ml.     3192
12.Kala VojtěchKotouček Ladislav     31102
13.Málek Jaroslav st.Antonovič Josef     30112
14.Šmeral OndřejKříž Martin     23113
15.Kala VojtěchAntonovič Josef ml.     30123
16.Málek Jaroslav st.Kotouček Ladislav     31133
17.Šmeral OndřejAntonovič Josef     30143
18.Falta JiříKříž Martin     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Málek Jaroslav st.40Antonovič Josef ml.04
Šmeral Ondřej31Kotouček Ladislav04
Falta Jiří22Antonovič Josef13
Kala Vojtěch31Kříž Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Veselice BVrchní
rozhodčí:
Straka Josef
HOSTUJÍCÍ:OREL Blansko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Veselice 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:30 Veselice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Josef
Manoušek Radim
 
 
Rybář Pavel
Vylášek Martin
 
 
     3010
2.Jarůšek Josef
Fabiánek Jan
 
 
Švach Jiří
Vylášek Josef
 
 
     3220
3.Manoušek RadimVylášek Josef     0321
4.Straka JosefŠvach Jiří     3131
5.Fabiánek JanVylášek Martin     3041
6.Jarůšek JosefRybář Pavel     3151
7.Straka JosefVylášek Josef     0352
8.Fabiánek JanŠvach Jiří     3162
9.Jarůšek JosefVylášek Martin     3072
10.Manoušek RadimRybář Pavel     3282
11.Fabiánek JanVylášek Josef     3192
12.Jarůšek JosefŠvach Jiří     0393
13.Manoušek RadimVylášek Martin     1394
14.Straka JosefRybář Pavel     31104
15.Jarůšek JosefVylášek Josef     23105
16.Manoušek RadimŠvach Jiří     03106
17.Straka JosefVylášek Martin     31116
18.Fabiánek JanRybář Pavel     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Manoušek Radim13Vylášek Josef31
Straka Josef31Švach Jiří22
Fabiánek Jan40Vylášek Martin13
Jarůšek Josef22Rybář Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka CVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:26 Šošůvka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Michal
Šindelka Stanislav st.
 
 
Hebelka Radek
Prokop Ondřej
 
 
     3110
2.Čupr Josef
Petlach Radek
 
 
Sedlák Vítězslav
Filouš Martin
 
 
     3120
3.Zouhar MichalHebelka Radek     1321
4.Mikulášek JosefProkop Ondřej     3131
5.Šindelka Stanislav st.Sedlák Vítězslav     3241
6.Petlach RadekFilouš Martin     1342
7.Mikulášek JosefHebelka Radek     3052
8.Šindelka Stanislav st.Prokop Ondřej     3062
9.Petlach RadekSedlák Vítězslav     2363
10.Zouhar MichalFilouš Martin     2364
11.Šindelka Stanislav st.Hebelka Radek     3074
12.Petlach RadekProkop Ondřej     3184
13.Zouhar MichalSedlák Vítězslav     2385
14.Mikulášek JosefFilouš Martin     3195
15.Petlach RadekHebelka Radek     30105
16.Zouhar MichalProkop Ondřej     31115
17.Mikulášek JosefSedlák Vítězslav     30125
18.Šindelka Stanislav st.Filouš Martin     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zouhar Michal13Hebelka Radek13
Mikulášek Josef40Prokop Ondřej04
Šindelka Stanislav st.31Sedlák Vítězslav22
Petlach Radek22Filouš Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov BVrchní
rozhodčí:
Odehnal Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:20 Bořitov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ostrý Jan
Stejskal Marek
 
 
Hebelka Radek
Prokop Ondřej
 
 
     3010
2.Odehnal Ladislav
Kovář Jiří st.
 
 
Sedlák Vítězslav
Filouš Martin
 
 
     3020
3.Ostrý JanHebelka Radek     3030
4.Odehnal LadislavProkop Ondřej     3240
5.Stejskal MarekSedlák Vítězslav     3150
6.Kovář Jiří st.Filouš Martin     2351
7.Odehnal LadislavHebelka Radek     3061
8.Stejskal MarekProkop Ondřej     3071
9.Kovář Jiří st.Sedlák Vítězslav     3081
10.Ostrý JanFilouš Martin     3191
11.Stejskal MarekHebelka Radek     30101
12.Blažek RudolfProkop Ondřej     23102
13.Ostrý JanSedlák Vítězslav     31112
14.Odehnal LadislavFilouš Martin     13113
15.Blažek RudolfHebelka Radek     13114
16.Ostrý JanProkop Ondřej     32124
17.Odehnal LadislavSedlák Vítězslav     30134
18.Stejskal MarekFilouš Martin     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ostrý Jan40Hebelka Radek13
Odehnal Ladislav31Prokop Ondřej13
Stejskal Marek40Sedlák Vítězslav04
Kovář Jiří st.11Filouš Martin22
Blažek Rudolf02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OREL Blansko AVrchní
rozhodčí:
Vylášek Josef
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Blansko, Komenského 15, 67801Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54 Šošůvka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vylášek Martin
Rybář Pavel
 
 
Krátký Marek
Mikulášek Josef
 
 
     0301
2.Vylášek Libor ml.
Švach Jiří
 
 
Šindelka Stanislav st.
Petlach Radek
 
 
     1302
3.Vylášek MartinKrátký Marek     0303
4.Švach JiříMikulášek Josef     0304
5.Vylášek Libor ml.Petlach Radek     0305
6.Rybář PavelŠindelka Stanislav st.     0306
7.Švach JiříKrátký Marek     1307
8.Vylášek Libor ml.Mikulášek Josef     1308
9.Rybář PavelPetlach Radek     0309
10.Vylášek MartinŠindelka Stanislav st.     03010
11.Vylášek Libor ml.Krátký Marek     03011
12.Rybář PavelMikulášek Josef     03012
13.Vylášek MartinPetlach Radek     03013
14.Švach JiříŠindelka Stanislav st.     03014
15.Rybář PavelKrátký Marek     03015
16.Vylášek MartinMikulášek Josef     03016
17.Švach JiříPetlach Radek     03017
18.Vylášek Libor ml.Šindelka Stanislav st.     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vylášek Martin04Krátký Marek40
Švach Jiří04Mikulášek Josef40
Vylášek Libor ml.04Petlach Radek40
Rybář Pavel04Šindelka Stanislav st.40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec CVrchní
rozhodčí:
Kříž Martin
HOSTUJÍCÍ:Veselice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30606:584Rohozec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Martin
Kotouček Ladislav
 
 
Straka Josef
Manoušek Radim
 
 
698  3010
2.Antonovič Josef
Kristián Petr
 
 
Jarůšek Josef
Fabiánek Jan
 
 
-81079 3120
3.Kotouček LadislavManoušek Radim9-686 3130
4.Kristián PetrJarůšek Josef-8687 3140
5.Kříž MartinStraka Josef-8-9710-92341
6.Antonovič JosefFabiánek Jan-6-7-6  0342
7.Kristián PetrManoušek Radim7-868 3152
8.Kříž MartinJarůšek Josef697  3062
9.Antonovič JosefStraka Josef-7-6-6  0363
10.Kotouček LadislavFabiánek Jan-4-6-7  0364
11.Kříž MartinFabiánek Jiří758  3074
12.Suchomel KamilJarůšek Josef45-78 3184
13.Kotouček LadislavStraka Josef-76-9-8 1385
14.Kristián PetrFabiánek Jan7-8-6-9 1386
15.Suchomel KamilFabiánek Jiří4-878 3196
16.Kotouček LadislavJarůšek Josef797  30106
17.Kristián PetrStraka Josef-8-9-5  03107
18.Kříž MartinFabiánek Jan-79-8-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotouček Ladislav22Manoušek Radim02
Kristián Petr22Jarůšek Josef04
Kříž Martin22Straka Josef40
Antonovič Josef02Fabiánek Jan40
Suchomel Kamil20Fabiánek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vanovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rájec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vanovice 202, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:50Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 Vanovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín František
Lebiš Pavel
 
 
Málek Jaroslav st.
Bartoš Rostislav
 
 
     3110
2.Ševčík František
Chlup Radek
 
 
Falta Jiří
Kala Vojtěch
 
 
     3020
3.Kubín FrantišekMálek Jaroslav st.     2321
4.Lebiš PavelBartoš Rostislav     3231
5.Chlup RadekFalta Jiří     3041
6.Ševčík FrantišekKala Vojtěch     2342
7.Lebiš PavelMálek Jaroslav st.     3152
8.Chlup RadekBartoš Rostislav     1353
9.Ševčík FrantišekFalta Jiří     1354
10.Kubín FrantišekKala Vojtěch     3064
11.Chlup RadekMálek Jaroslav st.     0365
12.Ševčík FrantišekBartoš Rostislav     1366
13.Kubín FrantišekFalta Jiří     3076
14.Lebiš PavelKala Vojtěch     3186
15.Ševčík FrantišekMálek Jaroslav st.     0387
16.Kubín FrantišekBartoš Rostislav     3197
17.Lebiš PavelFalta Jiří     30107
18.Chlup RadekKala Vojtěch     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubín František31Málek Jaroslav st.31
Lebiš Pavel40Bartoš Rostislav22
Chlup Radek13Falta Jiří13
Ševčík František04Kala Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka BVrchní
rozhodčí:
Šmerda Borek
HOSTUJÍCÍ:Velenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Františka Řepky 299, 679 32 SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:49 Velenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubek Jaroslav
Šmerda Borek
 
 
Havelka Pavel
Musil Josef st.
 
 
     2301
2.
 
 

 
 
     0302
3.Zoubek JaroslavHavelka Pavel     3212
4.Šmerda BorekMusil Josef st.     2313
5.Písařík Michal     0314
6.Hanák MilošCelý Petr     2315
7.Šmerda BorekHavelka Pavel     1316
8.Musil Josef st.     0317
9.Hanák MilošPísařík Michal     1318
10.Zoubek JaroslavCelý Petr     3028
11.Havelka Pavel     0329
12.Hanák MilošMusil Josef st.     03210
13.Zoubek JaroslavPísařík Michal     32310
14.Šmerda BorekCelý Petr     03311
15.Hanák MilošHavelka Pavel     13312
16.Zoubek JaroslavMusil Josef st.     13313
17.Šmerda BorekPísařík Michal     03314
18.Celý Petr     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zoubek Jaroslav31Havelka Pavel31
Šmerda Borek04Musil Josef st.40
04Písařík Michal31
Hanák Miloš04Celý Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Letovice BVrchní
rozhodčí:
Mužík Martin
HOSTUJÍCÍ:Olešnice BRozhodčí:Pokorný Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 2, 679 61 Letovice, zadní vchodRozhodčí:Zachoval Vojtěch
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Chlup Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33 Letovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mužík Martin
Chlup Dominik
 
 
Bareš Jiří
Hanák Miroslav
 
 
     2301
2.Zachoval Vojtěch
Pokorný Miloš
 
 
Kovář Radim
Kadlec Jiří
 
 
     1302
3.Mužík MartinBareš Jiří     3112
4.Zachoval VojtěchHanák Miroslav     3122
5.Pokorný MilošKadlec Jiří     3032
6.Chlup DominikKovář Radim     3242
7.Zachoval VojtěchBareš Jiří     0343
8.Pokorný MilošHanák Miroslav     3053
9.Chlup DominikKadlec Jiří     2354
10.Mužík MartinKovář Radim     3264
11.Pokorný MilošBareš Jiří     3274
12.Chlup DominikHanák Miroslav     3084
13.Mužík MartinKadlec Jiří     3294
14.Řehoř MichalKovář Radim     0395
15.Chlup DominikBareš Jiří     0396
16.Mužík MartinHanák Miroslav     30106
17.Řehoř MichalKadlec Jiří     03107
18.Pokorný MilošKovář Radim     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mužík Martin40Bareš Jiří22
Zachoval Vojtěch11Hanák Miroslav04
Pokorný Miloš40Kadlec Jiří22
Chlup Dominik22Kovář Radim13
Řehoř Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice BVrchní
rozhodčí:
Kadlec Jiří
HOSTUJÍCÍ:Bořitov BRozhodčí:Miluška Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Kovář Radim
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Hanák Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:41 Bořitov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Jiří
Kříž Petr
 
 
Stejskal Marek
Blažek Rudolf
 
 
     0301
2.Kovář Radim
Miluška Aleš
 
 
Odehnal Ladislav
Kovář Jiří st.
 
 
     1302
3.Miluška AlešStejskal Marek     2303
4.Kadlec JiříOdehnal Ladislav     1304
5.Hanák MiroslavBlažek Rudolf     1305
6.Kovář RadimKovář Jiří st.     3015
7.Kadlec JiříStejskal Marek     3225
8.Hanák MiroslavOdehnal Ladislav     1326
9.Kovář RadimBlažek Rudolf     3236
10.Miluška AlešKovář Jiří st.     1337
11.Kříž PetrStejskal Marek     0338
12.Kovář RadimOdehnal Ladislav     3048
13.Miluška AlešBlažek Rudolf     3258
14.Kadlec JiříKovář Jiří st.     3268
15.Kovář RadimStejskal Marek     1369
16.Miluška AlešOdehnal Ladislav     23610
17.Kadlec JiříBlažek Rudolf     30710
18.Kříž PetrKovář Jiří st.     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Miluška Aleš13Stejskal Marek31
Kadlec Jiří31Odehnal Ladislav31
Hanák Miroslav02Blažek Rudolf13
Kovář Radim31Kovář Jiří st.22
Kříž Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov AVrchní
rozhodčí:
Havelka Pavel
HOSTUJÍCÍ:Letovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 Velenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Pavel
Musil Josef st.
 
 
Mužík Martin
Chlup Dominik
 
 
     3210
2.Celý Petr
Písařík Michal
 
 
Řehoř Michal
Pokorný Miloš
 
 
     2311
3.Havelka PavelMužík Martin     1312
4.Musil Josef st.Chlup Dominik     3022
5.Celý PetrŘehoř Michal     3032
6.Písařík MichalPokorný Miloš     3242
7.Musil Josef st.Mužík Martin     3252
8.Celý PetrChlup Dominik     3062
9.Písařík MichalŘehoř Michal     3072
10.Havelka PavelPokorný Miloš     0373
11.Musil Josef ml.Mužík Martin     0374
12.Písařík MichalChlup Dominik     3284
13.Havelka PavelŘehoř Michal     3094
14.Musil Josef st.Pokorný Miloš     30104
15.Písařík MichalMužík Martin     03105
16.Havelka PavelChlup Dominik     31115
17.Musil Josef st.Řehoř Michal     30125
18.Musil Josef ml.Pokorný Miloš     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havelka Pavel22Mužík Martin31
Musil Josef st.40Chlup Dominik04
Celý Petr20Řehoř Michal04
Písařík Michal31Pokorný Miloš22
Musil Josef ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec CVrchní
rozhodčí:
Dudek Michal
HOSTUJÍCÍ:Svitávka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:43 Svitávka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Rostislav
Mencler Jan
 
 
Dušil Zdeněk
Zoubek Jaroslav
 
 
     0301
2.Falta Jiří
Kala Vojtěch
 
 
Šmerda Borek
Tušla Jakub
 
 
     3011
3.Bartoš RostislavZoubek Jaroslav     0312
4.Mencler JanDušil Zdeněk     0313
5.Falta JiříŠmerda Borek     0314
6.Kala VojtěchTušla Jakub     3024
7.Mencler JanZoubek Jaroslav     0325
8.Falta JiříDušil Zdeněk     0326
9.Kala VojtěchŠmerda Borek     1327
10.Bartoš RostislavTušla Jakub     3137
11.Falta JiříZoubek Jaroslav     0338
12.Kala VojtěchDušil Zdeněk     0339
13.Bartoš RostislavŠmerda Borek     23310
14.Mencler JanTušla Jakub     03311
15.Kala VojtěchZoubek Jaroslav     13312
16.Bartoš RostislavDušil Zdeněk     30412
17.Mencler JanŠmerda Borek     03413
18.Falta JiříTušla Jakub     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Rostislav22Zoubek Jaroslav40
Mencler Jan04Dušil Zdeněk31
Falta Jiří04Šmerda Borek40
Kala Vojtěch13Tušla Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Veselice BVrchní
rozhodčí:
Nečas Martin
HOSTUJÍCÍ:Vanovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Veselice 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27 Veselice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Josef
Manoušek Radim
 
 
Kubín František
Lebiš Pavel
 
 
     2301
2.Fabiánek Jan
Jarůšek Josef
 
 
Chlup Radek
Ševčík František
 
 
     3111
3.Fabiánek JiříChlup Radek     0312
4.Straka JosefKubín František     3022
5.Fabiánek JanLebiš Pavel     3032
6.Jarůšek JosefŠevčík František     3242
7.Straka JosefChlup Radek     3052
8.Fabiánek JanKubín František     3162
9.Jarůšek JosefLebiš Pavel     3172
10.Fabiánek JiříŠevčík František     0373
11.Fabiánek JanChlup Radek     3183
12.Jarůšek JosefKubín František     1384
13.Fabiánek JiříLebiš Pavel     1385
14.Straka JosefŠevčík František     3095
15.Jarůšek JosefChlup Radek     30105
16.Fabiánek JiříKubín František     03106
17.Straka JosefLebiš Pavel     23107
18.Fabiánek JanŠevčík František     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabiánek Jiří04Chlup Radek13
Straka Josef31Kubín František22
Fabiánek Jan40Lebiš Pavel22
Jarůšek Josef31Ševčík František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka CVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Rohozec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9 Šošůvka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulášek Josef
Krátký Marek
 
 
Antonovič Josef
Kristián Petr
 
 
     3010
2.Šindelka Stanislav st.
Petlach Radek
 
 
Kotouček Ladislav
Suchomel Kamil
 
 
     3120
3.Krátký MarekSuchomel Kamil     3030
4.Mikulášek JosefAntonovič Josef     3040
5.Šindelka Stanislav st.Kotouček Ladislav     3050
6.Petlach RadekKristián Petr     3160
7.Mikulášek JosefSuchomel Kamil     3070
8.Šindelka Stanislav st.Antonovič Josef     3080
9.Petlach RadekKotouček Ladislav     3290
10.Krátký MarekKristián Petr     31100
11.Šindelka Stanislav st.Suchomel Kamil     30110
12.Petlach RadekAntonovič Josef     30120
13.Krátký MarekKotouček Ladislav     30130
14.Mikulášek JosefKristián Petr     32140
15.Petlach RadekSuchomel Kamil     31150
16.Krátký MarekAntonovič Josef     30160
17.Mikulášek JosefKotouček Ladislav     30170
18.Šindelka Stanislav st.Kristián Petr     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Marek40Suchomel Kamil04
Mikulášek Josef40Antonovič Josef04
Šindelka Stanislav st.40Kotouček Ladislav04
Petlach Radek40Kristián Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Němčice BVrchní
rozhodčí:
Krátký Pavel
HOSTUJÍCÍ:OREL Blansko ARozhodčí:Hebelka Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčice 180; 679 51Rozhodčí:Sedlák Vítězslav
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Filouš Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:45 OREL Blansko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hebelka Radek
Prokop Ondřej
 
 
Vylášek Libor st.
Vylášek Josef
 
 
     2301
2.Filouš Martin
Sedlák Vítězslav
 
 
Vylášek Libor ml.
Švach Jiří
 
 
     1302
3.Prokop OndřejVylášek Libor st.     1303
4.Sedlák VítězslavVylášek Josef     3013
5.Filouš MartinŠvach Jiří     2314
6.Hebelka RadekVylášek Libor ml.     1315
7.Sedlák VítězslavVylášek Libor st.     3025
8.Filouš MartinVylášek Josef     1326
9.Hebelka RadekŠvach Jiří     0327
10.Prokop OndřejVylášek Libor ml.     0328
11.Filouš MartinVylášek Libor st.     0329
12.Hebelka RadekVylášek Josef     03210
13.Prokop OndřejŠvach Jiří     03211
14.Sedlák VítězslavVylášek Libor ml.     23212
15.Hebelka RadekVylášek Libor st.WO    30312
16.Prokop OndřejVylášek Josef     03313
17.Sedlák VítězslavŠvach Jiří     13314
18.Filouš MartinVylášek Libor ml.     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Ondřej04Vylášek Libor st.21
Sedlák Vítězslav22Vylášek Josef31
Filouš Martin04Švach Jiří40
Hebelka Radek03Vylášek Libor ml.40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov BVrchní
rozhodčí:
Odehnal Ladislav
HOSTUJÍCÍ:OREL Blansko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:28 Bořitov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ostrý Jan
Stejskal Marek
 
 
Švach Jiří
Vylášek Libor ml.
 
 
     3110
2.Odehnal Ladislav
Kovář Jiří st.
 
 
Vylášek Josef
Rybář Pavel
 
 
     3220
3.Ostrý JanVylášek Josef     3130
4.Stejskal MarekŠvach Jiří     3040
5.Odehnal LadislavVylášek Libor ml.     3250
6.Kovář Jiří st.Rybář Pavel     3160
7.Stejskal MarekVylášek Josef     0361
8.Odehnal LadislavŠvach Jiří     1362
9.Kovář Jiří st.Vylášek Libor ml.     1363
10.Ostrý JanRybář Pavel     3173
11.Odehnal LadislavVylášek Josef     3183
12.Blažek RudolfŠvach Jiří     0384
13.Ostrý JanVylášek Libor ml.     3094
14.Stejskal MarekRybář Pavel     32104
15.Blažek RudolfVylášek Josef     03105
16.Ostrý JanŠvach Jiří     31115
17.Stejskal MarekVylášek Libor ml.     31125
18.Odehnal LadislavRybář Pavel     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ostrý Jan40Vylášek Josef22
Stejskal Marek31Švach Jiří22
Odehnal Ladislav31Vylášek Libor ml.13
Kovář Jiří st.11Rybář Pavel04
Blažek Rudolf02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec CVrchní
rozhodčí:
Kříž Martin
HOSTUJÍCÍ:Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35643:630Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Martin
Kotouček Ladislav
 
 
Hebelka Radek
Prokop Ondřej
 
 
975  3010
2.Kristián Petr
Suchomel Kamil
 
 
Filouš Martin
Sedlák Vítězslav
 
 
6-7-9-6 1311
3.Suchomel KamilHebelka Radek6-8-6-5 1312
4.Kristián PetrProkop Ondřej69-10-7-82313
5.Kříž MartinSedlák Vítězslav-769-8-92314
6.Kotouček LadislavFilouš Martin-7-8-7  0315
7.Kristián PetrHebelka Radek-68-78-82316
8.Kříž MartinProkop Ondřej7-895 3126
9.Kotouček LadislavSedlák Vítězslav869  3036
10.Suchomel KamilFilouš Martin-8-4-5  0337
11.Kříž MartinHebelka Radek756  3047
12.Kotouček LadislavProkop Ondřej57-98 3157
13.Antonovič JosefSedlák Vítězslav-7-9-8  0358
14.Kristián PetrFilouš Martin6-979 3168
15.Kotouček LadislavHebelka Radek7-8-91083278
16.Antonovič JosefProkop Ondřej-8-107-7 1379
17.Kristián PetrSedlák Vítězslav7-7-9-10 13710
18.Kříž MartinFilouš Martin866  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchomel Kamil02Hebelka Radek22
Kristián Petr13Prokop Ondřej22
Kříž Martin31Sedlák Vítězslav31
Kotouček Ladislav31Filouš Martin22
Antonovič Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vanovice BVrchní
rozhodčí:
Kubín František
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vanovice 202, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1525:45 Šošůvka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín František
Lebiš Pavel
 
 
Mikulášek Josef
Krátký Marek
 
 
     1301
2.Chlup Radek
Ševčík František
 
 
Šindelka Stanislav st.
Doležel Petr
 
 
     2302
3.Kubín FrantišekMikulášek Josef     1303
4.Lebiš PavelKrátký Marek     1304
5.Chlup RadekDoležel Petr     1305
6.Ševčík FrantišekŠindelka Stanislav st.     1306
7.Lebiš PavelMikulášek Josef     1307
8.Chlup RadekKrátký Marek     1308
9.Ševčík FrantišekDoležel Petr     3018
10.Kubín FrantišekŠindelka Stanislav st.     1319
11.Chlup RadekMikulášek Josef     03110
12.Ševčík FrantišekKrátký Marek     03111
13.Kubín FrantišekDoležel Petr     30211
14.Lebiš PavelŠindelka Stanislav st.     23212
15.Ševčík FrantišekMikulášek Josef     03213
16.Kubín FrantišekKrátký Marek     23214
17.Lebiš PavelDoležel Petr     30314
18.Chlup RadekŠindelka Stanislav st.     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubín František13Mikulášek Josef40
Lebiš Pavel13Krátký Marek40
Chlup Radek04Doležel Petr13
Ševčík František13Šindelka Stanislav st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka BVrchní
rozhodčí:
Šmerda Borek
HOSTUJÍCÍ:Veselice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Františka Řepky 299, 679 32 SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubek Jaroslav
Šmerda Borek
 
 
Straka Josef
Manoušek Radim
 
 
     0301
2.Hanák Miloš
Tušla Jakub
 
 
Jarůšek Josef
Fabiánek Jiří
 
 
     3011
3.Zoubek JaroslavFabiánek Jiří     3021
4.Šmerda BorekManoušek Radim     2322
5.Hanák MilošJarůšek Josef     3132
6.Tušla JakubStraka Josef     0333
7.Šmerda BorekFabiánek Jiří     3143
8.Hanák MilošManoušek Radim     1344
9.Tušla JakubJarůšek Josef     1345
10.Zoubek JaroslavStraka Josef     1346
11.Hanák MilošFabiánek Jiří     3156
12.Tušla JakubManoušek Radim     1357
13.Zoubek JaroslavJarůšek Josef     3167
14.Šmerda BorekStraka Josef     2368
15.Tušla JakubFabiánek Jiří     3078
16.Zoubek JaroslavManoušek Radim     3088
17.Šmerda BorekJarůšek Josef     3198
18.Hanák MilošStraka Josef     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zoubek Jaroslav31Fabiánek Jiří04
Šmerda Borek22Manoušek Radim31
Hanák Miloš22Jarůšek Josef13
Tušla Jakub13Straka Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Letovice BVrchní
rozhodčí:
Mužík Martin
HOSTUJÍCÍ:Rájec CRozhodčí:Zachoval Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 2, 679 61 Letovice, zadní vchodRozhodčí:Mužík Martin
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:20Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Pokorný Miloš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30 Letovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mužík Martin
Chlup Dominik
 
 
Bartoš Rostislav
Málek Jaroslav st.
 
 
     2301
2.Pokorný Miloš
Zachoval Vojtěch
 
 
Kopecký Jaroslav
Falta Jiří
 
 
     3211
3.Mužík MartinBartoš Rostislav     3121
4.Zachoval VojtěchMálek Jaroslav st.     3031
5.Chlup DominikKopecký Jaroslav     0332
6.Pokorný MilošKala Vojtěch     2333
7.Zachoval VojtěchBartoš Rostislav     3143
8.Chlup DominikMálek Jaroslav st.     1344
9.Pokorný MilošKopecký Jaroslav     3154
10.Mužík MartinKala Vojtěch     3164
11.Chlup DominikBartoš Rostislav     1365
12.Pokorný MilošMálek Jaroslav st.     3275
13.Mužík MartinKopecký Jaroslav     3085
14.Zachoval VojtěchKala Vojtěch     3095
15.Pokorný MilošBartoš Rostislav     31105
16.Mužík MartinMálek Jaroslav st.     31115
17.Zachoval VojtěchKopecký Jaroslav     32125
18.Řehoř MichalKala Vojtěch     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mužík Martin40Bartoš Rostislav13
Zachoval Vojtěch40Málek Jaroslav st.13
Chlup Dominik03Kopecký Jaroslav13
Pokorný Miloš31Kala Vojtěch22
Řehoř Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice BVrchní
rozhodčí:
Hanák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Velenov ARozhodčí:Kadlec Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Kovář Radim
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Bareš Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39 Velenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Jiří
Hanák Miroslav
 
 
Musil Josef st.
Havelka Pavel
 
 
     1301
2.Kovář Radim
Bareš Jiří
 
 
Písařík Michal
Musil Josef ml.
 
 
     3011
3.Kovář RadimHavelka Pavel     3121
4.Bareš JiříMusil Josef st.     3131
5.Hanák MiroslavMusil Josef ml.     1332
6.Kadlec JiříPísařík Michal     0333
7.Bareš JiříHavelka Pavel     2334
8.Hanák MiroslavMusil Josef st.     0335
9.Kadlec JiříMusil Josef ml.     2336
10.Kovář RadimPísařík Michal     3046
11.Kříž PetrHavelka Pavel     0347
12.Kadlec JiříMusil Josef st.     1348
13.Kovář RadimMusil Josef ml.     0349
14.Bareš JiříPísařík Michal     3159
15.Kadlec JiříHavelka Pavel     03510
16.Kovář RadimJedlička Lukáš     30610
17.Bareš JiříMusil Josef ml.     23611
18.Kříž PetrPísařík Michal     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Radim31Havelka Pavel31
Bareš Jiří22Musil Josef st.21
Hanák Miroslav02Musil Josef ml.40
Kadlec Jiří04Písařík Michal22
Kříž Petr02Jedlička Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov AVrchní
rozhodčí:
Havelka Pavel
HOSTUJÍCÍ:Bořitov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Pavel
Musil Josef st.
 
 
Ostrý Jan
Stejskal Marek
 
 
     3110
2.Celý Petr
Musil Josef ml.
 
 
Odehnal Ladislav
Kovář Jiří st.
 
 
     0311
3.Havelka PavelOstrý Jan     2312
4.Musil Josef st.Stejskal Marek     3022
5.Písařík MichalOdehnal Ladislav     3132
6.Musil Josef ml.Kovář Jiří st.     3242
7.Musil Josef st.Ostrý Jan     3252
8.Písařík MichalStejskal Marek     1353
9.Musil Josef ml.Odehnal Ladislav     1354
10.Havelka PavelKovář Jiří st.     3064
11.Písařík MichalOstrý Jan     0365
12.Musil Josef ml.Stejskal Marek     1366
13.Havelka PavelOdehnal Ladislav     3276
14.Musil Josef st.Blažek Rudolf     3086
15.Musil Josef ml.Ostrý Jan     0387
16.Havelka PavelStejskal Marek     2388
17.Musil Josef st.Odehnal Ladislav     2389
18.Písařík MichalBlažek Rudolf     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havelka Pavel22Ostrý Jan31
Musil Josef st.31Stejskal Marek31
Písařík Michal22Odehnal Ladislav22
Musil Josef ml.13Kovář Jiří st.02
   Blažek Rudolf02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Olešnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32 Rájec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Rostislav
Kopecký Jaroslav
 
 
Kadlec Jiří
Kovář Radim
 
 
     3010
2.Falta Jiří
Mencler Jan
 
 
Žíla Roman
Hanák Miroslav
 
 
     3220
3.Bartoš RostislavKovář Radim     1321
4.Falta JiříKadlec Jiří     0322
5.Kopecký JaroslavŽíla Roman     3032
6.Mencler JanHanák Miroslav     3242
7.Falta JiříKovář Radim     0343
8.Kopecký JaroslavKadlec Jiří     1344
9.Mencler JanŽíla Roman     2345
10.Bartoš RostislavHanák Miroslav     3055
11.Kopecký JaroslavKovář Radim     1356
12.Mencler JanKadlec Jiří     0357
13.Bartoš RostislavŽíla Roman     3067
14.Falta JiříHanák Miroslav     3077
15.Mencler JanKovář Radim     0378
16.Bartoš RostislavKadlec Jiří     3288
17.Falta JiříŽíla Roman     3298
18.Kopecký JaroslavHanák Miroslav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Rostislav31Kovář Radim40
Falta Jiří22Kadlec Jiří31
Kopecký Jaroslav22Žíla Roman13
Mencler Jan13Hanák Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Veselice BVrchní
rozhodčí:
Nečas Martin
HOSTUJÍCÍ:Letovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Veselice 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30 Veselice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Josef
Fabiánek Jiří
 
 
Mužík Martin
Chlup Dominik
 
 
     1301
2.Jarůšek Josef
Fabiánek Jan
 
 
Pokorný Miloš
Řehoř Michal
 
 
     3111
3.Fabiánek JiříMužík Martin     1312
4.Straka JosefPokorný Miloš     3022
5.Fabiánek JanChlup Dominik     3032
6.Jarůšek JosefŘehoř Michal     3142
7.Straka JosefMužík Martin     3152
8.Fabiánek JanPokorný Miloš     1353
9.Jarůšek JosefChlup Dominik     3263
10.Fabiánek JiříŘehoř Michal     3073
11.Fabiánek JanMužík Martin     1374
12.Jarůšek JosefPokorný Miloš     1375
13.Fabiánek JiříChlup Dominik     1376
14.Straka JosefŘehoř Michal     3086
15.Jarůšek JosefMužík Martin     2387
16.Fabiánek JiříPokorný Miloš     2388
17.Straka JosefChlup Dominik     3098
18.Fabiánek JanŘehoř Michal     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabiánek Jiří13Mužík Martin31
Straka Josef40Pokorný Miloš31
Fabiánek Jan22Chlup Dominik13
Jarůšek Josef22Řehoř Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka CVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Svitávka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:12 Šošůvka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulášek Josef
Krátký Marek
 
 
Zoubek Jaroslav
Šmerda Borek
 
 
     3010
2.Šindelka Stanislav st.
Petlach Radek
 
 
Tušla Jakub
Hanák Miloš
 
 
     3020
3.Krátký MarekZoubek Jaroslav     3130
4.Petlach RadekŠmerda Borek     3040
5.Šindelka Stanislav st.Tušla Jakub     3150
6.Mikulášek JosefHanák Miloš     3060
7.Petlach RadekZoubek Jaroslav     3070
8.Šindelka Stanislav st.Šmerda Borek     3080
9.Mikulášek JosefTušla Jakub     3090
10.Krátký MarekHanák Miloš     31100
11.Šindelka Stanislav st.Zoubek Jaroslav     32110
12.Mikulášek JosefŠmerda Borek     30120
13.Krátký MarekTušla Jakub     31130
14.Petlach RadekHanák Miloš     30140
15.Mikulášek JosefZoubek Jaroslav     23141
16.Krátký MarekŠmerda Borek     31151
17.Petlach RadekTušla Jakub     32161
18.Šindelka Stanislav st.Hanák Miloš     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Marek40Zoubek Jaroslav13
Petlach Radek40Šmerda Borek04
Šindelka Stanislav st.40Tušla Jakub04
Mikulášek Josef31Hanák Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Němčice BVrchní
rozhodčí:
Krátký Pavel
HOSTUJÍCÍ:Vanovice BRozhodčí:Sedlák Vítězslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčice 180; 679 51Rozhodčí:Hebelka Radek
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Prokop Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:38 Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filouš Martin
Sedlák Vítězslav
 
 
Kubín František
Lebiš Pavel
 
 
     3210
2.Hebelka Radek
Prokop Ondřej
 
 
Ševčík František
Chlup Radek
 
 
     3220
3.Hebelka RadekKubín František     0321
4.Sedlák VítězslavLebiš Pavel     2322
5.Filouš MartinŠevčík František     3132
6.Prokop OndřejChlup Radek     1333
7.Sedlák VítězslavKubín František     3243
8.Filouš MartinLebiš Pavel     3153
9.Prokop OndřejŠevčík František     3263
10.Hebelka RadekChlup Radek     3173
11.Filouš MartinKubín František     2374
12.Prokop OndřejLebiš Pavel     1375
13.Hebelka RadekŠevčík František     1376
14.Sedlák VítězslavChlup Radek     3186
15.Prokop OndřejKubín František     0387
16.Hebelka RadekLebiš Pavel     1388
17.Sedlák VítězslavŠevčík František     3298
18.Filouš MartinChlup Radek     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hebelka Radek13Kubín František31
Sedlák Vítězslav31Lebiš Pavel31
Filouš Martin31Ševčík František13
Prokop Ondřej13Chlup Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OREL Blansko AVrchní
rozhodčí:
Vylášek Josef
HOSTUJÍCÍ:Rohozec CRozhodčí:Rybář Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Blansko, Komenského 15, 67801Rozhodčí:Trojan Michal
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:21 OREL Blansko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švach Jiří
Vylášek Libor ml.
 
 
Antonovič Josef
Kristián Petr
 
 
     3210
2.Vylášek Josef
Vylášek Libor st.
 
 
Antonovič Josef ml.
Kotouček Ladislav
 
 
     3020
3.Vylášek Libor st.Antonovič Josef ml.     3030
4.Vylášek JosefAntonovič Josef     3040
5.Švach JiříKristián Petr     3250
6.Vylášek Libor ml.Kotouček Ladislav     3260
7.Vylášek JosefAntonovič Josef ml.     3070
8.Švach JiříAntonovič Josef     3080
9.Vylášek Libor ml.Kristián Petr     3090
10.Vylášek Libor st.Kotouček Ladislav     2391
11.Švach JiříAntonovič Josef ml.     30101
12.Vylášek Libor ml.Antonovič Josef     31111
13.Rybář PavelKristián Petr     13112
14.Vylášek JosefKotouček Ladislav     32122
15.Vylášek Libor ml.Antonovič Josef ml.     30132
16.Rybář PavelAntonovič Josef     13133
17.Vylášek JosefKristián Petr     32143
18.Švach JiříKotouček Ladislav     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vylášek Libor st.11Antonovič Josef ml.04
Vylášek Josef40Antonovič Josef13
Švach Jiří40Kristián Petr13
Vylášek Libor ml.40Kotouček Ladislav13
Rybář Pavel02   
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov BVrchní
rozhodčí:
Odehnal Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Rohozec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:17 Bořitov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ostrý Jan
Stejskal Marek
 
 
Kristián Petr
Antonovič Josef
 
 
     3010
2.Odehnal Ladislav
Kovář Jiří st.
 
 
Kotouček Ladislav
Suchomel Kamil
 
 
     3220
3.Ostrý JanSuchomel Kamil     3030
4.Stejskal MarekAntonovič Josef     3040
5.Odehnal LadislavKotouček Ladislav     3150
6.Kovář Jiří st.Kristián Petr     3160
7.Stejskal MarekSuchomel Kamil     3170
8.Odehnal LadislavAntonovič Josef     3080
9.Kovář Jiří st.Kotouček Ladislav     1381
10.Ostrý JanKristián Petr     3291
11.Odehnal LadislavSuchomel Kamil     30101
12.Kovář Jiří st.Antonovič Josef     30111
13.Blažek RudolfKotouček Ladislav     32121
14.Stejskal MarekKristián Petr     32131
15.Kovář Jiří st.Suchomel Kamil     30141
16.Blažek RudolfAntonovič Josef     32151
17.Stejskal MarekKotouček Ladislav     31161
18.Odehnal LadislavKristián Petr     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ostrý Jan20Suchomel Kamil04
Stejskal Marek40Antonovič Josef04
Odehnal Ladislav40Kotouček Ladislav13
Kovář Jiří st.31Kristián Petr04
Blažek Rudolf20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vanovice BVrchní
rozhodčí:
Kubín František
HOSTUJÍCÍ:OREL Blansko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vanovice 202, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:39 OREL Blansko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín František
Lebiš Pavel
 
 
Švach Jiří
Vylášek Libor ml.
 
 
     0301
2.Kalas Michal
Chlup Radek
 
 
Vylášek Josef
Vylášek Libor st.
 
 
     0302
3.Kubín FrantišekVylášek Libor st.     3212
4.Lebiš PavelŠvach Jiří     0313
5.Kalas MichalVylášek Josef     0314
6.Chlup RadekVylášek Libor ml.     2315
7.Lebiš PavelVylášek Libor st.     3025
8.Kalas MichalŠvach Jiří     0326
9.Chlup RadekVylášek Josef     0327
10.Kubín FrantišekVylášek Libor ml.     3137
11.Kalas MichalVylášek Libor st.     0338
12.Chlup RadekŠvach Jiří     0339
13.Kubín FrantišekVylášek Josef     3149
14.Lebiš PavelVylášek Libor ml.     3059
15.Chlup RadekVylášek Libor st.     3269
16.Kubín FrantišekŠvach Jiří     3279
17.Lebiš PavelVylášek Josef     3189
18.Kalas MichalVylášek Libor ml.     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubín František40Vylášek Libor st.13
Lebiš Pavel31Švach Jiří31
Kalas Michal04Vylášek Josef22
Chlup Radek13Vylášek Libor ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka BVrchní
rozhodčí:
Šmerda Borek
HOSTUJÍCÍ:Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Františka Řepky 299, 679 32 SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:26 Svitávka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tušla Jakub
Hanák Miloš
 
 
Hebelka Radek
Prokop Ondřej
 
 
     3210
2.Zoubek Jaroslav
Dušil Zdeněk
 
 
Sedlák Vítězslav
Filouš Martin
 
 
     3020
3.Dušil ZdeněkHebelka Radek     3030
4.Šmerda BorekProkop Ondřej     0331
5.Tušla JakubSedlák Vítězslav     1332
6.Zoubek JaroslavFilouš Martin     3142
7.Šmerda BorekHebelka Radek     3152
8.Tušla JakubProkop Ondřej     2353
9.Zoubek JaroslavSedlák Vítězslav     3263
10.Dušil ZdeněkFilouš Martin     0364
11.Hanák MilošHebelka Radek     3074
12.Zoubek JaroslavProkop Ondřej     3084
13.Dušil ZdeněkSedlák Vítězslav     3194
14.Šmerda BorekFilouš Martin     0395
15.Zoubek JaroslavHebelka Radek     30105
16.Dušil ZdeněkProkop Ondřej     31115
17.Šmerda BorekSedlák Vítězslav     30125
18.Hanák MilošFilouš Martin     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dušil Zdeněk31Hebelka Radek04
Šmerda Borek22Prokop Ondřej22
Tušla Jakub02Sedlák Vítězslav13
Zoubek Jaroslav40Filouš Martin31
Hanák Miloš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Letovice BVrchní
rozhodčí:
Mužík Martin
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka CRozhodčí:Zachoval Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 2, 679 61 Letovice, zadní vchodRozhodčí:Pokorný Miloš
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Zelený Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mužík Martin
Zelený Jiří
 
 
Mikulášek Josef
Doležel Petr
 
 
     2301
2.Pokorný Miloš
Zachoval Vojtěch
 
 
Šindelka Stanislav st.
Petlach Radek
 
 
     2302
3.Mužík MartinPetlach Radek     3112
4.Zachoval VojtěchDoležel Petr     3222
5.Pokorný MilošMikulášek Josef     0323
6.Zelený JiříŠindelka Stanislav st.     0324
7.Zachoval VojtěchPetlach Radek     3134
8.Pokorný MilošDoležel Petr     3044
9.Zelený JiříMikulášek Josef     0345
10.Mužík MartinŠindelka Stanislav st.     2346
11.Pokorný MilošPetlach Radek     3056
12.Zelený JiříDoležel Petr     3266
13.Mužík MartinMikulášek Josef     2367
14.Zachoval VojtěchŠindelka Stanislav st.     3177
15.Zelený JiříPetlach Radek     0378
16.Mužík MartinDoležel Petr     1379
17.Zachoval VojtěchMikulášek Josef     3089
18.Pokorný MilošŠindelka Stanislav st.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mužík Martin13Petlach Radek13
Zachoval Vojtěch40Doležel Petr13
Pokorný Miloš31Mikulášek Josef31
Zelený Jiří13Šindelka Stanislav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice BVrchní
rozhodčí:
Žíla Roman
HOSTUJÍCÍ:Veselice BRozhodčí:Kovář Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Kadlec Jiří
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kříž Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37 Veselice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žíla Roman
Kříž Petr
 
 
Straka Josef
Fabiánek Jiří
 
 
     0301
2.Kadlec Jiří
Kovář Radim
 
 
Jarůšek Josef
Fabiánek Jan
 
 
     1302
3.Žíla RomanFabiánek Jiří     3012
4.Kadlec JiříJarůšek Josef     1313
5.Kříž PetrFabiánek Jan     2314
6.Kovář RadimStraka Josef     3124
7.Kadlec JiříFabiánek Jiří     3034
8.Kříž PetrJarůšek Josef     0335
9.Kovář RadimFabiánek Jan     3045
10.Žíla RomanStraka Josef     0346
11.Kříž PetrFabiánek Jiří     2347
12.Kovář RadimJarůšek Josef     3157
13.Žíla RomanFabiánek Jan     1358
14.Kadlec JiříStraka Josef     0359
15.Kovář RadimFabiánek Jiří     3069
16.Žíla RomanJarůšek Josef     23610
17.Kadlec JiříFabiánek Jan     32710
18.Kříž PetrStraka Josef     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žíla Roman13Fabiánek Jiří13
Kadlec Jiří22Jarůšek Josef31
Kříž Petr04Fabiánek Jan22
Kovář Radim40Straka Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov AVrchní
rozhodčí:
Havelka Pavel
HOSTUJÍCÍ:Rájec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:25 Velenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Pavel
Musil Josef st.
 
 
Málek Jaroslav st.
Mencler Jan
 
 
     3210
2.Musil Josef ml.
Písařík Michal
 
 
Kopecký Jaroslav
Bartoš Rostislav
 
 
     1311
3.Havelka PavelBartoš Rostislav     3221
4.Musil Josef st.Mencler Jan     3031
5.Musil Josef ml.Málek Jaroslav st.     3141
6.Písařík MichalKopecký Jaroslav     3251
7.Musil Josef st.Bartoš Rostislav     3161
8.Musil Josef ml.Mencler Jan     3071
9.Písařík MichalMálek Jaroslav st.     3181
10.Havelka PavelKopecký Jaroslav     3291
11.Musil Josef ml.Bartoš Rostislav     30101
12.Jedlička LukášMencler Jan     30111
13.Havelka PavelMálek Jaroslav st.     32121
14.Musil Josef st.Kopecký Jaroslav     31131
15.Jedlička LukášBartoš Rostislav     03132
16.Havelka PavelMencler Jan     31142
17.Musil Josef st.Málek Jaroslav st.     31152
18.Musil Josef ml.Kopecký Jaroslav     13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havelka Pavel40Bartoš Rostislav13
Musil Josef st.40Mencler Jan04
Musil Josef ml.31Málek Jaroslav st.04
Písařík Michal20Kopecký Jaroslav13
Jedlička Lukáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec CVrchní
rozhodčí:
Dudek Michal
HOSTUJÍCÍ:Bořitov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:49 Bořitov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Rostislav
Kopecký Jaroslav
 
 
Ostrý Jan
Stejskal Marek
 
 
     0301
2.Dudek Michal
Mencler Jan
 
 
Odehnal Ladislav
Kovář Jiří st.
 
 
     2302
3.Kopecký JaroslavOstrý Jan     1303
4.Dudek MichalStejskal Marek     1304
5.Mencler JanOdehnal Ladislav     0305
6.Bartoš RostislavKovář Jiří st.     2306
7.Dudek MichalOstrý Jan     1307
8.Mencler JanStejskal Marek     2308
9.Bartoš RostislavOdehnal Ladislav     0309
10.Kopecký JaroslavKovář Jiří st.     3019
11.Mencler JanOstrý Jan     13110
12.Bartoš RostislavStejskal Marek     32210
13.Kopecký JaroslavOdehnal Ladislav     03211
14.Dudek MichalBlažek Rudolf     32311
15.Bartoš RostislavOstrý Jan     03312
16.Kopecký JaroslavStejskal Marek     03313
17.Dudek MichalOdehnal Ladislav     03314
18.Mencler JanBlažek Rudolf     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopecký Jaroslav13Ostrý Jan40
Dudek Michal13Stejskal Marek31
Mencler Jan04Odehnal Ladislav40
Bartoš Rostislav13Kovář Jiří st.11
   Blažek Rudolf11



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Veselice BVrchní
rozhodčí:
Nečas Martin
HOSTUJÍCÍ:Velenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Veselice 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38 Velenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Josef
Manoušek Radim
 
 
Musil Josef st.
Havelka Pavel
 
 
     2301
2.Jarůšek Josef
Fabiánek Jan
 
 
Musil Josef ml.
Písařík Michal
 
 
     0302
3.Manoušek RadimHavelka Pavel     0303
4.Straka JosefMusil Josef st.     2304
5.Fabiánek JanMusil Josef ml.     3014
6.Jarůšek JosefPísařík Michal     0315
7.Straka JosefHavelka Pavel     2316
8.Fabiánek JanMusil Josef st.     3226
9.Jarůšek JosefMusil Josef ml.     0327
10.Fabiánek JiříPísařík Michal     0328
11.Fabiánek JanHavelka Pavel     3038
12.Jarůšek JosefMusil Josef st.     1339
13.Fabiánek JiříMusil Josef ml.     3249
14.Straka JosefPísařík Michal     3059
15.Jarůšek JosefHavelka Pavel     23510
16.Fabiánek JiříMusil Josef st.     03511
17.Straka JosefMusil Josef ml.     30611
18.Fabiánek JanPísařík Michal     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Manoušek Radim01Havelka Pavel31
Straka Josef22Musil Josef st.31
Fabiánek Jan40Musil Josef ml.13
Jarůšek Josef04Písařík Michal22
Fabiánek Jiří12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka CVrchní
rozhodčí:
Doležel Petr
HOSTUJÍCÍ:Olešnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26 Šošůvka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Marek
Mikulášek Josef
 
 
Bareš Jiří
Kovář Radim
 
 
     2301
2.Šindelka Stanislav st.
Petlach Radek
 
 
Kadlec Jiří
Kříž Petr
 
 
     3011
3.Krátký MarekBareš Jiří     3221
4.Petlach RadekKovář Radim     3031
5.Šindelka Stanislav st.Kadlec Jiří     0332
6.Mikulášek JosefKříž Petr     3042
7.Petlach RadekBareš Jiří     3252
8.Šindelka Stanislav st.Kovář Radim     1353
9.Mikulášek JosefKadlec Jiří     3263
10.Krátký MarekKříž Petr     3073
11.Šindelka Stanislav st.Bareš Jiří     3283
12.Mikulášek JosefKovář Radim     1384
13.Krátký MarekKadlec Jiří     3094
14.Petlach RadekKříž Petr     30104
15.Mikulášek JosefBareš Jiří     32114
16.Krátký MarekKovář Radim     32124
17.Petlach RadekKadlec Jiří     32134
18.Šindelka Stanislav st.Kříž Petr     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Marek40Bareš Jiří04
Petlach Radek40Kovář Radim22
Šindelka Stanislav st.22Kadlec Jiří13
Mikulášek Josef31Kříž Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor IV. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Němčice BVrchní
rozhodčí:
Krátký Pavel
HOSTUJÍCÍ:Letovice BRozhodčí:Sedlák Vítězslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčice 180; 679 51Rozhodčí:Hebelka Radek
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Filouš Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:43 Letovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hebelka Radek
Prokop Ondřej
 
 
Mužík Martin
Chlup Dominik
 
 
     2301
2.Filouš Martin
Sedlák Vítězslav
 
 
Pokorný Miloš
Zachoval Vojtěch
 
 
     3211
3.Prokop OndřejMužík Martin     1312
4.Sedlák VítězslavZachoval Vojtěch     0313
5.Filouš MartinChlup Dominik     3123
6.Hebelka RadekPokorný Miloš     0324
7.Sedlák VítězslavMužík Martin     0325
8.Filouš MartinZachoval Vojtěch